AELST, 23 Mei N° 1606 Jaar 1908 Annoncenbiad der Week. C 0 N C E R T CONCERT HOFSTEDE Grensscheiding Schoon Tomatteplanten HOFSTEDE GOEDEREN WOONHUIZEN MEUBELAIRE LANDEN WERKBEURS TE HUREN: TOM A TTEPLANTEN TE KOOP: NOTARIAAT ABONNEMENTSPRIJS frs. l-OO sjaars Met den post fr. 1-BO INSERTIËN 13 o"™ dm drukregel. Rechterlijke: 30 clu,c den drukregel. Alle insertièn moeten ons ten uitersten den Vrijdag 's MIDDAGS toegekomen zijn. Burgerstand der Stad Aelsl. Van den 15 tot 22 Mei 1908 Geboorten. Mannelijk 10 on Vrouwelijk 20 i Huwelijken J. Micha, advokaat, met A. Breckpot, bezondere. J. Verbeeck, landb., met B. Schouppe, zonder beroep. F. Welleman. twijnder, met C. De Backer, breister. T. Yan den Driessclie, be diende. met V. Stevens, zonder beroep. L Van Mieghem, twijnder, met M. Buyl, twijnster. Overlijdens: P. De Kimpe, wed6 Thybaert, zonder beroep, 70 jaren, Korte Zoutstraat. F. Vlasschaert, wed' Wiek, loodgieter, 67 jaren, Nazarethstraat. J. Van Lierde, vrouw Boone, zonder beroep, 67 jaren, Gentschestraat. M. Sergeant, vrouw De Meersman, zonder beroep, 46 jaren, St. Ca- mielstraat. Zes kinderen onder de 7 jaren. Worden gevraagd door de Patroons. Eenen Leeijongen voor de Boekdrukkerij i Magazijnier. 1 Smeder, halve gast. 3 Schrijnwerkers. 2 Stokers. STAD AALST. welke zal gegeven worden door de Fanfaar der Kweekelingenschool van 't leger, onder het be stuur vaD den heer Th Liesenborghs, op het Kiosk, ter Groote Markt, alhier, Zondag 24 Mei, om 11 llt ure voormiddag. PROGRAMMA 1. Salut au Drapeau, Marche, J. Blangenois. 2. Une Pensée, Gavotte, .T. Blangenois. 3. Ouverture: La Dame de Cceur, P. Duval. 4. Le Roi Louis XIII, Intermède, A. Piron. 5. La Fille du Régiment, Fantaisie, Donizetti. arr. J. STAD AELST. welke zal gegeven worden door do Koninklijke Maatschappij van Harmonie, onder het bestuur van den heer R. Lenssens, op het Kiosk, ter Groote Markt, alhier. Zondag 31 Mei, om li llt ure 's morgends. PROGRAMMA 1. Art et Travail, Marche, Mertens. 2. Ouverture de Concert, Massenet. 3. Mignon, Fantaisie op het Opóra, A. Thomas. 4. Santiago, Spaansche Wals, Corbin. 5. La Tourterelle, Solo voor kleine Fluit, Damaré. uitvoerder Mr Alex. Brbynaert. Twee Dagwand LAND, te Nieuwerkerken. Zich te bevragen by Victor Van den Berghe, te Aalst, Korte Nieuwstraat, 7, tegen de Boter markt. Kantoor van den Notaris MARESCAUX, te Dilbeek (Brussel). OPENBARE VERKOOPING van eene goede en groote TE BAEVEGEM. De Notaris T'SERSTEVENSte Sint-Gilles, zal, ter tusschenkomst van gezegden Notaris MARESCAUX, op Woensdag 27 Mei 1908, nanoen, op de uur door het bulletijn aan te wijzen, in de Verkoopzaal der Notarissen te Brussel, over gaan tot den instel van eone zeer goede Hofstede, te Baevegem, (Buurtspoorweg Sottegem-Wette- ren), groot 23 hectaren 62 aren 20 centiaren. Plans en voorwaarden bij gezegden Notaris MARESCAUX. Gemeente EREMBODEGEM. der Buurtwegen N" 56, 57, 55, 63 en gedeeltelijk van het MEULEKAUTERSWEGSKEN. Het College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Erembodegem, brengt ter kennis der belanghebbenden dat er. overeenkomstig artikel 43 van het Landelijk Wetboek, op 12 Juni aan slaande. om 9 ure voormiddag, door den heer Van Cleynenbreugel, Landmeter van het Cadas ter te Aalst, in tegenwoordigheid van den heer Sielbo, Provinciale Agent der Wegen, te Gent, zal overgegaan worden tot de Grensscheiding der Buurtwegen Nr' 56, 57, 55 en 63 en om 2 uren namiddag gedeeltelijk van het Meulekau- tersioegsken Nr 121. Erembodegem, 10 April 1908. Burgemeester en Schepenen, H. De Cock, Op bevelP. De Clercq, Fr. Daelman. De Secretaris, L. Van Vaerenberqh. te verkrijgen by Alfons ANNAERT, Hovenier bij den heer Burgemeester Moens, te Lede. te bekomen bij de wed® Petrus Podevyn, Berge- gestraat, N' 3, Aalst-Mijlbeke. Bij sterfgeval, Openbare verkooping van een welgelegene te HOFSTADE, Kortenhoek. De Notaris Antolne SOETE, te Lede, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op den hierna gestelden zitdag, openbaar verkoopen. Gemeente Hofstade. Eene behuisde Hofstede met Aanhoorigheden en Erve, gestaan en gelegen te Hofstade, wijk Kor tenhoek, gekadastreerd sectie C, nnmmer 289a, met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, palen de oost den Kerkweg, west Frans D'Haese, zuid Frederick Van Hauwermeiren en noord de Kor- tenhoekstraat of Steenweg naar Lede. Onmiddelijk ingebruiktreding. Eenige zitdag Maandag 26 Mei 1908. Om 5 uren namiddag, ter herberg In St. Jozef, bij den heer Leo De Ridder, te Hofsta de, wijk Kortenhoek. En op gemelden Maandag 25 Mei 1908, om 1 uur stipt namiddag, zal zelfde Notaris SOETE, ter voormelde Hofstede, overgaan tot de openbare verkooping van het Mobilair, zich aldaar te bevin den, zooals: Huismeubels: Stoelen, Tafels, Kleer-en andere Kassen, Bedden en Bedstoelen, Stoof, Koffer, Keukengerief, Wol, Pluimen, eDz. enz., Landbouwalem: Braken, Schuppen, Reeken, Kortewagen, enz. enz., Gewone voorwaarden, komptante betaling voor de koopen onder de 5 franken en voor de andere, binnen de 6 weken, mits borgstelling. VERPACHTING Het Bestuur der Burger-Godshuizen van Gent, zal op Dijnsdag 2 Juni 1908, ten 9 lh uren 's voormiddags, openbaarlijk verpachten, in het Hotel des Arcades,» bij den heer Camiel Van den Broeck, te Aalst, Statieplein, door het Minis terie van den Notaris Albert DE WINDT, te Aalst. 38 loten Landen en Bosch, te Aalst, Erembode gem, Oordegem, Smetlede, Wichelen en Nieuwer- kerken. Ten Bureele van den Opziener der Goederen, in de Sekretarij van het voormeld Bestuur, Korte Dagsteeg, N' 24, alwaar de voorwaarden der ver pachting berusten, zijn alle mogelijke inlichtin gen te bekomen. Openbare verkooping bij uitwinning van twee te Kerkxken, Berg. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, daartoe in rechte benoemd, zal openbaar verkoo pen Twee Woonhuizen met Tuin, te Kerkxken, in den Berg, gecadastreerd sectie B, nummers 67k en 67m, groot 6 aren 60 centiaren, volgens me ting 7 aren 75 centiaren. Eenige zitdag Woensdag 27 Mei 1908. Om 1 ure stipt namiddag, ten kantoore van ge zegden Notaris De Sadeleer, te Erembodegem, Teijoden. Bij uitscheiding van bedrijf. voorwerpen. Herberg gerief, Ponney-Paard, Rijtuigen, Piano, Buffet, grooten Orgel en Danstent, te Erembodegem, Brusselschensteenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal door het ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert, ten verzoeke van de weduwe Daniël D'Haen- Everaert, ten haren huize te Erembodegem, aan den Brusselschesteenweg, op Woensdag 3 Juni 1908, om 8 uren 's morgens, openbaarlijk verkoo pen. 2 Herbergtoogen, glazenberd, 2 goede bierpom pon, ronde tafel met marmerenblad, 8 herbergta fels, 10 stoelen, 3 stoven, lavabo, 2 beddekoetsen, groote kleerkas, eike glazenkas, schoone regula teur, 9 lampen beige, goed Naaimachien (Singer), waschmachien, 2 stors, heiligbeelden, lessenaar, verscheidene lijsten, wafelijzer, banken, spiegel, waschkuipen, kortewagen, beirkuip, schup, rieken, braken, paardenharnassuur, 2 waterblin- den, karre as, velostoel. Klein Ponney-Paard, Voituurken genaamd (Tanneken, groote Orgelskarre, Brouwerskarre ken. schoonen grooten Orgel op karton van Gavi- oli, 57 touchen nummer i, Spel met blafetuur- kens in zeer goeden staat, groote Danstent, van 12 m. 50 cent diepte op 6 meters 50 centimeters breedte met plancher in pichpin, schoone Piano- Buffet onlangs nieuw. Dame-Velo, eene hoeveel heid meer andere Voorwerpen en gerief te veel om te melden. De verkooping zal geschieden op komptante be taling met verhooging van 10 °/0 voor onkost Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van Meersschen en Bosschen te Audegem, Erembodegem, Cherscamp, Denderleeuw, Lebbeke, Buggenhout, Wichelen, Schoonaerde, Meire en Gijsegem. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aelst, zullen ten verzoeke van wie het behoort, op het gewoon gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Gemeente Audegem. 1. Eene partij Land, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie A, nummer 162, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. Gebruikt door Gustave Van Weiemael. 2. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 339, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Boom-en hontprijs 500 frs. 3. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 338, met eene grootte van 78 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprys 1060 frs. 4. Een perceel Land, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 337, met eene grootte van 78 aren 30 centiaren. Gebruikt door sieurs Moens en Domien De Bock. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deelen te 1 Deel de helft ten noorden. Boomprys 200 frs. 2 Deel de helft ten zuiden. 200 frs. 5. Een perceel Bosch, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie, A, nummer 62, met eene grootte van 60 aren 10 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs220 frs. 6. Een perceel Land, te Audegem, op Audegemkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 338c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. Gebruikt door de wed. Frans De Bock. 7. Een perceel Land, te Audegem. op Audegemkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 313b, met eene grootte van 20 centiaren. Gebruikt door de weduwe Frans De Bock. Gemeente Erembodegem. 8. Eene partij Land, te Erembodegem, op den Lokeren- berg, gekadastreerd sectie B, nummer 1237, met eene grootte van 96 aren 30 centiaren. Gebruikt door Alfons Malt heus. Gemeente Cherscamp. 9. A. Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boeigem, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 83b/2, groot 23 aren 3 centiaren. Gebruikt door Frans De Moor, A ugust Vermaere en J. B. Van den Abeele. Dit perceel zal opgeroepen worden in 4 deelen te be ginnen van den westen. te weten: 1 Deel 6 a. 16 c. a.: 2 Dee 16 a.l 6 c. a.: 3 Deel 5 a. 20c. a. en 4 Deel 5 a. 20 c.a. B) Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boei gem, deel van nummer 85c/2, groot 6 aren 16 centiaren. Gebruikt door AVermaeren. Gemeente Denderleeuw. 10. Eenen beplanten Meersch te Denderleeuw, in de Bordellen, gekadastreerd sectie A, nummer 36 en deel van nummer 286, groot 42 aren 41 centiaren. Onverhuurd. Boomprijs 400 frs. Gemeente Lebbeke. 11. Eene partij Land en Water, te Lebbeke, wyk Min nestraat, gokadastroerd sectie G, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren. Gebruikt door Louis Moortgat en wed. J. Groes. Gemeente Buggenhout. 12. Eenen Sparrenbosch, in volle opbrengst te Bug genhout, aan den Buggenhoutbosch, sectie C, nummer 19a, groot volgens meting 3 hectaren 3 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in 2 deelen te weten 1 Deel1 heclaar 75 aren 30 centiaren, ten noorden. 2 Deel1 hectaar 28 aren 40 centiaren, ten zuiden. Hoogstammige boomprijs 160 frs. 13. Eenen Larixbosch, in volle opbrengst te Buggen hout aan Buggenhoutbosch, sectie C, nummer 20a, groot volgens meting 3 hectaren 6 aren 50 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in twee deelen te weten 1 Deel: i hectaar 53 aren 25 centiaren, ten oosten. 2 Deel1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten westen. Hoogstammige boomprijs 300 frs. Gemeente Wichelen. 14. Eene party Land, te Wichelen, op Ganzenpoel. ge kadastreerd 6ectie A, nummer 740, met eene grootte van 34 aren 20 centiaren. Gebruikt door Frans De Neve. 15. Eene partij Land. geschikt voor Bouwgrond te Wichelen, omtrent het Dorp, gekadastreerd sectie B, nummer 349, met eene grootte van 30 aren 60 centiaren. Gebruikt door het Klooster. 16. Het 1/3 ten oosten of 6 aren 10 centiaren, Vloei- meersch, te Wichelen, in den Weymeerschen, sectie A, deel van nummer 81. Gebruikt door de wed. J. B. Hofman. Gemeente Schoonaerde. 17. Een perceel Meersch, te Schoonaerde, gekadastreerd eenige sectie nummer 18, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren. Onverhuurd. 18. Een perceel Bosch en Water, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie nummers 1119b, 1120 en 1121b, met eene grootte van 22aren 60 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 575 frs, 19. Een perceel Bosch, te Schoonaerde, op het Hey. veld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1138b, met eene groette van 10 «ren 80 centiaren. Onverhuurd. Boomprys 200 frs. 20. Eene party Land, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie "nummer 1155, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren. Gebruikt door Joseph Buyl. Boomprys 40 frs. 21. Eene party Land, te Schoonaerde, op het Hoogmi- groveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1355, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren. Gebruikt door de kinderen Petrus-Jacobus Michiels. Boomprys 40 frs. Gemeente Meire. 22. Een perceel Meersch, te Meire, naby de Mager- straat, gekadastreerd sectie A, nummer 324, met eene grootte van 11 aren 80 centiaren. Gebruikt door J. B. Claus. Boomprys 190 frs. 23. Een perceel beplanten Meersch, te Meire, in de Lan- gemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 1198, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, Gebruikt door J. B. Claus. Boomprys 50 frs. Gemeente Gijsegem. 24. Een perceeltjen Grond, te Gijsegem, op de Ausmeer, gekadastreerd sectie B, nummer 364c, mot eene grootte van 3 aren 30 centiaren, groot volgens titel 3 aren 3 cent. Gebruikt door Leonard Van Rosem ZITDAGEN*: Instel Dijnsdag 12 IQr.a Verblijf Dijnsdag 26 M01 iyuö' Telkens oin i uur namiddag, ter Estaminet In de Vier Winden, bij d'heer Albert De Schep per, Keizerlijke Plaats, te Aelst. Voor verdere inlichtingenon verkoopconditien begeve men zich ter studie van genoemde Notaris sen Breckpot en De Pauw, te Aalst. Eene VOITUUR (Tonau), 1 jaar gediend. Zich te bevragen bij d'heor Van der Biest In den Haring, Zoutstraatpoort.

Notariaat | 1908 | | pagina 1