NAGRAS Behuisde HOFSTEDE NA GRAS NAGRAS HOFSTEDE WOONHUIS RIJTUIGEN EEN HUIS MEUBELS UITVERKOOP Bekwame SCHRIJNWERKERS Cl. Bruylandl, OUDERS, die Zonen en Dochters hebt TE KOOP: Uil Ier hand le koop. Terstoud le huren: Te koop: Uit ter hand te koop: Uit ter hand te koop VENDITIE VAN schoon te MOERZEKE-CASTEL De Notaris VAN ASSCHE, te Moerzeke, zal ter tussclienkomst van zijnen ambtgenoot Meester BRECKPOT, Notaris te Aelst. op Dijnsdag 25 Augusti 1908, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen, ter herberg De Blaas, bij sieur Fidéle Goris, te Moerzeke-Castel, ten verzoeke der eigenaars, Mijnheer Jan Van Langenhove, Advokaat te Brussel, Madame .Léon Lefebvre- Van Langenhove, Madame Dracke del Castil lo de la Ville, Mijnheer Leonce Fraters, en Mijnheer Leon Van der Beiente Brussel. 68 koopen NAGRAS, staande op de Schoor- meerschen genaamd 1. In het Nieuwschoor. 2. Op Bierpotschoor. 3. Groot Visaarschoor. 4. Klein Visaarschoor. 5. Piercoenschoor. 6. Het Oudschoor. 7. Eu Vlaskil. De tot dies genegen konnen zich begeven bij M. Pierre Van der Gucht, te Baesrode, Dorp, die er hun den aanwijs zal van doen. De koopers zullen moeten betalen over onkosten tot 10 °/o hunner koopsom benevens fr. 1,50 per koop, voor alle verdere onkosten. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene HoutzagerijHuizen, Bouwgronden en Zaailanden te EREMBODEGEM. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoek van die het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen: 1. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brusselschen Steenweg, wijk Ronsevaal, gekend bij cadaster sectie A, nummer 1096c, met eene grootte van 5 aren 70 centiaren en volgens meting groot 5 aren 1 centi- aar, palende oost gemelden Steenweg, zuid Camil- le De Ryck-Huys. west de weduwe Van Geit en noord het Straatje. Bewoond door de kinderen De Ryck. Verdeeld in 3 deelen. 1® deel: 1 aar 85 centiaren ten noorden, metde gebouwen van Paardenstal en Koeistal er op staande. 2® deel: 2 aren 15 centiaren te midden, met do gebouwen van Huis en Varkenskot er op staande. 3® deel: En 1 aar 01 centiaarten zuiden, met de gebouwen van Hophast en Koolmagazijn er op staande. samen Ingesteld frs. 3660 2. Eene Tweewoonst met PoortSuikerijfabriek en stoom Houtzagerij, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brusselschen Steenweg, wijk Ronsevaal, gekend bij kadaster sectie A, nummers 45, 46f, 46l en 46m, te samen met eene grootte van 23 aren 50 centiaren en volgens me ting groot 23 aren 25centiaren, palende oost Louis Verdoodt en Petrus Van Geit, zuid Benoit Do Knibber, west gemelden Steenweg en noord Theo- phile VertoDghen. Het eene huis bewoond door Joseph De Groot en het ander huis, Suikerijfabriek, Houtzagerij en Hof, gebruikt door de kinderen De Ryck. Verdeeld in 2 deelen ie deel: 9 aren 39 centiaren ten noorden, met de gebouwen van Tweewoonst er op staande. Boomprijs frs. 15-00. 2e deelEn 13 aren 86 centiaren ten zuiden, met de gebouwen van overdekte Poort en Hout zagerij er op staande. Boomprijs frs. 15. samen Ingesteld frs. 8620 3. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Hageveld. gekend bij kadaster sectie A. nummer 536, met eene grootte van 10 aren 30 centiaren, palende oost sieur Van der Burght, zuid De Coninck, west de weduwe Jan Van Geit en noord d'erven Gbysens. Gebruikt door Charles Callebaut. Ingesteld frs. 500 4. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, omtrent Boukhoutberg, op het Roeveld, gekend bij kadaster sectie A, nummers 2661 en 2662, te samen met eene grootte van 11 aren 70 centiaren, palende oost en zuid d'erven Van Vaerenbergh, west den Voetweg en noord de kinderen Boter- bergh. Gebruikt door Leon Liefferinckx. Ingesteld frs. 300 5. En eene partij Land, gelegen te Erembode gem, aan den Hoogenweg, zeer dienstig voor Bouwgrond, gekend bij kadaster sectic A, num mer 1122a, met eene groolte van 23 aren 90 cen tiaren, palende oost Paulinus Langelel, zuid Juf frouw weduwe Van Vaerenbergh, west den Hoogenweg en noord Constant Van Pottelbergh. Gebruikt door de kinderen De Ryck. Verdeeld in 2 deelen l® deel: De helft ten zuiden. 2® deel: De helft ten noorden, ieder met eene breedte aan den Hoogenweg van 9 meters 90 cen timeters. samen Ingesteld frs. 2300 Laatste zitdag: Woensdag 26 Augustus 1908: Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg Au Faubourg d'Alost, bij d'heer Camille Redant, te Aelst-Mijlbeke, aan den Brusselschen Sfeenweg. VENDITIE VAN schoon te Aelst-Mijlbeke, (Verbrand Hof). De Notaris BRECKPOT. te Aelst. zal namens de Naamlooze Maatschappij van Stokerij, - Den Gouden Leeuw -, te Aelst-Mijlbeko, op Zater dag 29 Augusti 1908, om 3 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen 50 koopen zwaar en schoon Nagras, wassende te Aelst-Mijlbeke, op de meerschen achter gezeg de Stokerij. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits borgstelling. VEN D I T1 E van te WANZELE. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van den heer Charles Cumont, grondeige naar te Brussel, op Maand-ig 7 September 1908, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen 43 koopen schoon en goed Nagras, wassende op eenen meersch genaamd Kloostermeersch, gelegen te Wanzelé. aan den Watermolen van d'heer Hip- polyte Matthys, eigendom van voormelden heer Cumont. De aanwijs zal gedaan worden door sieur Wynant, Jachtwachter te Smetlede. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg en betalende comptant het ongeld. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde roezende eene Herberg en Winkel. te HOFSTADE, wijk Babbelaar. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Een behuisde Hofstede, met Schuur en Stal, wezende eene Herberg en Winkel, gestaan en ge legen te Hofstade, wijk Babbelaar, groot bij me ting 10 aren 29 centiaren. Verdeeld in2deelen, afgeschetst met grondplan, op gedrukte plakbrieven, opgemaakt door den Landmeter Emile De Craecker, te Lede. Bewoond door Louis De Smet-De Backer. samen Ingesteld frs. 2750 Zitdagen: Instel Donderdag 20 Au£rusti 1908 Verblijf Donderdag 27 Augusu iyus' Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In S,e Anna bij den heer August Van der Vurst- Claessens, te Lede, Dorp. Openbare verkooping van een te AELST, Keizerlijke Plaats. De Notaris DE WINDT, te Aelst. zal ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk Woonhuis, gelegen te Aelst, Keizerlijke Plaats, Nr 53, bt.| cadaster be kend sectie A, nummer 1927, met eene grootte van 1 aar, palende ten eendere aan Mijnheer De Gheest en ter andere en van achter aan Mijnheer Leon Van der Schueren. Dit Huis, onlangs gansch hersteld, bevat 3 Be neden plaatsen, Verandha, 4 Bovenplaatsen, ruime Kelder, Pomp- en Regenwater. Bewoond door den heer Pasteels- Van Thie- nen, tot 15 September 1908. Dit Huis heeft eene huurwaarde van 500 frs. Onmiddelijke ingebruiktrediDg. Zitdagen September 1908. Telkens om 3 uren nanoen, ter herberg van Dame weduwe Rajon, te Aelst, Groote Markt. VENDITIE van vele schoone en allerhande Harnassuren, Zadels en ander Rij-en Rijtuiggerief, te AELST, Brusselschesteenweg De Notaris DE WINDT, zal ter tusschen- komst van zijnen ambtgenoot DE PAUW, beide te Aelst, openbaarlijk verkoopen, op Dijnsdag 15 September 1908te beginnen om 1 uur na noen, te Aelst, Brusselschesteenweg, rechtover de herberg van den heer Amand Callebaut, de vol gende Rijtuigen enRijgerief 1. Een Coupé 3/4 (merk De Prez, Gent). 2. Een Phaëton, (merk Snutsel, Brussel). 3. Een Rijtuig genaamd (Vis a Vis,) merk Lee mans, Brussel. 4. Een Rijtuig genaamd Wagonette-coureuse), merk Leemans, Brussel. 5. Een Dog-car, merk De Prez-Gent. 9. Een Omnibus voor tweePaarden, lOplaatsen. 7. Een Clarence met caoutchouc Banden, merk Snutsel, Brussel. 8. Een Victoria met caoutchouc Banden, merk Van den Plas. De beide laatste rijtuigen voor eon of twee Paarden. 9. Een Tonneau. 10. Eenen Bugy met Capote en caoutchouc Banden. Al deze Rijtuigen worden verkocht ten verzoe ke van eenen bijzondere persoon en zijn allen in allerbeslen staat. 11. De volgende Harnassuren: 3 paar dubbele; 5 Harnassuren voor 1 paard; nog 1 dubbel met zilveren Garnituur; 1 dubbel Ilarnassuur voor camion; dubbele Guide; een aantal Colliers, Brij- dels, Mondstukken, Filets, Stalbanden en andere dergelijke voorwerpen. 12. Zadels waaronder een kleine, 3 groote en 2 Damezadels. Al de te verkoopen voorwerpen zullen zichtbaar zijn den dag en ter plaats der verkooping van 9 tot 12 uren voormiddag. Onkosten 10 °/0 Tijd van betalen, mits goede borgstelling. Verders gewone voorwaarden. Door sterfgeval. Openbare verkooping van te GIJSEGEM, aan het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag, en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Gijsegem. Een Huis en Grond, zeer wel gestaan en gelegen nabij de dorpplaats, gekastreerd wijk A, nummer 250B, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 15 0 ,nAO Verblijf DijDSdai 29 SePt™ber i908 Om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Den Handwijzer, by Jufvrouw weduwe Achilles Langlet, te Gijsegem, aan den Steenweg. Door sterfgeval. VENDITIE van Landbouwalem en Vruchten, te AALST, St. Jobstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal op Woensdag 2 September 1908. te beginnen om 8 uren 's morgens, ter hofstede bewoond door d'heer Joseph De Schepper-Vinck, te Aelst, St. Job straat, in het openbaar verkoopen, alle de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpen, bestaande voornamentlijk in Huismeubelen als: Tafels, Stoelen, Kassen, Stoof, Bedstoelen, Slaapgerieven en Keukengerie- ven. Landbouwalem: Handkar, Wanmolen. Rol- blok, Eegdens, Aalstuk en Kuipen, Bascule, Krui wagens, en verdere groot en klein Alem. Verders ingeoogste Tarwe, Haver, Hooi, Var ken, Hond, Mest, Beir, Brandhout en 30 aren Aardappels, 10 aren Beeten en 10 aren Klaveren, wassende op land gelegen in de Diepestraat. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling. Worden gevraagd bij Alfred VAN DEN EYNDE, Meester Schrijnwerker en Ondernemer, te Aelst, in de De Gheeststraat. Onnoodig zich aan te bieden indien men den stiel ten volle niet verstaat. Bij uitscheiding van bedrijf. van een honderdtal verschilllge marmere Schouwen Dorpels, Plinten, Deksteenen, Pompsteenen en Pompbakken in goeden Ecaussinschen steen, alles aan buitengewone lag»; prijzen, BIJ 14, Keizerlijke Plaats, 14, AELST. Bijna voor niets kunnen ze een uitstekend han delsonderwijs bekomen in Engelsch, Duitsch, uitstekend Fransch en Vlaamsch, Boekhou denSnelschrift, Machienschrift,enzleeren, hetzij gedurende de weekdagen van 2 ure 's na middags tot 7 ure 's avonds, hetzij 's Zondags van 8 tot 1 uur. Vraagt uurtabel kosteloos, Engllsch Club, Savaanstraat, 29. Gent. Het grootste Handelsinstituut van ons Land. OPENING: Zondag 13 September. Eene VOITUUR (Tonau), 1 jaar gediend. Zich te bevragen bij d'heer Van der Biest, In den Haring, Zoutstraatpoort. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelogen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B. nummers 1594 a, 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Clercq. 2° Eene partij Land, gelegen te Erembodogem, op de Helle, nabij 't geselleed van Welle en Den- derhautem, gekend ten kadaster sectie B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge kend ten kadaster sectie C, nummer 1310 en deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopen. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in den Eekent, (Katje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of 3 zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooremont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Korkx- ken, op het Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 90 centiaren. Gebruikt door Seraphien De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Statie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De Ryck, Notarisklerk, te Erembode gem, Dorp. Een schoon en prachtig Paardonharnassuur bij voornoemden heer Louis De Ryck. Eene scboonen HerbergtoogmetHorlogiekaa en Horlogie in spaansch hout en eene schoonen Winkeltoog. Zich te wenden ten huize van Juffer Adeline Thesin, te Erembodegem, Dorp, rechtover de Kerk. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aelst. met groot gemak van betaling-. 1. Een Huis, te Aelst, Ajuinstraat, N* 11, be woond door Van Vaerenbergh. 2. Een Huis, te Aelst, Ajuinstraat, 13, bewoond door Wellekens. 3. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 15, bewoond door Gysbrecht. 4. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 17, bewoond door Raes. 5. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 19, bewoond door De Groot. 6. Een Huis, te Aelst, hoek der Ajuinstraat, be woond door Van der Stockt. 7. Een Huis, te Aelst, Sint Janstraat, 59, be woond door Blanckaert. 8. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 57, be woond door De Droo. 9. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 55, be woond door Cornelis. 10. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 53, be woond door De Raeve. 11. Een Huis. te Aelst, Sint Janstraat, 51, be woond door Verbestel. 12. Een Huis. te Aelst, Brabandstraat, _8, be woond door Neuckermans. 13 Een Huis, alsvoren, Brabanstraat, 6, be woond door Van Driessche. 14. Een Huis, alsvoren, Brabandstraat, be woond door Verbestel. 15. Een Huis. te Aelst, Van Wambekekaai be woond door Van den Borre. 16. Een Huis, alsvoren, Van Wambekekaai, be woond geweest door Pieters. 17. Een Huis, te Aelst, Walstraat. 18. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Verhofstadt. 19. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Van der Eist. 20. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Vinck. 21. Een Huis, te Aelst, Sinte Annastraat, be woond door De Decker. 22. Ken Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Van Pachtebeke. 24. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Grysels. 25. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Hendrickx. 26. Een Huis, te Aelst, Statiestraat, bewoond door Thiers. 27. Een Huis, alsvoren, Statiestraat, bewoond door Gauthey. 28. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond door d'heer E. Krausner. 29. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond oor de kinderen De Moor. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van den Notaris De Pauw, te Aelst, Kei zerlijke Plaats.

Notariaat | 1908 | | pagina 2