ZAAILANDEN HOFSTEDEKEN HOFSTEDEKEN WOONHUIS HANDELSHUIS HOPSTAKEN WO O N H U IS Rijtuigen en Wielen Uit ter hand te koop: Em.Paerewyck-DeSmet TE HUREN TERSTOND. OCCASIEN: Vit ter hand te koop. TE BEKOMEN. TE BEKOMEN TOM A TTEPL ANTEN Bij sterfgeval. Openbare verkooping van goede en van eenen BOSCH, te Baerdegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver- zoeko van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen.openbaarlijkverlcoopen,de vol gende Goederen, te weten: 1. Eene party Land, te Baerdegem, op het Boschvehl, gekend bij kadaster sectie A, nummer 337, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren en volgens meting groot 31 aren 80 centiaren, palende oost de weduwe Karei Lo- dewijk Moens-Buyle, zuid Alphonse Raemdonck-Van Biesnn, west Jufrouw Anaïs Van Biesen en noord met half gracht Félix Cornelis-Van Biesen. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 15 aren 92 cent. Boomprijs 25-00 frs. Oostdeel 15 aren 88 cent. Boomprijs 25-00 frs. In gebruik bij Joseph Van der Straelen-Beeckman, te Baerdegem, aan 50 frs. 's jaars 2. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Boschveld. gekend bij kadaster sectie A, nummer 371a, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren en volgens me ting groot 32 aren 54 centiaren, palende oost Jufvrouw Anaïs Van Biesen, zuid J BAlexander Timmerman enJanMonnó, west Donatus Keymeulen en noord Me vrouw Canserette. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 16 aren OS centiaren. Oostdeel 16 aren 46 centiaren. In gebruik bij Philemon Pieters-Beeckman, te Baerde gem, aan 50 frs. 's jaars. 3. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 382, 383 en 384, met eene grootte van 67 aren 30 centiaren, losbaan naast den Steenweg bijbegrepen en volgens meting groot 57 aren 53 centiaren, losbaan naast den Steenweg niet bijbegrepen en deze nevenst het land half baan medogemeten, palende in zijn geheel oost Mevrouw Canserette, zuid Donatus Keymeulen, Philemon Pieters- Bceckman en Joseph Van der Straelen-Beeckman, west Fidéle Verstraeten-De Nil en d'heer Henri Joostens- Van Langenhove, noord denzelven heer Henri Joostens- Van Langenhove en Alphonse Raemdonck-Van Biesen. Verdeeld in 3 deelen Oostdeel 16 aren 17 centiaren. Middendeel 21 aren 50 centiaren. Westdeel 19 aren 85 centiaren. In gebruik bij Philemon Pieters-Beeckman, te Baerde gem, aan 90 frs. 's jaars. 4. Eene party Land, gelegen te Baerdegem, op het Bin- neveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 211 en 212, groot 32 aren 30 centiaren en volgens meting groot 34 aren 96 centiaren,palende oost de gebroeders Matthys, zuid koop 5 met half Beek en Petrus Dooms, west de Ge meente Moorsel en noord het Weldadigheidsbureel van Baerdegem. Verdeeld in 2 deelen Westhelft 16 aren 01 cent. Boomprijs fr. 30-00. Oosthelfl 18 aren 95 cent. Boomprijs fr. 90-00. In gebruik bij Philemon Pieters-Beeckman, te Baerde gem, aan 50 fr. 's jaars. 5. Eene partij Bosch, gelegen te Baerdegem, op het Binneveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 216, met eene grootte van 26 aren 20 centiaren en volgens me ting groot 26 aren 04 centiaren, palende oost en zuid Xaveer Van Mol, west Petrus Doorns en noord den vier den koop. Boomprys fr. 650-00. Onmiddelijke ingebruiktreding. 6. Een eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Wolfland, gekend bij kadaster sectie D, nummer 14, met eene grootte van 47 aren 30 centiaren en volgens meting groot 45 aren 90 centiaren, palende oost Hortense Van der Straeten, zuid Paulina Reyntens, west Auguste en Charles Louis Scheerlinckx en noord de Kammestraat. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 22 aren 54 centiaren. Oostdeel 23 aren 36 centiaren. In gebruik bij Joseph Van der Straelen-Beeckman, te Baerdegem, aan 70 fr. 's jaars. ZITDAGEN: Instel Woensdag 13 M Verblijf Woensdag 27 Mei iyvö' Telkens om 3 uren namiddag, ter estaminet van den heer Remy Pollyn-Joostens, Brouwer, recht over de Kerk. te Baerdegem. Voor nadere inlichtingen en kennisneming van de plans en verdeeling der goederen en verkoop voorwaarden begeve men zich ter studie van ge noemden Notaris Breckpot, te Aalst, aan de Graanmarkt. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te LEDE, Gucht. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopeu: Eeuige koop. Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Lede, wijk Gucht, gekend bij kadaster sectie D, nummer 68Gd, met eene grootte van één aar 30 centiaren en bij meting ook groot bevonden één aar 30 centiaren, palende oost en noord Paul De Lannoy, zuid met de helft van den losweg Joannes Boelaert en west den Armen van Lede. ENKELE ZITDAG: Donderdag 21 Mei 1908. Om 3 uren namiddag, ter herberg - De Plai- zanten Hof, bij Alphonse Blondeel, te Lede, op het Gucht. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te MELDERT, aan de Kammestraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, daartoe be noemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg, zitting hou dende te Dendermonde, in date 8 April 1908, zal openbaarlijk verkoopen Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Meldert, Klaarhaag, aan de Kammestraat en ver deren grond liggende len zuiden der hofstede van Benoit Hendrickx, gekend bij kadaster sectie A, nummers 129c en 130d. met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de kinderen Jean Van Nuffel, zuid gezegden Hendrickx en de kinderen Joseph Do Gols, west d'heer Philemon De Wolf en noord de Kamme straat. Bewoond door Louis Dooms. Enkele zitdag Woensdag 20 Mei 1908. Om 3 ure namiddag, ter herberg De Kroon, - bij d'heer Louis Van Brempt, te Moorsel, aan de Dorpplaats. Voor nadere inlichtingen en kennisneming van het kohier van lasten begeve men zich ten kan- toorc van den Notaris Breckpot, te Aalst, aan de Graanmarkt. Tweede en laatste zitdag Zaterdag 30 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzeal van het Vredegerecht te Aelst, in het Stadhuis. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen EN BOUWaRON-DEISr TE HOFSTA DE, alsmede van eenen Nijverlieidsgrond, TE AELST, aan den Tragel der Vaart. De Notaris DE GHEEST, Ie Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vredorechter der kantons Aalst, in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eenen schoonen Eigendom, bestaande uit Woon huis met Hof, alsmede uit Bouwgronden, gestaan en gelegen aan de Hoogstraat of Steenweg van Aelst naar Dendermonde, groot volgens meting 24 aren 46 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummers 1107a, 1158b en deel van numm. 1107b, palende ten ooste aan de Sinte Annastraat en aan den heer Leo Schampheleer, ten zuide aan den Steenweg, ten weste aan den heer Doctor De Naeyer en ten noorde aan de Baan leidende naar de Statie. Verdeeld in 14 loten volgens grondplan afge schetst op bijzondere plakbrieven, opgemaakt door den heer Bernard Goethals, Grond- en Gebouw meter te Aelstals volgt 1® lot: Het Woonhuis met Afhankelijkheden en Hof, groot 8 aren 79 centiaren, ten voorhoofde aan de Hoogstraat er, hebbende eene uitrede ter breedte van 8 meters in de Sinte Annastraat 2® lot: Een perceel Bouwgrond, groot 1 aar 20 c. 3® - 1 - 18 4® - 1 16 5® - - - - 1 14 6® - - - - 1 - 12 7® - - - 1 10 8® - 1 08. 9®- 1 06 10® 1 04 11® - 1 - 02 - 12® - 1 - 13® - 1 - 70 - 14e lot uitmakende den hoek der Sinte Annastraat en der Baan leidende naar de Statie, groot 1 aar 87 centiaren. Instelsommen Eerste koop: 1® Lot. Ingesteld frs. 8000. 2® Lot. niet ingesteld. 3® Lot. Ingesteld frs. 250. 4® Lot. - 200. 5® Lot. 200. 6® Lot. 200. 7® Lot. - 200. 8° Lot. n - 200. 9® Lot. - 150. 10® Lot. 150. 11® Lot. 150. 12® Lot. - 150. 13® Lot. - 125. 14® Lot. 200. De lotf-n 2 tot en met 13 hebben straatwaarts eene breedte van 5 meters. Voorschreven eigendom is laatst bewoond ge weest door wijlen Dame Hendrickx- Van Seve- ren. Stad Aelst. Tweede koop. Eenen Nijverlieidsgrond, allervoordeeligst ge legen aan den Tragel der Vaart, bekend bij kadaster wijk C, nummer 965b, met eene grootte van 1 hectaar 45 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuide het nieuw Gasgo- sticht, ten weste aan de Naamlooze Maatschappij Filature et Filteries Réunis en ten noorde aan den beer Charles Liónart en den heer Armand Terrier- Verburght. Door zijne goede ligging aan de Dendervaart en kunnende in verbinding gesteld worden met den IJzerenweg, is voormeld perceel grond zeer wel geschikt tot het oprichten van Fabrieken of Nij- Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van een voornaam alsmede van andere HUIZEN, te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten over staan van den heere Vrederechter des kantons Aelst, in het ojienbaar verkoopen: Stad Aelst. 1. Een schoon groot en onlangs nieuw en buitenge woon sterk gebouwd Koophandelshuis, allerbest geslaan en gelegen ten voorhoofde aan de Vaart, uitmakende den hoek der St Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummers 728e en 728f, met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van de eene zijde naast de vaart aan het huis van de heeren Schoonjans, van de andere zijde in de St. An nastraat aan hetger e van Dame Eduard Pijck en van achter aan koop twee. Voorschreven huis hebbende 33 meters voorgevel voorzien van Pomp- en Regewater, schoon drooge Kelderingen, gaz in alle plaatsen, hebbende gelijkvloers grooten Winkel met vijf groote vitrienen en deur in spie gelglas, ingangen zicht gevende op de vaart, Corridoor, Eetplaats, Salon, Keuken, Waschhuis, Bureel, Achter- bouw, Magazijnen, Stal voor twee paarden, Koer, Koets plaats uitgevende met Koetspoort in de St. Annastraat, op het eerste en tweede verdiep, menigvuldige ruime en schoone Kamers, verders ruime Boven magazijnen en groote Zoldering. Dees Huis gestaan in de nabijheid der Dendervaart en Koopwarenstatie is allervoordeeligst geschikt tot het uit oefenen van alle bedrijven. Bewoond en gebruikt door den medeverkoopep heer Edmond Rumbaul-Mertens, koopman in coloniale waren. N. B. Dit Huis zal mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 5 ure namiddag. Ingesteld frs. 8000 2. Een Huis en grond zijnde eene bijzondere welgeka- landeerde Herberg met Feestzaal op het eerste verdiep, gestaan en gelegen ten voorhoofde op den Dam,aan Den dervaart en Tramstatie, gekadastreerd wijk A, nummer 728c, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan hel hnis der heeren Schoonjans, van do andere syde aan dame Eduard Pyck en van achter aan den eersten koop. Bewoond en gebruikt door d'heer Joseph Burssens, Havenmeester. Ingesteld fr. 3500 3. Een Woonhuis alsnu ten deele dienende tot Maga zijn met Stalling voordrij paarden, gestaan en gelegen in de St. Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummer 7011, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan een huis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan Jufvrouw wed. Constant Van Kerckhove en van achter ook aan Jufvrouw W* Constant Van Kerckhove en aan den heer Jacobus Wuytens. Bewoond en gebruikt het magazijn door de medeeige naar heer Edmond Rumbaut-Mertens en de bovenkamers door Jufvrouw wed. Adolphe Van Cutsem. Ingesteld frs. 1500 4. Ben Huis met verdere Gebouwen, Hof en Koetspoort gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aelst Moorsel, in de nabijheid der nieuwe Kerk van Onze Lieve Vrouw Bysland, gekadastreerd wijk E, nummer 980h2, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende van de eene zijde aan den eigendom der famillie De Coen, van de andere zyde aan het woonhuis van den heer Bestuur der Caoutchoufabriek en van achter aan de bleekerij van gezegd fabriek. Bewoond en gebruikt door den heer Franeiscus Van Driessche. Dit Huis is door zijne uitgestrektheid en groote ingang- poort. ook allerbest geschikt tot het uitoefenen van alle bedrijven. Ingesteld frs. 8150 5. Een schoon Winkelhuis met 2 groote vitriens, ver scheidene Beneden- en Bovenplaatsen, grooten Kelder, voorzien van Pomp-en Regenwateren, gestaan en gelegen in de Molenstraat, gekadastreerd wyk A, nummer 484a, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Jullien Van Molle, van de andere zijde aan Jufvrouwen Wauthier en van achter ook aan de Juff. Wauthier. Bewoond en gebruikt door den heer Louis De Schryver. Tweede en laatste zitdag: Zaterdag 16 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Alest, in het Stadhuis. Tweede koop: i® Lot. Ingesteld frs. 3000. 2® Lot. - - 43,000. straat, gestaan en gelegen te Aalst-Mylbeke, Breedestraat, nabij den ouden Dendermondschen- steenweg, groot 8 aren 7 centiaren, palende oost de kinderen Van de Velde, zuid de Straat, west Jufvr. wed® Constant Michiels en noord Mr Joan- is Riga. Gebruikt door den eigenaar Mr Carolus Huyle- broeck-Van Ket. Onmiddelijke in gebruik treding. ZITDAGEN Instel Maandag 4 M ,onfi Verblijf Maandag 18 Telkens om 2 uren namiddag, In den Bonten Os, bij W Jan Van Kette Aalst-Mijlbeke, aan den ouden Dendermondschensteenweg. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. UIT TER HAND TE KOOP en 2,000 zeer schoone Boonstaken, te Erembodegem, aan de Statie. Op Maandag 18 Mei 1908, om 2 uren zeer stipt namiddag. Bij woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING met BOOMGAARD, te AELST-MIJLBEKE, Breedestraat. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wie het behoort, met gewin van palmslag en gela gen, in het openbaar verkoopen: Een nieuw gebouwd Woonhuis, dienstig voor alle bedrijven, met schoonen Bouwgrond, ter Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van goede nieuwe te AELST, Genlschensteemoeg48. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal ten huize van Mr Joannes De Moor, te Aalst. Gentschen- steenweg, 48, op Maandag 18 Mei 1908, om 8 uren voormiddag, in het openbaar verkoopen, de nagemelde nieuwe voorwerpen Bloemwagen met kap (breed geloop), vervoer- kracht 4000 tot 5000 kgr.. Voermanswagen (half breed geloop) voor 1 of 2 paarden, deze twee wa gens zyn op ressort, 2 Camions (smal geloop) voor een paard), enkele Bierwagen (half breed geloop), voor 1 of 2 paarden, Ressortkarre (dienstig tot alle gebruiken, 4 koppelen Vierduimerswielen (hoogte 4 m. 45), 3 koppel Wielen (smal geloop, hoogte m. 45). 1 koppel Vierduimerswielen (hoogte - m. 90), 3 koppelen Wielen (half breed geloop), hoogte 0 m. 90, 6 koppelen Wielen voor Ressort karren van alle soorten, 1 koppel Wielen voor Melkkarren, 3 koppel Wielen voor Ressortkarren, voortrein met berre van Drijwielkarre (gansch in orde); Handkarre, 3 Ressortkarren en 8 Bra ken. Al doze wielen zyn zeer goed beslegen. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden, met tijd van betaling, mits te stel len goede en gekende borg. Schoone VILLA met uitgemuurden HOF, groot 2300 meters vierkant, beplant met allerbeste soorten Fruitboomen, TweeDruifserren en Veran- dha; gestaan en gelegen aan den Avenue des Fougères, N° l, Aalst, op vijf minuten afstand der Statie van den IJzerenweg. Voor de conditiën wende men zich ter bovenge melde Avenue des Fougères, Nr 1, Aalst. Schoon VOITUURKEN met Kap voor Po- ney, goede Ressortkarre, dubbel Poort, 2 m. 85 hoog op 2 m. 60 breed. Te koop by J.-B. Meganck, Dorp, Kerkxken. 20,000 kilos schoone BETTERAVRN, aan eenen voordeeligen prijs. Zich te bevragen te Aalst, tn de Nieuwstraat Nr 36. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aelst, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan buizen van d'heeren Callebaut. Voor de voorwaarden en de sleutel zich te be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. bij d'heer Petrus Van Mossevelde, te Aelst, aan de Nieuwstratpoort, allerbeste ZAVEL, als ook HAIR voor Moortol. Ist® kwaliteit van Cimentbuizen en Var- kensb&kken en alles wat den stiel betreft. Bij de kinderen Van der Haegen, KEIZER, te Hofstade. MAGAZIJN VAN Marmere Schouwen in alle stylen en grootten. Grafzerken, Arduinen Dorpels en Plinten, enz., enz. Hovenierstraat, 3, AELST. Fabriek te Haaltert, (bij Aalst). Gestatige tentoonstelling van Marmere Schouwen. te bekomen bij de wed® Petrus Podevyn, Berge- gestraat, Nr 3, Aalst-Mylbeke.

Notariaat | 1908 | | pagina 2