PAROCHIEBLAD FEBRUARI-MAART 1936 bidding wordt het Doopsel toegediend te 3 u. namiddag. 24 Febr. Laatste Maandag der Maand, Te 6 u. Mis met onderrichting. Bij de Zwarte-Zusters, Gedurende Aan bidding, te 7 u. Mis; te 5 u. Lof met onder richting. 26 Febr. A ssche woensdag, begin van de Veertigdaagsche Vasten. Vóór de mis van 6 u. wordt de assche gewijd en vervolgens aan de geloovigen uitgedeeld gansch den voormiddag, tot 12 u. - Voor de schikkingen en dispensatiën van de Vas ten kan men den Vastenbrief raadplegen. Hij hangt aan den predikstoel. Missen voor 't geestelijk en 't tijdelijk welzijn der parochianen alle Zondagen, alsook 25 Februari. (H. Matthias. Apostel). Maart Deze is toegewijd aan den H. Jozef, pa troon van Kerk en Vaderland. Alle dagen der maand, na de eerste mis, litanie van den H. Jozef. 1 Maart. Eerste Zondag der Maand. Te 7 u., Algem. Comm. Bond H. Hart. In alle missen omhaling voor de Katholieke Universiteit van Leuven. Deze week, Woensdag, Vrijdag, Zater dag, zijn het de Quatertemperdagen. Op die dagen is het verboden vleesch te eten. 5 Maart Te 7.30 u. 's avonds, Oefe- ning van het H. Uur, onder de leiding van den Z. E. H. Deken. 6 Maart Eerste Vrijdag der Maand. toegewijd aan het H. Hart van Jezus. Te 6 u. mis met onderrichting te 7 u. Sol. Mis t. e. van van het H. Hart. 8 Maart Tweede Zondag der Maand Te 7 u. Algem. Comm. der Patronagiën. In alle Missen omhaling voor de Kath. Universiteit van Leuven. 15 Maart. Derde Zondag der Maand. Te 9 u. Algem. Comm. van den Vrouwen bond van het H. Hart. 19 Maart Feestdag van den H. Jozef. Te 9 u. Sol. Mis. 22 Maart.Vierde Zondag der Maand. Na de Hoogmis Processie van het H. Sa crament. 25 Maart. Feestdag van O. L. Vrouw Boodschap. De diensten gelijk 's Zondags. De eerste mis te 6 u. 29 Maart. Passiezondag. 30 Maart, Laatste Maandag der Maand. Te 6 u. Mis met onderrichting. dn de kapel d. Zwarte Zusters Gedurige Aanbidding te 7 u. Mis; te 5u. lof met sermoen. Missen voor 't geestelijk en 't tijdelijk welzijn der parochianen alle Zondagen, alsook 19 Maart (H. Jozef) en 25 Maart (O. L. Vrouw Lichtmis). MEDEDEELING Ook dit jaar zullen in onze kerk geduren de de Vasten geestelijke voordrachten ge houden worden. Later zal aangekondigd worden op welke dagen dit zal geschieden. Ontvingen het H. Doopsel 1935 17 Nov, Gilbert Mergan, Gustaaf Pa- pestr. 68. 24 Nov. Benoit Laureys, St-Jobstr. 155. 8 Dec. Marie Therèse De Vylder, Hove- nierstr. 2. 13 Dec. Jozef Hallaert. St-Jobstr. 124. 10 Dec. Jules Kieckens, Bruss.str. 24. 11 Dec. Jeanine Van Aerschot.Nieuw- str. 65. 15 Dec. Frans Ringoir, Kerkstr. 19. 22 Dec. Prosper Vlasschaert, Ajuin- veld 74. 22 Dec. Paula Van Gyseghem, Kalf- str. 30. 24 Dec. Amanda Wellekens. Graan markt 16. 26 Dec. Leontina Vanden Bergh, Kli niek. 1936 5 Jan. Claudine Bertiaux, D. De Wolf- straat27.Maria De Coster, Diepestr. 78. Jules Simal, Brusselschestr. 30. 10 Jan. Herman De Brauwer, v. Sot- tegem 12 Jan. Daniel Huylebroeck, St-Jan- str. 14.Magdalena Van Daele, Nieuw- str. 27. Oscar Vanden Borre, Zonnestr. 69. Huwelijken 20 Nov. Camille Janssens met Catha- rina Van der Heyden. Louis De Bruyn met Paula Callebaut. Willem Liebaut met Leontine De Wuffel.

Parochieblad | 1936 | | pagina 6