Zaden! Zaden! Zaden! Wisselkantoor N AG RAS NA GRAS Behuisde HOFSTEDE NAGRAS WOONHUIS RIJTUIGEN Uit ter hand te koop. Terstond te huren: TE BEKOMEN Te koop: Uit ter hand te koop: In de Ster. J07JP THIiLIMBf VLIEGER Uit ter haud te koop BERICHT Bij Henri Delens, Ch. PAPE, (den Duitsch) Bijzonder Agentschap GELDLEENINGEN Gesticht Robert Jozef VAN VAERENBERGH, VENDITIE VAN schoon te MOERZEKE-CASTEL. De Notaris VAN ASSCHE, te Moerzeke, zal ter tuhschenkorast van zijnen ambtgenoot Meester BREGKPOT. Notaris lo Aelst. op Dijnsdag 25 Augnsti 1908, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen, ter herberg De Blaas, bij sieur Fidéle Goris, te Moerzeke-Castel, ten verzoeke der eigenaars, -Nfijbhfeer Jan Van Langenhove, Advokaat te Brussel, Madame Lêon Lefebvre- Van LangenhoveMadame Drache del Castil lo de la Ville, Mijnheer Leonce Fraters, en Mijnheer Leon Van der Beiente Brussel. 68 koopen NAGRAS, staande op de Schoor- meerschen genaamd: 1. In het Nieuwschoor. 2. Op Bierpotschoor. 3. Groot Visaarschoor. 4. Klein Visaarschoor. 5. Piercoenschoor. 6. Het Oudschoor. 7. En Vlaskil. De tot dies genegen konnen zich begeven bij M. Fierre Van der Gucht, te Baesrode, Dorp, die er hun den aanwijs zal van doen. De koopers zullen moeten betalen over onkosten tot 10 °/o hunner koopsom beneveDS fr. 1,50 per koop, voor alle verdere onkosten. VENDITIE VAN schoon te Aelst - Mij lbeke, (Verbrand Hof). De Nolaris BREGKPOT, te Aelst. zal namens de Naamlooze Maatschappij van Stokerij, - Den Goüdbn Leeuw te Aelst-Mijlboke, op Zater dag 29 Augusti 1908, om 3 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen 50 koopen zwaar en schoon Nagras, wassende te Aclst-Mijlbekc, op do mcerschcn achter gezeg de Stokerij. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits borgstelling. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene Houtzagerij, HuizenBouwgronden en Zaailanden te EREMBODEGEM. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoek van die het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen: 1. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brusselschen Steenweg, ■wijk Ronsevaal, gekend by cadaster sectie A, nummer 1096c, met eene grootte van 5 aren 70 centiaren en volgens meting groot 5 aren 1 centi- aar, palende oost gemelden Steenweg, zuid Camil la De Ryck-Huys, west de weduwe Van Geit en noord het Straatje. Bewoond door de kinderen De Ryck. Verdeeld in 3 deelen. 1® deel: 1 aar 85 centiaren ten noorden, metde gebouwen van Paardenstal en Koeistal er op staande. 2* deel: 2 aren 15 centiaren te midden, met de gebouwen van Huis en Varkenskot er op staande. 3e deel: En 1 aar 01 centiaarten zuiden, met de gebouwen van Hophast en Koolmagazijn er op staande. samen Ingesteld frs. 3660 2. Eene Tweewoonst met Poort, Suikerijfabriek en stoom Houtzagerij, gestaan en gelegen to Erembodegem. aan den Brusselschen Steenweg, wijk Ronsevaal. gekend bij kadaster sectie A, nummers 45, 46f, 46l en 46m, te samen met eene grootte van 23 aren 50 centiaren en volgens me ting groot 23 aren 25centiaren, palende oost Louis Verdoodt en Petrus Van Geit, zuid Benoit De Knibber, west gemelden Steenweg en noord Theo- phile Vertonghen. Het eene huis bewoond door Joseph De Groot en het ander huis, Suikerijfabriek, Houtzagerij en Hof, gebruikt door de kinderen De Ryck. Verdeeld in 2 deelen le deel: 9 aren 39 centiaren ten noorden, met de gebouwen van Tweewoonst er op staande. Boomprijs frs. 15-00. 2® deelEn 13 aren 86 centiaren ten zuiden, met de gebouwen van overdekte Poort en Hout zagerij er op staande. Boomprijs frs. 15. samen Ingesteld frs. 8620 3. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Hageveld, gekend bij kadaster sectie A. nummer 536, met eene grootte van 10 aren 30 centiaren, palende oost sieur Van der Burght, zuid De Coninck, west de weduwe Jan Van Geit en noord d'erven Gbysens. Gebruikt door Charles Callebaut. Ingesteld frs. 500 4. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, omtrent Boukhoutberg, op het Roeveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 2661 en 2662, te samen met eene grootte van 11 aren 70 centiaren, palende oost en zuid d'erven Van Vaerenbergh, west den Voetweg en noord de kinderen Boter- bergh. Gebruikt door Leon Liefferinchx. Ingesteld frs. 300 5. En eene partij Land, gelegen te Erembode gem. aan den Hoogcnweg, zeer dienstig voor Bouwgrond, gekend bij kadaster sectie A, num mer 1122a. met eene grootte van 23 aren 90 cen tiaren, palende oost Paulinus Langelet, zuid Juf frouw weduwe Van Vaerenbergh, west den Hoogenweg en noord Constant Van Pottelbergh. Gebruikt door de kinderen De Ryck. Verdeeld in 2 deelen 1® deel: De helft ten zuiden. 2® deel: De helft ten noorden, ieder met eene breedte aan den Hoogenweg van 9 meters 90 cen timeters. samen Ingesteld frs. 2300 ZITDAGEN Instel Woensdag 12 A rfi Verblyf Woensdag 19 Augusü 1908' Telkens om 3 uren Damiddag, ter herberg Au Faubourg d'Alost, - bij d'heer Camille Redant, te Aelst-Myibeke, aan den Brusselschen Steenweg. VENDITIE te WANZELE. De Notaris BRECKPOT, te Aelst. zal ten ver zoeke van den heer Charles Cumont, grondeige naar te Brussel, op Maand g 7 September 1908, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen: 43 koopen schoon en goed Nagras, wassende op oenen meersch genaamd Kloostermeersch, gelegen te Wanzele, aan den Watermolen van d'heer Hip- polyle Malthys, eigendom van voormelden heer Cumont. De aanwijs zal gedaan worden door sieur Wynant, Jachtwachter te Smetlede. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg en betalende comptant het ougeld. Openbare verkooping van een te AELST, Keizerlijke Plaats. De Notaris DE WINDT, te Aelst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk Woonhuis, gelegen te Aelst, Keizerlijke Plaats, Nr 53, by cadaster be kend sectie A, nummer 1927. met eene grootte van 1 aar, palende ten eendere aan Mijnheer De Gheesten ter andere en van achter aan Mijnheer Leon Van der Schueren. Dit Huis, onlangs gansch hersteld, bevat 3 Be- nedenplaalsen, Verandha, 4 Bovenplaatsen, ruime Kelder, Pomp- en Regenwater. Bewoond door den heer Pasteels- Van Thie- nen, tot 15 September 1908. Dit Huis heeft eene huurwaarde van 500 frs. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zitdagen Instel Dijnsdag i opDtember 1908 Verblijf Dünsdag 8 beptemDer iyU8' Telkens om 3 uren nanoen, ter herberg van Dame weduwe Rajon, te Aelst, Groote Markt. VENDITIE van vele schoone en allerhande Hamassuren, Zadels en ander Rij-en Rijtuig gerief, te AELST, Brusselschesteenweg. De Notaris DE WINDT, zal ter tusschen- komst van zijnen ambtgenoot DE PAUW, beide te Aelst, openbaarlijk verkoopen, op Dijnsdag 15 September 1908, te beginnen om 1 uur na noen, te Aelst. Brusselschesteenweg, rechtover da herberg van den heer Amand Callebaut, de vol gende Rijtuigen en Rijgerief 1. Een Coupé 3/4 (merk De Prez, Gent). 2. Een Phaëton, (merk Snutsel, Brussel). 3. EenRijluig genaamd (Vis a Vis,) merk Lee mans, Brussel. 4. Een Rijtuig genaamd Wagonette-coureuse), merk Leemans, Brussel. 5. Een Dog-car, merk De Prez-Gent. 9. Een Omnibus voor tweePaarden, lOplaatsen. 7. Een Clarence met caoutchouc Banden, merk Snutsel, Brussel. 8. Een Victoria met caoutchouc Banden, merk Van den Plas. De beide laatste rijtuigen voor een of twee Paarden. 9. Een Tonneau. 10. Eenen Bugy met Capote en caoutchouc Banden. Al deze Rijtuigen worden verkocht ten verzoe ke van eenen bijzondere persoon en zijn allen in allerbesten staat. 11. De volgende Hamassuren: 3 paar dubbele; 5 Hamassuren voor 1 paard; nog 1 dubbel met zilveren Garnituur; 1 dubbel Harnassuur voor camiondubbele Guideeen aantal Colliers, Brij dels. Mondstukken, Filets, Stalbanden en andere dergelijke voorwerpen. 12. Zadels waaronder een kleine, 3 groote en 2 Damezadels Al de te verkoopen voorwerpen zullen zichtbaar zijn den dag en ter plaats der verkooping van 9 tot 12 uren voormiddag. Onkosten 10 °/0 Tijd van betalen, mits goede borgstelling. Verders gewone voorwaarden. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B. nummers 1594 a, 1696. 1697 en 1752a, met eeno grootte van i hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Clercq. 2° Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op de Helle, nabij 't gescheed van Welle en Den- derhautem, gekend ton kadaster seclie B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge kend ten kadaster sectie C, nummer 1310 en deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopen. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in den Eekent, (Katje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of 3 zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooremont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Kerkx- ken, op het Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 90 centiaren. Gebruikt door Seraphieu De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Statie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De Ryck, Notarisklerk, te Erembode- Dorp. 1»*® kwaliteit van Cimentbnizen en Var- kensbakken en alles wat den stiel betreft. Bij de kinderen Van der Haegen, KEIZER, te Hofstade. Een schoon en prachtig Paardenharnassuur bij voornoemden heer Louis De Ryck. Eene schoonen HerbergtoogmetHorlogiekas en Horlogie in spaansch hout en eene schoonen Winkeltoog. Zich te wenden ten huize van Juffer Adeline Thesin, te Erembodegem, Dorp, rechtover de Kerk. Hoek der Molen- en Rosmarijnstraat TE AELST Heeft de eer Ued. ter kennis te brengen, dat hij alhier een Magazijn houdt van alle soorten van Bouwgereedschappen en Ijzerwerk. Bijzondere schoone keus van Gereedscha/pen of Alm voor Schrijnwerkers. Meubelmakers, Smeders, Metsers, Slachters, enz. Hij gelast zich in het bijzonder met het ver vaardigen van Afsluitingen voor Weiden en Boomgaarden (laatste en beste Stelsels), sterke spanning der Draden en stevigheid der Hoekpijlen. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aelst. met groot gemak van betaling 1. Een Huis, te Aelst, Ajuinstraat, N* 11, be woond door Van Vaerenbergh. 2. Een Huis, te Aelst, Ajuinstraat, 13, bewoond door Wellekens. 3. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 15, bewoond door Gysbrecht. 4. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 17, bewoond door Raes. 5. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 19, bewoond door De Groot. 6. Een Huis, te Aelst, hoek der Ajuinstraat, be woond door Van der Stockt. 7. Een Huis, te Aelst, Sint Janstraat, 59, be woond door Blanckaert. 8. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 57, be woond door De Droo. 9. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 55, be woond door Cornelis. 10. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 53, be woond door De Raeve. 11 Een Huis. te Aelst, Sint Janstraat, 51, be woond door Verbestel. 12. Een Huis, te Aelst, Brabandstraat, 8, be woond door Neuckermans. 13. Een Huis, alsvoren, Brabanstraat, 6, be woond door Van Driessche. 14. Een Huis, alsvoren, Brabandstraat, be woond door Verbestel. 15. Een Huis. te Aelst, Van Wambekekaai be woond door Van den Borre. 16. Een Huis, alsvoren, Van Wambekekaai, be-J woond geweest door Pieters. 17. Een Huis. te Aelst, Walstraat. 18. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Verhofstadt. 19. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Van der Eist. 20. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Vinck. 21. Een Huis, te Aelst, Sinte Annastraat, be woond door De Decker. 22. Ken Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Van Pachtebeke. 24. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Grysels. 25. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Hendrickx. 26. Een Huis, te Aelst, Statiestraat, bewoond door Thiers. 27. Een Huis, alsvoren, Statiestraat, bewoond door Gauthey. 28. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond door d'heer E. Krausner. 29. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond oor de kinderen De Moor. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van den Notaris De Pauw, te Aelst, Kei zerlijke Plaats. aan de Keuken-Boven-en Kamermeiden; Mei den vooralle werk; Huisknechten en Be dienden, die eene plaats zoeken, wendt u in vertrouwen tot het Bureau Central, Rubensstraat 10, Antwerpen. Meiden zonder plaats, kunnen slapen en eten aan 1 fr. per dag. Wijnaftrekker en Tafeldienaar, Koophandelstraat, 9 Hoek der Cumontslraat AELST, zijn altijd te bekomen extra schoone Champagneflesschen en alle andere soorten van Wijnflesschen, oude en nieuwe.aan de gematigste prijzen. OUD GEKEND HUIS TE AELST, Nazarethstraat, nabij de Hoogstraat. Magazijn van alle slach van Sloven,Kachels, enz. Bijzonder huis gekend voor de Zijssens, Pikken en alle slach van Ijzerwerk. Stoven aan buitengewoon lage prijzen 20% be ter koop dan in de grootste Magazijnen der Stad* Waar koopt men zijne beste Zaden bij Jozef Van der Vorst, te Aalst, aan S' Mar- tenskerk. Oude Graan- of Vlasmarkt, Nr 2, opvol ger van Mr J. B. Torfs, daar zgn te bekomen alle soorten van Graszaden, Dendermonsch, En- gelsck en mengeling voor weideD, volgens den grond, echt Waasklaverzaad; verschillige soor ten BeetzadenBloemenzaden en alle Hoveniers zaden; gewaarborgd en van goede Riemkracht, aan lage prijzen. Burght of Oude Vischmarkt, AELST. Mits hypothecaire inschrijvingen kan men aan bovengemeld kantoor; kapitalen bekomen van 's minstens 3000 franks tot 100,000 franks en meer, dit aan zeer kleine en buitengewonen lagen intrest voor opbouwen, aankoopen van huizen, landen, enz. 63, 65 en 92, Ruysbroeckstraat, Brussel, Pen sionaat en Externaat. Voorbereiding tot alle examens, voornamelijk tot de Militaire school en tot de büzondere scho len van onze Universiteiten. Tot de fakulteiten van Medecijnen en Rechten, op 4 jaar; tot de Veeaartsenyschool op 2 of 3 jaar. Humaniteitsgetuigschriften van die examens ontslaande en na 6 studiejaren afgeleverd. van Th. STEVENS, Achterstraat, N° 18, Aelst. Aan- en verkoop van actiën, Loten der steden, betaling van intrest - coupons, uitwisselen van munten, enz., togen de gewone voorwaarden. ZAAKWAARNEMER. Esplanadeslraat, N* 4, AELST, gelast zich met vernieuwingen van bepande schuldvorderingen, vernieuwingen, opmaken van aangiften van nalatenschap en onderhandsche akten. Bij hem is ook geld te bekomen aan kleinen intrest op eerste hypotheek.

Notariaat | 1908 | | pagina 2