HERBERG HANDELSHUIS Meubelaire voorwerpen MEUBELS MEERS GR Hofstede met Smids nieuw HUIS LANDEN ZAAILANDEN perceel LAND TE KOOP. Openbare verkooping van eene welgelegen te HOFSTADE, aan den overzet des Denders en een te AELST-MIJLBEKE. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in liet openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. 1. Een welgelegen Huis en Herberg, genaamd Het Schuïtjen, - gestaan en gelegen aan den Tragel der Dendervaart en aan den Overzet, ge kadastreerd wijk D, nummers 18a en 19a, met eene groote van 11 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuide aan Mijuheeren Graaf Dumonceau en Ferdinande De Wit, ten westc aan Mijnheer Emile Van den Bossche en ten noordc aan den Ouden Dender. Bewoond en gebruikt door Jufvrouw weduwe Alexander Scheerlinck-Doelman. Aelst-Mijlbehe. 2. Een perceel Land, gelegen op den Wijngaard, gecadastreerd wijk D, nummer 88d, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren palende ten ooste aan .'ufvruuw Seraphien Van Neck-Van Goethem. ten zuide aan d'hcer Joseph Van Heek en zuster, ten weste aan het minderjarig kind van d'heer Alexander Scheerlinck-Daelman en ten noorde aan d'hecr Prosper De Cock. Gebruikt door d'heer Benediktus Van Goelhem ZITDAGEN Instel Dijnsdag 21 April ,Qna Verblijf Dijnsdag 5 Mei Ten 3 ure namiddag, ter Eslaminet genaamd De Beurs van Amsterdam, bij d'heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aelst, Groote Markt. Ten 2 uren namiddag Ier Zittingzaal van het Vredegerecht, te Alest, in het Stadhuis. VENDITIE VAN Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van een voornaam alsmede van andere HUIZEN te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten over staan van den heere Vrederechter des kantons Aelst, in het openbaar verkoopen Stad Aelst. 1. Een schoon groot en onlangs nieuw en buitenge woon sterk gebouwd Koophandelshuis, allerbest geslaan en gelegen ten voorhoofde aan de Vaart, uitmakende den hoek der St Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummers 723e en 728f, met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van de eene zijde naast de vaart aan het huis van de heeren Schoonjans, van de andere zijde in de St. An nastraat aan hetgene van Dame Eduard Pijeken van achter aan koop twee. Voorschreven huis hebbende 33 meters voorgevel voorzien van Pomp- en Regewater, schoon drooge Kelderingen, gaz in alle plaatsen, hebbende gelijkvloers grooten Winkel met vijf groote vitrienen en deur in spie gelglas, ingangen zicht gevende op de vaart, Corridoor, Eetplaats, Salon, Keuken, Wascbhuis, Bureel, Achter- bouw, Magazijnen, Stal voor twee paarden. Koer, Koets- plaats uitgevende met Koetspoort in de St. Annastraat, op het eerste en tweede verdiep, menigvuldige ruime en schoone Kamers, verders ruime Boven magazijnen en groote Zoldering. Dees Huis gestaan in de nabijheid der Dendervaart en Koopwarenstatieis allervoordeeligst geschikt tot het uit oefenen van alle bedrijven. Bewoond en gebruikt door den medoverkoopop heer Edmond Rumbaul-Mertens, koopman in coloniale wa N. B. Dit Huis zal mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 5 ure namiddag. 2. Een Huis en grond zijnde eene bijzondere welgeka- landeerdc Herberg met Feestzaal op het eerste verdiep, gestaan en gelegen ten voorhoofde op den Dam,aan Den dervaart en Tramstatie, gekadastreerd wijk A, nummer 728c, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan het huis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan dame Eduard Pijck eu van achter aan den eersten koop. Bewoond en gebruikt door d'heer Joseph Burssens, Havenmeester. 3. Een Woonhuis alsnn ton deele dienende tot Maga zijn met Stalling voor dry paarden, gestaan en gelegen in de St. Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummer 7011, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan een huis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan Jufvrouw wed. Constant Van Kerckhove en van achter ook aan Jufvrouw W° Constant Van Kerckhove c» aan den heer Jacobus Wuytens. Bewoond en gebruikt het magazijn door de medeeige naar heer Edmond Rumbaul-Mertens en de bovenkamers door Jufvrouw wed. Adolphe Van Cutsem. 4. Een Huis met verdere Gebouwen, Hof en Koetspoort geslaan en gelegen aan den Steenweg van Aelst naar Moorsel, in de nabijheid der nieuwe Kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand, gekadastreerd wijk E, nummer 980h2. met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende van do eene zijde aan den eigendom der famillie De Coen, van de andere zijde aan het woonhuis van den heer Bestuur der Caoutchoufabriek en van achter aan de bleekerij van gezegd fabriek. Bewoond en gebruikt door den heer Fraiwiscus Van Driessche. Dit Huis is door zijne uilgestrektheid en groote ingang poort, ook allerbest geschikt tot het uitoefenen van allo bedrijven. 5. Een schoon Winkelhuis met 2 groote vitriens, ver scheidene Beneden- en Bovenplaatsen, grooten Kelder, voorzien van Pomp-en Regenwateren, gestaan en gelegen in de Molenstraat, gekadastreerd wijk A, nummer 484a, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan den heer Jullicn Van Molle, van de andere zijde aan Jufvrouwen Waulhieren van achter ook aan de JufT. Wauthier. Bewoond en gebruiktdoor den heer Louis De Schry ver. Eenige zitdag Zaterdag 2 Mei 1908. te LEDENieuicslraat. ten huize van Barbara Vermassen, op Woens dag 22 April 1908, om 1 ure nanoen, door het ambt van den Notaris BRBJCKPOT, te Aalst. Uit oorzaak van vertrek. VENDITIE VAN Mobilaire Voorwerpen, Landbouwershalam, Schrijnwerkersalam, Brand- en andere Houten, Strooi, Mest, Aardappels en een schoone Geit TE EREMBODEGEM, op Rons vaal, aan den Brusselschensteenweg. Dc Notaris BRECKPOT. te Aalst, zal door 't ambt vau den Notaris ARENTS, te Haaltert. ten huize en verzoek-- van d'heer Jean Singelyn, te Erembodegem, wijk Ronsvaal, aan den Brussel schensteenweg, op Woensdag 6 Mei 1908, om 1 uur namiddag, openbaarlijk verkoopen, als Glaze Kas, Commodekas met Lessenaar, Kleer- kas, ronde en andero Tafels. Spiegels, Printen, Stoelen, Jachtconfoor, Stoof en andere Vuren, Beddekoetscn met Ressorts, wollo Matrassen en pluime Beddens, Wafelijzer. Koekpan, Vleesch- kuip, Waschkuipen en al het Aarde- Glcire- en IJzer Keukengeiief Een volledig Sclirijnwerkersgereedschap, drij Schaafbanken, Draaibank, eene hoeveelheid Mo- lierschaven, Beijtels,Boogzagen, Kerfzaag, Draag berrie, Slijpsteen, Sergeanten. Kattrollen,Reepen, groote Verfsteen en meer andere Voorwerpen. Kortewagen, Egde, Schuppen, Braken, Rieken, Gaffels, Pikken, Zeisen, Ladders, eike Planken en Brandhout, eene hoeveelheid Aardappels, Strooi Mest en eene schoone Geit. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en lijd van betaling voor de koopen bo ven de 10 franken, mits borgstelling en betalende het ongeld comptant. De koopen tot met 10 fran ken zullen ook comptant moeten betaald worden Bij sterfgeval. Openbare verkooping van een parceel te Smetlede en van een parceel BOSCH, te LEDESolegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 1. Een parceel Meersch, gelegen te Smetlede, aan de Scheldekensstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 857, met eene grootte van 19 aren 30 centiaren, palende oost Jufvrouw Van Hoobroeck te Gentbrugge en de Straat, zuid Juf vrouw Colela Van den Aheele, west de Schelde kensstraat en d'ervcn Van Cauwenbergh, noord Bernord Vande Velde-Van Styvendael. In gebruik bij sieur Schockaert- Verbeeck. Ingesteld frs. 30 Op te leggen Boomprijs frs. 75-00. 2. En eene partij Bosch, gelegen te Lede, Sole- gem, gekend bij kadaster sectie G, nummer 697b, met eei.e grootte van 32 aren 10 centiaren, palen de oost d'erven Van Innis en Jufvrouw Emilie De Le'tcr, zuid h-t Bureel van Weldadigheid van Lede en de weduwe Frederic Van den Abbeele- De Craecker, west d'erven Smckens, noord d'erven De Gorte en andere. Onverpacht. Op te leggen Boom-en schaarhoutprijs fr. 550-00. Ingesteld frs. 400 Laatste zitdag: Woensdag 22 April 1908. Om 3 uren namiddag ter herberg «De Sterre» bij d'heer Leopold De Smet-Timmermans, te Lede, Dreefstraat. Bij sterfgeval Openbare verkooping van eene behuisde HUIZEN en BOUWGROND, te Wieze, in de Sehroverstraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1° Eene behuisde Hofstede met Smids, gestaan en ge logen te Wieze, Sehroverstraat, gekend by kadaster sectie A, nummer 630b, groot 5 aren 80 centiaren, palen de oost de Sehroverstraat, zuid den volgenden koop,west de Beek gescheed met Herdersem en noord te vorent Isabella De Haiiwere. Bewoond en gebruikt door de verkoopster, ter uitzon dering van de Smids. Op te leggen boomprijs frs. 30-00 2° Een Huis mot Erve en Bouwgrond, geslaan en gele gen to Wieze, in de Sehroverstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummers 632a, 633, 634 en 635, te zamen groot van 15 aren 30 centiaren, palende oost de Sehroverstraat, zuid de kinderen van Victor Van Roy, west de Beek ge- scheed met Herdersem, noord den voorgaanden koop. Bewoond en gebruikt met de Smids deelmakende van den eersten koop, door Servatius Verdikt, aan 104 frs. 's jaars. Verdeeld in 2 doelenHelft ten noorden met het Huis er op staande en helft ten zuiden. 3° En een Huis met zijne Erve, gestaan en gelegen te Wieze, aan de Sehroverstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 721b, groot 3 aren 50 centiaren, palende oost Victor Gordyn, zuid de kinderen Verdikt, west Francois Moorlgat en noord Benoit en Sophie Willems. Bewoond en gobruikt door Frangois Peerlinck, aan 4 frs. per maand. EENIGE ZITDAG: Dijnsdag 5 Mei 1908. Om 3 uren namiddag, ter herberg van d'heer Emiel Van Nuffel, Slachter te Herdersem, nabij de Kerk. Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te MOORSEL, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen Een schoon nieuw Huis met groote Poort en Verdiep, verdere Afhangelijkheden en Hof, ge- staap eu gelegen te Moorsel, Dorp, aan den Abra- hamweg, groot 3 aren 97 centiaren, palende oost Jufvr. Charlotte Van Nuffel, zuid d'heer Romain De Rop, west gemelden weg en noord den heer Benoit Carryn. Bewoond geweest door do verkoopers de echt- genooten Emiel Schram- Van Nuffel. Op te leggen boom- en haagprijs fr. 50-00. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle dagen van 2 tot 4 uren namid dag, voor den sleutel zich te bevragen bij dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel, te Moorsel, Dorp. Slechts Ingesteld op frs. 4650 Laatste zitdag: Dijnsdag 21 April 1908. Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Het Kaartspel. bij Dame weduwe Ch.arles-Louis Van Nuffel-Moens, te Moorsel, aan de Dorp- plaats. Een schoon HUIS met Groote Poort, Ver diep, Achtergebouwen. Boomgaard en Tuin, te Erembodegem, nabij Ronsevaal, aan den Brus- selschen Steenweg, groot 6 aren 89 centiaren. Bewoond door den verkooper Jan Singelyn. Zich te bevragen ten kantoore van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van Meersschen en Bosschen te Audegem, Erembodegem, Cherscamp, Denderleeuw, Lebheke. BuggenhoutWichelen. Schoonaerdc, Meire en Gijsegem. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW te Aelst. zullen ten verzoeke van wie het behoort, op het gewoon gowin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: Gemeente Audegem. 1. Eene party Land, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie A, nummer 162, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. Oebruikt door Gustave Van Wezemael. 2. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 339, met eene grootte vau 30 aren 70 centiaren. Onvp.rhuurd. Boom-en houtprijs 500 frs. 3. Een perceel Bosch, te Audegem. op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 338, met eene grootte van 78 aren 80 centiaren. Onverhnurd. Boom-en houtprfjs 1060 frs. 4. Een perceel Land, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 337, met eene grootte van 78 aren 30 centiaren. Gebruikt door sieurs Moens en Domien De Bock. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deelen te weten 1 Deel de helft ten noorden. Boomprijs 200 frs. 2 Deel de helft ten zuiden. 200 frs. 5. Een perceel Bosch, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie, A, nummer 62, met eene grootte van 60 aren 10 centiaren. Onverhnurd. Boom-en houtprijs 220 frs. 6. Een perceel Land, te Audegem, op Audegemkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 338c, met eene grootte m 2 aren 20 centiaren. Gebruikt door de wed. Frans De Bock. 7. Een perceel Land, te Audegem. op Audegemkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 313b, met eene grootte van 20 centiaren. Gebruikt door de weduwe Frans De Bock. Gemeente Erembodegem. 8. Eene parly Land, te Erembodegem, op den Lokeren- berg, gekadastreerd sectie B, nummer 1237, met eene grootte van 96 aren 30 centiaren. Gebruikt door Alfons Mattheus. Gemeente Cherscamp. 9. A. Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boeigem, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 83k/2, groot 23 aren 3 centiaren. Gebruikt door Frans De Moor, August Vermaere en J. B. Van den Abeele. Dit perceel zal opgeroepen worden in 4 deelen te be ginnen van den westen, te weten 1 Deel 6 a. 16 c. a.: 2 Dee 16 a l 6 c. a.: 3 Deel 5 a. 20c. a. en 4 Deel 5 a. 20 c.a. B) Een perceel Bouwgrond, to Cherscamp, wyk Boei gem, deel van nummer 85c/2, groot 6 aren 16 centiaren. Gebruikt doorA. Vermaeren. Gemeente Denderleeuw. 10. Eenen beplanten Meersch te Denderleeuw, in de Bordellen, gekadastreerd sectie A, nummer 36 en deel van nummer 286, groot 42 aren 41 centiaren. Onverhuurd. Boomprys 400 frs. Gemeente Lebbeke. 11. Eene partij Land en Water, te Lebbeke, wyk Min nestraat, gekadastreerd sectie C, nummers 1081 en 1082 met eene grootte van 65 aren 10 centiaren. Gebruikt door Louis Moortgat en wed. J. Groes. Gemeente Buggenhout. 12. Eenen Sparrenbosch, in volle opbrengst te Bug genhout, aan den Buggenhoutbosch, sectie C, nummer l Ja, groot volgens meting 3 hectaren 3 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in 2 deelen te weten 1 Doel1 hectaar 75 aren 30 centiaren, ten noorden. 2 Deel: 1 hectaar 28 aren 40 centiaren, ten zuiden. Hoogstammige boomprfjs 160 frs. 13. Eenen Larixbosch, in volle opbrengst te Buggen hout aan Buggenhoutbosch, sectie C, nummer 20a, groot volgens meting 3 hectaren 6 aren 50 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in twee deelen te weten 1 Deel: 1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten oosten. 2 Deel1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten westen. Hoogstammige boomprijs 300 frs. Gemeente Wichelen. 14. Eene partij Land, te Wichelen, op Ganzenpoel. ge kadastreerd sectie A, nummer 740, met eene grootte van 34 aren 20 centiaren. Gebruikt door FYans De Neve. 15. Eene partij Land. geschikt voor Bouwgrond te Wiebelen, omtrent het Dorp, gekadastreerd sectie B, nummer 349, met eene grootte van 30 aren 60 centiaren. Gebruikt door het Klooster. 16. Het 1/3 ten oosten of 6 aren 10 centiaren, Vloei- meersch, te Wichelen, in den Weymeerschen, sectie A, deel van nummer 81. Gebruikt door de wed./. B. Hofman. Gemeente Schoonaerde. 17. Een perceel Meersch, te Schoonaerde, gekadastreerd eenige sectie nummer 18, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren. Onverhuurd. 18. Een perceel Bosch en Water, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie nummers 1119b, 1120 en 1121b, met eene grootte van 22aren 60 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 575 frs, 19. Een perceel Bosch, te Schoonaerde. op het Hey veld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1138b, met eene groette van 10 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boomprys 200frs. 20. Eene partij Land, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1155, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren. Gebruikt door Joseph Buyl. Boomprijs 40 frs. 21. Eene party Land, te Schoonaerde, op het Hoogmi- groveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1355, mot eene grootte van 12 aren 50 centiaren. Gebruikt door de kinderen Petrus-Jacobus Michiels. Boomprijs 40 frs. Getneente Meire. 22. Een perceel Meersch, te Metre, naby de Mager- straat, gekadastreerd sectie A, nummer 324, met eene grootte van 11 aren 80 centiaren. Gebruikt door J. B. Claus. Boomprys 190 frs. 23. Een perceel beplanten Meersch, te Meiro, in de Lan- gemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 1198, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, Gebruikt door J. B. Claus. Boomprijs 50 frs. Gemeente Gijsegem. 24. Een perceeltjen Grond, te Gijsegem, op de Ausmeer, gekadastreerd sectie B, nummer 364c, met eene grootte van 3 aren 30 centiaren, groot volgens titel 3 aren 3 cent. Gebruikt door Leonard Van Rosem. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 12 M Verblijf Dijnsdag 26 Mo' 1908 Telkens om 1 uur namiddag, ter Estaminet «In de Vier Winden, - bij d'heer Albert De Schep per, Keizerlijke Plaats, te Aelst. Voor verdere inlichtingenon verkoopconditien begove men zich ter studie van genoemde Notaris sen Breckpot en De Pauw, te Aalst. Bij sterfgeval. Openbare verkooping van goede en van eenen BOSCH, te Baerdegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen, de vol gende Goederen, te weten: 1. Eene partij Land, te Baerdegem, op liet Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 337, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren en volgens meting groot 31 aren 80centiaren, palende oost de weduwe Karei Lo- dewyk Moens-Buyle, zuid Alphonse Raemdonck-Van Biesen, west Jufrouw Anaïs Van Biesen en noord met half gracht Félix Cornelis-Van Biesen. Verdeeld in 2 deelon Westdeel 15 aren 92 cent. Boomprijs 15-00 frs. Oostdeel 15 aren 88 cent. Boomprijs 25-00 frs. In gebruik bij Joseph Van der Slraeten-Beeckman, te Baerdegem, aan 50 frs. 's Jaars 2. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 371a, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren en volgens me ting groot 32 aren 54 centiaren, palende oost Jufvrouw Anaïs Van Biesen, zuid J B. Alexander Timmerman enJanMonné. west Donatus Keymeulen en noord Me vrouw Canserette. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 16 aren 08 centiaren. Oostdeel 16 aren 46 centiaren. In gebruik bij PhilemonPieters-Beechman, te Baerde gem, aan 50 frs. 's jaars. 3. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 382, 383 eu 384, met eene grootte van 67 aren 30 centiaren, losbaan naast den Steenweg bijbegrepen en volgens meting groot 57 aren 53 centiaren, losbaan naast den Steenweg niet bijbegrepen en deze nevanst het land half baan medegemetcn. palende in zijn geheel oost Mevrouw Canserette, zuid Donatus Keymeulen, Philemon Pieters- Beeckman en Joseph Van der Straeten-Beeckman, west Fidéle Verstraeten-De Nil en d'heer Henri Joostens- Van Langenhove, noord denzelven lieer Henri Joostens- Van Langenhove en Alphonse Raemdonck-Van Biesen.

Notariaat | 1908 | | pagina 2