ZAAILANDEN AELST, 21 November N° 1632 Jaar 1908 abonnementsprijsAnnoncenblad der Week. WOONHUIS WOONHUIZEN WIN KELHU/S Grooten Uitverkoop EEN VROUWENHART Elzen SCHAARHOUT HOFSTEDE Burgerstand der Stad Aelst. Henri De Clercq-Le Clercq, Prachtige Vertooning NAPOLEON Openbare veiling NOTARIAAT frs. 1 -00 s jaars. 1B cm*n den drukregel. Met den post fr. 1-BO Rechterlijke80 c,n,n den drukregel Alle insertièn moeten ons ten uitersten den Vrijdag 's MIDDAGS toegekomen zijn. A, nummer 598b, met eenen inhoud van 14 aren 60 centiarenpalende noord de Baan, oost Myn heer Van Innis, te Assche, zuid den Steenweg en west den heer Pieter-Jan Coppens-Van Hauwer mei ren. Boomprijs frs. 55. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, op den Bach- tendriesch of Barrevoetschen Hoek, gekend ten kadaster sectie F, nummer 377a, groot 14 aren; palende noord de erven De Smet-Matthys, oost de Beek, zuid Mijnheer Van Innis, te Assche en west Mijnheer Philemon Brondeel en Mijnheer Lippens, te Gent. Zesde en laatste koop. Een perceel Land of Bouwgrond, gelegen te Lede, op den Keiberg, gekadastreerd sectie C, nummer 754b, met eenen inhoud van 5 aren 70 centiarenpalende noord het Bureel van Welda digheid. oost Mijnheer den Graaf Werner-Vanden Steen-de Jehay, zuid den Steenweg en west Mijn heer Polydore Blaes. 1/2% instelpenning te winnen. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 1 np(Vrnhfir iQ()o Verblijf Dynsdag 15 Decemöer 1908- Telkens om 2 llt uren namiddag, ter herberg- van den heer Eamond De Smet- Willockx, te Lede, aan de Statie. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van voornoemden Notaris Soete. te Lede. OPENBARE VERKOOPING ven een zeer welgelegen en schoonen BOUWGROND. te LEDE, Nieuwstraat, dicht bij het Dorp. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zit dagen, met gewin van palmslag en gelagen, open baar te koop aanbieden het volgend onroerend Goed Een zeer welgelegen Woonhuis met Aanhoorig- heden. Erve en Bouwgrond, gestaan en gelegen te Lede. in de Nieuwstraat, inhoudende volgens meting 3 aren 58 centiaren, gekadastreerd sectie F, nummer 974a, palende noord de Nieuwstraat, oost d'heer Alphonse De Jonghe, zuid de Achter straat en west den heer Frans Raman. Deze eigendom zal in twee deelen opgeroepen worden. Koop 1 a, bestaande in een perceel Bouwgrond met er op staande Gebouwen, al den oostkant, langshenen het huis van Mr De Jonghe, dit deel groot 1 are 95 centiaren. Koop 1 b, zynde het Woonhuis met Schuur, al den westkant, groot in onderbebouwden grond en erve 1 are 63 centiaren. 1/2 instelpenning te winnen. ZITDAGEN: Instel Dinsdag 24 November ,Qnö Verblijf Dinsdag 8 December Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg - In de Drie Koningen, bij den heer August Lie- vens- Van Santen, te Lede, op het Dorp. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soetb, te Lede. Z3GÜTT»1—r T i i,ii» Bij sterfgeval. Openbare verkoopino van nieuwe Tuin en Landen, Renterghem, zuid de Moorselschebaan, west koop 3 en noord koop 5. Verhuurd mits 15 frs. per maand. 5. Een Huis, gestaan en gelegen te Aelst, St. Vincen tiusstraat, geteekend Nr 4, gekadastreerd sectie E, num mer 532f, met eene grootte van 1 aar, palende oost de Straat, zuid d'heer Van Renterghem en koop 4, west koop 2 en noord koopen 6 en 10. Verhuurd mits 3,75 frs. per week. 6. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, in de St. Vincentiusstraat, geteekend Nr 6, gekadastreerd sectie E, nummer 533u, groot 60 centiaren, palende oost de Straat, zuid en west koop 5 en noord koop 7. Verhuurd mits 2,75 frs. per week. 7. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, in de St. Vincentiusstraat, geteekend Nr 8, gekadastreerd sectie E, nummer 533t, groot 60 centiaren, palende oost de Straat, zuik koop 6, west koop 6 en 10 en noord koop 8. Verhuurd mits 2,75 frs. per week. 8. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, in de St. Vicentiusstraat. geteekend Nr 10, gekadastreerd sec tic E, nummer 533s, groot 60 centiaren, palende oost de Straat, zuid koop 7, west koop 10 en noord koop 9. Verhuurd mits 2,75 frs. per week. 9. Een Huis, gestaan en gelegen nevenst voorgaande, in de St. Vi ncentiusstraat, geteekend Nr 12, gekadastreerd sectie E, nummer 533i, groot 60 centiaren, palende oost de Straat, zuid koop 8, west koop 10 en noord Alois Van Royen. Verhuurd mits 2,75 frs. per week, 10. Een perceel Tuin, gelegen te Aelst-Mylbeke. inde Hoveniers, gekadastreerd sectie E. nummer 533g, groot 22 aren 25 centiaren, palende oost Mynheer Fievet Alois Van Royen, koopen 7,8 en 9, zuid koopen 5, 2. 1, Mün- heeren Van den Steen, Guns en Van der Heyden, west Mijnheer Seraflen De Bruynen noord Mynheer Fievet. Onverhuurd. Deze koop heeft recht van los over koop 5. 11. Een perceel Land, gelegen te Aelst-Mijlbeke, op den Wyngaard, groot volgens meting 25 aren i3 centi aren, gekadastreerd sectie F, nummers 960 en 962b, groot 24 aren 50 centiaren, palende oost het Godshuis van Aelst en de erven Van de Meerssche, zuid d'erven Van de Meerssche, west d'heer De Bruyn en de erven De Moor en noord Mr Achiel Eeman. Gebruikt zonder termyn door Jan Van de Meersche. 12. Een perceel Land, gelegen te Aalst-Mylbeke, op den Wyngaard, gekadastreerd sectie F, nummer 963a, groot 11 aren 80 centiaren, palende oost de kinderen Van de Meerssche, zuid de Godshuizen van Aalst, west den IJzerenweg van Aalst naar Brussel en noord Mr Pieter- Jan De Bruyn Cammaert. Gebruikt zonder termyn door Mynheer Jos. De Leeuw. ZITDAGEN Verbl^T Maandag 23 November 1908. Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg In Het Land Van Kazand - gehouden door Mijnheer Modeste Coppens, te Aelsl-Mijlbeek, Binne- straat, Nr 98, OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalst, Nazarethstraat, 1. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Een schoon Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aalst, Nr 1, gekadastreerd sectie A, nummer 1822, met eene grootte van 1 aar 40 centiaren palende langs voren aan de Nazarethstraat, langs de eene zijde aan Mr Hippolyte Van Stalle, langs achter aan Mr Burny en andere en langs den an deren kant aan Mr Roggeman. Verhuurd aan Mr Petrus Woulf, mits 35 frs. per maand. ZITDAGEN: Instel Donderdag 26 November iQf.a Verblijf Donderdag 10 December Telkens om 2 uren namiddag, ter estaminet A la Bourse d'Amsterdam, gehouden door Mr K. Van den Bossche, te Aelst, Groote Markt. Van den 13 tot 20 November 1908 Geboorten. Mannelijk 9 i 0Q Vrouwelijk 14 Huwelijken A. Pappaert, kleermaker, met V. Redant, twijnster. E. Schutyser, twijnder, met H. De Neef, twijnster.—P. Peynsaert, kleermaker, met P. Lemaitre. kleermaakster. L. Van Assche, twijnder, met A. Meganck, twijnster. G. Cor- thals, daglooner, met M. Beeckman, breister. Overlijdens: O. Bastiaens, scholier. 8 jaren. Ajuinstraat. J. Hoffmans, zonder beroep, 88 jaren, oude Den- dermondschensteenweg. A. Schockaert, man Buys, zonder beroep, 73 jaren. Groenstraat. M. De Vos. vrouw Broothaers, zonder beroep, 57 jaren, Statiestraat. J. Eeman, wed® Van der Heyden, zonder beroep, 76 jaren, Ledebaan L. Ghysels, zonder beroep. 11 jaren. Gentsche- straat. J Kindermans, wedr Gavel, schoenma ker, 81 jaren, Keizerstraat. J. De Bruecker, wed® De Pauw, zonder beroep, 75 jaren, Diepe- straat. Zeven kinderen onder de 7 jaren. KOLENHANDEL van de Kom van Bergen. Kattestraet, N° SO, AELST. Den Vollen Criblé per duizend kilos genomen op zijnen Koer, aan 30 frs. Met 1000 kilos of mindere hoeveelheid te huis geleverd en afgewo gen frs. 31 of fr. 1-55 den liter. Gezuiverde Coke, aan fr. 1-20 den liter. Braisse frangaise aan fr. 0-40 het pak van 2 V» kilos bij my genomen, met ten minsten 5 pakken. Door verandering van firma. IN DE PLOEG Zoutstraatpoort, Nr 27, AELST. met groote vermindering van prijs, van al de artikels, zich in het Magazijn bevindende zoo als: alle soorten van Ijzerwerk, Stoven, Schuppen, Braken, Wanmolens, Raapmolens, Schrijnwerkershalm, enz., immers al wat den Ijzerhandel betreft. SCHOUWBURG van AALST. Koninklijke Maatschappij LAND "V.A. 1ST RIEM, Bestuurder H. Gustaaf Pape. Bureel 4 Bl* ure. Gordijn 5 V» ure stipt. ZONDAG 13 DECEMBER 1908, met de medewerking van Mevr. Wegge-Mertens en Mej. Jeanne Roosen. Tooneelspel in 4 bedrijven, naar het Hoogduitsch, door Roderich Benedix. Blijspel met Zang in één bedrijf, door C. De Visschere en H. Van Sype, Muziek van Frans Andelhof. N. B. De Heer Andelhof zal Orkest en Koren van het Blijspel leiden. Prijzen der Plaatsen: Voorbehouden genummerde plaatsen frs. 2-00. Benedenplaatsen, fr. 1-50. Bovenplaatsen1® rang, fr. 1-00 2® rang, fr. 0-50. Kaarten op voorhand te verkrijgen ten Lokale f Land van Riem, - bij den heer Felix Van Landuyt, Groote Markt, van Zondag 6 Decern ber 1908, om 9 ure 's morgends. Ministerie van Geldwezen. Beheer der Registratie en Domeinen. KANTOOR AELST. Op Maandag, 23° November 1908, om 10 ure 's morgens. ter plaats, in massa of per lot, bij middel van gesloten biedingen op zegel en publieke opboden, van eene groote hoeveelheid Boomen, van ver scheidene Houtsoorten, wassende op de gronden aangekocht voor het leggen van den IJzerenweg van Brussel-Zuid naar Gent-S'-Pieters, op het grondgebied der gemeente Nieuwerkerken. Gewone voorwaarden. 10 °/0 verhoog. Zes maanden tijd van betaling, mits borg. Het lastkohier kan geraadpleegd wor den ten Kantoore van voornoemden Ontvanger, Houtmarkt. Vergadering aan de Broekmeersschen, ten voete van lot 1, weg Nr 7. OPENBARE VERKOOPING van 5 hectaren zwaar Eiken en Abeelen BOOMEN TE CHERSCAMP. Deurwaarder D'HONDT, te Dendermonde, zal op Dinsdag 8 December Onbevl. Ontvang.) 1908, om 9 ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen: I. Ten verzoeke en profljte van Mevrouw de Gravin de Kerchove de Denterghem, te Gent. Op eenen bosch nabij de Verhoogstraat. A. 4 hectaren zwaar Elzen Schaarhout, ver deeld in 40 koopen 't elks gerief en wassende op den Wijmenier naby het Eedgoed. B. 20 koopen zware Sparren, dienstig voor Staken en Vermaakpersen. II. Ten verzoeke en profljte van d'heer Graaf Carl, de Kerchove de Denterghem, te Gent. C. Op eenen geroeiden Bosch, aan de Heikens, nabij het Wollgat. Verscheidene koopen Eiken Boomen, dienstig voor Hooischuren en ander gerief, almede 2 Abee len. D. Op den Bosch Ettingen, aan den Steenweg van Cherscamp naar Wetteren. 1 hectaar zwaar Elzen Schaarhout, verdeeld in menigvuldige koopen. Men zal vergaderen bij Francies Buyst, te Cherscamp, tegen den Wijmenier, gelast met den aanwijs der verkooping. Gewone konditiën en tijd van betaling. Bericht: Na den afslag van eiken koop, zal er door iederen kooper en dit zonder onderscheid borg moeten gesteld worden. Openbare verkooping van goede en welgelegene TE LEDE. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitda gen, met gewin van palmslagen, openbaar te koop aanbieden, de volgende onroerende Goederen: Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, in de Sole- gem, gekadastreerd sectie C, nummer 610b, met eenen inhoud van 10 aren 60 centiarenpalende noord Jufvrouw Matthys, te Elsene, oost de kin deren Smekens, Mijnheer J. B. Van Bemten, te Aelst, Mijnheer de Secretaris De Corte en d'erven Van Innis, te Oosterzeele, zuid den Weg en west den heer Domien De Ryck. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Lede, op Spec- kaerts, gekend ten kadaster sectie C, nummer 914, met eene grootte van 19 aren 50 centiaren palende noord de Bloemstraat, oost en zuid Mijn heer Emile Triest-Van Boven en west Mynheer Constant De Corte. Boomprijs frs. 50. Dorde koop. Een goed en welgelegen perceel Land, gelegen te Lede, in de Vrijdagmarkt, groot 22 aren 50 centiaren; gekadastreerd sectie Anummer 620, palende noord de Baan, oost Mijnheer Cool-Triest, te Audegem, zuid de Baan en west Mijnheer Advo- kaat Moens. Vierde koop. Een goed en welgelegen perceeel Land, gelegen te Lede, in de Vrijdagmarkt, gekadastreerd sectie te AELST-MIJLBEKE. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal nam en wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen 1. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, Moorsel- selschebaan, geteekend Nr 94, gekadastreerd sectie E, nummer 533o, met eene grootte van 90 centiaren, palen de oost koop 2, zuid de Straat, west Mynheer en Jufvrouw Van den Steen en noord koop 10. Verhuurd mits 15 frs. per maand. 2. Een Huis met Magazijn, gestaaD engelegen te Aelst, Moorselschebaan, Nr 96, gekadastreerd sectie E, num mer 5?2h en deel van nummer 532o, groot 1 are 28 centi aren, palende oost koopen 3 en 5, zuid de Straat, west koop 1 en 10 en noord koop 10. Verhuurd mits 3 frs. per week. 3. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, geteekend Nr 98, gekadastreerd sectie E, deel van num mer 532g, groot 75 centiaren, palende oost kooo 4, zuid de Moorselschebaan, weet koop 2 en noord de Los. Verhuurd mits 15 frs. per maand 4. Een Huis, gestaan en gelegen nevens voorgaande, geteekend Nr 100, gekadastreerd sectie E, nummer 532d, groot 90 centiaren, palende oost koop 5 en Mijnheer Van Bij verandering van woonst. Openbare verkooping van eene behuisde en Bouwgronden, te AALST-MIJLBEKE, aan de Binnenstraat en Schepersstraat. De Notarissen BRECKPOT, te Aelst, en Eeman, te Erpe, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: 1. Eene behuisde en beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aelst-Mylbeke. aan de Binnenstraat groot bij meting 36 aren 54 centiaren, gekend bij cadaster sectie D, nummers 8i4 en 815.met eene grootte van 36 aren 9 centi aren. palende oost de koopen 2 en 3, zuid de Bin nenstraat, west de Hospiciën van Aelst en noord Hipolyte Boeykens. Verdeeld in 2 loten.

Notariaat | 1908 | | pagina 1