AELST, 24 October N 1628 Jaar 1908 Annoncenblad der Week. MEUBELS MEUBELEN HOFSTEEDJE schoonen BOSCH MEUBELS VINSdeBOBDEAUX BOUWGROND Twee PAABDEN ZAAILANDEN BOSCHGROND abonnementsprijs: insertiën: Burgerstand der Stad A eist. PI A Al O (Voccasion a vendre Maison a vendre: NOTARIAAT frs. 1 -00 's jaars. Met den post fr. 1-50 1 0 em,n den drukregel. Rechterlyke: 80 emen den drukregel. Alle insertièn moeten ons ten uitersten den Vrijdag 's MIDDAGS toegekomen zijn. Van den 16 tot 23 October 1908 Geboorten. Mannelijk 8 .4 Vrouwelijk 6 Huwelijken J. Thienpont. twijnder, met S Van den Broeck twijnster. M. Van der Speeten, twijnder, met M. Verboeren, twijnster. J Timmerman, On der-Statieoverste, met L Penne, zonder beroep. C. Vermoiren, metser, met E. Oeeroms, twijn ster. Overlljdens: P. Keerstok, vrouw Lnycx. zonder beroep, 52 jaren. Lange Zoutstraat. M. Paquay, vrouw Piret, zonder beroep, 06 jaren. Dirk Martenstraat. L. De Bruyn, man Schellckens, Senator, 70 jaren, wonende te Brussel. J. De Smet. wcdr Van den Abeele, twijnder, 55 jaren, Doelhofstraat. P. De Brul, wed® Walgraef, zonder beroep, 83 jaren, Leopoldstraat. G. Van Mol, bediende, 55 jaren. Houtkaai.. J. Possé, man Eemans, zonder beroep, 66 jaren, oude Dendermondschen- steenwog. S. De Groot, twijnder, 36 jaren, Breedestraat. P. Grillaert, man Van Acker, 71 jaren, Vrijheidstraat. Elf kinderen onder de 7 jaren. Op het aandringen van den heer Procureur des Konings, wordt er nogmaals herinnerd dat volgens art. 78 van het burgerlijk wetboek, de twee ge tuigen bij eenen overlijdensakt moeten zyn de twee naaste bloedverwanten of geburen. Prendre l'adresse au Bureau du Journal. 6X rue des Champs, 6, ALOST. Visible le Mardi, le Mercredi et le Jeudi. Door uitscheiding van bedrijf. Openbare verkooping van Herberg gerief. Hopstaken, Brandhout, enz., te Aelst-MJjlbeke, Langestraat, Nr 115. Deurwaaader Jozef DE VOS, te Aelst, zal ten verzoeke en ter woonst van Mijnheer Frans Arys, landbouwer en herbergier te Aelst, Lange straat, Nr 115, op Maandag 2 November 1908 om 1 uur stipt namiddag, overgaan tot de open bare verkooping van Huismeubels en Herbergge- rief, bestaande voornamelijk in Tafels, Stoelen, Banken. Kleer- en andere Kas sen, Spiegels, Kaders, Beelden onder glas, han gende Horloge, 2 Zakliorlogen, 2 hangende Lam pen, (Lampes Beiges), Zotel, ijzeren Ledekanten, eenige Kleedingstukken, allerhande Keukonge- rief. Herberggerief: Buffet met Pomp en Darmen, Etagere, 6 Herbergtafels, 24 Stoelen, Pintglazen, Likeurroomers, Genevergla/.en, enz. Verders eenige koopen Brandhout en ongeveer 500 Hopstaken. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en tegen dadelijke betaling. VEILING HUISGERIEF en andere roerende Voorwerpen, TE LEDE- I)e Notaris Antolne SOETE, to Lede, zal op Maandag 2 November 1908, om 9 ure voormid dag, ten sterf huize van wijlen Mijnheer Désiré Van Hauwermeiren, te Lede, in de Dreef, open baar verkoopen Meubels, Huis-en Keukengerief: ij zere potten, quinquets, moor, broodplatinnen, ander verlakt en ijzer keukengerief, stoelen, zetels, lavabo, bedden, kassen, toog, lessenaar, waschkuipen, kannen, lantaarn, enz. Verders timmerhout en brandhout, ramen, deu ren van afbraak, ladders dienende voor schilders, verfmeulen, verfpotten en andere benoodigheden voor verwers, kerfzaag, ceno groote hoeveelheid dakpannen, enz., enz. Gewone voorwaarden. De koopen onder «le vijf franken zullen moeten comptant betaald worden. Voor de andere, tijd van betaling, mits goede borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te ERPE, Ledeschen Steenweg. De Notaris SOETE. te Lede, zal. ten aanzoeke van wie het behoort, op den hierna gestelden zit dag, in 't openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Een behuisd Ilofsteedje, geslaan en gelegen te Erpe, aan den Ledeschen Steenweg, bekend op het kadaster sectie A, nummers 514a en 516c, groot 7 aren 10 centiaren, palende ten oosten vrouw weduwe Jan Verhoeven-De Taey, ten zui den den Ledeschen Steenweg, ten westen den heer Adolf Van den Steen-Claus en kinderen en ten noorden den heer René Bogaort-Do Smet. Boomprijs fr. 200. Bewoond door d'heer Isidoor Claus. ENKELE ZITDAG Donderdag 29 October 1908. Om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door den heer Jan-Baptist Blondeel, metser te Erpe, Ledeschen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van eenen en goede en welgelegene Zaailanden TE LEDE. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitda gen, met gewin van palmslag en gelagen, open baar te koop aanbieden, de volgende onroerende goederen Gemeente Lede. 1. Eenen beplanten BoSfeh, voortijds Meersch, gelegen te Lede, op 't Gucht, gekadastreerd sectie I), nummer 699a, met eenen inhoud van 31 aren 10 centiaren, groot volgens meling 32 aren 96 centiaren, palende noord Jufvrouw Gudule Van Herzele. oost Mijnheer Remi Van Lancker, zuid Mijnheer Frans De Smet-Peerlinck en de kinderen D'Hoogiie, le Wichelen en west dc Straat. Dit goed zal in twee deelen opgeroepen worden Koop Ia. 18 aren, gelegen langs den zuidkant, nevens den eigendom van den heer De Smet-Peer linck en dengenen van de kinderen D'Hooghe en hebbende eene breedte aan de straat van 10 met. Boomprijs frs. 25. Koop 1b. 14 aren 96 centiaren, langs den noordkant, langsheen den eigendom van Juffrouw Gudule Van Herzele, hebbende eene breedte aan de straat van 11 meters 40 centimeters Boomprijs frs. 25. 2 Een perceel Land, gelegon te Lede, aan den Ommegangweg, gekend ten kadaster sectio C, nummorl25, met eenen inhoud van 7 aren 40 cen tiaren, palende noord den Ommegangweg, oost Juffrouw Gudule Van Herzele. zuid den heer Pius Ramanen west den heer Philemon Lievons-Ver- bustel. 3. Een perceel Land, gelegen te Lede, aan den Erpschen steenweg, gekend ten kadaster sectie C, nummer 104c, met eenen inhoud van 12 aren 30 centiaren, palende noord Mijnheer Jan De Smet- Masure, oost Mijnheer Jan-Baptiste D'Haescleer, zuid Mijnheer deu Burgemeester Moens en west den Erpschen Steenweg. 1/2 °/0 instelpenning. ZITDAGEN l'église, a la requète de Mr Daniel-Jeune. négo- ciant en Vinsa Bruxelles, 38CO bouteilles' d'excel- lents Vins, dont détail A. Vins de Bordeaux année 1893. Caveau Nr 3 141 bouteilles Chateau «lu Tertre. B. Vins de Bordeaux année 1895. Caveau Nr 1 241 bouteilles Pichon Longueville. ••2 149 bouteilles Pontel-Canet. 4 211 bouteilles Ch&teau Margeaux. »G 185 bouteilles St. Pierre. - 9 277 bouteilles Laflte. C. Vins de Bordeaux de différentes annèes. Caveau Nr 5 216 bouteilles Cheval blanc. ••7 200 bouteilles Chfltcau La Rose. 8 296 bouteilles St. Julien. 10 209 bouteilles Haut Brion. »U 306 bouteilles Chfiteau Legrolet. D. Vins de la Bourgogne et autres. Caveau N* 12 206 bouteilles Richebourg 1895. 13 200 bouteilles Pomard. 14 208 bouteilles Corton 1895. "15 184 bouteilles Nuits. 16 201 bouteilles Chambertin. 17 235 bouteillos Porto el Vin blanc. "18 137 bouteilles Champagne et fine Cham pagne. Conditions de la vente. La vente se fera au comptant, avec augmenta tion de 10 p. pour frais, 0,25 par lot pour la criée et 0,30 par bouteille pour panier, emballage et autres. On pourra deguster le jour de la vente. Bij uitscheiding van bedrijf. VENDITIE VAN Mobilaire Voorwerpen, Landbouwersalam, Hooi, Strooi, Mest, Brandhout, Hopstaken, ongedorschen Tarwe, Beeten, Koei, twee Varkens, Kiekens en Hoveniersvruchten, te Aalst-Mijlbeke. Binnestraat. De Notarissen BRECKPOT. te Aalst en Eeman. te Erpe. zullen ten verzoeke van d'heer Joseph Coppens, ten zijnen huize te Aalst-Mijl beke. in de Binnestraat, op Donderdag 5 No vember 1908, om 9 uren voormiddag, openbaar verkoopen, als: Stoof met toebehoorten, kommodekas, 2 keu kenkassen. groote kleerkas. 3 tafels, 10 stoelen, finno tellooren, heiligbeelden,groote melkkannen, botervat, melkvaatje, printen, tobbens, bedde- koetsen, al hot aarde- gleize- en ijzere keukenge- I rief. 3 karrekens waarvan 2 op ressort. 2 kortewa- gens, 2 beirkuipen, beirbak, beirstuk. wanmolen, raapmolen, 2 ladders, manden, bascule met ge wichten, braskuipen, waschkuipen. braken, spa den, zeissen, pik, gaffels, rieken, mesthaak, egdens, berd. hopstaken, boonstaken, eene hoe- veelheid hooi, strooi, brandhout, mest en beeten f en meer andere voorwerpen, i Circa 1000 schoven ongedorschen Tarwe. Eene goede Melkkoei, 2 Varkens. 5 kiekens en 2 goede Trekhonden Eenige Hoveniersvruchten, als: Spruiten, Sa vooien, Suikerijpeën en Schorseneelen. De Beesten zullen om 2 uren namiddag, ver kocht worden. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling voor de koopen boven de 10 franken, mits stellende goede en ge kende borg en betalende komptant het ongeld, de koopon tot en met 10 franken, zullen ook met het ongeld komptant moeten betaald worden. Instel Dinsdag 20 0plnhf>r 1q0o Verblijf Dinsdag 27 0ctobei 1908- Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg De Gieden, bij den heer Henri Trochte Lede, in de Dreef. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van genoemden Notaris Soete, te Lede. VENTE PUBLIQUE de 3800 Bouteilles de et autres de bons crus A ALOST- Le Notaire BRECKPOT. a Alost, vendra pu- bliquement le Jeudi 29 Octobre 1908, a 2 lieu- res de l'aprés-midi, au local de Mr Joseph Van der Vorst, a Alost, Place St. Martin, en face de Bij licitatie. Openbare verkooping van een parceel en een parceel LAND, te MELDERT, De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Aelst, met do pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen: t. Een parceel Bouwgrond, gelegen te Meldert, wijk Huizekens, op het Meyerbroeckveld, gekend bij cadaster sectie B, nummer 436n, groot 2 aren 40 centiaren, palende oost het huis van Constant Van Audenhove, zuid Frans De Trefel, west de Kalseide en noord Andreas Verpeeten. Gebruikt door August Van den Broeck. 2. En een parceel Land, gelegon te Meldert, op het Meyerbroeckveld, gekend bij cadaster sectie B, nummer 430b, groot 18 aren 40 centiaren, pa lende oost Mijnheer Van Londcrsele. zuid Joan nes Tielemans, Frans Van den Broeck en Louis Crabbé, west de Straat en noord Seraphien De Meersman De Witte. Gebruikt door de medeverkoopster de weduwe Félix De Block-De Coninck. Eenige zitdag Zaterdag 7 November 1908. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aelst, Grooto Markt. Bij sterfgeval. VENDITIE Rijtuigen, geveilde Boomen, gezaagd Ilout, Brandhout, Mobilaire Voor werpen, GeitHooi, Mest en Beeten te velde, te Erembodf.gem, Brusselsche Steenweg, De Notaris Joseph VERRRUGGHEN, te St. Liovens-Hautem, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris BRECKPOT, te Aelst, ten sterf huize van de echtgenooten Fran- ciscus De Ryck-De la Ruelle, te Erembodegem, wijk Ronsevaal, aan den Brusselsche Steenweg, op Dijnsdag 27 October 1908, om 8 ure's mor gens, openbaarlijk verkoopen als: Tafels, stoelen, jachtconfoor met toebehoorten, hangende horlogie, printen, koperemoor. spiegel, ijzeren marmit, lampen beige, gemakzetel, heilige beelden, bloemvazen, tinne tellooren, ijzeren bak oven, lessenaar met kas, schaal met gewichten, kleerkas, jachtgeweer, vleeschkuip, waschma- chien, stoof, kopere marmitten, ledekanten en al het aarde-gleize en ijzeren keukengerief. 2 schoone en sterke Trekpaarden Ruin en Merrie en een Geit. Eene hoeveelheid Kanada en ander Berd en Hout in alle lengten en dikten, eenige geveildlig- gende Kanada en ander Boomen en eene hoeveel heid Brandhout. Boomhuts, Bakkarre, 2 ressort Karren, Ploeg, Paardenharnassuren en 2 Kortewagens. Eene hoeveelheid Mest en Hooi. En circa 15 aren Beeten te velde. De Paarden zullen om 1 uur namiddag verkocht worden. Verders zal dever' "óping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling, voor de koo pen boven do 10 franks, uiits stellende goede en gekende borg en betalende komptant liet ongeld, de koopen tot en met 10 franks, zullen met het ongeld komptant moeten betaald worden. Openbare verkooping van goede TE GIJSEGEM. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke der eigenaars, op het gewoon gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 1. Eene partij Land, te Gysegem, op de Aus- meer, sectie B, nummer 187, groot volgens meting 31 aren 02 centiaren, palende oost Victor Cochez en Madame Do Clippele, zuid den Armen van Gy segem. west de Notaris Schelfhout en noord de wed. Pieter Jozef Van de Perre. Boomprijs frs. 50-00. 2 Eene partij Land, te Gijsogem, op den Mo lendijk, sectie B, nummers 33a en 33b. groot vol gens meting 30 aren 08 centiaren, palende oost den Steenweg van Aelst naar Dendermonde, zuid Joseph Moens. west den Notaris Schelfhout en noord Remy Matthys. Boomprijs fr. 10-00. 3. Eene partij Land, te Gijsegem, op den Mo lendijk, sectie B, nummer 25, groot volgens meting 6 aren 72 centiaren, palende oost den Steenweg van Aelst naar Dendermonde, zuid de wed. Joseph Van den Houwe en noord Mijnheer Liénart. Zelve goederen gebruikt geweest door de wed®. Fi'anQois Coen. Iustel Maandag 12 4ru,0 Verblijf Maandag 19 0ctol>er i908- Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Spinderij bij Petrus-Joannes Coen, te Gijse gem, op den Molenhoek. Openbare verkooping van een perceel te SMETLEDE, Rompland. De Notarissen DE WINDT, te Aelst en TIB- BAUT, te Wichelen, zullen ten verzoeke der er ven Verbeeck, openbaarlijk verkoopen

Notariaat | 1908 | | pagina 1