HOFSTEDE ZAAILANDEN ZAAILANDEN parceel LAND HOFSTEDE Behuisde HOFSTEDE HU IS MEUBE LS WOONHUIZEN HOFSTEDE Stoom- en Watermolen Vendilie 2. Ten verzoeke van Madame Van Loo-Pic- kaert, te Gent. A) Aan eene partij land neven liet land van Madame Cumont, 6 Kanadas. B) Aan eenen mecrsch te Moorsel, Hoekskens- straat, bij Kruisabeel, neven de hofstede van Do- mien Van de Meersche-Mertcns, 1-1 allerschoonste Kanadas. C) Op don boomgaard der hofstede bewoond door de gebroeders Verdoodt. Eenen sehoonen Eik, eenigzins geschonden dooi den bliksem. 3. Ten verzoeke van d'heor Rom. De Rop, Brouwer, te Moorsel. A) Aan eene partij land te Moorsel, Triest, ge bruikt door Isidoor Van Ileck, 10 koopen gavige Kanadas. B) Te Meldert, Klaarhaag, in eenen bosch ge naamd Het Zwitjen, 20 schoone Kanadaboomen. Vele van die Boomen meten 1,75 m. tot 2 m. 50 c. ze zijn allen van heel zuiveren opwas, zeer hoog van stam en uiterst goed gelegen voor het vervoer. Gewone voorwaarden en tijd van betalen, mils goede borgsteling. Openbare verkooping van eene behuisde te HEKELGEM, Langestraat. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoo- pen Eenige koop Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Hekelgem, aan de Langestraat, groot bij meting 15 aren 52 centiaren, palende oost de kinderen Vau den Bogaert, zuid en west Ursula Raes en noord de Langestraat. Bewoond en gebruikt door de weduwe Carolus- Ludovicus Verleysen-Dc Donder en zoon. Verdeeld in 2 deelen 1 deel6 aren 07 centiaren, ten noorden met al de Gebouwen eropstaande. 2 deel: En 9 aren 45 centiaren Weide, ten zui den. Zitdagen Instel Woensdag 30 September jggg Verblijf Woensdag 7 October Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Warande bij Xaveer Vermeir, te Meldert, aan het Klooster Affiigem. Openbare verkooping van te MOORSEL. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eene partij Land, gelegenie Moorsel, op Boony- veld, gekend bij cadaster sectie B. nummer 635, groot volgens meting 10 aren 86 centiaren, palen de oost Frans Hendrickx, zuid Louis Hendrickx, west Jan Baptist De Meersman en noord Paulus Beeckman. Gebruikt door Louis Saeys. 2. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, op het Boonyveld, gekend bij cadaster sectio B, num mer 633a, groot volgeDS meting 16 aren 14 centi aren, palende oost de weduwe en kinderen Désiré Buyle en Frans Hendrickx, zuid de kinderen Ka'rel-Lodewijk Meert-De Rop, west Jan-Baptist De Meersman en noord Alfons Van Malderen en kinderen. Gebruikt door Louis Hendrickx. 3. Een parceeltjen Land, gelegen te Moorsel, op de Konijnaarde, gekend bij cadaster sectie B, num mer 605Q, groot 6 aren 70 centiaren, palende oost Jan-Baptist De Meersman, zuid Seraphien De Meersman en Joseph Scheerlinck, west Frans Redant en consoorten en noord den IJzerenweg. Gebruikt door Louis Hendrickx. 4. Eene partij Land, gelegen te Moorsel. op den Konijnaarde, gekend bij cadaster sectie B, num mer 603n, groot bij meling 21 aren 32 centiaren, palende oost d'erven Jacobus Joannes De Meers man, zuid den IJzerenweg, west Frans Redant en consoorten en noord de kinderen Leonard Uylter- sprot. Gebruikt door Louis Hendrickx. 5. Een parceel Meersch, gelegen te Moorsel, aan de Exterkensstraat, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gekend bij cadaster sectie C, nummers 12, 13 en 14, groot 19 aren, palende oost Désiré Moens, zuid Jufvrouw Maria Joanna en d'heer Judocus Van Vaerenbergh en Edouard, Jan en EugèDe Van Roy, west Pieter Joseph De Gols en Jan Bosman, noord de Exterkensstraat. Gebruikt door Désiré Moens. 6. Een parceel Land, gelegen te Mooreel, aan de Berghaag, gekend bij cadaster sectie B, deel ten noorden van nummer 574f, groot bij meting 12 aren 24 centiaren, palende oost Mijnheer Félix De Hert-De Coen, zuid d'erven Jacobus Joannes De Meersman, west Alfons Muylaert en noord Constant Podevyn, Gebruikt door Pieter De Gols. 7. Een parceel Land. gelegen te Moorsel, aan de Berghaag, gekend bij cadaster sectie B, num mer 598b, groot 12 aren 90 centiaren, palende oost Jufvrouw Justine De Vis, zuid den IJzeronwcg, west Mijnheer Francis Ball en noord Mijnheer Félix De Hert-De Coen. Gebruikt door Louis Vanden Eede. 8. En eene partij Land, gelegen te Moorsel, op de Buuk, gekend bij cadaster sectie D, nummer 553, groot bij meting 14 aren 68 centiaren, palen de noord-oost Petrus Coppieters, noord-west d'er ven De Vis, zuid-oostde weduwe De Meersmanen zuid-west d'erven Caudron. Gebruikt door Leonardos Gheyssens. Zitdagen: Instel Donderdag 24 September Verblijf Donderdag S October Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van d'heer Louis Say es De Meersman, te Moorsel, Ex terken. Openbare verkooping van goede TE GIJSEGEM. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke der eigenaars, op het gewoon gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 1. Eene partij Land, te Gijsegem, op de Aus- mcer, sectie B, nummer 187, groot volgens meting 31 aren 02 centiaren, palende oost Victor Cochez en Madame De Clippele. zuid den Armen van Gij segem, west de Notaris Schelfhout en noord de wed. Pieter Jozef Van de Porre. Boomprijs frs. 50-00. 2 Eene partij Land. te Gijsegem, op den Mo lendijk, sectie 15, nummers 33a en 33b. groot vol gens meting 30 aren 08 centiaren, palende oost den Steenweg van Aelst naar Dendcrmonde, zuid Joseph Moens. west den Notaris Schelfhout en noord Remy Matthys. Boomprijs fr. 10-00. 3. Eene partij Land, te Gijsegem, op den Mo lendijk, sectie B, nummer 25, groot volgens meting 6 aren 72 centiaren, palende oost den Steenweg van Aelst naar Dendcrmonde. zuid de wed. Joseph Van den Hou we en noord Mijnheer Liénart. Zelve goederen gebruikt geweest door de wed". Frangois Coen. Zitdagen Maandag 12 Oc[obor 190s Verblijf Maandag 19 Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Spinderij bij Petrus-Joannes Coen, te Gijse gem, op den Molenhoek. OPENBARE VERKOOPING van een te GIJSEGEM, op d'Ausmeer. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen: Eenige koop. Een parceel Land, gelegen te Gijsegem, op d'Ausmeer, groot 26 aren 95 centiaren, gekend bij cadaster sectie B, noord-helft van nummer 402a, palende oost den IJzerenweg, zuid Jan-Baptist Anrtró, wost m noord dVrvon Lo Candplo. Gebruikt door Leonard Everaert. Enkele zitdag: Dijnsdag 6 October 1908. Om 3 uren namiddag, ter herberg van d'heer GustaaJ Everaert, te Gijsegem, aan den Steen weg. OPENBARE VERKOOPING van eene EN ZAAILANDEN, TE LEDE, Heipias. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna ge stelde dagen, met gewin van palmslagen en gela gen, openbaar verkoopen 1. Eene behuisde en bcstalde Hofstede, gestaan en gelegen te Lede, Heipias, bekend ten kadaster sectie F, nummers 61, 62, 61, 65. 68, 69, 60, 63, 67a en 70a, groot 61 aren 50 centiaren. Deze koop zal in twee deelen opgeroepen wor den, oost- en westkant, ten deele in cijns bezeten door Louis Temmerman. Boomprijs frs. 250. 2. Eene partij Zaailand, te Lede, Langenakker, bekend ten kadaster sectie F, nummer 134, groot 36 aren 30 centiaren. 3. Eene partij Zaailand, te Lede, Hciplas, be kend ten kadaster sectie F, nummer 22, groot 36 aren 80 centiaren. 4. Een perceel Zaailand, te Lede, Heipias, be kend ten kadaster sectie F, nummer 106, groot 7 aren 50 centiaren. ZITDAGEN 'nat?' I October 1908. Verblijf Dijnsdag 13 Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg Het Boldershof, bewoond door d'heer Jozef Lie- vens, te Lede, Nieuwstraat. Openbare verkooping van eene te WIEZE, omtrent de Molenstraat. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen: Een behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Wieze, omtrent de Molenstraat, gekend bij kada ster sectic A, nummers 983B/bis en 983c/bis, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, palende oost Clement DeSmedt, zuid Francois Moortgat, west Joseph Mornaux en noord Petrus-Joannes Van Roy. Bewoond en gebruikt bij de verkoopster wed. J.-B. Daelman-Colson. Eenige zitdag: Vrijdag 16 October 1908. Om 3 uren namiddag, ter herberg van Alfons Van Leuven, Vleeschhouwer, te Herdersem, om trent de Kerk. Door vorandering van woonst. VENDITIE van te Aelst, Molenstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal op Dijnsdag 27 October 1908, te boginnen om 8 uren des morgens, ten huize van Dame Ivo Vlas- senbroeck. te Aelst, Molenstraat, overgaan tot do openbare verkooping van aldaar te bevinden Meu bels en andore roerende Voorwerpen, bestaande voornamentlijk in .- Tafels, stoelen, kassen, bedstoelen en lavabos, twee stoven voor magazijn, drij andere stoven, banken, vuren, lampen, basculs met gewichten, handkarre, kruiwagen, katoenmolen, katoen pers, toogen, loketten en meer andere voorwerpen. Gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van 2 te NIEUW ERKERKEN, Edixvelde. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal mol ge win van palmslag en gelagen,in het openbaar ver koopen Gemeente Nieuw er kerken. 2 Woonhuizen met Tuin en Boomgaard, voor tijds uitgemaakt hebbende eene behuisde hofstede, gestaan en gelegen gehucht Edixvelde, gekada streerd wijk C, nummers 973a, 975a, 974c en 974d, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Edixveldestraat, ten zuide aan den heer Slagmulder, ten weste aan de erven Baten en ten noorden ook aan de Straat. Gebruikt door Carolus De Gendt en Valerie De Schutter. ZITDAGEN Instel Vrijdag 25 September .QnR Verblijf Maandag 12 October Ten 2 uren namiddag,ter herberg van den heer Camiel Piron, te Nieuwerkerken, gehucht Edix velde. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eenen MET WOONHUIS, LANDEN en MEERSSOHEN, alsmede van Huismeubelen, Landbouwalem, Paarden, Hooi, Strooi, Graan en Loof te velde, te Wanzele en Lede. De Notarissen DE GHEEST, te Aelst en SOETE, te Lede, daartoe benoemd bij vonnis der rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Den- dermonde, den 16 Juli 1908, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Lede en Wanzele. 1. Eenen Stoom- en Watermolen, hebbende 4 koppels Maalsteenen, een koppel Plettersteenen, een Haverkraker en vedere toebehoorten, alsmede een Woonhuis met Schuur, Stallingen en Boom gaard, allerbest gestaan en gelegen aan den Steen weg van Lede naar Wanzele, gekadastreerd te Lede, wijk E, nummer 96a, groot 1 aar 60 cen tiaren en te Wanzele, eenige sectie, nummers 608b en 611b, groot 9 aren 70 centiaron. Gebruikt door de eigenaars. Gemeente Wanzele. 2. Een perceel Land, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 606a, groot 15 aren 60 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 3. Een perceel Land, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 598c, groot 23 aren 50 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 4. Een perceel Land, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 586a, groot 15 aren 40 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 5. Een perceel Meersch, gelegen op het Beek veld, gekadastreerd eenige sectie, nnmmer 583a, groot 11 aren 60 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 6. Een perceel Meersch, gelegen op het Beek veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 582, groot 15 aren 40 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 7. Een perceel Land, gelegen op het Molenvcld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 614b, groot 61 aren 50 centiaren. Verdeeld in noord- en zuidhelft. 8. Een perceel Land, gelegen op het Molenveld, gekadastreerd eenige sectio, nummer 613, groot 33 aren 80 centiaren. Gebruikt door de eigenaars. 9. Een perceel Land. gelegen op Billegem, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 45g, groot 16 aren 40 centiaren. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. 10. Een perceel Land, gelegen op Billegem, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 46d, groot 14 aren 80 centiaren. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. ZITDAGEN: Instel Woensdag 7 1MO Verblijf Woensdag 21 0ctobor 190S' Ten 1 uur namiddag, ter herberg genaamd - Den Bonten Os. bij Jufvrouw weduwe Annaert, te Lede. nabij liet Dorp. Er zal geenen derden zitdag plaats hebben. Bovengenoemde Notarisseu DE GHEEST, te Aalst en SOETE, te Lede, daartoe benoemd als voorzegd, zullen op Donderdag 22 October 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, ten hui zo en molen beschreven onder den eersten koop, overgaan tot de openbaro vorkooping van alle de aldaar te bevinden roeronde goederen en voorwerpen, bestaande voornamentlijk in: A. Iluismoubelon als: ronde en andere tafels, stoelen, zetels, kassen, kleerkassen, stoven, vu ren, bedstoelen, matrassen en verder slaapgerief, lavabos, nachttafels, coffre-fort, lessenaar, horlo- giën, barometer, schouwgarnitnren, koperen ijzeren-tinnen- en gleisen keukengerieven, lampen en tapijten, enz., enz. B. Landbouwalem als: Schuppen, braken, reo- ken, dorschmolen, wanmolen, ploegen, egdons. kruiwagens, vleeschkuip en andere kuipen; 3 basculen met gewichten, bakmoulie, vleeschblok, vuur, tohbens, ijdole llesschcn, havcr-en meelkist- zakken. C. Grooten camion (4 duimer), kleinen camion (smal geloop) beide op ressort, drijwielkar (vier duimer), treemkar, zakwagenfje, tilbury met kap, karreleeren, aanschijnen, zwingen, harnassuren en kussens. D. Twee Merriepaarden, 35 Kiekens en Haan en eenen sehoonen Pauw. E Eene grootte hoeveelheid hooi, stroo. gedor- schen en ongedorschen granen, bloem, lijnpoer, zeemelcn, maïs, raapkoek, havertarwc en roge- mecl, gezaagd berd van alle slach en meer andere voorwerpen. Verders nog Loof, wassende op land in de na bijheid van voorschreven huis en molen. N. B. De Paarden zullen verkocht worden om een uur namiddag. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde ZAAILANDEN, MEERSCH EN BOSCH, te Hofstade, Lede en Wichelen- De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aan leg. zetelende te Dcndermonde, in date 31 Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heere Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten: Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met Schuur, Boomgaard en Hof. gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 552, met eene grootte van 19 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Louis Van Caeckenbergh, ten zuide aan koop twee, ten weste aan de Straat en ten noorde aan de erven de Lichtervelde. Gebruikers de kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Babbelaere- veld, gekadastreerd wijk A. nummer 549s, met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen van d'erven De Luyck, ten zuide aan Franciscus D'Hondt, ten weste aan de Zakstraat en ten noorde aan koop één en de erven della Faille. Gebruikers de kinderen Hofman. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op de Duiversputten, gekadastreerd wijk A, nummer 70a, met eene grootte van 48 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer LieveDS-Van Wesemael, ten zuide aan de Babbelaarstraat, ten weste aan den heer August De Smet en ten noorde aan d'erven Everaert als gebruikers. Gebruikers de kinderen Hofman-Van Hau- wermeiren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Doorn, geka dastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eene grootte van 39 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Roelandt en Van Langenhove, ten zuide aan Jufvrouw Gudule Van Herzele, ten weste aan Jufvrouw weduwe J. B. De Smedt en ten noorde aan Jufvrouw weduwe Hort. Roelandt. Gebruiker de heer August lmpens. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Heijplas, ge kadastreerd wijk F, nummer 141a, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Wan zele, ten weste aan den heer Adolphe Geerts en ten noorde aan de Straat. Gebruiker den heer Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Dries, geka dastreerd wijk F, nummer 472b, met eene grootte van 28 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuide

Notariaat | 1908 | | pagina 2