De Koninklijke Tooneelmaatschappij De Brabantzonen van Koekelberg viert haar 55-jarig bestaan defileert ;ft zich n 438 ONS LAND IN WOORD EN BEELD De Koninklijke Tooneelmaatschappij De Brabantzonen hebben deze gelegenheid te baat genomen om een nieuw kunstvlag in te huldigen De jubileerende vereeniging gaat al de vriendenkringen (er waren er 60) die haar komen vieren, in oogenschouw nemen. Hoofd van den stoet der Vereenigingen die voor de Brabantzonen gaan defileeren en tevens de nieuwe Vlag begroeten. Tijdens den optocht waarin deze jeugdgroep door gezond vermaak van dans, muziek en zang veel succes mocht oogsten en haar naam van "Peter Pan" vereeniging eer aandoet. Onder veel belangstelling defileert op hare beurt de Koninklijke Tooneelmaatschappij De Brabantzonen en begeeft zich naar het gemeentehuis alwaar de leden en afgevaar- digden door het magistraat van Koekelberg zullen ontvangen worden. En terwijl op het raadhuis de Welkomsreden uitgesproken worden, zal op de gemeenteplaats "De Peter Pan Club" de menigte laten genieten van een harer dansuitvoeringen die begeleid worden door vlaamsche liederen en mandolienenspel. SXëXëXëXSXSXS Heropening van den Winter Velodroom Hiernaast De tropee der baanrenners werd gewon nen door Be- noit, Verschue- ren rangschikt zich tweedens. Benoit wint te zelfder tijd de schaal. Foto links De Pauw neemt eene versterking. Foto hiernaast De rit was hard en derenners hebben snelheid records ge maakt. Hier ziet men Debuscher, de over winnaar van de ronde van België, in af wachting dat zijn rij wiel hersteld worde.

Ons Land | 1926 | | pagina 6