De Amerikaansche Hotelhouders in België ONS LAND IN WOORD EN BEELD 75 Hen honderdtal hotelhouders, onder leiding van M. Ylhring der American Hotel Association, bezocht verleden week de voornaamste steden van België waar zij door de plaatselijke autoriteiten met luister werden ontvangen. Zooals het paste voor de hooge ridders van lepel en vork werd hun bezoek te Brussel ingezet met een schitterend banket in de ruime zaal van het Grand Hotel en het zal onze lezers wel niet onaangenaam zijn zich door bovenstaande goed geslaagde foto een gedacht te kunnen vormen van den prachtigen aanblik dezer eetzaal. Onder de aanwezigen, links van de foto bemerken wij Ministers Anseele, Poullet, Carton en Labouille; Mr en Mevr. Phillips, gezant van "AmerikaMevr. Walker, burgemeesteres van New-York; M. Schwab, burgemeester van Buffalo, enz. Voor de aardigheid geven wij hier ook de spijskaart, waarop vooral dé-.wijnen niet vergeten zijn. ÜVJC "l=n T T Foto S. Polak, Brussel. Délices du Beluga Gastronome Géantes de Malines Mousse d'or W IJ N E N Mousseline d'Pc rei'isses h la Joinville Chaufroid de Bécasse glacé Lucullus Truites de la Semois au Bleu Salade Rubens Chêteau La 1 our-Blanche IQf'i Pommes nouvel/es Parfait Printanier Chateau Balogues 1014 Poularde de Bruxelles sous la Cendre Paniers de Priandises Clos des Mouches IQOO Morilles dos Ardennes a Ja Crème Praises de Ifoeylacrt Chantil/y. Moka Champagnes JOU Mgr Van Roye, na de welkomrede van den Burge meester teekent het guldenboek. De plechtige ontvangst van Mgr Van Roey in de Sinter-Goedelekerk te Brussel den 28 April. Bij het verlaten van de Hanswijkkerk begeeft zich de stott naar de Raghenoplaats te Mechelen.

Ons Land | 1926 | | pagina 11