perceelen LAND WOONHUIS BOOMEN WINKELHUIS nieuw HUIS HOFSTEDE HOFSTEDE CANADA BOOMEN BOOMEN WOONHUIS ZAAILAND perceel LAND den Wijmenier naby het Eedgoed. B. 20 koopen zware Sparren, dienstig voor Staken en Vermaakpersen. II. Ten verzo°ke en profijte van d'heer Graaf Carl, de Kerchove de Denterghem, te Gent. C. Op eenen geroeiden Bosch, aan de Heikens, nabij het Wollgat. Verscheidene koopen Eiken Boomen, dienstig voor Hooischuren en ander gerief, almede 2 Abee- len. D. Op den Bosch Ettingen, aan den Steenweg van Cherscamp naar Wetteren. 1 hectaar zwaar Elzen Schaarhout, verdeeld in menigvuldige koopen. Men zal vergaderen bij Francies Buyst, te Cherscamp. tegen den Wijmenier, gelast met den aanwys der verkooping. Gewone konditiën en tijd van betaling. Eericht: Na den afslag van eiken koop, zal er door iederen kooper en dit zonder onderscheid borg moeten gesteld worden. Openbare verkooping van twee te Aelst-Mijlbeke. De Notaris DE PAUW, te Aelst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Stad Aelst. 1. Een perceel Land, gelegen te Aelst-Mijlbe- ke, op den Wijngaert, gecadastreerd sectie D, nummer 62a, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren; palende noord de Wed® Francies Van Mol-Van Mol en erfgenamen en d'heer Doctor Isidoor Bauwens, oost Jufvrouw Marie-Christine De Bièvre en Mijnheer Hector De Craecker-van Yperzeele de Strihou, zuid d'heer Leo Van Over- straeten-Heyde en west het Staats-Domein. Gebruikt door Louis Van de Maele. Ingesteld frs. 350. 2. Een perceel Land, gelegen te Aelst-Mijlbeke, Somergem, gecadastreerd sectie G, nummer 178o, met eene grootte van 31 aren 30 centiarenpalen de noord de Wed® Petrus De Bisschop-Van Mieg- hem en Kinderen, oost d'heer Evariste De Bruvn. zuid de Weg en west d'heer Frans Moortgat-Van Handenhove. Gebruikt door Petrus Van der Eist. Ingesteld frs. 700. Derde zitdag: Maandag 7 December 1908. Telkens om 3 ure namiddag, ter Café Au Bon Coin te Aelst, hoek van het Statieplein en der Albert Liénartstraat. Voor verdere inlichtingen wende men zich ten kantoore van voornoemden Notaris De Pauw, al waar er gestadig groote en kleine kapitalen te be komen zyn, mits goed bezet. By licitatie. Openbare verkooping van een te EREMBODEGEM, Keppestraat. De Notaris DE SADELEER. te Erembodegem, daartoe benoemd, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Herzele en ter tusschen- komst van zijnen ambtgenoot DE WINDT, No taris te Aelst, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen; Een Woonhuis, met Schuur, Stal en Lochting, gestaan en gelegen te Erembodegem. in de Kep pestraat, hij cadaster bekend sectie B, nummers 411b en 413i, met eene grootte van 9 aren 60 cen tiaren; palende noord de Hospiciën van Gent, oost de erven Danneboom, zuid de Straat en west Jozef Van Vaerenbergh. Bewoond door de medeverkoopster Rosalie Vertongen. Enkele zitdag: Woensdag 9 December 1908. Om 2 uren namiddag, op 't Gemeentehuis, te Erembodegem. Voor alle inlichtingen wende men zich bij voor noemde Notarissen. OPENBARE VERKOOPING van schoone lange en gave Kanada- Eiken- en Beuken EN SLAGHOUT. te LEDE, Boschstraat, Bumst, Suikerstraat en Kerkevijver en te WANZELE, Koningschebrugge. Jozef MOENS, te Lede, zal door het ambt van Deurwaarder De Vos, te Aalst, ten aanzoeke van de hierna te noemen eigenaars, op Maandag 14 December 1908, om 8 ure voormiddag, open baar verkoopen A. Gemeente Wanzele. 1. Ten aanzoeke van Juffrouw Gudule Van Herzele, te Lede, aan baren bosch te Wanzele, Koningschebrugge, 12 koopen gave Kanada Boo men, van omtrent 2 meters dikte. B. Gemeente Lede. 2. Namens Mynheer Moens, te Lede, aan de hofstede van de erven Delonoy, te Lede, Heipias, 2 koopen zware Kanada Boomen, de eerste 2 m. 16 cm. en de tweede 3 m 16 cm. dikte. 3. Namens Juffrouw Gabriëlle Moens, te Lede, aan eene partij land, te Lede, Suikerstraat, in ge bruik bij de erven Triest, 6 koopen zware Kanada Boomen, van 2 meters tot 2 m. 20 c. dikte. 4. Namens d'heer Frans Coppens, te Lede. Vo gelenzang, aan zijne hofstede aldaar, 3 koopen Eiken. 1 Olm en 2 Kanada Boomen. 5. Namens Mijnheer de Graaf de Briey, te Sint Michel-by-Brugge. ongeveer 60 koopen zwaar Eiken, Elzen, Esschen en Notelaren Slaghout, dienstig voor kuipers, te Lede, Bumst. 6. Ten aanzoeke van de kinderen Van Lnngen- hove, te Lede, aan het land en hofstede in gebruik bij Frans Van Humbeeck, 2 Kanada en 3 Eiken Boomen, van 1 m. 20 c. tot 2 met. dikte. 7. Namens de kinderen Van Hauwermeiren, te Lede, Boschstraat, aan hunne hofstede. 10 koo- l>on zware Kanada Boomen, van 1 m. 50 cm. tot 2 m. 20 cm. omtrek. 8. Namens Mijnheer Pelrus-Joannes De Kerpel, te Lede, in zijnen bosch, te Lede, Boschstraat, 26 koopen Kanada, 1 Abeel. 3 Beuken en 5 koopen Eiken Boomen, Yan 1 m. 50 cm tot 2 m. dikte. 9. Namens Mijnheer Moens voornoemd, in zij nen bosch daarneven, 3 koopen Beuken en 2 Eiken. 10. Namens Mijnheer Moens voornoemd, aan het beluik van zijn kasteel, 3 koopen Eiken en 9 koopen Kanada Boomen. Al deze Boomen staan gemakkelijk voor het vervoer, nabij den Steenweg. Men zal verborgen na de verkooping, waartoe iedere kooper verplicht is, tor herberg De Reis duif. - bewoond door Raymond Vereechen, te Lede, Statieweg, nabij het Dorp. Op tijd van betaling. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalst, Nazareth straat, 1. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Een schoon Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aalst, Nr 1. gekadastreerd sectie A, nummer 1822. met eene grootte van 1 aar 40 centiaren palende langs voren aan de Nazarethstraat. langs de eene zijde aan Mr Hippolyte Van Stalle, langs achter aan Mr Burny en andere en langs den an deren kant aan Mr Roggeman. Verhuurd aan Mr Petrus Woulf, mits 35 frs. per maand. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 November ,go8 Verblijf Donderdag 10 December Telkens om 2 uren namiddag, ter estaminet A la Bourse d'Amsterdam, - gehouden door Mr K. Van den Bosschete Aelst, Groote Markt. Uit oorzaak van vertrek. Openbare verkooping van een schoon te MOORSEL, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aelst. zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen: Een schoon nieuw Huis, zeer dienstig voor Ren teniershuis met groote Poort en verdiep, verdere afhangelijkheden en Hof. geslaan en gelegen te Moorsel. Dorp, aan den Abraham weg, groot 3 aren 97 centiaren, palende oost Jufvrouw Char lotte Van Nuffel, zuid d'heer Romain De Rop, west gemelden weg en noord den heer Benoit Car- ryn. Bewoond geweest door de verkoopers de echtgenooten Emile Schram- Van Nuffel. Op te leggen Boom- en haagprijs frs. 50. Onmiddelyk iDgebruiktreding. Zichtbaar alle dagen van 2 tot 4 uren namid dag voor den sleutel zich te bevragen bij Dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel, te Moorsel, Dorp. Gebracht op fra. 3275. LAATSTE ZITDAG: Dijnsdag 15 December 1908. Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van d'heer Joseph Van der Vorst, te Aelst, aan de St. Martenskerk. Bij verandering van woonst. Openbare verkooping van eene behuisde en Bouwgronden, te AALST-MIJLBEKE, aan de Binnenstraat en Schepersstraat. He Notarissen BRECKPOT, te Aelst, en Eeman, te Erpe, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1. Eene behuisde en beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aelst-Mijlbeke, aan de Binnenstraat groot bij meting 36 aren 54 centiaren, gekend by cadaster sectie D, nummers 814 en 815.met eene grootte van 36 aren 9 centi aren, palende oost de koopen 2 en 3, zuid de Bin nenstraat, west de Hospiciën van Aelst en noord Hipolyte Boeykens. Verdeeld in 2 loten. Samen ingesteld frs. 7020 2. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Aelst- Mijlbeke, aan de Binnenstraat, groot bij meting 10 aren 51 centiaren, gekend bij cadaster sectie D, nummer 813a, met eene grootte van 11 aren 40 centiaren; palende oost Joseph Coppens en Kinde ren, zuid de Binnenstraat, west de eerste koop en noord den derde koop. Verdeeld in 2 loten. Samen ingesteld frs. 1700 3. En een perceel Bouwgrond, gelegen te Aelst. aan de Schepersstraat, groot bij meting 21 aren 87 centiaren, gekend bij cadaster sectie D, nummer 811, met eene grootte van 21 aren 40 centiaren; palende oost de Schepersstraat, zuid Joseph Cop pens en Kinderen en koop 2, west de eerste koop en noord Hippolyte Boeykens. Verdeeld in 8 loten. Samen ingesteld frs. 4260 De te verkoopen goederen zijn bewoond en ge bruikt door den verkooper Joseph Coppens. ZITDAGEN: Instel Donderdag 3 December 1908. Verblijf Donderdag 10 Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg In Herdersem - bij Petrus Van Nuffel Coppens, te Aalst-Mijlbeke, inde Binnenstraat, aan de Ge meenteschool. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van eene behuisde schoone Bouwgronden, Meersschen Tuin, TE AELST- De Notarissen BRECKPOT, en DE PAUW, te Aelst.zullen openbaarlijk verkoopen 1. Eenen Tuin, gelegen te Aelst, in de Berge- meersscheu, genaamd Tafelrond, gekend bij cada ster sectie G. nummer 10a, groot bij meting 23 aren 73 centiaren. 2. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Aelst, aan de Burgemeesterplaats, gekend bij cadaster sectie B, nummers 510a en 509g, groot bij meting 61 aren 37 centiaren. Bewoond en gebruikt door René De Kegel. Verdeeld in 5 deelen. 3. Eenen Meersch, Bouwgronden en Huis, ge staan en gelegen te Aelst, aan de Erembodegem - straat, gekend bij cadaster sectie B, nummers 539, 540b en 540c, groot by meting 1 hectaar 28 aren 33 centiaren. Het Huis bewoond door Hippolyte De Kegel, en de meersch in regie. Verdeeld in 11 deelen. 4. En eenen Eigendom, gestaan cn gelegen te Aelst, genaamd Het Schaliënhuis, gekend bij ca daster sectio G, deel van de nummers 1 bis en Id en sectie B, nummers 529b, 529c, 531b, 518b, 518c, 524d. 514e. 514c, 516e, 5l5Hen 523v, groot bij meting 2 hektaren 20aren 24 centiaren. De huizen bewoond door Judocus De Wachter en Petrus Ring oir en de Bouwgronden in regie. Verdeeld in 35 deelen. De Goederen zijn afgeschetst op het grondplan, by gedrukte plakbrieven, opgemaakt door d'heer Emile Wagon, Landmeter, te Wieze. Eenioe zitdag: Dijnsdag: 8 December 1908. Om 1 ure namiddag, ter Estaminet van d'heer Joseph Van der Vorst, te Aelst, Sint Martens- plein, Nr 2, (Groote Kerk). VENDIT1E VAN schoone te Erembodegem en Welle. De Notaris BRECKPOT, te Aelst. zal ten ver zoeke van die het behoort, door het ambt van den Notaris Arents. te Haeltert, op Maandag 14 December 1908, om 8 uren 's morgens, open baarlijk verkoopen: 1. Aan eenen meersch te Erembodegem, langs den Geeraerdsbergschen Steenweg, aan de Venne, in pacht bij den Notaris De Pauw, te Aelst, 12 zware Canada Boomen. 2. Ten verzoeke van Mijnheer Fèlix Boone, grondeigenaar te Antwerpen, aan zijne meerschen te Welle, genaamd de VI en de X Dagwanden, langs den Dender, omtrent de Denderbrug van Erembodegem, 57 koopen schoone Canada Boomesmetende van 1 m. 45 c. tot 2 m. 22 c. omtrek. 3. Ten verzoeke van d'heer Burgemeester De Cock, te Erembodegem. 25 schoone Canada Boo men, aan zijnen meersch te Erembodegem, aan de Kapel Termuren. 4. Over Mijuheer Van de Velde, Notaris te Lebbeke, 16 Canada Boomen, te Erembodegen, Os- broek, omtrent de Kapel-Ter-Muren. De venditie zal gedaan worden in voorschreven order om dus te beginnen aan den Geeraerdsberg schen Steenweg. De boschwachter Charles Meert, te Erembode gem, Burghtstraat, is gelast met den aanwijs der koopen. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling voor de koopen bo ven de 10 franks, mits goede borg te stellen door iederen kooper zonder onderscheid en gereede be taling van het on geldde koopen onder de 10 frs. zullen gereed betaald worden met het ongeld. VENDITIE van schoone Buken, Canada en Elke TE MELDERT. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten verzoeke van die het behoort, op Maandag 21 December 1908, om 9 uren 'smorgens, openbaar- lyk verkoopen 1. Ten verzoeke van Mijnheer Ernest Corne- lis. grondeigenaar te Antwerpen, op den Lybosch, te Meldert, aan het Hof-to-Put A.) 9 zware Canada boomeu, waaronder van 2 meters omtrek, 6 zuivro Eiken en 1 kleinen Es. B.) 40 koopen Elzen en Esschen Schaarhout. 2. Ten verzoeke van die het behoort, op eenen eigondom te Meldert, genaamd HetPutveld, eigen dom van den beer Advokaat Jan Van Langen- hove, te Brussel, 3 gavige Canada boomen. 3. Ten verzoeke der erven'van den heer Guil- laume De Clercq, te Esscheno, aan hunne eigen dommen te Meldert, omtrent den Hautstek, 26 zware Canada boomen, waaronder verscheide van meer dan 2 meters omtrek. En 4. Ton verzoeke van Mijnheer Paul Herel- le. grondeigenaar .te^Parys. A Aan zijne bosschen te Meldert, Cravaal, de volgende Boomen 5 koopen Buken en 1 Es, metende van 1 m. 80c. tot 2 m. 75 c omtrek. B.) Aan de Humbeek, 19 zware Olmen. C.) Op eenen bosch aan de Huizekens, 13 koo pen Elzen Schaarhont. De venditie zal gedaan worden in voorschreven orde, om dan te beginnen aan den Lybosch. Men zal vergaderen ter Estaminet van Joseph Everaert, te Meldert, omtrent den Lybosch, aan de kasseide naar Assche-ter-Heydo. De boschwachler Louis Verloes, is gelast met den aanwijs der koopon. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en"tijd van betaling voor de koopen bo ven de 20 franks, mits goede borg te stellen door iederen kooper zonder onderscheid en gereede be taling'van het ongeld; de koopen*onder de 20 frs. zullen gereed]betaald worden met het ongeld. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van een nieuw te EREMBODEGEM, Holleweg. De Notaris BRECKPOT. te Aalst, daartoe in rechte benoemd door d'heer Voorzitter der Recht bank van eersten aanleg. zittiDg houdende te Au- denaerde, in date 20 November 1908. zal naar luid van artikel 90 en volgende der wet van den 15 Au- gusli 1854, openbaarlijk verkoopen: Een nienw gebouwd Woonhuis met zijne afhan gelijkheden. gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Holleweg, groot in gronde 2 aren 81 cen tiaren, gekend bij kadaster sectie B, deel van num mers 388c, 389a en 389b, palende oost Jean Arys, zuid Felix De Backer, west Adolf Abbeloos en noord den Holleweg. ENKELE ZITDAG: Dijnsdag 22 December 1908. Om 3 uren namiddag, ter Estaminet Café du Centre. - bij d'heer Emiel De Veylder-De Bock, te Aalst, hoek der Kapelle en Molenstraat. Voor verdere inlichtingen en kennisneming van het kohier van lasten, vervoege men zich ten kan tore vaD den Notaris Breckpot, te Aalst, aan de Graanmarkt, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, aan gematigen intrest, mits goed bezet. Openbare verkooping van goede on welgelegen partijen binnen de Gemeenten AALST ERPE. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ter tus- scheukomst van zijnen ambtgenoot Joseph VERBRUGGHEN, te Sint- Lievens- Hautem, openbaar verkoopen. 1 Een perceel Zaailand, gelegen met een deel te Aalst en deel te Erpe. bekend ten cadaster te Aelst, sectie C, deel van nummer 1442a, en te Erpe, sectie C, nummer 344a, groot 26 aren 24 centiaren, palende noord de oude Audenaerdsche haan, daarover de erven Baeten en d'heer R. Van Droogenbroeck, oost koop 2 en d'hear De Kegel, als gebruiker, zuid den weg naar Mael-Nieuwer- kerken, daarover de erven De Boeck-Van der Biest, west d'heer Paerewyok. 2. Een perceel Zaailand, gelegen te Aelst, be kend ten cadaster, sectie C. deel van nummer 1442a, groot 26 aren 48 centiaren, palende noord de oude Audenaerdsche baan, daarover d'heer Gu- staaf De Boeck en consoorten oost d'heer Claus als gebruiker, zuid d'heer De Kegel als gebruiker, west koop een. Eenige zitdag Maandag 7 December 1908. Om 2 uren namiddag, ter herberg van Edmond Van der Biest, te Erpe. OPENBARE VERKOOPING van een allerbeste TE HOFSTADE, Steenweg van Aalst naar Dendermonde. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. Een allerbeste en welgelegen perceel Land, ge legen op het Hoeksken, aan den Steenweg van Aalst naar Dendermonde. groot volgens titel 37 aren 37 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 72a, met eene grootte van 38 aren 50 centiaren. Gebruikt door den heer Remi Van Hauwer meiren. Eenige zitdag Woensdag 16 December 1908.

Notariaat | 1908 | | pagina 2