WOONHUIS yeSSSMi i90S- RIJTUIGEN ZAAILANDEN HOFSTEDE 50 VARKENS POULAINS Irlandais EEN HUIS WOONHUIZEN VERGROOTINGS Stoom- en Watermolen Venditie TE BEKOMEN TE KOOP: Om uit gemeenzaamheid te scheiden. Openbare verkooping van een schoon en welgelegen TE HOFSTADE, langs den Dendermondschen Steeniceg. De Notaris SOETE, te Lede, zal, ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zit dagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen, het volgend goed: Eenige koop Een onlangs nieuw gebouwd schoon en welge legen Woonhuis, met alle aanhoorigheden en Tuin, gestaan en gelegen te Hofslado, dicht bij het Dorp, langsheen den Dendermondschen Steen weg, gekadastreerd sectie B, nummers 328d 011 328e. met eenen inhoud van 16 aren 70 centiaren, palende noord Mijnheer August Pensaert, oost den Yoetweg en daarover verscheidene, zuid Mijnheer Frans Hendrickx-De Swaefen west den Steenweg. Bewoond door Dame wed. Stanislas Posse- miers-Pannekoek. 1/2 ten honderd instelpenning te winnen. Zitdagen Telkens om 3 ure namiddag, in het IIotei, du Comte de Flandre -, bewoond door Madame weduwe Galle, te Aelst, op het Statieplein. Voor alle nadere inlichtingen, wende men zich ter studie van den Notaris Soete, te Lede. VEN Dl TIE van vele schoone en allerhande Harnassuren, Zadels en ander Rij- en Rijtuig gerief, te AELST. Brusselschesteenweg. De Notaris DE WINDT, zal ter tusschen- komst van zijnen ambtgenoot DE PAUW. beide te Aelst, opcnbaarlijk verkoopen, op Dijnsdag 15 September 1908, te beginnen om 1 uur na noen, te Aelst. Brusselschesteenweg, rechtover de herberg van den heer Amand Callebaut, de vol gende Rijtuigen en Rygerief 1. Een Coupé 3/4 (merk De Prez, Gent). 2. Een Phaeton, (merk Snutsel, Brussel). 3. Een Rijtuig genaamd (Vis a Vis,) merk Lee mans, Brussel. 4. Een Rijtuig genaamd Wagonette-coureuse), merk Leemans, Brussel. 5. Een Dog-car, merk De Prez-Gent. 9. Een Omnibus voor tweePaarden, lOplaatsen. 7. Een Clarence met caoutchouc Banden, merk Snutsel, Brussel. 8. Een Victoria met caoutchouc Banden, merk Van den Plas. De beide laatste rijtuigen voor een of twee Paarden. 9. Een Tonneau. 10. Eenen Bugy met Capote en caoutchouc Banden. Al deze Rijtuigen worden verkocht ten verzoe ke van eenen bijzondere persoon en zijn allen in allerbesten staat. 11. De volgende Harnassuren: 3 paar dubbele 5 Harnassuren voor 1 paard; nog 1 dubbel met zilveren Garnituur; 1 dubbel Ilarnassuur voor camion; dubbele Guide; een aantal Colliers, Brij- dels. Mondstukken, Filets, Stalbauden en andere dergelijke voorwerpen. 12. Zadels waaronder een kleine, 3 groote en 2 Damezadels. Al de te verkoopen voorwerpen zullen zichtbaar zijn den dag en ter plaats der verkooping van 9 tot 12 uren voormiddag. Onkosten 10 Tijd van betalen, mits goede borgstelling. Verders gewone voorwaarden. Openbare verkooping van te MOORSEL. De Notaris BRECKPOT. te Aelst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eene partij Land, gelegen te Moorsel,op BooDy- veld, gekend bij cadaster sectie B. nummer 635, groot volgens meting 10 aren 86 centiaren, palen de oost Frans Hendrickx, zuid Louis Hendrickx, west Jan Baptist De Meersman en noord Paulus Beeckman. Gebruikt door Louis Saeys. 2. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, op het Boonyveld, gekend bij cadaster sectio B, num mer 633a, groot volgens meting 16 aren 14 centi aren. palende oost de weduwe en kinderen Désiré Buyle en Frans Hendrickx, zuid de kinderen Karel-Lodewijk Mecrt-De Rop, west Jan-Baptist De Meersman en noord Alfons Van Malderen en kinderen. Gebruikt door Louis Hendrickx. 3. Een parceelljen Land, gelegen te Moorsel, op de Konijnaarde, gekend bij cadaster sectie B, num mer 605Q, groot 6 aren 70 centiaren, palende oost Jan-Baptist De Meersman, zuid Seraphien De Meersman en Joseph Scheerlinck, west Frans Redant en consoorten en noord den IJzerenweg. Gebruikt door Louis Hendrickx. 4. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, op den Konijnaarde, gekend bij cadaster sectie B, num mer 603n, groot bij meting 21 aren 32 centiaren, palende oost d'erven Jacobus Joannes De Meers man, zuid den IJzerenweg, west Frans Redant en consoorten en noord de kinderen Leonard Uytter- •prot. Gebruikt door Louis Hendrickx. 5. Een parceel Meersch, gelegen te Moorsel, aan de Exterkensstraat, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gekend bij cadaster seclie C, nummers 12, 13 en 14, groot 19 aren. palende oost Désiré Moens, zuid Jufvrouw Maria Joanna en d'heer Judocus Van Vaerenbergh en Edouard, Jan en Eugène Van Roy, west Pieter Joseph De Gols en Jan Bosman, noord de Exterkensstraat. Gebruikt door Désiré Moens. 6. Een parceel Land, gelegen te Mooreel, aan de Borghaag, gekend bij cadaster sectio B, deel ten noorden van nummer 574f, groot bij meting 12 aren 24 centiaren, palende oost Mijnheer Félix De Hert-De Coen, zuid d'erven Jacobus Joannes De Meersman, west Alfons Muvlaert en noord Constant Podevyn, Gebruikt door Pieter De Gols. 7. Een parceel Land. gelegen te Moorsel, aan de Berghnag, gekend bij cadaster sectie B, num mer 598b, groot 12 aren 90 centiaren, palende oost Jufvrouw Justine De Vis, zuid den IJzerenweg, west Mijnheer Francis Ball en noord Mijnheer Félix De Hert-De Coen. Gebruikt door Louis Vanden Eede. 8. En eene partij Land, gelegen te Moorsel, op de Buuk, gekend bij cadaster sectie D, nummer 553, groot bij meting 14 aren 68 centiaren, palen de noord-oost Petrus Coppicters, noord-west d'er ven De Vis, zuid-oost de weduwe De Meersmanen zuid west d'erven Caudron. Gebruikt door Leonardus Gheyssens. Zitdagen Instel Donderdag 24 September ,0A8 Verblijf Donderdag 8 October Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van d'heer Louis Sayes-De Meersman, te Moorsel, Exterken. Openbare verkooping van eene behuisde te IIEKELGEM, Langestraat. De Notaris BRECKPOT. te Aelst, zal met ge win van palslag en gelagen openhaarlij k verkoo pen Eenige koop Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Hekelgem, aan de Langestraat, groot bij meting 15 aren 52 centiaren, palende oost de kinderen Van den Bogaert, zuid en west Ursula Raes en noord de Langestraat. Bewoond en gebruikt door de weduwe Carolus- Ludovicus Verleysen-De Donder en zoon. Verdeeld in 2 deelen 1 deel6 aren 07 centiaren, ten noorden met al de Gebouwen eropstaande. 2 deelEn 9 aren 45 centiaren Weide, ten zui den. Zitdagen Instel Woensdag 30 September ,qn8 Verblijf Woensdag 7 October Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Warande bij Xaveer Vcrmeir, te Meldert, aan het Klooster Affiigem. OPENBARE VERKOOPING van Loopers of Drijvers, en 10 volle en ledige Zeugen te Haeltert, Statie. De Notaris DE SADELEER, te Erembode- gem, zal ten verzoeke van den heer Jules Moens, koopman in Varkens, te Hakendover en ter her berg van d'heer Domien Conruyt, te Haeltert, nabij de Statie, openbaar verkoopen Op Maandag 12 October 1908, om 8 ure 's morgens. 50 Varkens, genaamd loopers of drijvers en 10 volle en ledige Zeugen, allen van het beste in- landsch ras. Al deze Varkens zullen mogen bezichtigd wor den daags voor de verkooping ter gezegde herberg. Tijd van betaling tot 1 April 1909, mits borg stelling. VENTE PUBLIQUE de magnifiques A ALOST. Le Jeudi 17 Septembre 1908, a 2 heures, en l'eslaminet Aux Trois Rois, tenu par les enfants Roelandt, a Alost, Place Impériale. A la requéte de Monsieur 7héodore-Herman Hermsen, éleveur a Eist. Maitre DE GHEEST, Notaire a Alost, vendra publiquement: 20 Poulains Irlandais agós de 18 mois a 3 ans, propres a la selle et a l'attelage et dont plusieurs couples bien appareillés. La qualitó des produits importés par Mr Herm sen et dont les amateurs ont étc juges dans les ventes antórieuros, peut nous dispenser d'en faire l'éloge. Les Poulains se trouveront dans les écuries de l'estaminet - Aux Trois Rois, a Alost, oü les amateurs pourront les visiter la veille et le jour de la vente. A terme de crédit moyennant solvabilité notoire. r mnhVP cherche occupation après s J 7 heures de bureau. S'adresser M. S., Rue Molendries, 20, E/V. Door sterfgeval. Openbare verkooping van te GIJSEGEM, aan het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag, en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Gijsegem. Een Huis en Grond, zeer wel gestaan en gelegen nabij de dorpplaats, gekastreerd wijk A, nummer 250B, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 15 0 .nAQ Verblijf Dijnsdag 26 SePtember i908- Om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Den Handwijzer, bij Jufvrouw weduwe Achilles Langlet, te Gijsegem, aan den Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van 2 te NTEUWERKERKEN, Edixvelde. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen,in het openbaar ver koopen Gemeente Nieuw erkerken. 2 Woonhuizen met Tuin en Boomgaard, voor tijds uitgemaakt hebbende eene behuisde hofstede, gestaan en gelegen gehucht Edixvelde, gekada streerd wijk C, nummers 973a, 975a, 974c en 974d, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Edixveldestraat, ten zuide aan den heer Slagmulder, ten weste aan'de erven Baten en ten noorden ook aan de Straat. Gebruikt door Carolus De Gendt en Valerie De Schutter. ZITDAGEN Instel Vrijdag 25 September ,Qnft Verblijf Maandag 12 October Ten 2 uren namiddag,ter herberg van den heer Camiél Piron, te Nieuwerkerken, gehucht Edix velde. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eenen MET WOONHUIS, LANDEN en MEERSSCHEN, alsmede van Huismeubelen, Landbouioalem, Paarden, Ilooi, Strooi, Graan en Loof te vélde, te Wanzele en Lede. Do Notarissen DE GHEEST, te Aelst en SOETE, te Lede, daartoe benoemd bij vonnis der rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Den- dermonde, den 16 Juli 1908, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Lede en Wanzele. 1. Eenen Stoom- en Watermolen, hebbende 4 koppels Maalsteenen, een koppel Plettersteenen, een Haverk raker en vedere toebehoorten, alsmede een Woonhuis met Schuur, Stallingen en Boom gaard, allerbest gestaan en gelegen aan den Steen weg van Lede naar Wanzele, gekadastreerd te Lede, wijk E, nummer 96a, groot 1 aar 60 cen tiaren en te Wanzele, eenige sectie, nummers 608b en 611r, groot. 9 aren 70 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. Gemeente Wanzele. 2. Een perceel Land, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 606a, groot 15 aren 60 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 3. Een perceel Land, gelegen op het Beekveld, fekadastreerd eenige sectie, nummer 598c, groot 3 aren 50 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 4. Een perceel Land. gelegen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 586a, groot 15 aren 40 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 5. Een perceel Meersch, gelegen op het Beek veld, gekadastreerd eenige sectie, nnmmer 583a, groot 11 aren 60 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 6. Een perceel Meersch, gelegen op het Beek veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 582, groot 15 aren 40 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 7. Een perceel Land, gelegen op het Molenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 614b, groot 61 aren 50 centiaren. Verdeeld in noord- en zuidhelft. 8. Een perceel Land, gelegen op het Molenveld, gekadastreerd eenige seclie, nummer 613, groot 33 aren 80 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 9. Een perceel Land, gelegen op Billegem, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 45a, groot 16 aren 40 centiaren. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. 10. Een perceel Land, gelegen op Billegem, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 46d, groot 14 aren 80 centiaren. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. ZITDAGEN: Instel Woensdag 7 0rlnw jqo» Verblijf Woensdag 21 0cloi)er iy Ten 1 uur Damiddag, ter herberg genaamd Den Bonten Os, bij Jufvrouw weduwe Annaert, te Lede, nabij het Dorp. Er zal geenen derden zitdag plaats hebben. Bovengenoemde Notarissen DE GHEEST, to Aalst en SOETE, te Lede, daartoe benoemd als voorzegd, zullen op Donderdag 22 October 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, ten huize en molen beschreven onder den eersten koop, ovorgaan tot de openbare verkooping van alle de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpen, bestaande voornamentlijk in A. Huismeubelen als: ronde en andere tafels, stoelen, zetels, kassen, kleerkassen, stoven, vu ren, hedstoelen, matrassen en verder slaapgerief, lavabos, nachttafels, coffre-fort, lessenaar, horlo- giën, barometer, schouwgarnituren, koperen- ijzeren-tinnen- en gleisen kcukengerieven, lampen en tapijten, enz., enz. B. Landbouwalemals: Schuppen, braken, ree ken, dorschmolen, waumolen, ploegen, egdens, kruiwagens, vleeschkuip en andere kuipen, 3 basculen met gewichten, bakmoulie, vleeschblok, vuur, tobbens, ijdele flesschen, haver-en meelkist- zakken. C. Grooten camion (4 duimer), kleinen camion (smal geloop) beido op ressort, drijwielkar (vier duimer), treemkar, zakwagentje, tilbury met kap, karreleeren, aanschijnen, zwingen, harnassuren en kussens. D. Twee Merriepaarden, 35 Kiekens en Haan en eenen schoonen Pauw. E. Eene grootte hoeveelheid hooi, stroo, gedor- schen en ongedorschen granen, bloem, lijnpoer, zeomelen, maïs, raapkoek, havertarwo en roge- meel, gezaagd berd van alle slach en meer andere voorwerpen. Verders nog Loof, wassende op land in de na bijheid van voorschreven huis en molen. N. B. De Paarden zullen verkocht worden om een uur namiddag. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling. Provintie Oost- Vlaanderen. Gemeente NIEUWERKERKBN. OPENBARE AANBESTEDING van de EN Herstellingswerken der Jongensschool en de levering van Meubelen en didactisch gerief voor zelfde school. Het College van Burgemeester en Schepenen der gemeente Nieuwerkerken, zal op Dijnsdag 29 September aanstaande, om 2 uren stipt 's namid dags.ten Gemeentehuize, overgaan tot de openba re aanbesteding der werken van vergrooting en herstelling uit te voeren aan de Gemeente Jongens school. alsmede van de levering van meubelen en didactisch gerief voor deze school. De werken en leveringen zijn geraamd sa men op fr. 10.970-35. De aanbiedingsbiljetten opgesteld op zegel en gelijkvormig met het voorgeschreven model en de aanwijzingen van het bijzonder lastenboek, zullen moeten vergezeld zijn van eene onderteekende en gedagteekende verklaring, insgelijks op zegel ge schreven. aangaande het minimum van dagloon te betalen aan de te gebruiken werklieden, het maximum werkuren, enz. De biedingsbiljetten en verklaringen in hunne wederzijdsche omslagen gesloten en bekleed met de vereischte opschriften, zullen aan den Burge meester van Nieuwerkerken moeten gezonden worden bij aanbevolen en verzegelden omslag, dra gende de melding:Aanbesteding der vergroo ting swerken, enz., uit te voeren aan de Ge meente Jongensschool ten postkantoore afge geven ten laatste den Zaterdag 26 September 1908. Voormeld bijzonder lastenboek evenals het alge meen lastenboek door de Bestendige Deputatie op 31 December 1897 vastgesteld, samen met het be stek der werken, berusten ter inzage in het Ge meentehuize, alwaar eenieder er kennis kan van nemen den Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag van elke week, van 9 tot 11 ure voormid dag. Voormeld algemeen lastenboek is bovendien te verkrijgen aan eenen frank per exemplaar in de Directie van den Provincialen technischen dienst, te Gent, Kasteellaan, Nr 337, alle werkdagen van 9 ure tot 's middags en van 2 tot 4 ure namiddag. De aanbesteding zal slechts beslissend zijn na goedkeuring door de Bestendige Deputatie van den Provincialen Raad. Te Nieuwerkerken, den 8 September 1908. Het College van Burgemeester en Schepenen, Ch. Baeten. Op bevel: C. Langendries. De Secretaris, L. Jacobs. R. Van Landuyt. lal» kwaliteit van Clmentbuizen en Var- kensbakken en alles wat den stiel betreft. Bij de kindoren Van der Haegen, KEIZER, te Hofstade. Eene VOITUUR (Tonau), 1 jaar gediend. Zich te bevragen bij d'heer Van der Biest, In den Haring, Zoutstraatpoort.

Notariaat | 1908 | | pagina 2