HOOIGRAS MEUBELAIRE LANDEN Em.Paerewyck-DeSmet Uit ter hand te koop: Verschen Paling Snij- en Naailessen Huis: J. LOCUS, Pulpen! Pulpen! Zaden! Zaden! Zaden! JOZEF THIELEMBE VLIEGER BOUWMATERIALEN TE HUREN TERSTOND. Uit ter hand te koop. TE BEKOMEN VIT TER HAND te KOOP C. Bonner-Van den Broeck W' Charles 1UEVLANDE, In de Ster. MAGAZIJN G. Van Molle-Delmotte Wed' Ruyssinck-Blondin, Joseph KEPPENS, De loten 2 tot on met 13 hebben straatwaarts eene breedte van 5 meters. Voorschreven eigendom is laatst bewoond ge weest door wijlen Dame Hendrickx- Van Seve- ren. Stad Aelst. Tweede koop. Eenen Nijverheidsgrond, allervoordeeligst ge legen aan den Tragel der Vaart, bekend bij kadaster wijk G. nummer 965b, met eene grootte van 1 hectaar 45 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den Tragel, ten zuide het nieuw Gasge- sticht, ten westc aan de Naamlooze Maatschappij Filature et Filteries Réunis en ten noorde aan den heer Charles Liénart en den heer Armand Terrier- Verburght. Door zijne goede ligging aan do Dendervaart en kunnende in verbinding gesteld worden met den IJzerenweg, is voormeld perceel grond zeer wel geschikt tot het oprichten van Fabrieken of Nij- verheidsgeslichten Tweede koop: 1° Lot. Ingesteld frs. 3000. 2® Lot. - 43,000. Tweede en laatste zitdag Zaterdag 30 Mei 1908. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzeal van het Vredegerecht te Aelst, in het Stadhuis. VENDITIE van te AELST. aan de Hovimarkt, in de De Gheeststraat. De Notaris DE GHEEST, to Aelst. zal namens de erfgenamen van den hoer Petrus Van Pottels- berghe, op Woensdag 10 Juni 1908, te beginnen om l uur namiddag, overgaan tot eene openbare verkooping van Bouwmaterialen, bestaande voor namelijk in eene groot'e hoeveelheid van Sperren, Planken, Strineen. Reepen, Blokken, acht lange en korte Ladders, vijf Kruiwagens, Emmers, Arduine dorpels, verschillige soorten van Ciment- steenen, Ilandkarre. Cabestan, Palan kunnende dragen 4000 kilogrammen en meer andere voor werpen. Gewone conditiën en lijd van betaling,; mits borgstelling. VENDITIE van schoon en Brandhout, te MOERZEKE-CASTEL. De Notaris VAN ASSCHE, te Moerzeke, zal ter tusschenkomst van zijnen Ambtgenoot Meester BRECKPOT, Notaris te Aelst, op Donderdag 11 Juni 1908, om 2 uren namiddag, openbaar lijk verkoopen, ter herberg De Blaas, bij sieur Fidéle Goris, te Moerzoke-Castel, ten ver zoeke der eigenaars, Mijnheer Jan Van Langen- hove, Advokaat te Brussel, Madame Léon Le- fébvre- Van Langenhove. te Brussel, Madame Dracke del Castillo-de la Ville le Roulx, te Parijs, Mijnheer Leonce Fraters en Mijnheer Leon Van der Beien, te Brussel. 68 koopen HOOIGRAS, staande op de Schoormeerschen genaamd 1In het Nieuwschoor. 2. Op Bierpotschoor. 3. Groot Visaarschoor. 4. Klein Visaarschoor. 5. Piercoenschoor. 6. Het Oudschoor. 7. En Vlaskil. En 13 koopen zware Spinsen en eene mijt Brandhout. De tot dies genegen konnen zich begeven bij Mr Pierre Van der Gucht, te Baesrode, Dorp, die er hun den aanwijs zal van doen. De koopers zullen moeten betalen over on kosten tot 10 hunner koopsom benevens drij franks per koop, vooralle verdere onkosten. Bij uitscheiding van bedrijf. VENDITIE van voorwerpen. Herberg gerief, Ponney-Paard, Rijtuigen, Piano, Buffet, grooten Orgel en Danstent, te Erembodegem, Brusselschensteenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal door het ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert, ten verzoeke van de weduwe Daniël D'Haen- Everaert, ten haren huize te Erembodegem, aan den Brusselschesteenweg, op Woensdag 3 Juni 1908, om 8 uren'smorgens, openbaarlijk verkoo pen. 2 Herbergtoogen, glazenberd, 2 goede bierpoin- pen, ronde tafel met marmerenblad, 8 herbergta fels, 16 stoelen, 3 stoven, lavabo, 2 beddekoetsen, groote kleerkas, eike glazenkas, schoone regula teur, 9 lampen beige, goed Naaimachien (Singer), waschmachien, 2 stors, heiligbeelden, lessenaar, verscheidene lijsten, wafelijzer, banken, spiegel, waschkuipen, kortewagen, beirkuip, schup, rieken, braken, paardenharnassuur, 2 waterblin- den, karre as, velostoel. Klein Ponney-Paard, Voituurken genaamd (Tannekon, groote Orgelskarre, Brouwerskarre ken. schoonen grooten Orgel op karton van Gavi- oli', 57 touchen nummer 1, Spel met blafetuur- kens in zeer goeden staat, groote Danstent, van 12 m. 50 cent. diepte op 6 meters 50 centimeters breedte met plancKer in pichpin, schoone Piano- Buffet onlangs nieuw. Dame-Velo, eene hoeveel heid meer andere Voorwerpen en gerief te veel om te melden. De verkooping zal geschieden op komptante be taling met verhooging van 10 °/0 voor onkost Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van Meersschen en Bosschen te Audegem, Erembodegem, Cherscamp, Denderleeuw, Lebbeke, Buggenhout, Wichelen Schoonaerde, Meirc en Gijsegem. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aelst, zullen ten verzoeke van wie het behoort, op het gewoon gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Gemeente Audegem. 1. Eene party Land, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie A, nummer 162, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. Gebruikt door Gustave Van Wesemael. Gebracht frs. 1500 2. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 339, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 500 frs. Gebracht op fr. 1000 3. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 338, met eene grootte van 78 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprys 1060 frs. Gebracht op fr. 1900. 4. Een perceel Land, te Audegem. op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 337, met eene grootte van 78 aren 30 centiaren. Gebruikt door sieurs Moens en Domien De Bock. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deelen te 1 Deel de helft ten noorden. Boomprys 200 frs. Gebracht aan fr. 1020. 2 Deel de helft ten zuiden. - 200 frs. Gebracht op fr. 1020. 5. Een perceel Bosch, te Audegem, op de Eegenen, ge" kadastreerd sectie, A, nummer 62, met eene grootte van 60 aren 10 centiaren. Onverhnurd. Boom-en houtprijs 220 frs. Gebracht op fr. 1500. 6. Een perceel Land, te Audegem, op Audegerakauter, gekadastreerd sectie B, nummer 338c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. Gebraikt door de wed. Frans De Bock. Slechts Ingesteld op frs. 30 7. Een perceel Land, te Audegem. op Audegemkanter, gekadastreerd sectie B, nummer 313b, met eene grootte van 20 centiaren. Gebruikt door de weduwe Frans De Bock. Gemeente Erembodegem. 8. Eene partij Land, te Erembodegem, op den Lokeren- berg, gekadastreerd sectie B, nummer 1237, met eene grootte van aren 30 centiaren. Gebruikt door Alfons Mattheus. Gebracht op fr. 4750. Gemeente Cherscamp. 9. A. Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boeigem, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 83ejï, groot 23 aren 3 centiaren. Gebruikt door Frans De Moor, August Vermaere en J. B. Van den Abeele. Dit perceel zal opgeroepen worden in 4 deelen te be ginnen van den westen, te weten: 1 Deel 6 a. 16 c. a.: 2 Dee 16a.i 6c.a.: 3 Deel 5 a. 20c. a. en 4 Deel 5 a. 20 c a. B) Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boei gem, deel van nummer 85c/2, groot 6 aren 16 centiaren. Gebruikt doorA. Vermaeren. Gebracht op fr. 1550. Gemeente Denderleeuw. 10. Eenen beplanten Meersch te Denderleeuw, in de Bordellen, gekadastreerd sectie A, nummer 36 en deel van nummer 286, groot 42 aren 41 oentiaren. Onverhuurd. Boomprys 400 frs. Gebracht op fr. 650. Gemeente Lebbeke. 11. Eene partij Land en Water, te Lebbeke, wijk Min nestraat, gekadastreerd sectie C, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren. Gebruikt door Louis Moortgat en wed. J. Groet. Gebracht op fr. 2800. Gemeente Buggenhout. 12. Eenen Sparrenbosch, in volle opbrengst te Bug genhout, aan den Buggenhoutbosch, sectie C, nummer 19a, groot volgens meting 3 hectaren 3 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in 2 deelen te weten 1 Deel1 hectaar 75 aren 30 centiaren, ten noorden. 2 Deel1 hectaar 28 aren 40 centiaren, ten zuiden. Hoogstammige boomprijs 160 frs. 13. Eenen Larixbosch, in volle opbrengst te Buggen hout aan Buggenhoutbosch, sectie C, nummer 20a, groot volgens meting 3 hectaren 6 aren 50 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in twee deelen te weten 1 Deel1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten oosten. 2 Deel1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten westen. Hoogstammige boomprijs 300 frs. Koopen 12 en 13 samen verhoogd op frs. 24,000 Gemeente Wichelen. 14. Eene partij Land, te Wichelen, op Ganzenpoel, ge kadastreerd sectie A, nummer 740, met eene grootte van 34 aren 20 centiaren. Gebruikt door Frans De Neve. Ingesteld frs. 1900 15. Eene partij Land. geschikt voor Bouwgrond te Wiebelen, omtrent het Dorp, gekadastreerd sectie B, nummer 349, met eene grootte van 30 aren 60 centiaren. Gebruikt door het Klooster. Ingesteld frs. 1000 16. Het 1/3 ten oosten of 6 aren 10 centiaren, Vloei- meersch, te Wichelen, in den Weymeorschen, sectie A, deel van nummer 81. Gebruikt door de wed./. B. Hofman. Ingesteld frs. 400 Gemeente Schoonaerde. 17. Een perceel Meersch, te Schoonaerde, gekadastreerd eenigc sectie nummer 18, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Ingesteld frs. 300 18. Een perceel Bosch en Water, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige seclie nummers 1U9b, 1120 en 1121b, met eene grootte van 22aren 60 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 575 frs, Ingesteld frs. 300 19. Een perceel Bosch, te Schoonaerde, op het Hey veld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1138b, met eene groette van 10 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boomprys 200 frs. Ingesteld frs. 100 20. Eene partij Land, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectio nummer 1155, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren. Gebruikt door Joseph Buyl. Boomprys 40 frs. Ingesteld frs. 800 21. Eene partij Land, le Schoonaerde, op het Hoogmi- groveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1355, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren. Gebruikt door de kinderen Petrus-Jacobus Michiels. Boomprys 40 frs. Ingesteld frs. 300 Gemeente Mei re. 22. Een perceel Meersch, te Meire, naby de Magor- straat, gekadastreerd sectie A, nummer 324, met eene grootte van 11 aren 80 centiaren. Gebruikt door J. B. Claus. Boomprijs 190 frs. Ingesteld frs. 100 23. Een perceel beplanten Meerscb, te Meire, in de Lan- gemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 1198, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, Gebruikt door B. Claus. Boomprijs 50 frs. Ingesteld frs. 130 Gemeente Gijsegem. 24. Een perceeltjen Grond, te Gijsegem, op de Ausmeer, gekadastreerd sectie B, nummer 364c, met eene grootte van 3 aren 30 centiaren, groot volgens titel 3 aren 3 cent. Gebruikt door Leonard Van Rosem. Ingesteld frs. 50 Laatste zitdag zonder intrek Dijnsdag 2 Juni 1908. Telkens om 1 uur namiddag, ter Estaminet In de Vier Winden, bij d'heer Albert De Schep per, Keizerlijke Plaats, te Aelst. Voor verdere inlichtingenen verkoopconditien begeve men zich ter studie van genoemde Notaris sen Breckpot en De Pauw, te Aalst. MAGAZIJN VAN Marmere Schouwen in alle stylen en grootten, Grafzerken, Arduinen Dorpels en Plinten, enz., enz. Hovenierstraat, 3, AELST. Fabriek te Haaltert, (bij Aalst). Gestatige tentoonstelling van Marmere Schouwen. Schoone VILLA met uitgemuurden HOF, groot 2300 meters vierkant, beplant met allerbeste soorten Fruitboomen, TweeDruifserren en Veran- dha; gestaan en gelegen aan den Avenue des Fougères, N° 1, Aalst, op vijf minuten afstand der Statie van den IJzerenweg. Voor de conditiën wende men zich ter bovenge melde Avenue des Fougères, Nr i, Aalst. 20,000 kilos schoone BETTERAVEN, aan eenen voordeeligen prijs. Zich te bevragen te Aalst, tn de Nieuwstraat Nr 36. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aelst, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan buizen van d'beeren Callebaut. Voor de voorwaarden en de sleutel zich te be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. alle dagen te bekomen, bij Frans Ledegen, te Kofstade, (Schuitjen), aan eenen civielen prijs Ist® kwaliteit van Cimentbuizen en Var- kensbakken en alles wat den stiel betreft. Bij de kinderen Van der Haegen, KEIZER, te Hofstade. Een schoonen BIGGO met lederen Kap en een schoon RESSORTKARRE voor 4 personen en eene COUPÉE, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Jozef Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aelst. voor Damen en Jufvrouwen volgens de laatste nieuwe leerwijze gegeven door Madame Weduwe Gediplomeerde snijster. Aelst, 27, Brusselschestraat, 27, Aelst. Patronen op maat, Buster, Modegravuren, enz. 21, Lange Zoutstraat en Hoek der St. Jorlsstraat. AELST. Ter gelegenheid van Sint Marten en andere Feestdagen, alsook met de vergrooting der Maga zijnen grooten keus van schoon nieuw SPEELGOED en andere VOORWERPEN voor Geschenken, aan zeer voordeelige prijzen. Twee ten honderd wordt gegeven op eiken aan koop te vernemen in Koopwaren met Nieuwjaar. Van heden af, verkoop van boste PULPEN van Wittouck- Selzaate en\Sas van Gent (Holland), voor levering in October en November, aan den prijs van den dag. BENOIT VAN DER HAEGHEN. HOFSTADE, (Blekte). Huis van Vertrouwen. Brusselschestraat, 74, AELST. Magazijn van alle soorten van Bottienen en Schoenen voor Heeren, Damen, Jongens en Meis jes. Bijzondere schoone keus van Kinder-Bottienen en Schoentjes, in wit hair, blauwen verlak, geele cuir-russe, zwarte verlakte en leêre Schoentjes, Pantoeffels, Galochen, Chavatten, Molières, enz. Alle onze Koopwaren zijn gewaarborgd. Waar koopt men zijne beste Zaden? bij Jozef Van der Vorst, te Aalst, aan Sl Mar- tenskerk. Oude Graan- of Vlasmarkt, Nr 2, opvol ger van Mr J. B. Torfs, daar zyn te bekomen alle soorten van Graszaden, Dendermonsch, En- gelsch en mengeling voor weiden, volgens den grond, echt Waasklaverzaad; verschillige soor ten BeetzadenBloemenzaden en alle Hoveniers- zaden; gewaarborgd en van goede Riemkracht, aan lage prijzen. Hoek der Molen- en Rosmarijnstraat, TE AELST Heeft de eer Ued. ter kennis te brengen, dat hij alhier een Magazjjn houdt van alle soorten van Bouwgereedschappen en Ijzerwerk. Bijzondere schoone keus van Gereedschappen of Alm voor Schrijnwerkers, Meubelmakers, Sineders, Metsers, Slachters, enz. Hij gelast zich in het bijzonder met het ver vaardigen van Afsluitingen voor Weiden en Boomgaarden (laatste en beste Stelsels), sterke spanning der Draden en stevigheid der Hoekpylen. van Kindervoituren van t bests fabriek van België. 30, Molenstraat, Aelst. Algemeen fabriek van Lederen Transmissie- Riemen. Depot van Katoeue-Balata-en Kemelshare-Riemen Harnassuren voor Pracht- en Werkpaarden en verders alle Benoodigheden welke de Zadelmakerij betreft. TE BEKOMEN BIJ Visehhandelaarster. Eerste kwaliteit van Bloem-, Kool-, Gras- en Hovenierazaden, aan zeer voordeelige pry zen Schrijnwerker, Hoek der Violettestraat, Nr 1, Aalst. Heeft de eer aan het geacht publiek kenbaar te maken dat hij met zijne Schrijnwerkerij is over gegaan van de Violettestraat, naar de BORLUUTSTRAAT, nevens het Houtmagazijn van Mr Domien Van Geert. Hij gelast zich met al wat den Schrynwerkers- stiel betreft, bij voorbeeld voor het maken van Cornissen, Ramen, Deuren, Trappen, Volets, enz. immers al wat den stiel betreft. Door zyn good werk en spoedige bediening ver hoopt hij de gunst van eenieder te zullen verwer-

Notariaat | 1908 | | pagina 2