Nieuws uit het Buitenland ONS LAND IN WOORD EN BEELD van de met succes bekroonde operaties van kolonel Trinquet op de noordelijke berghellingen ongeveer 30 mijlen ten noorden van Fez Rechts Ook Engeland heeft van de warme Paaschdagen genoten. Hiernaast een kiekje dat weergeeft hoe de oevers van de Theems bij Hampton Court er op den Tweeden Paasch- dag uitzagen, toen duizenden Lon- denaren er hun „week-end" gingen doorbrengen. Links:De oorlog in Marokko. Een foto Koning Alfons van Spanje met de aviateurs die den vliegdienst van Spanje naar Argentinië hebben volbracht bij hun terugkeer met het s. s. Catahma. Onze foto werd genomen op de brug der Cata/una. De koning stond er op de eerste te zijn die de teruggekeerde vliegers in het vaderland verwelkomden. LinksRondel Geny, een Indische fakir, die de Parijzenaars versteld heeft doen staan door zijn aan het ongelooflijke grenzende staaltjes van gehardheid tegen lichamelijk lijden. Nadat hij zich, zonder er under van te ondervinden, spijkers door de lippen liet slaan enz., heeft hij zijn sterkste staaltje uitgehaald; hij heeft n.l. als „gorgeldrankje" gesmolten lood gebruikt. Na atloop was zijn keel heel licht rood, maar dat was ook het eenige gevolgervan. Midden: Mussolini, na deti op hem gepleegden aanslag, zich aan boord begevend van de stoombarkas, die hem naar de „Lavour bracht, waarmeee hij zich naar Tripoli heeft begeven. Men ziet duidelijk de pleister op Mussolini's neus, die zooals men weet door Violet Gibson, de 50-jarige tngelsche, werd doorboord. Rechts: Miss Violet Gibson die op Mussolini heeft geschoten. Zij zal niet gerechtelijk vervolgd, doch in een gesticht opgenomen worden.

Ons Land | 1926 | | pagina 11