WOONHUIS B O O M E N B O O M N WOONHUIZEN Kanada BOOMEN HOFSTEDE HEERENHUIS Arm- en Kerkgoederen 6. Een Huis mei Hof, in de Vrijheidstraat, Nr 23, geca- dastrcerd sectie A, nummer lS0D/5bis, met eene groolle van 2 aren 10 centiaren Verhuurd van maand tot maand aan Juffer Boyctlo. Gemeente Erembodegem. 7. Eenen allerbesten Vetmeersch, gelegen langs dekal- seide van Aalst naar Erembodegem, legen de Kapel-ter- Muren, gecadastreerd sectie B, nummers 15, 16,17 en IP, groot 2 hectaren 81 aren 80 centiaren en groot volgens ti tel 2 hectaren 82 aren 62 centiaren. Verhuurd aan d'heer Hubert Van de Putte, voor 3, 6 en 9 jaren, sinds 25 December 1903. Op te leggen voor waarde der ijzeren afsluiting fr. 400. Gemeente Lede. 8. Een allerbeste perceel Laud, aldaar gelegen op Speckaerts», of Kiebroeck, gecadastreerd- sectie C, num mer 963, met eene grootte van 1 heclaar 4 aren 40 cen tiaren. Gebruikt door Frans De Gusseme en Smekens. Verdeeld van oost naar west in 3 gelijke deelen elk 34 aren 80 centiaren. Gemeente Ho/stade. 9. Een perceel Land, aldaar op den Kortenlioek, bij cadaster bekend sectie C, nummer 671a, met eene grootte van 25 aren 80centiaren. Gebruikt door Jan-Baptist Hendrtchx. Gemeente Herdersem. 10. Eenen Meersch, gelegen aldaar op - Rendersveld, - tegen het Sternhekken, bij kadaster bekend sectie B, nummer 131, met eene grootte volgens titel van 43 aren 3 centiaren. Gebruikt door Theo/iel Wittems. ZITDAGEN Telkens om 2 uren nanoen, ter herberg - Café de l'alliance. bij den heer Leopold Boin, te Aalst, Groote Markt. Voor alle inlichtingen wende men zich bij voor noemde Notarissen De Windt en De Pauw. Bij licitatie. OPENBARE VERKGOPING te AALST, Langeridderstraat. De Notaris DE WINDT, te Aelst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aan leg te Denderraonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aelst, openbaar verkoopen Een Woonhuis, gestaan te Aelst, uitmakende den hoek der Langeridderstraat en van het Plein der Kat, dragende het Nr 77, bij cadaster bekend Beclie A, nummer 129b, groot76 vierkante meters. Bewoond geweest door de echttelingen Dael- man-De Clercq. Onmiddelijk ingebruiktreding. Enkele zitdag Zaterdag 14 November 1908. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van 't Vre degerecht te Aelst, Groote Markt. Voor alle inlichtingen wende men zieh bij voor noemde Notaris De Windt, VENDITIE van 110 koopen te MOORSEL, Kruisabeel en Triest en te meldert, Klaarhaag. De Notaris DE WINDT, to Aelst, zal open baarlijk verkoopen den Donderdag 5 November 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, te Moorsel, Kruisabeel 1. Ten verzoeke van Madame Cumont- Van der Noot de Moorsel, aan eene partij land langsheen de kalseide. 60 schoone en heel liooge Kanadas. 2. Ten verzoeke van Madame Van Loo-Pic kaert, te Gent. A) Aan eene partij land neven het land van Madame Cumont, 6 Kanadas. B) Aan eenen meersch te Moorsel, Hoekskens- straat, bij Kruisabeel. neven de hofstede van Do- mien Van de Meersche-Merlens, 14 allerschoonste Kanadas. C) Op don boomgaard der hofstede bewoond door de gebroeders Verdoodt. Eenen sehoonen Eik, eenigzins geschonden door den bliksem. 3. Ten verzoeke van d'heer Rom. De Rop, Brouwer, te Moorsel A) Aan eene partij land te Moorsel, Triest, ge bruikt door Isidoor Van Heek, 10 koopen gavige B) Te Meldert, Klaarhaag, in eenen bosch ge naamd Het Zwitjen, 20 schoone Kanadaboomen Vele van die Booracn meten 1,75 m. tot 2 m. 50 c. ze zijn allen van heel zuiveren opwas, zeer hoog van stam en uiterst goed gelegen voor het vervoer. Gewone voorwaarden en tijd van betalen, mils goede borgsteling. MERKWAARDIGE VENDITIE van 114 koopen zware en allerschoonste Eiken, Kanada, Abeel en Beuken TE SMETLEDE. I)e Notarissen DE WINDT, te Aelst en TIB- BAUT, te Wichelen, zullen ten verzoeke der er ven Verbeeck, op Dijnsdag 3 November 1908, te beginnen om 8 ure 's morgens, openbaarlijk verkoopen, in eenen bosch te Smetlede, Rompland, nabij het Dorp. 114 koopen zware en allerschoonste Eiken, Kanada, Abeelen en Beuken Boomen, metende van 1,40 m. tot 2 m. 80 c. Heel gemakkelijk voor het vervoer. Gewone voorwaarden en tijd van betalen, mits borg te stellen. Bij sterfgeval. Openbare verkoopino van nieuwe Tuin en Landen, te A ELST-M IJ LBEKE. De Notaris L1MPENS, te Aelst. zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen 1. Een Huis, geslaun o-> gelegen te Aalst, Moorsel- sclschetaan. gete kend Nr 94, gekadastreerd sectie E, nummer 533g. met eene grool'c van 90 centiaren, palen de oost koop 2, zuid de Straat, west Mijnheer en Jufvrouw Van den Steen en noord koop 10. Verhuurd mits 15 frs. per maand. 2. Een Huis .net Magazijn, goslaan engelogen te Aelst, Moorselschohaan, Nr 96, gekadastreerd sectie 15, num mer 5?2ii en deel van r.ummer 532g, groot t aro 28 centi aren, palende oost koopen 3 en 5. zuid de Slraal, west koop t en 10 en noord koop 10. Verhuurd mits 3 frs. per week. 3. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, geteekend Nr 98, gekadastreerd sectie E, deel van num mer 532g, groot 75 centiaren, palende oost kooo 4, zuid de Moorselschebaan, weet koop 2 en noord de Los. Verhuurd mits 15 frs. per maand 4. Een Iluis, geslaan en gelegen nevens voorgaande, geteekend Nr 100, gekadastreerd sectie E. nummer 532n, groot 90 centiaren, palende oost koop 5 en Mijnheer Van Renterghem, zuid de Moorselschebaan, west koop 3 en noord koop 5. Verhuurd mits 15 frs. per maand. 5. Een Huis, geslaan en gelegen te Aelst, Sl. Vinceu: tiusstraat, geteekend Nr4, gekadastreerd sectie E, num mer 532f, mot eene grootte van 1 aar. palende oost de Straat, zuid d'heer Van Renterghem en koop 4, west koop 2 en noord koopen 6 en 10. Verhuurd mits 3,75 frs. per week. 6. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, in de St. Vincentiusstraat, geteekend Nr6, gekadastreerd sectie E, nummer 533u, groot 60 centiaren, palende oost de Straat, zuid en west koop 5 en noord koop 7. Verhuurd mits 2,75 frs. per week. 7. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, in de St. Vincentiusstraat, geteekend Nr 8, gekadastreerd sectie E. nummer 533t. groot 60 centiaren, palende oost de Straat, zuik koop 6, west koop 6 en 10 en noord koop 8. Verhuurd mits 2,75 frs. per week. 8. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, in de St. Vicentiusstraat. geteekend Nr 10, gekadastreerd sectie E, nummer 533s, groot 60 centiaren, palende oost do Straat, zuid koop 7, west koop 10 en noord koop 9. Verhuurd mits 2,15 frs. per week. 9. Een Huis, gestaan en gelegen nevenst voorgaande, in de St. Vincentiusstraat, geteekend Nr 12, gekadastreerd sectie E, nummer 533i, groot 60 centiaren, palende oost de Straat, zuid koop 8, west koop 10 en noord Alois Van Roven. Verhuurd mits 2,75 frs. per week, 10. Een perceel Tuin, gelegen te Aelst-Mijlbeke, in dè Hoveniers, gekadastreerd sectie E. nummer 533g, groot 22 aren 25 centiaren, palende oost Mijnheer Fiovet Alois Van Royen, koopen 7, 8 en 9, zuid koopen 5, 2, 1, Mijn- heoren Van den Steen, Guns en Van der Heyden, west Mijnheer Serafien De Bruynen noord Mijnheer Fievet. Onverhuurd. Deze koop heeft recht van los over koop 5. 11. Een perceel Land, gelegen te Aelst-Mijlbeke, op den "Wijngaard, groot volgens meting 25 aren 13 centi aren, gekadastreerd sectie F, nummers 960 en 962b, groot 24 aren 50 centiaren, palende oost het Godshuis van Aelst en de erven Van de Meersscho, zuid d'erven Van de Meerssche, west d'heer De Bruyn en de erven De Moor en noord Mr Achiel Eeman. Gebruikt zonder termijn door Jan Van de Meersche. 12. Een perceel Land, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op den Wijngaard, gekadastreerd sectie F, nummer 963a, groot 11 aren 80 centiaren, palende oost de kinderen Van de Meerssche, zuid do Godshuizen van Aalst, west den IJzerenweg van Aalst naar Brussel en noord Mr Pieter- Jan De Bruyn-Cammaert. Gebruikt zonder termijn door Mijnheer Jos. De Leeuw. ZITDAGEN Instel Maandag 9 .T Verblijf Maandag 23 N<» ember 1908. Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg In Het Land Van Kazand gehouden door Mijnheer Modeste Coppens, te Aelst-Mijlbeek, Binne- straat, Nr 98, Openbare verkooping van zware en 1 en een bosch ELZENHOUT, te MEI RE. De Notaris L1MPENS, te Aelst, zal op Dijns dag 10 November 1908, om 1 uur stipt namid dag, namens nagenoemde personen en op nagemel- de plaatsen, in het openbaar verkoopen Namens Dame wed. Jozef Hoogsloel, te Meire. A) 51 zware, zuivere en hoogstammige Kana da Boomen, in baren bosch, gelegen te Meire, Blouwbosch, langs den oostkant der beek B) 1 koop Elzenhout, zijnde al het Slaghout, wassende ie voorschreven bosch, groot ongeveer 18 aren. Namens Mijnheer Limpens, Notaris, ie Aelst, door bevoegd ambt. 25 zware en zuivere Kanada Boomen, gestaan aan zijnen meersch, tc Meire, Dael, gebruikt door Dame wed. en kinderen Franciscus Lievens. Aanmerkingen-. De te verkoopen Boomen, hebben meest allen eenen omtrek van 1.70 m. tot 2 m. 30 c zijn van bijzondere goed»» hoedanigheid, staan aan of nabij de Kassei, op 20 minutm af stand der Statie Erpc-Meiro, dus zeer gemakkelijk voor het vervoer. De verkooping zal aanvang nemen met do boo men, slaande te Meire, Blauwbosch. Men zal vergaderen ter horberg van Mijnheer Franciscus Perdacns, te Meire, Broek. Verders zal de vendilie geschieden op de gewone voorwaarden en met tijd van betaling, mits goede en gekende borgstelling. Openbare verpachting der der Gemeente MEIRE De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Donderdag 3 December 190S, ten 8 ure voor middag, ten Lokale, van het Gemeentehuis te Meire, overgaan lot de openbare verpachting voor den termijn van 6 achtereenvolgende jaren, in gang nemende met 1 Januari 1909. van de goede ren toebehoorende aan het Bureel van Weldadig heid en aan de Kerkfabriek der gemeente Meire, en gelegen tc Meire, Erpe, Haeltert, Oltergcm en Aijgem. Op gewone voorwaarden berustende ten kan tore van bovengenoemden Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats N. B. De onkosten (wyngeld) der verpachting zullen door de pachters op den stond der toewij zing moeten gekweten worden. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde ZAAILANDEN MEERSCH EN BOSCH. te Hoïstade, Lede en Wichelen de Notaris DE GHEEST, to Aalst, daartoe be noemd bij vonnis der Rechtbank van Eersten Aan leg. zetelende tc Dendermonde, in date 31 Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heere Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, tc weten: Gemeente Hof stade. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met Schuur, Boomgaard en Hof. gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 552. met eene grootte van 19 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Louis Van Caeckenbergh, ten zuide aan koop twee, ten weste aan de Slraat en ten noorde aan de erven de Lichtervelde. Gebruikers do kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Babbelaere- veld, gekadastreerd wijk A. nummer 549s, met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen van d'erven De Luyck, ten zuide aan Franciscus D'Hondt, len weste aan de Zakstraat en ten noorde aan koop één en de erven della Faille. Gebruikers de kinderen Hofman. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op de Duiversputten, gekadastreerd wijk A, nummer 70a, met eene grootte van 48 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den lieer Lievens-Van Wesemael, ten zuide aan de Babbelaarstraat, ten weste aan den heer August De Smet en ten noorde aan d'erven Everaert als gebruikers. Gebruikers de kinderen Hofman-Van Hau- wermeiren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Doorn, geka dastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eene grootte van 39 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Roelandt en Van Langenhove, ten zuide aan Jufvrouw Gudule Van Herzele, ten weste aan Jufvrouw weduwe J. B. De Smedt en ten noorde aan Jufvrouw weduwe Hort. Roelandt. Gebruiker de heer August lmpens. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Heijplas, ge kadastreerd wijk F. nummer 141a, met eene grootte van 2G aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Wan- zele, ten weste aan den heer Adolphe Geerts en ten noorde aan de Straat. Gebruiker den heer Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Dries, geka dastreerd wijk F, nummer 172b, met eene grootte van 28 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frederic Van Hauwermeiren, ten zuido aan Jufvrouw weduwe Frans Van Hauwermeiren, ten weste aan den heer Petrus Van Hauwermeiren en ten noorde aan de Straat Gebruiker den heer Victor Van Hauwermei ren. Zevende koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Soosels, gekadastreerd wijk A, nummers 317b, 318b en 319a, met eeno grootte van 23 aren 90 centiaren, palende ten oosto aan den heer Karei Daelman, ten z.uide aan het geselleed met de Ge meente Hofstade, ten weste aan d'heer Alois Clin- ckaert en ten noorde aan den heer Joseph Merckx. Gebruikers de kinderen Hofman-Van Hau- toermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op de Heijplas, geka dastreerd wijk F, nummer 2a, met eene grootte van 25 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan don heer Petrus Van Hauwermeiren, ten zuide aan den heer Adolphe Geerts, ten weste aan de Kalseide naar Wichelen en ten noorde aan den heer Ivo Van den Ecchout-Do Craecker. Gebruiker den heer Amandus De Bock. Gemeente Wichelen. Negende koop. liet derde deel ten wesle van een perceel Meersch, in de Weymecrschey, groot volgens ti- 1aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaren, gekadastreerd wiik A deel van nummer 79a, palende ten oosto aan d'erven Beeckman, ton zuide aan de heeren De Paepo en Van Wesemael, ten weste aan do erven Temmer man en ten noorde aan de Sloot. Gebruikers de kinderen Hofman. TWEEDE en LAATSTE ZITDAG: Dijnsdag 10 November 1908. Ten 8 uren voormiddag, ter herberg genaamd - De Reisduif, bij den heer Raymond Ver- eecken, te Lede, Statiewcg. Openbare verkooping van een voornaam Handelshuis met Magazijn, te Aelst, Keizerlijkeplaats en Statiestraat, alsmede van een Woonhuis met hof behuisde Hofstede, Landen, Meersschen en Bosschen, te Sehoonaarde, Baardegem en Audegem. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal in het openbaar verkoopen Stad Aelst. 1. Ben schoon on Toarnaam Heerenhnis met Stalling, Magazijn en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofdo aan de Keizerliikeplaats. gecastreerd wijk A, nummers 1920e, 1920f, 19.011 en 1920i, met eene grootte van 17 aren 50 centia ren. 2. Een schoon en groot Handelshuis, met groote Magazijnen, gestaan en gelegen ten voorhoofde in do Statiestraat, gecadastreerd wijk C, nummer Pi' met eone grootte van 3 aren 80 centiaren. Gemeente Sehoonaarde. Een Huis met Hof, gestaan en gelegen aan den weg van Dendermonde naar Wetteren, gecada streerd eenige sectie nummers 203c en 203d met eene grootte van 15 aren 40 centiaren. 4. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen op Everenbosch, gecadastreerd eenige sectie num mers 463, 464 en 466, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren. 5 Een perceel Land, gelegon op het Heyveld. gecadastreerd eenige sectie, nummer 1130, met eene grootte van 48 aren 50 centiaren. 6. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op het Heyveld, gecadastreerd eenige sectie, num mers 1122 en 1124, met eene grootte van 1 hekt. 5 aren 10 centiaren. 7 Een perceel Land on deeltje Meersch, gele gen op liet Heyveld, gecadastreerd eenige sectie, nummers 1125,1126 en 1064, met eene grootte van 87 aren 10 centiaren. 8. Een perceel Land, gelegen op het Heyveld, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1058, met eene grootte van 52 aren 90 centiaren. 9 Een perceel Land, gelegen op het Heyveld, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1112, met eene grootte van 47 aren 50 centiaren. 10. Een perceel Land, gelegen opHeverenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 522b met eene grootle van 61 aren 80 centiaren. Verdeeld in oost-en westhelft, 11. Een perceel Land, gelegen op Heverenbosch, gecadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren. 12. Een perceel Landgelegen op Heverenbosch, gecadastreerd eenige sectie, nummer 527 met eene grootte van 36 aren 30 centiaren. 13. Een perceel Land, gelegen op Opstaldries, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren. 14. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1707.' met eene grootte van 12 aren 20 centiaren. 15. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1709 met eene grootte van 19 aren 60 centiaren. 16. Een perceel Land, gelegen op Migrodries gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683, met eene grootte van 34 aren 10 centiaren. 17. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren. 18 Een perceel Land, gelegen op Brillegoed, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met ceno grootte van 33 aren. 19. Een perceel Land en Uitweg, gelegen op Brillegoed gecadastreerd eenige sectie, nummers 1742 on 1744, met eene grootte van 24 aren 50 ct. 20. Een perceel Land met deeltje Water, gele gen op den Blesbosch, gecadastreerd eenige sectie, nummer 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren. 21. Een perceel Land. gelegen op deu Hoek, gecadastreerd eenige sectie, nummer 790, met eene grootte van 36 aron 30centiaren. 22. Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gecadastreerd eenige sectie, nummer 772e, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren. 23. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gecadastreerd eenige sectie, nummer 782, met eene grootte van 28 aren 30 centiaren. 24. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, gecadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eeno grootte van 16 aren.

Notariaat | 1908 | | pagina 2