EEN HUIS WOONHUIZEN HOFSTEDE WOONHUIS HOFSTEDE 5 PAARDEN Uit ter hand te koop: Zaden! Zaden! Zaden! Uit ter hand te koop: Uil Ier hand te koop. Terstond te huren: Te koop: Uit ter hand te koop: UIT TER HAND te KOOP TE KOOP Uit ter hand te koop Te huren: TE HUREN TE BEKOMEN. TE BEKOMEN Molenbaan. groot volgens meting 16 aren 43 cen tiaren, wijk C, nummer 498a. Gebruiker d'üeer Frans Ruysinch. Gemeente Meldert. 6. Een perceel Land, groot volgens meting 19 aren 72 centiaren, gelegen op bet Eechoutveld, ge kadastreerd wyk A, deel van nummer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Petrus De Fos. 7. Een perceel Land. gelegen alsvoren, op het Eechoutveld, groot volgens meting 19 aren 66 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van num mer 473. Gebruikt door den medeverkooper d'heer Pe trus De Fos. Zitdagen: Instel Vrijdag 24 Juli 1908. Verblijf Vrijdag 7 August! Ten 2 uren namiddag, ter herberg genaamd - In Den Olifant bij den heer Fredericus Ve- reecken-De Breucker, te Baardegem, aan Deker. Door sterfgeval. Openbare verkooping van te GIJSEGEM, aan het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag, en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Gijsegem. Een Huis en Grond, zeer wel gestaan en gelegen nabij de dorpplaats, gekastreerd wijk A, nummer 250B, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 15 cwpmbpr iq0R Verblijf Dijnsdag 29 bePtemüer iyus- Om 3 uren namiddag, ter herberg Den Handwijzer, bij Jufvrouw weduwe A chilles Langlette Gijsegem, aan Openbare verkooping van 3 Bouwgronden Land, te EREMBODEGEM. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van 1/2 palmslag, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. Eenen Eigendom, bestaande uit 3 Woonhui zen met Afhangen, Stallingen, Bouwgrond en Land, gestaan en gelegen op den Hoeck, aan de Breedestraatgecadastreerd in 't geheel sectie A, nummers 296a, 297d, 300p, 300q en 300t, met grootte van 22 aren 96 centiaren, volgens meting 22 aren 40 centiarenpalende noord de weduwe Frans Jacob en den Armen van Aalst, oost de wed. August Boterbergh, Adolf Merckx en den Ar men van Erembodegem, zuid de Breedestraat en west F. Jacob. Verdeeld in 3 loten Lot 1. Een Bouwgrond met Stal, te nemen ten westen, groot 1 are 96 centiaren, met breedte van 9 m. 28 cm. Op te leggen prijzy en meetkosten 8 fr. Gebruikt door den eigenaar Judocus Jacob. Lot 2. Drij Woouhuizen met Stallingen, Steen- put en Land, te nemen in het midden, groot 13 aren 31 centiaren, met eene breedte aan de straat van 12 m. 40 cm. Op te leggeu alsvoren 29 fr. Gebruikt door Charles Jacob, Jud. Jacob en Jan Verleg sen. Lot 3. eenen Bouwgrond en Land met Stal, te nemen ten oosten, groot 7 aren 31 centiaren, met eene breedte aan de straat van 11 meters. Op te leggen voor boom- haag en landprijs en meetkosten frs. 31. Gebruikt door Judocus Jacob. 2. Eene party land, gelegen op den Kluiskou- ter, gekend ten cadaster sectie A, nummer 861, met eene grootte van 20 aren 60 centiaren, volgens meting 19 aren 44 centiaren, palende noord de Kluisstraat, oost d'heer Frans Daelman, zuid d'er ven Jelie en west Jean Ghysens. Op te leggen voor landprijs en meetkost 34 frs. Gebruikt door Judocus Jacob. Zitdagen Instel Donderdag 6 An£m„H ,oor Verblijf Donderdag 13 Augustl 1908" Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van Ch.-Louis Jacob, te Erembodegem, Hoeck. Er zal geen derde zitdag plaats hebben. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde te ErembodegemBrusselbaan. De Notaris DE SADELEER, te Erembode gem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoo pen: Eene behuisde Hofstede met Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan de Brus- selschensteenweg, op Bouchoutberg, gekend ten cadaster sectie A, nummers 2693, 2694 en 2695c, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren, vol gens titel 15 aren 37 centiarenpalende noord August Van Muylders, oost gezegden Steenweg, zuid Ludovicus Gassiman en west Jean-Baptiste Van den Bossche. Op te leggen pryzij frs. 25. Laatst bewoond geweest door Judocus Van Vaerenbergh. Zitdagen Instel Donderdag 6 ,AAO Verblijf Don,ierdag 13 Auguati 1908. Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg van d'heer Félix Govaert-De Coninck, te Erembo degem, Brusselbaan. Er zal geen derde zitdag gehouden worden. Openbare verkooping bij uitwinning van een te HAELTERT, Eede. De Notaris DE SADELEER, te Erembode gem, daartoe in rechte benoemd, zal openbaarlijk verkoopen Een Woonhuis, met allo verdere Afhangen en grond, gestaan en gelegen te Haeltert, in den Eede, gekend ten cadaster sectie A, nummer 301c, met eene grootte van 1 are 30 centiaren, volgens titel 1 are 08 centiarenpalende noord Breckpot, oost d'heer Ben. Raes, zuid de Straat en west Désiré De Smet-Verleysen Bewoond door Désiré Daghuyt. Eenige zitdag: Woensdag 5 August! 1908. Om 1 ure namiddag, ter herberg van Raymond Ceulebroeck, te Haeltert, Eede. Er zal geen Tweede zitdag gehouden worden. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping op licitatie van eene schoone Landen, Meerschen en Bosch te Haeltert, Meire en Nieuwer Retaken. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal ten verzoeke van wed. en kinderen Charles- Louis Verlé, te Haeltert, ten overstaan van den heer Vrederechter, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. 1. Eene behuisde Hofstede met alle verdere Afhangen, Stallingen, Schuur, Bakovens, Tuin en Boomgard, ge staan en gelegen aan het Dorp, gekend ten cadaster sec tie B, nummers 13tc en 133a, met eene grootte van 15 aren 50 centiaren, volgens meting 15 aren 19 centiaren. Bewoond en gebruikt door de verkoopers. Verdeeld in 2 loten Lot 1: Het Woonhuis met Stallingen, Schuur en Boom gaard, te nemen ten noorden op de gansche lengte, met eene breedte aan de Brulstraat, van 12 meters 60 centi meters, hebbende dees deel eene oppervlakte van 8 aren 82 centiaren. Lot 2: De Bakovens met Stallingen, Tuin en Boom gaard te nemen ten zuiden op gansch de lengte, met eene breedte aan de Brulstraat, van 8 meters 12 centimeters, hebbende dees deel eene grootte van 6 aren 37 centiaren. 2. Eene partij Land, gelegen op den Brulkouter, ge kend ten kadaster sectie B, nummer 33b, met eene groot te van 50 aren 60 centiaren, volgens titel 50 aren 58 centi aren. Gebruikt door Rem; Van Cauxoenbergh en de weduwe Jos. De Smet, Verdeeld in 2 gelijke loten Lot 1De juiste helft ten oosten. Lot 2De juiste helft ten westen. 3. Eene partij Land, gelegen op den Kruiskouter, ter plaats genaamd Rondbunder, gekend ten cadaster sectie B, nummers 390bis en 391, met eene grootte van 55 aren 10 cetniaren, volgens titel 55 aren 22 centiaren. Gebruikt door de verkoopers. Verdeeld in 2 gelijke loten Lot 1: De juiste helft ten oosten. Lot 2: De juiste helft ten westen. 4. Een perceel Land, gelegen op den grooten Droeskou- ter, gekend ten cadaster sectie B, nummer 1008, met eene grootte van 5 aren 20 centiaren. Gebruikt door August Seminch. 5. Een perceel Land, gelegen alsvoren op den Grooten Droeskouter, aan den steenweg van Aelst naar Geeraards- bergen, gecadastreerd sectie B, nummer 993, met eene grootte van 7 aren 10 centiaren. Gebruikt door August Seminch. 6. Een perceeltjen Land, gelegen op den Kruiskouter, aan den Diepenweg, gekend ten cadaster sectie B, num mer 4182/bis, met eene grootte van 9 aren 40 centiaren, volgens titel 9 aren 32 centiaren. In gebruik bij Joseph De Smet. 7. Een perceel Land, gelegen op den Middelkouter, ge kend ten kadaster sectie B, nummer 911, met eene groot te van 8 aren 10 centiaren, volgens titel 7 aren 69 cent. Gebruikt door Philemon Iliano. 8. Een perceel Meersch, gelegen op Aardbexiënbarm, in den Vorsinck, met de Boomen er op staande, gekend ten cadaster seotie C, nummer 389, met eene grootte van 8 aren 10 centiaren. Op te leggen voor Boomprijs 200 frs. Gebruikt door Petrus Van Durme. 9. Eene goede Weide met de Boomen, gelegen alsvoren in de Vorsinck, tusschen koop 8 en 10, gekend ten cada ster sectie G, nummers 390 en 391, met eene grootte van 86 aren 30 centiaren. Op te leggen voor Boomprijs 170 frs. Gebruikt door Franciscus De Bolle. 10. Een perceel Bosch met Boomen, gelegen als voor gaande in de Vorsinck, ten oosten van koop 9, gekend ten cadaster sectie C, nummer 392, met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, volgens titel 12 aren 92 centiaren. Op te leggen voor Boomprys 250 frs. Bewaa'it en gebruikt door Petrus Van Durme. Gemeente Meire. 11. Eene partij Meersch met de Boomen, gelegen op Kerckveld, gekend ten cadaster sectie B, nummer 754, met eene grootte van 24 aren 30 centiaren. Op te leggen voor Boomprijs 50 frs. In gebruik by Charles De Schutter. 12. Eene partij Land, gelegen op den Ysberg, gekend ten kadaster sectie B, nummers 976a, 976b, met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, volgens titel 20 aren 08 centiaren. Gebruikt door Joseph Boterbergh. Gemeente Nieuwerkerken. 13. Een perceel Land, gelegen op den Kraaienwinkel ofTechel, gekend ten cadaster sectie B, nummer 1105a, met eene grootte van 6 aren 60 centiaren, volgens titel 5 aren 50 centiaren. Gebruikt door Domien De Pril. Eenige zitdag voor Toewijzing Woensdag 5 Augusti 1908. Om 2 uren namiddag, in de Zaal van het Ge meentehuis te Haeltert. Er zal geen tweede zitdag gehouden worden. Bij vermindering van bedrijf. Openbare verkooping van Rijtuigen, Omnibus, Karren en Paarden- gerieven, te AELST, Nazarethstraat, 67. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal op Donderdag 6 Augusti 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, ter huurhouderij van den heer Leopold Corlhals-Eemans, te Aelst, Nazareth straat, Nr 67, in het openbaar verkoopen 5 schoone Paarden gezegd croisés, 2 van 10 jaren, 2 van 6 jaren en i van 3 jaren. Voituren2 schoone Coupés, schoonen Lan dau gezegd carré, anderen Landau Calèche en nieuwen Buggy, allen met 4 plaatsen. Schoonen Omnibus, voor zestien personen, 2 Stortkarren op vier wielen, goede Voortrein met Ressorts en drij Achter-Ressorts. Plate-forme belegd met zink, dienstig voor ver huiswagen of andere. 2 schoone dubbele Harnas rnren voor Voituur, 4 enkele Ilarnassuren belegd met nikkel en zilver. 4 nikkele Mondstukken en andere. Gareelen, Broeken en Bassen voor camion, wit te Guide voor huwelijken en toebehoorten. 6 Voorhoofdsbanden Frontales met rozetten voor rouw. 3 schoone Zweepen, 4 Schraagen en meer an dere voorwerpen. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B, nummers 1594 a, 1696. 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Clercq. 2° Eene partij Land, golegen to Erembodegem, op de Helle, naby 't gescheed van Welle en Den- derhautem, gekend ten kadaster sectie B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge kend ten kadaster sectie C, nummer 1310 en deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopen. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in den Eekent, (Katje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of 3 zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooreraont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Kerkx- ken, op het Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 90 centiaren. Gebruikt door Seraphien De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Slatie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De Ryck, Notarisklerk, te Erembode gem, Dorp. Een schoon en prachtig Paardenharnassuur bij voornoemden heer Louis De Ryck. Eene schoonen Herbergtoog met Horlogiekas en Horlogie in spaansch hout en eene schoonen Winkeltoog. Zich te wenden ten huize van Juffer Adeline Thesin, te Erembodegem, Dorp, rechtover de Kerk. Een schoonen BIGGO met lederen Kap en een schoon RESSORTKARRE voor 4 personen en eene COUPÊEzoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Jozef Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aelst alle Alem en "Winkel van Koperslagerij bij de weduwe Theodoor Buys, Rammelstraat, Lede. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aelst. met groot gemak van betaling: I. Een Huis, te Aelst, Ajuinstraat, Nr 11 be woond door Van Vaerenbergh. 2- ®ern„n,uis' te Aelst> Ajuinstraat, 13, bewoond door Wellekens. 3. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 15, bewoond door Gysbrecht. 4. Een Huis,alsvoren, Ajuinstraat, 17, bewoond door Raes. 5. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 19, bewoond door De Groot. 6. Een Huis, te Aelst, hoek der Ajuinstraat, be woond door Van dor Stockt. 7. Een Huis, te Aelst, Sint Janstraat, 59, be woond door Blanckaert. 8. Een Huis, alsvoren, Sinl Janstraat, 57, be- woond door De Droo. 9. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 55, be- woond door Cornelis. 10. Een Huis, alsvoren, Siot Janstraat, 53, be woond door De Raeve. II. Een Huis, te Aelst, Sint Janstraat, 51, be- woond door Verbestel. 12. Een Hnis, te Aelst, Erabandstraat, 8, be- woond door Neuckermans. 13 Een Huis, alsvoren. Brabanstraat, 6, be woond door Van Driesscho. 14. Een Huis, alsvoren, Brabandstraat, be woond door Verbestel. 15. Een Huis. te Aelst, Van Wambekekaai be woond door Van den Borre. 16. Een Huis, alsvoren, Van Wambekekaai, be woond geweest door Pieters. 17. Een Huis, te Aelst, Walstraat. 18. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Verhofstadt. 19. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Van der Eist. 20. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Vmck. 21. Een Huis. te Aelst, Sinte Annastraat, be woond door De Decker. 22. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Van Pachtebeke. 24. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Grysels. 25. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Hendrickx. 26. Een Huis, te Aelst, Statiestraat, bewoond door Thiers. 27. Een Huis, alsvoren, Statiestraat, bewoond door Gauthey. 28. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond door d'heer E. Krausner. 29. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond o or de kinderen De Moor. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van den Notaris De Pauw, te Aelst, Kei zerlijke Plaats. Een schoon BURGERSHUIS, in goeden staat van onderhoud, gestaan in de Denderstraat. Zich te bevragen tot den eigenaar Mr Germaan Van de Maele, Vaart, Aalst. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aelst, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan huizen van d'heeren Callebaut. Voor de voorwaarden en de sleutel zich te be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aelst, Graanmarkt. Twee Dagwand LAND, te Nieuwerkerken. Zich te bevragen bij Victor Van den Berghe, te Aelst, Korte Nieuwstraat, 7, tegen de Boter markt. bij d'heer Petrus Van Mossevelde, te Aelst, aan de Nieuwstratpoort, allerbeste ZAVEL, als ook HAIR voor Moortel. Ist® kwaliteit van Cimentbuizen en Var- kensbakken en alles wat den stiel betreft. Bij de kinderen Van der Haegen, KEIZER, te Hofstade. Waar koopt men zijne beste Zaden? bij Jozef Van der Vorst, te Aalst, aan Sl Mar- tenskerk, Oude Graan- of Vlasmarkt, Nr 2, opvol ger van Mr J. B. Torfs, daar ziju te bekomen alle soorten van Graszaden, Dendermousch, En- gelsch en mengeling voor weiden, volgens den grond, echt Waasklaverzaad; verschillige soor ten BeetzadenBloemenzaden en alle Hoveniers zaden; gewaarborgd en van goede Riemkracht, aan lage pryzen. HUIS met MAGAZIJN en Zolderingen, dicht bij de Vaart. Zichte bevragen bij do Juffr. Seps, Ny verheid straat, Nr 5.

Notariaat | 1908 | | pagina 2