WOONHUIZEN 5 PAARDEN WOONHUIS HO FSTEDE ZAAILANDEN HOFSTEDEN Uit ter hand te koop. Terstond te huren: Te koop: Vit ter hand te koop: VIT TER HA MD te KOOP Te huren: titel i are 08 centiaren; palende noord Breckpot, oost d'heer Ben. Raes, zuid de Straat en west Désiré De Smet-Verleysen Bewoond door Désiré Daghuyt. Eenige zitdag: Woensdag 5 August! 1908. Om i ure namiddag, ter herberg van Raymond Ceulebroeck, te Haeltert, Eede. Er zal geen Tweede zitdag gehouden worden. Openbare verkooping van 3 Bouwgronden Land, te EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van d/2 palmslag, openbaar verkoopen: Gemeente Erembodegem. 1. Eenen Eigendom, beslaande uit 3 Woonhui zen met Afhangen, Stallingen. Bouwgrond en Land, gestaan en gelegen op den Hoeck, aan de Breedestraatgecadastreerd in 't geheel sectie A, nummers 296a, 297d, 300p, 300q en 300r, met grootte van 22 aren 96 centiaren, volgens meting 22 aren 40 centiarenpalende noord de weduwe Frans Jacob en den Armen van Aalst, oost de wed August Boterbergli, Adolf Merckx en den Ar men van Erembodegem, zuid de Breedestraat en west F. Jacob. Verdeeld in 3 loten Lot 1. Een Bouwgrond met Stal, te nemen ten westen, groot 1 are 96 centiaren, met breedte van 9 m. 28 cm. Op te leggen prijzij en meetkostou 8 fr. Gebruikt door den eigenaar Judocus Jacob. Lot 2. Dry Woonhuizen met Stallingen, Steen- put en Land, te nemen in het midden, groot 13 aren 31 centiaren, met eene breedte aan de straat van 12 m. 40 cm. Op te leggen alsveren 29 fr. Gebruikt door Charles Jacob, Jud. Jacob en Jan Verleysen. Lot 3. eenen Bouwgrond en Land met Stal, te nemen ten oosten, groot 7 aren 31 centiaren, met eene breedte aan de straat van 11 meters. Op te leggen voor boom- haag en landprijs en meetkosten frs. 31. Gebruikt door Judocus Jacob. 2. Eene partij land, gelegen op den Kluiskou- ter, gekend ten cadaster sectie A, nummer 861, met eene grootte van 20 aren 60 centiaren, volgens meting 19 aren 44 centiaren, palende noord de Kluisstraat, oost d'heer Frans Daclman, zuidd'er- ven Jelie en west Jean Ghysens. Op te leggen voor landprijs en meetkost 34 frs. Gebruikt door Judocus Jacob Zitdagen iDstel Donderdag 6 Aucusti 1908 Verblijf Donderdag 13 AUgUS Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van Ch.-Louis Jacob, te Erembodegem, Hoeck. Er zal geen derde zitdag plaats hebben. Ten 2 uren namiddag, ter herberg genaamd - In Den Olifant bij den heer Fredericus Ve- reecken-De Brcucker, te Baardegem, aan Deker. Bij vermindering van bedryf. Openbare verkooping van Rijtuigen, Omnibus, Karren en Baarden- gerieven, te AELST. Nazarethstraat, 67 Do Notaris DE GHEEST. te Aelst, zal op Donderdag 6 Augusti 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, ter huurhouder^ van den heer Leopold Corthals-Eemans, te Aelst, Nazareth straat, Nr 67, in het openbaar verkoopen 5 sclioone Paarden gezegd croisés, 2 van 10 jaren, 2 van 6 jaren en 1 van 3 jaren. Voituren2 schoone Coupés, schoonen Lan dau gezegd carré, anderen Landau Calèche en nieuwen Buggy, allen met 4 plaatsen. Schoonen Omnibus, voor zestien personen, 2 Stortkarren op vier wielen, goede Voortrein met Ressorts en drij Achter-Ressorts. Plate-formo belegd met zink. dienstig voor ver huiswagen of andere. 2 schoone dubbele Harnas-uren voor Voituur, 4 enkele Ilarnassuren belegd met nikkel en zilver. 4 nikkele Mondstukken en andere Gareclen, Broeken en Bassen voor camion, wit te Guide voor huwelijken en toebehoorten. 6 Voorhoofdsbanden Frontales met rozetten voor rouw. 3 schoone Zweepen, 4 Schraagen en meer an dere voorwerpen. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen te LEDE, Achterstraat, nabij het Dorp De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal ten aanzoeko van wien het bohoort, op de hierna ge stelde zitdag, openbaar verkoopen Een schoon en welgelegen Woonhuis, met aan- hoorigheden. gestaan en gelegen te Lede. Achter straat, nabij het Dorp, bekend ten cadaster sectie C, nummer 38d, groot by titel 1 aar 64 centiaren, palende oost Juffer Gudule Van Herzele, zuid ME Schuermans, west de kinderen Coen en noord de Achterstraat. Tweede en laatste zitdag: Vrijdag 31 Juli 1908. Om 4 ure namiddag, ter herberg bewoond door d'heer Polydoor Blaks, te Lede, Nieuwstraat. en gelagen, in het openbaar Openbare verkooping van eene behuisde Koornwiudmolen en Landen te Baardegem en Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van pain verkoopeD Gemeente Baardegem. 1. Een schoone Behuisde Hofstede met Woon huis, Schuur, Stalling en Boomgaard, gestaan en Selegen aan de Molenstraat, groot volgens meting 15 aren 52 centiaren en gekadastreerd wijk C, nummer 408a en deel der nummers 407b en 406d. Boom en haagprijs frs. 200. Bewoond door den medeverkooper d'heer Alfons De Vis. 2. Een perceel Boogaard en Tuin, gelegen aan de Molenstraat, groot volgens meting 11 aren 96 centiaren. Boom en haagprijs frs. 350. Gebruikt door den medeverkooper d'heer A If ons De Vis. 3. Eenen Graanwindmolen, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, gekadastreerd wijk C, num mer 409, met eene grootte van 10 aren 90 cent. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Al/ons De Fis. 4. Een perceel Land, gelegen aan deMolenbaan, groot volgens meting 15 aren 02 centiaren, geka dastreerd wijk C, deel van nummer 498a, Gebruikt door d'heer Frans Ruysinck. 5. Een perceel Land, gelegen alsvoren, aan de Molenbaan, groot volgens meting 16 aren 43 cen tiaren, wijk C, nummer 498a. Gebruiker d'heer Frans Ruysinck. Gemeente Meldert. 6. Een perceel Land, groot volgens meting 19 aren 72 centiaren, gelegen op het Eechoutveld, ge kadastreerd wyk A, deel van nummer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Petrus De Vos 7. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op het Eechoutveld, groot volgens meting 19 aren centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van num mer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Pe trus De Vos. Zitdagen: Instel Vrijdag 24 Juli .Qn8 Verblijf Vrijdag 7 Augusti OPENBARE VERKOOPING te Wichelen en Lede. De Notaris VERMEERSCH, te Dendermonde, zal, op gewoon gewin van instel en verhoogen, openbaar verkoopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. Een goed parceel Zaailand, gelegen te Wiche len, bekend ten kadaster sectie B, nummer 469c, groot 10 aren 6 centiarenpalende oost de erven De Rijbel, zuid den IJzerenweg, west den Armen van Wicholen en noord de erven Jozef De Putter. In gebruik bij Van den Abeele. Gemeente Lede. Tweede koop. Het onverdeeld 6* deel van eene partij Land, wijk Vogelenzang, bekend ten kadaster sectie A, nummer 267, met eene totale grootte van 1 hec- taar 17 aren 50 centiaren. De 5 overige zesden behooren de kinderen van Frans Verbeek. Ingesteld frs. 750 ZITDAGEN: Instel Maandag 13 T 1Q08 Verblijf Maandag 27 JUU iyuö' Telkens om 2 uren namiddag, te Lede, Vogelen zang, ter herbergIn den Boerenbond, - bij den heer Alois Van Hauwermeiren. Openbare verkooping van Zaailanden, Hooiland, Bosch en Hoveniersgronden te Schoonaarde, Gijsegem, Hof stade, Lede en St. Gillis (Dendermonde). De Notaris VERMEERSCH, te Dendermonde, zal, op gewoon gewin van instel en verhoogpen- ningen, openbaarlijk verkoopen Gemeente Schoonaerde. 1. Eenen Eigendom, gelegen te Schoonaarde, uitmakende eene Hofstede met Tuin, Boomgaard, Land en Water, gekadastreerd onder de nummers 1021c, 1022a, 1023, 1024b, 1025, 1027, 1028, 1026a, 1029 en 1030, eenige sectie, met eene ge- zamentlijke grootte van 48 aren 70 centiaren; palende noord de Langestraat en De Pus-Wauters Karei Lodewijk, oost Luyckx-Bracke Jan Bapt. de wed" en kinderen en Luyckx-Van Hauwermei ren Eligius, zuid Leussens-Vau Damme Karei Lo dewijk en Van der Straeten Domien en Seraflen en dc erfgenamen der wed. Verbeke-Do Rybel Frederik, west den zelfden De Pus-Wauters Ka- rel Lodewijk en Van den Hende Hendrika Louisa, bijzondere te Aelst. Deze eigendom is verdeeld in 2loten, waarvan: Lot 1Begrijpende de Hofstede met aanhorig- heden, zooals ter plaats door piketten is aangewe zen. uitmakende de geheelheid van nummer 1022a, met deelen der nummers 1021c en 1024b, groot dit lot bij meting 18 aren 15 centiaren. Belast met losweg. Boomprijs frs. 90. Ingesteld tvs. 3000 Lot 2. Begrijpende het deel Boomgaard, Land en Water, zooals bij plan is aangewezen en ter plaats door piketten van het vorige lot is geschei den, gekadastreerd onder de nummers 1023. deel van 1024b en van 1021c, nummers 1025, 1026a, 1027, 1028, 1029 en 1030, groot dit lot 28 aren 7 centiaren. Boomprijs frs. 836 Ingesteld frs. 1800 Bovengeschreven eigendommen met nog 10 a. 20 c. Land, toebehoorende aan de erven der wed Verbeke-De Rybel, zijnde do aanpalende percee- len nummers 1018 en 1020a, zijn in gebruik bij Frans De Rybel, herbergier te Schoonaarde. 2. Een perceel Land. gekadastreerd en gelegen als voren, eenige sectie, onder nummer 1039, met eene grootte vau 31 a. 30 c; palende noord Van der Straeten Domien en Seraflen, Lenssens-Van Damme Karei Lodewijk en Luyckx-Van Hauwer meiren Eligius, oost de Crombrugghe-de Looringhe- de Kerchove de Denterghem, baron Edouard, zuid Duerinck-Van Hauwe Theoflel en west Jans- sens Beeckman kinderen Theodoor. Belast met losweg en weg bekend op den atlas der buurtwegen. Boomprijs frs. 225. Dit perceel is in gebruik bij Frans Daelman. landbouwer, Schoonaarde, Langestraat. Ingesteld frs. 1700 3. Perceel Land, gelegen alsvoren, kadastraal gekend ondernummer 1115, groot 72 a. 20 c; palende noord de Crombrugghe-de Looringhe de Kerchove de Denterghem, baron Ed. Moens J. en Van Hauwe-Uyttendaele Ivo, oost De Pauw Gu- staaf en Georges Van Merstraeten-Boëtz wed Gu- staaf, zuid dezelfde, Janssens-Beeckman. de kinde ren Theodoor, het Bureel van Weldadigheid, te Wichelen en Schulte-Limbecq-Möller, Diederick, west Sanaert-Veldeman Gustaaf, d'heer baron de Crombrugghe-de Looringhe voornoemd. Belast met losweg eri den weg bekend op den atlas der buurtwegen. Boomprijs frs 470. In gebruik bij de kinderen Van Heek. Ingesteld frs. 3000 4. Een perceel Land, zelfde gemeente alsvoren gelegen aan den steenweg van Wetteren naar Dendermonde, gekadastreerd onder nummer 11, groot 31 a. 10 c; palende noord Van Heddingen- Matthys wed. Alfons, oost de Crombrugghe-de Looringhe-de Kerchove de Denterghem, baron Edouard, zuid den Steenweg van Wetteren naar Dendermonde en west IIuybens-Lammens Jan Philip. In gebruik bij Joannes Huybens. Ingesteld frs. 2700 Gemeente Gijsegem. 5. Een perceel Land, gelegen te Gijsegem, ge kadastreerd sectie C, nummer 120a, groot 34 a 20 c; palende noord Schelfhout Jozef Marie en Van Cauter Marie Melanie, oost dezelfde, zuid de volgende koop en west Verbekc-Dc Rybol wed. Frederick. In gebruik bij Jozef Cannoot. Belast met den losweg zooals bekend op den atlas der buurtwegen. Ingesteld frs. 1650 6. Een perceel Land en een gedeeltjen Hooiland, te Gijsegem, ten kadaster sectie C, nummer 118, groot 72 a. 80 c; palende noord voorigen koop, Janssens-Beeckman, wed. Verbeke-De Rybel-Fre- derick, Van Cauter Marie Melanie, de kinderen Van Hauwermeiren-Cooremau-Joannes, Borrns- Cool Leo. Moens Gabrielle en de Renesse Marga- retha, oost De Gheest-Germanes Victor, zuid de Beek waarmede scheidende van de gemeente Lede en west Janssens-Beeckman kinderen Theodoor Pieter Frans. Boomprijs frs. 236. In gebruik bij Gustaaf Verhaegen en Pieter Daelmans. Ingesteld frs. 1800 Gemeente Hofstade. 7. Een perceel Land, te Hofstade, ten kadaster bekend sectie A, onder nummer 1004, groot 58 a. 90 c; palende noord de Beek, oost Cannoot-Eve- raerts Donatus, zuid Roggeman-Van Hauwermei ren Remi en het Bureel van Weldadigheid van Hofstade en west De Boeck-Henderickx Jozef Marie, dr, Baasrode. Dit perceel is belast met overweg. In gebruik bij Emiel Callebaut. Boomprijs frs. 525. Ingesteld frs. 6120 Gemeente Lede. 8. Een perceel Land, te Lede, ten kadaster sec tie C, nummer 1064r, groot 59 a. 30 c; palende noord de steenweg van Lede naar Hofstade, oost Roelandt Domien, zuid den IJzerenweg en west Triest-Van Boven Emiel. Dit perceel is verdeeld in 2 loten waarvan: Lot 1, 't deel langs den oostkant, hebbende eene grootte van 30 a. 30 c; en lot 2, het deel langs den westkant, groot bevonden28 a. 90 c. Het geheel stuk is in gebruik bij Joannes De Winne. Ingesteld frs. 2500 2300 9. Perceel opgaande geboomte, te Lede, ten ka daster sectie A, nummer 303a, groot 25 a. 70 c; palende noord Verbeke Prosper (zoon Karei), oost Janssens-De Schryver Alfons en Daelman Jozef de kinderen, zuid Verbeke-Vau Gysegera Leon en west Dracke del Castillo-dela Ville-le Roulx, wed. Emmanuel. Belast met losweg, voor de grazing in gebruik bij Van Humbeeck Frans. Boomprijs frs. 460. Ingesteld frs. 520 10. Perceel Land, gelegen als voorgaande, ten kadaster bekend sectie A, nummer 290, groot 30a 20 c, palende noord Verbeke-Cobbaut Frans de wed. en kinderen, oost Baeten-Arents Karei Jozef, zuid Van den Bossche Emiel en west den weg van Aelst naar Wichelen. Boomprijs frs. 150. In gebruik bij do wed. D'Ilaeséleir en Pepin Vergeylen, Ingesteld frs. 1720 Gemeente St. Gillis, bij Dendermonde. 11. Een perceel Hoveniersgrond, doorsneden met eenen weg, bekend op den atlas der buurtwe gen te St Gillis, gekadastreerd sectie A, nummers 345 en 347c, samen groot 21 a. 50 c; palende noord den volgende koop en Duerinck-Roggeman Jan Fraus en kinderen, oost dezelfden en den IJzerenweg, zuid den IJzerenweg en west Maes Camiel. In gebruik bij Moorlgat. 12 Hofstede en medegaande Hoveniersgrond, gelegen alsvoren, doorsneden met eenen weg, be kend op den atlas der buurtwegen, gekadastreerd sectie A, onder do nummers 343a, 343b en 344, met eene gezamenllijke grootte van 31 a. 30 c; palende noord Vermeir-De Man Pieter Jozef en Vermeir Frans Adolf de kinderen, oost Duerinck- Roggeman Jan Frans en kinderen, zuid voorgaan- den koop en west Vervrangen-Buggenhout Frans, Maes Camiel en Vermeir-Verheyden Pieter Ange lus. In gebruik bij Moortgat, medeverkooper. Gewonen boomprijs 60 fr. on voor de fruitboo- men 120 fr. 13. Een perceel Land. gelegen alsvoren. geka dastreerd sectie A, nummer 328, groot 23 a. 50 c; palende noord Van Damme Victor, Marie, Ange- liquo en Pauline en De Moor-IIaye Gabriël, oost Vandevoorde Delphine Marie, zuid de erfgenamen Van Asscke Anna Hendrika en d'heer Dilewyns- Cammaort Jan Victor en west de kinderen Rottier Pieter Jozef. Belast met de wegenissen zooals bekend op den atlas der buurtwegen. De helft is in gebruik bij Jan Fr, Moortgat en het overige bij Costermans. ZITDAGEN Instel Maandag 13 T ,q )8 Verblijf Maandag 27 Jul1 1W8, Telkens om 2 uren des namiddags, te Lede, Vo gelenzang, ter herberg In den Boerbnhandel bij d'heer Alois Van Hauwermeiren. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B, nummers 1594 a, 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pi s De Clercq. 2° Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op de Helle, nabij 't geselleed van Welle en Den- derhautem, gekend ten kadaster sectie B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge kend ten kadaster sectie C, nummer 1310 en deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopon. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in don Eekent, (Kalje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooremont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Kerkx- ken, op het Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 90 centiaren. Gebruikt door Seraphien De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Statie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De Ryck, Notarisklerk, te Erembode gem, Dorp. Een schoon en prachtig Paardenharnassuur by voornoemden heer Louis De Ryck. Eene schoonen Herbergtoog met Horlogiekaa en Horlogie In spaansch hout en eene schoonen Winkeltoog. Zich te wenden ten huize van Juffer Adeline Thesin, te Erembodegem, Dorp, rechtover de Kerk. Een schoonen BIGGO met lederen Kap en een schoon RESSORTKARRE voor 4 personen en eene COTJPÊE, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Jozef Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aelst Een schoon BURGERSHUIS, in goeden staat van onderhoud, gestaan in de Denderstraat. Zich te bevragen tot den eigenaar M1 Germaan Van de Maele, Vaart, Aalst.

Notariaat | 1908 | | pagina 2