Wisselkantoor Aan de Huisvrouwen NAGRAS WOONHUIS RIJTUIGEN EEN HUIS MEUBELS UITVERKOOP Cl. Bruylandl, OUDERS, dis Zonen en Dochters hebt Attention Philemon Liebaul-Hiiysman BERICHT Rij Henri Helens, Joseph KEPPENS, TE HUREN TE BEKOMEN Bijzonder Agentschap GELDLEENINGEN Gesticht Robert Josef VAN VAERENBERGH, In de Ster. JOZEF THIELIMBE VLIEGER Waarom nog naar Brussel gaan Prachtige MEUBELEN Ferdinand De Smet, Uit ter hand te koop. Terstond te huren: Te koop: Uit ter hand te hoop: Uit ter haud te koop VEN DIT! E te WANZELE. De Notaris BRECKPOT, te Aelst. zal ten ver zoeke van den heer Charles Cumont, grondeige naar te Brussel, op Maandag 7 September 1908, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen: 43 koopen schoon en goed Nagras, wassende op eenen meerscli genaamd Kloostermeersch, gelegen te Wanzele, aan den Watermolen van d'heer Hip- polyle Matthys, eigendom van voormelden heer Cumont. De aanwijs zal gedaan worden door sieur Wynant, Jachtwachter te Smetlede De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg en betalendecomptant het ongeld. Openbare verkooping te AELST, Keizerlijke Plaats. De Notaris DE WINDT, te Aelst. zal ten ver zoeke van wien het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk Woonhuis, gelagen te Aelst, Keizerlijke Plaats, Nr 53, bij cadaster be kend sectie A, nummer 1927, met eene grootte van 1 aar, palende ten eendere aan Mijnheer De Gheest en ter andere en van achter aan Mijnheer Leon Van der Schueren. Dit Huis, onlangs gansch hersteld, bevat 3 Be neden plaat sen, Verandha, 4 Bovenplaatsen, ruime Kelder, Pomp- en Regenwater. Bewoond door den heer Pasteels- Van Thie- nen, tot 15 September 1908. Dit Huis heeft eene huurwaarde van 500 frs. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zitdagen Instel Dijnsdag 1 qpnfpmhpr ig0>> Verblijf Dijnsdag 8 September 1908- Telkens om 3 uren nanoen, ter herberg van Dame weduwe Rajon, te Aelst, Groote Markt. VEN Dl TIE van vele schoone en allerhande Hamassuren, Zadels en ander Rij-en Rijtuiggerief, te AELST, Brusselschesteenweg. De Notaris DE WINDT, zal ter tusschen- komst van zijnen ambtgenoot DE PAUW, beide te Aelst, openbaarlijk verkoopen, op Dijnsdag 15 September 1908, te beginnen om 1 uur na noen, te Aelst, Brusselschesteenweg, rechtover de herberg van den heer Amand Callebaut, de vol gende Rijtuigen enRijgerief 1. Een Coupé 3/4 (merk De Prez, Gent). 2. Een Phaëton, (merk Snutsel, Brussel). 3. Een Rijtuig genaamd (Vis a Vis,) merk Lee mans, Brussel. 4. Een Rijtuig genaamd Wagonette-coureuse), merk Leemans, Brussel. 5. Een Dog-car, merk De Prez-Gent. 9. Een Omnibus voor tweePaarden, 10 plaatsen. 7. Een Clarence met caoutchouc Banden, merk Snutsel, Brussel. 8. Een Victoria met caoutchouc Banden, merk Van den Plas. De beide laatste rijtuigen voor een of twee Paarden. 9. Een Tonneau. 10. Eenen Bugy met Capote en caoutchouc Banden. Al deze Rijtuigen worden verkocht ten verzoe ke van eenen bijzondere persoon en zijn allen in allerbesten staat. 11. De volgende Harnassuren: 3 paar dubbele; 5 Harnassuren voor 1 paard; nog 1 dubbel met zilveren Garnituur; 1 dubbel Harnassuur voor camion; dubbele Guide; een aantal Colliers, Brij- dels, Mondstukken, Filets, Stalbanden en andere dergelijke voorwerpen. 12. Zadels waaronder een kleine, 3 groote en 2 Damezadels. Al de te verkoopen voorwerpen zullen zichtbaar zijn den dag en ter plaats der verkooping van 9 tot 12 uren voormiddag. Onkosten 10 °/0 Tijd van betalen, mits goede borgstelling. Verders gewone voorwaarden. Door sterfgeval. Openbare verkooping van te GIJSEGEM, aan het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag, en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Gijsegem. Een Huis en Grond, zeer wel gestaan en gelegen nabij de dorpplaats, gekastreerd wijk A, nummer 250B, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 15 0 Verblijf Pyasdag 29 ScPteml>«r iBOS- Om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Den Handwijzer, hij Jufvrouw weduwe Achilles Langlette Gijsegem, aan den Steenweg. Door sterfgeval. VEND1TIE van Landbouwalem en Vruchten, te AALST, St. Jobstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal op Woensdag 2 September 1908, te boginuon om 8 uren 's morgens, ter hofstede bewoond door d'heer Joseph De Schepper- Vinck, te Aelst, St. Job straat, in het openbaar verkoopen, alle de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpen, bestaande voornamentlijk in Huismeubelen als: Tafels, Stoelen, Kassen, Stoof, Bedstoelen, Slaapgerieven en Iveukengerie- ven. Landbouwalem: Handkar, Wanmolen. Rol- blok, Eegdens, Aalstuk en Kuipen, Bascule, Krui wagens, en verdere groot en klein Alem. Verders ingeoogste Tarwe, Haver, Hooi, Var ken, Hond, Mest, Beir, Brandhout en 30 aren Aardappels, 10 aren Becten en 10 aren Klaveren, wassende op land gelegen in de Diepcstraat. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling. Bij uitscheiding van bedrijf. van een honderdtal verschillige marmere Schouwen Dorpels, Plinten, Deksteenen, Pompsteenen en Pompbakken in goeden Ecaussinschen steen, alles aan buitengewone lage prijzen, BIJ 14, Keizerlijke Plaats, 14, AELST. Bijna voor niets kunnen ze een uitstekend han delsonderwijs bekomen in Engelsch, Duitsch, uitstekend Fransch en Vlaamsch, Boekhou den, Snelschrift, Machienschrift,enz., leeren, hetzij gedurende de weekdagen van 2 ure 's na middags tot 7 ure 's avonds, hetzij 's Zondags van 8 tot 1 uur. Vraagt uurtabel kosteloos, Engllsch Club, Savaanstraat, 29, Gent. Het grootste Handelsinstituut van ons Land. OPENING: Zondag 13 September. Ch audronnier-Plombier, Rue de l'Église, 22, (Prés de lÊglise Sl Martin), ALOST, a l'honneur d'informer ses nombreux Clients, qu'il s'occupera dés k présent de tout ce qui concerne le placement du Gaz. On trouvera dans son maga- sin tous les Articles de première qualité et k trés bon marché, (Verres, Capuchons, etc., etc.) II espère que vous lui continuerez comme par le passé, de l'honorer de votre confiance. aan de Keuken-Boven-en Kamermeiden; Mei den voor alle werk; Huisknechten en Be dienden, die eene plaats zoeken, wendt u in vertrouwen tot het Bureau Central, Rubensstraat 10, Antwerpen. Meiden zonder plaats, kunnen slapen en eten aan 1 fr. per dag. Wijnaftrekker en Tafeldienaar, Koophandelstraat, 9 Hoek der Cumontslraat AELST, zyn altijd te bekomen extra schoone Charopagneflesschen en alle andere soorten van Wijnflesschen, oude en nieuwe,aan de prijzen. Schrijnwerker, Hoek der Violeltestraat, NT1Aalst. Heeft de eer aan het geacht publiek kenbaar te maken dat hij met zijne Schrijnwerkerij is over gegaan van de Violeltestraat, naar de BORLUUTSTRAAT, nevens het Houtraagazijn van Mr Domien Van Geert. Hij gelast zich met al wat den Schrijnwerkers stiel betreft, bij voorbeeld voor het maken van Cornissen, Ramen, Deuren. Trappen, Volets, enz. immers al wat den stiel betreft. Door zijn goed werk en spoedige bediening ver hoopt hij de gunst van eenieder te zullen verwer- Twee Dagwand LAND, te Nieuwerkerken. Zich te bevragen bij Victor Van den Berghe, te Aelst, Korte Nieuwstraat, 7, tegen de Boter markt. late kWaliteit van Clmentbuizen en Var- kensbakken en alles wat den stiel betreft. Bij de kinderen Van der Hacgcn, KEIZER, te 1-Iof stade. Burght of Oude Vischmarkt, AELST. Mits hypothecaire inschrijvingen kan men aan bovengemeld kantoor; kapitalen bekomen van 's minstens 3000 franks tot 100,000 franks en meer, dit aan zeer kleine en buitengewonen lagen intrest voor opbouwen, aankoopen van huizen, landen,enz. 63, 65 en 92, Ruysbroeckstraat, Brussel, Pen sionaat en Externaat. Voorbereiding tot alle examens, voornamelijk tot de Militaire school en tot de bijzondere scho len van onze Universiteiten. Tot de fakulteiten van Medecijnen en Rechten, op 4 jaar; tot de Veeaartsenyschool op 2 of 3 jaar. Humaniteitsgetuigschriften van die examens ontslaande en na 6 studiejaren afgeleverd. van Th. STEVENS, Achterstraat, N° 18, Aelst. Aan- en verkoop van actiën, Loten der steden, betaling van intrest - coupons, uitwisselen van munten, enz., tegeu de gewone voorwaarden. ZAAKWAARNEMER, Esplanadeslraal, TV 4, AELSI, gelast zich met vernieuwingen van bepande schuldvorderingen, vernieuwingen, opmaken van aangiften van nalatenschap en onderhandsche akten. Bij hem is ook geld te bekomen aan kleinen intrest op eerste hypotheek. Hoek der Molen- en Rosmarijnstraat, TE AELST Heeft de eer Ued. ter kennis te brengen, dat hij alhier een Magazijn houdt van alle soorten van Bouwgereedschappen en Ijzerwerk. Bijzondere schoone keus van Gereedschappen of Alm voor Schrijnwerkers, Meubelmakers, Smeders, Metsers, Slachters, enz. Hij gelast zich in het bijzonder met het ver vaardigen van Afsluitingen voor Weiden en Boomgaarden (laatste en beste Stelsels), sterke spanning der Draden en stevigheid der Hoekpylen. Als gij wilt koopen, komt eerst zien naar de uitstallingen van de huizen bij Ferdinand DE SMET. alwaar gij tot uwe groote verwondering zult aantreffen Slaapkamers, Eetplaatsen, Salongarnituren iu alle hout en in alle stylen, Bureau-Américaine, Bureau-Minister. Bibliotheken, Tapijten, Lusters, alles wat er noodig is om u huis rijkelijk te ver sieren, gij hebt ook geene kosten van afzendingen en daarbij alles wordt u te huis bezorgd en gepla- ceerd, met honderde cliënten kunnen zulks beves tigen. Daar ik in betrekking ben met de grootste handelhuizen, is mij toegelaten aan prijzen te verkoopen beneden alle mededinging. U getrouwe Dienaar, Molendries, Nrs 8 10, Aalst. N. B. Er zijn bij mij ook altijd Meubelen te koop bij occasie. Voor uwen Stout wendt U tot de Gebroeders PRLIPS, AALST, Dépot Moutstraat, 6. Voordeelige Spoedige bediening. STOUT gewaarborgd zuiver. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgen, gecadastreerd sectie B. nummers 1594 a. 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Ctercq. 2° Eene partij Land, gelegen Ie Erembodegem, op de Helle, nafcy 't geselleed van Welle en Den- derhautem, gekend ten kadaster sectie B, nummers 1746 en 1861, groot volgens kadaster 62 aren 93 centiaren. Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eene partij Land. zeer dienstig voor Bouw grond, gelegen te Haeltert, in den Boukent, ge kend ten kadaster sectie G, nummer 1310 en deel van 1298bis, met eene grootte volgens meting van 17 aren 26 centiaren. Verdeeld in drij koopen. Gebruikt door den eigenaar Mr Emiel Fermon. 4° Bouwgronden en Land, te Haeltert, in den Eekent, (Kalje), sectie B, nummer 549c, groot 35 aren 30 centiaren. Verdeeld in verschillige loten, waaronder 2 of 3 zeer dienstig voor Bouwgrond. Gebruikt door Petrus Dooremont. 5° Land, dienstig voor Bouwgrond, te Kerkx- ken, op het Kerkland of Wijngaard, sectie B, num mer 858d, groot 14 aren 90 centiaren. Gebruikt door Seraphien De Kegel. 1° Een schoon Woonhuis met Verdiep, verdere Afhangen en Tuin, gestaan en gelegen te Erem bodegem, aan het Dorp, op 1 minuut van de Statie en Kerk, met eene grootte van omtrent 4 aren. Voor verdere inlichtingen wende men zich bij Mr Louis De Ryck, Notarisklerk, te Erembode gem, Dorp. Een schoon en prachtig Paardenharnassuur by voornoemden heer Louis De Ryck. Eene schoonen Herbergtoogmet Horlogiekas en Horlogie In spaansch hout en eene schoonen Winkeltoog. Zich te wenden ten huize van Juffer Adeline Thesin, te Erembodegem, Dorp, rechtover de Kerk. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aelst. met groot gemak van betaling: 1. Een Huis, te Aelst, Ajuinstraat, Nr 11, be woond door Van Vaerenbergh. 2. Een Huis. te Aelst, Ajuinstraat, 13, bewoond door Wellekens. 3. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 15, bewoond door Gysbrecht. 4. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 17, bewoond door Raes. 5. Een Huis, alsvoren, Ajuinstraat, 19, bewoond door De Groot. 6. Een Huis, te Aelst, hoek der Ajuinstraat, be woond door Van der Stockt. 7. Een Huis, te Aelst, Sint Janstraat, 59, be woond door Blanckaert. 8. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 57, be woond door De Droo. 9. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 55, be woond door Cornelis. 10. Een Huis, alsvoren, Sint Janstraat, 53, be woond door De Raeve. 11. Een Huis, te Aelst, Sint Janstraat, 51, be woond door Verbestel. 12. Een Huis, te Aelst, Brabandstraat, 8, be woond door Neuckermans. 13. Een Huis, alsvoren, Brabanstraat, 6, be woond door Van Driessche. 14. Een Huis, alsvoren, Brabandstraat, be woond door Verbestel. 15. Een Huis. te Aelst, Van Wambekekaai be woond door Van den Borre. 16. Een Huis, alsvoren, Van Wambekekaai, be woond geweest door Pieters. 17. Een Huis, te Aelst, Walstraat. 18. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Verhofstadt. 19. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Van der Eist. 20. Een Huis, alsvoren, Walstraat, bewoond door Vinck. 21. Een Huis, te Aelst, Sin te Annastraat, be woond door De Decker. 22. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Van Pachtebeke. 24. Een Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Grysels. 25. Eeu Huis, alsvoren, Sinte Annastraat, be woond door Hendrickx. 26. Een Huis, te Aelst, Statiestraat, bewoond door Thiers. 27. Een Huis,"alsvoren, Statiestraat, bewoond door Gauthey. 28. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond door d'heer E. Krausner. 29. Een Huis, te Aelst, Walstraat, bewoond oor de kinderen De Moor. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van den Notaris De Pauw, te Aelst, Kei zerlijke Plaats.

Notariaat | 1908 | | pagina 2