NINOVE. Denderleeuw. Uil Ilol'slade. Uil Lede. Uit Uil Sollegem. Uil Nieuwerkerken logen door Georges Buys bij B. Do Vs 7,25 Oozongen bii de Weduwe an dor Wielen :s,80. Gezongen bij ornand Jozef 3,37. Omhaling caout- lioucfahriek Aalst 35,22. I.ied ge- ontren bij Jozef Cornand 4,22. Ge- ongt n door vrouw Tombeur bij ran Sleenliout 18,00. Lied gezongen lij Rimbaut Joseph 2,00. Gezongen 001' Martin De Schryver en rondge- iaald.door Leon Schoon, bij do wed* 'iasschaert, Windmolensiraat (i,00. lombeeclt 5,00. Leopold 5,00. Judocus inck 5,00. Gezongen in Hand in Hat d door Florent Triest, rondge- laald door Tislje 12,68. Omdat Triest 00 goed gezongen heeft l.CO.rDe Creemsch.. uit d'Kilandstraat 0,50 felpt, helpt, onze hroeders van den longerdood, Eén oude partijgenoot ,00. Door Schockaert Edmond bij Petit 4,50. Den apachendans, gedanst door Canailè Lauwers en Malvina Paere- Lyck bit Henri De Sterck, Bolleweg, kn rondgehaald door Lauwers Ca- jnille 6.30 Gezongen door Ei. Roe- landt, bijgenaamd Botvinck, bij Louis Marcoen 4,00 Gezongen door Adolt Ruvssinck, rondgehaald door R. De Neef, bh Leon Van Mol 5,00 Gezon ken door Victorine De Wette, bij Leon Van Mol, rondgehaald door ttdolf Ruvssinck 3,00; Gezongen door fed.Van deMeerssche en rondgehaald Hoor de Witte Wellekens 5,00 Ge- tongen door S. Bastion, rondgehaald Hoor Cornand, by Ed. Van de Meers- tche 2,50. f Ziekenbond Victor De Geyter, - 100,00 3 tabakbewerkers van het (abriek De G"est 3,00. 1 Gezongen door Louis De Gend en fondgehaald door Jean De Troch, bij Louis Van der Schueren 4,25 Gezon gen bij de WOosterlinck, Bolleweg. 0,00 Nog een zet 0,50 Gezongen Hoor Leonlinc Cornaud 10,00 Gezon gen dpor Georges Mortier, bij Leo pold Van Hoven, Sint Jorisslraat, 5,00Leopold Van Hoven 2,gO. Den apachendans gedanst door Ca- biiel Bauwons en Malvina Paere- wyck, bij lange Emma 5,00 Gevon den in een hoed 1,00. Bedienden lokaalHand in Hand be Neef R. 1,00; Theo De Veylder 1,00 H. S. 5,00 J. P. 1,00 P. Pode- fcyn 1,00; Sev. Lelong 2,00 P. De Neef 1,00 J. Van den Bossche 2,00 Oct Willems 1,00 F. Podevyn 2,00 J Van Varrenberg 2,00 IDo Smedt E,00 F. Do Cock 2,00; R. Biebaut ïbOO Alf. ?1eenhout 2,00 D. Van Cauwenberg 2,00 H. De Wit 2,00; K. Amant. 2,00 J. Sonck 1.00 Leon- tine Beecltman 1,00 Fr. Flips 2,00 H. Flips 2,00 L. Spitaels 2,00 F. De Itruyné Scliockaert 5,00 Van Meetje 2,0°- Gezongen door dc Smet 2,00. rs 1- chels Alfred 5,00. Uit Lede Op de. maandelijksche vergadering der getrouwe Ledenaars, rondge- 1 door V. Smekens 13,12. Uil Herdersem I Boelens Gustaaf. 5,00. Erembodegem. Familie René Bockstael, Terjodon 10,00 fr. Uit Frankrijk. omdatwijook honger gehad hebben en dit niet vergeten zijn, geven wij vanuH Arras voor de Hongerige Rus sen Vi nek Philemon 2,00 Vinck Karei 1 50 Vinck Clement 1,50 Do Wit Ser'vaas 1,00 De Wit Jozef 1,00; Lefèvre Emiel 1,00 Aelbrecht Jozef 100; Meganck Servaes 1,00-; Ael brecht Broeder 1,00. Totaal dezer week fr. .890,18. Zondag 11-, greep voor de derde maal eene vergadering van onzen Propa'gandaclub plaats, en voor de TOOveelste maal mochten wy ons in eene. talrijke opkomst onzer mak- [kers verheugen. I De herberg, waar we onze bijeen komst belegd hadden, liep spoedig vol en 't was voor een sympathiek en 'aandachtig volgend publick, dat [onze Voorzitter Prosper De Bruyn, de vergadering opende, i Lijk het op de rondgedeelde uitnoo- digingskaarten aangekondigd werd. 'vatte hij maar dadelijk de verhande ling der drie vermelde punten aan. Bondig en klaar, en tevens in warme 'bewoordingen, sprak hij ons achter eenvolgens over de huishuurwet, de ipensioenwet en het krisisfonds -schetste het ontstaan en den demo- ikratischen geest van die wetten, •welke tijdens de al te korte deelname Ivan de socialisten aan de regeering ingevoerd werden, en zoo we spre kend getuigen voor de heerli.ik.ieid Ivan het socialistisch ideaal. Die cer- !ste druk op de kapitalistische macht jheeft de bezitters verontrust, en wy mogen dus verwachten, dat dezelve weldra een machtig offensief zullen inzetten, tegen de door de arbeiders iveroverde hervormingen. Die poging 'te keer te gaan en het hoofd te hie lden is ons aller plicht, en daarom is het'noodzakelijk dat wij ons allen 'rondom een sluiten, om zoo des te beter en meer doeltreffend, onze ver worven rechten gaaf te houden. Dat zijne rede instemming gevon- den had, bewezen ten volle het hand- I geklap en de welgemeende gevoo- lens waaraan allen lucht gaven. De geestdrift vermeerde nog toen gezel Stcenhaut uit Aalst het woord Sam, en ons op een eenvoudige doch gloedvolle beschouwing van het so cialistisch streven in Belgiëvergastie, Zijn krachtige woorden lieten niet na invloed uit te oefenen. Na zijn rede lieten zich een twintigtal nieuwe leden inschrijven, zoodat we dus reeds met een vijftigtal vastberaden, mannen staan. Onder zulke voorwaarden moeten we dus vooruit, en mogen we verho pen dat weldra gai-sch het werkende deel onzer gemeente aan onze zijde zal mede ijveren voor ons aller lots verbetering. Gaston Df, Bruyn. Volgende brieven zijn door toedoen onzer gezellen Ch. Verrm-iren en H. Van der Smissen, naar het Gemeen- testuur gezonden geworden. Voor de Russen. Hofstade, 7 Maart 1922. Aan de Heeren Burgemeester en Schepenen, Wij nemen de eerbiedige vrijheid E. te vragen om op de eerstko mende zitting van den Gemeente raad aan de dagorde te stellen Subsiede te stemmen ofwel de noo- dige maatregelen te nemen voor omhalingen toe te later, voor de noodlijdende Russen, die met dui zenden van honger omkomen. Vele gemeenten en steden geven reeds hunne hulp. Wij rekenen ook op U dat ge ook al het noodige zult doen om dit volk ter hulp te ko men. Aanvaard, Mijne Heeren, de ver zekering onzer erkentelijkheid. Ch. Vermeiren. H. Van der Smissen. Voor de Opgeeischten Mijne Heeren, Ik neem de eerbiedige vrijheid U. E. een schrijven te richten. In de laatste algemeeue verga dering is er besloten geworden U. E. eene vraag te doen, tot het bekomen eener Vlag voor hunnen Bond. Gezien er tot op heden nog niets is gedaan van wege de Gemeente ten hunnen voordeelen, meenen ze dat ze toch dienen erkend te worden als strijders, gezien hun groot ge tal dooden, verminkten en zieken, en een groot getal weduwen en weezen. Ook bij elke gelegenheid worden de Opgeeischten miskent. Wij hopen dus, mijne Heeren, dat U. E. niet zult nalaten op de eerst komende zitting die vraag in be spreking te brengen, en gij U. E. er voorstaander zult van zijn, om die vraag te voldoen. In de hoop. mijne Heeren, op een gunstig gevolg, danken wij U. E. bij voorbaat. Namens den Bond der Opgeeischten van Hofstade, Ch. Vermeiren. Do leden onzer vakbonden waren Zondag laatst samen geroepen. De opkomst was zoo talrijk, dat de groote herbergplaats van Troch gansch gevuld was.' De vriend Veillefon opende de ver gadering en legde het doel uit dezer vergadering. Vooral is te spreken over de verzekering tegen ziekte. Gezel Flips sprak daarna geduren de eene uur, over de noodzakelijk heid der werkersvereenigingen. wat er door den politieken strijd reeds bekomen is en nog moet ver overd worden in 't belang der werk lieden. Dan legde hij uit waarom de werklieden zich moeten verzekeren tegen ziekte waartoe aan eenieder de gelegenheid verleend wierd, door zich aan te sluiten bij onzen Zieken bond die thans te Aalst en de omlig gende gemeenten meer dan 6000 leden tolt en de machtigste Zieken bond is geworden van onze streek. Deze klare uitleggingen en voor beelden die gegeven wierden zijn met de meeste aandacht aanhoord en herhaaldelijk door handgeklap onderbroken. Voorwaar eene goede vergadering enunwe knen met genoegen melden datonze vrienden van Lede ook eene spaarkas hebben die steeds meer toe treders vindt en dat er toebereidséls maakt worden voor hot vieren van het Arbeidsfeest op Eerste Mei Bravo, mannen, gaat zoo voort F. goeden staat aan kant te brengen. Gelukkig dat het water in den vijver niet hoog stond, anders hadden we een slachtoffer te betreuren. Hoe lang zal ons Schepencöllegie nog aarzelen om die baan te verbe teren Het is niet genoeg daar een paar kruiwagens sintels te brengen, dat is maar een lap neven het gat gelegd. Wij zouden met ons Schepencolle- fie moeten te werk gaan zooals de inderen met de meikevers, om hun te doen marcheeren moet men hun op de pootjes duwen. Die heeren hebben het daar ge- makkeluk. In den gemeenteraad wordt alles aangenomen, maar er wordt maar weinig door het Sche- Kencollegie er van uitgevoerd. Zij esturen de gemeente met zeer wei nige bezorgdheid voor de veiligheid der menschen. Om de week, 's Zaterdags als de boeren naar de markt gaan. verga deren die heeren. Zij beslissen in een paar uren over de eene of andere zaak en daarna keeren zij naar hun ne woning terug, en het is gedaan. 't Schijnt dat het zoo altijd ging in het verleden, en dat Katholieken en Kristene Democraten, dat alles nog zoo goedvinden. Een man die dagelyks door don Bosch gaat. De werkloozen steun afgeschaft. Bij; het ter pers gaan, Jvernemen we dat Nieuwerkerken in de zitting van den gemeenteraad van 9 dezer, den werkloozen steun heeft afge schaft. Toekomende week meer hierover. Omdat Remv moet doen wisselen l.OO.'Omdat Édgard daar is geeft Ma- thilde 0,25. Ornaat J. Parmentier niet wilde zwijgen bij de vergadering 2,00. Pour notre drapeau donné par ami Francois incor.nu a la Maison des Huit Heures 2,00. Omdat Aimè in den club gekomen is, Arthur 0,50. Een lied gezongen in 't lokaal door René Brewavs en rond gehaald door Leopold De Meyer 9,00. Lied gezongen door René Breways én rondgehaald door Oscar Dieraert 2,00. Lied gezongen door Leon van Grootenbergen (scheepken) in de welgeZinden bij Oscar 2,10. Omdat Neeken zijn mond niet kan stoppen 0,25. Omdat Pol goed kan spreken 0,25. Omdat Isidoors vrouw grijs is geworden tijdens den oorlog 0,25. Omdat hij met zijn pakje buiten gaat Leon 0,50. Omdat hij niet gaarne had dat Leon er van onder trok, Edgard 0,50. Omdat de Rosten Van Dooren eon nieuwen kiel zou koopen 0,50. Omdat er op den Rosten zijn bier schuim is 0,25. Voor een nieuwen kepi voorCamiel 0,25, Omdat Michel er bij was 0,50. Door een vergetel heid van verleden week uit het Acht- urenhuis 1,00. Totaal dezer week 47.24. Algemeen Totaal fr. 294,29. In het water gevallen. Zaterdag 4 Maart, kwam er eene vrouw uit Aalst,* langs St. Job naar den Kleinen Driesch, door den bosch, om haar brood te halen bij de Wedu we De Spiegideer. Toen het arme vrouwtjo die 74 jaar oud was, op het grondgebied van Nieuwerkerken kwam, vondt zij zich verplicht door de modder van de slechte baan in den bosch, nevens het water op de hoogte een betere weg te zoeken, om er door te geraken, daardoor kwam zii in het water terecht. Gelukkiglijk was zij vergezeld van oen kleinen knaap die daar om hulp riep, op 000 meters van do weduwe Spiegeleer. Domien Provost snelde er naartoe en gelukte er in de vrouw nog in Zondag 11. was de makndelijksche vergadering van onzen Propaganda- club en die door een groot aantal leden was bijgewoond. De Schrijver van den club opende met gepaste woorden, waarna de vrienden Flips uit Aalsten De Backer uit Gent spraken, over het nut der vereeniging en de klare en talrijke aanwezigen goed begrepen en meermalen door toejuichingen on derbroken. De basis van de vereeniging wierd gelegd, waartoe verschiliige leden zich lieten inschrijven en die beloof den hun best te zullen doen, omdat hunne werktfroeders zich zouden aansluiten bij onze vakbonden. Over de vlag-inhuldiging van den 28 Mei, wierd er dan gesproken en met vreugde vernamen de kamera den. dat in het arrondissement Aalst alsook in het Audenaardsche en te Gent toebereidselen genomen wier den om op dezen dag in groot getal, deze inhuldiging bij te wonen, die zal opgeluisterd worden door ver schillende muziekkorpsen en ook zal vereerd worden met de aanwezigheid van den Staatsminister Anseele, die bij deze plechtigheid te Sottegem tot het volk zal spreken. Er heerscht bü de Sottegemsche werklieden een goede geest, die ons de beste waarborg geeft, dat de socia listische gedachten in deze streek meer en meer ingang vindt, onder de arbeidende klas met hand en geest Deze schoone vergadering sloot met eene omhaling die 15 fr. op gebracht voor de ongelukkige Rus sen te helpen, die in het Oosten van honger om komen. F. Voor de Vlag. Overdracht fr. 247,05. Omdat Albert bij Fieotje niet kan gaan 0,25. Omdat Vosken bij zijn meisje geweest is 0.50. Omdat des maandags altijd den trein breekt 0,25. Omdat Joseph geen buik heeft en zijne vrouw een grooten 0,25. Van Joseph omdat Alfred |vijftig frank feeft voor de vlag als hij zyn geld er opgeeischten trekt 0,25. Omdat Pierken liegt 0,25. Omdat Celine groote sletsen draagt en kleine voe ten heeft 0,25. Gezongen door Geor ges bij Cèline 1,00. Van Omer 1,00. Omdat ik den maandag gaan werken ben, Charles 0,50. Omdat Phileken een pandoor bloot gespeeld heeft met een zevenden van pij ken aas en klaveren acht 0,50. Omdat Marce- lin een socialist is 1,00. Omdat Remy geen glas bier meer krijgt 1,00. En voor Georges te tergen geeft hij eene ronde 0,25. Omdat Flakon is gaan werken als een ander niet gaat 0,50. Van Remy 1,00. Voor de vlag 0,74. Van Maurice 1,00. Van Leopold 2,00. Omdat Charles zijne dochter eene socialiste zal worden 0,50. Een lied gezongen door Emiel De Nauw en rondgehaald door Emiel 3,65. Omdat Flacon eene nieuwe pijp geeft waar\an de steel is verloren, Georges 1,00. Omdat la patrone van het Achtur^nhuis eene nieuwe pomp vraagt 0,25. Omdat Alice ziek is 1,00. Omdat Alice dezen avond iets zal doen 0,25. Omdat Mie zwart van hon ger is 0,25. Omdat Vital niets ver staan heeft 0,50. Omdat Flacon alles goed verstaan heeft 0,50. Omdat zijn hemd rood was0,25. Naamloos 2" stor ting 2,00. Omdat Vital kampioen van Sottegem is 0,25. Omdat het altijd flad is den dinsdag 0,25. Omdat Fla- on zijn vrouw omhoog steekt0,25. Omdat de ware socialisten in het lokaal tegenwoordig zijn, Leon 0,50. Omdat Leon niet kan betalen als hy zijn botten vol gespeeld heeft 0,25. Een zegge-woord maar- in de Volksgazet van Aalst, vinden wy een artikel uit Geeraardsbergen, met besprekingen ovor onderwijsza ken, de socialistische Schepen onzen vriend De Nauw en de stemming tot het stichten eener Middelbare school voor jongens in onze stad. Ver zij van ons nu de bedoeling te bestaan, dat wij het schrijven van den correspondent A. M. uit de Volksgazet zouden willen beknibbelen, integendeel, wij bea men zijne inzichten en goede voor uitzichten, maar... aangezien ook de voordracht van mevrouw Steins en de meeting van Mijnheer Mettewie van Molenbeek, gehouden in den Liberalen Kring worden vernoemd, willen wij slechts een zegge- woordje daarover geven. De voordracht door Mevr. Steina over De vrouw in de politiek in sierlijk nederlandsch uitgesproken, werd van ieder goed begrepen en ontving den meesten bijval daar de spreekster beweeg dat de politieke partijen de vrouwenbeweging in do politiek moeten in 't oog houden Dan de meeting Alhoewel de omzendbrief niets had vermeld, kreeg het publiek daar nog gratis eene schotel dat hooren en zien ver ging op de kap der socialisten. A. M. schrijft wel jammer dat door het gebrek aan scholen waar goed fransch onderwijs wordt gege ven, geheel de zaal niet, verstond, want deze meeting geschiede in do fransche taal. Mogen wij met verba zing doen opmerken dat het nog jammerder is dat Vlamingen (want den heer Mettewie zegde het zelf) dat hij vlaming is en hetvlaamsch zijne moedertaal, maar dat hij ver ontschuldiging vroeg zich in die taal niet te kunnen uitdrukken en daarom in het fransch zou spreken En den heer Mettewie is burge meester eener vlaamsche voorstad als Molenbeek En den aanval op de werklieden- party En zijne bekamping en hevi ge tegenkanting aan al de democra tische hervormingen en inzonder heid den acht urendag. Moet hij nu 50 jaren in de politiek reeds hebben geleefd en gestreden zooals heer Mettewie van zich- zelve verklaarde om nog uit te roepen waar werklieden en kleine burgers zijn, dat de rooden den hemel beloven op aarde Vermoede hij dan niet dat eenvoudige men schen toch ook wel de gevolgtrek king maken sedert het socialisme zijne werking deed gevoelen de stand van zaken weldanig is veranderd en verbeterd. Wij beloven den hemel En de toe passing der hervormingen verwok- ten reeds in zooverre voldoende uit slagen, bijzonderlijk omdat ze wor den doorgevoerd zonder al te veel wrijving mede te brengen meer nog de begoede stand leed niet onder den invloed, integendeel zij geniet mede van de verkregen veranderingen. Waarom dan den achturendag zoo hevig bekampt, M. Mettewie Waarom noemdet gij het eene stommiteit patroons te verbieden hun persooneel langer dan 8 uren te laten arbeiden 't is eene slechte wetleve de vrijheid Wat aangaat de vrijheid, weten wij genoeg dat bij velen wordt be treurd den goeden tijd toen men al te willekeurig met de werklieden mocht omspringen. De vrijheid dia hier bedoeld wordt is wel het slaven juk dor 13 en 14 uren daags te doen 'werken en dit aan een loon te veel om te sterven on te weinig om te leven Dit is ons zeggowoordje, maar. Een Toehoorder. Algemeene Centrale van Bouw-. Ameublementwerkers en Gemengde Vakken, van België. Lokaal: Volkshuis, Geeraardsbergen Eene plaats van BEDIENDE is open verklaard. Om voor deze bediening te kunnen mededingen, moeten de kandidaten van 25 tot 50 jaar zijn en vrij v&n mi litaire verplichtingen, sedert ten minste twee jaren deelmaken eener socialistische vakvereeniging. lezer van Vooruit en Reent en Vrij heid cooperateur of zoon van coo- perateur zijn kennis der Fransche taal is gewenscht. Een schriftelijk examen zal den kandidaat voorge legd worden. De voorstelling van kandidatuur wordt aanvaard tot Woensdag 16 Maart aanstaande en moet schrifte lijk ingezonden worden. Het examen zal plaats hebben Zon dag 19 Maart, om 9 uren 's morgens. Namens het Bestuur Jules Bauwens, Sekretaris. S. M. Maatschappij. BERICHT AAN DE LEDEN. Zondag 26 Maart aanstaande, om 10 uren 's morgens, Verplichtende Algemeene Vergadering ten lokale Volkshuis. Dagorde a) Verslag over de wer king der Maatschappij gedurende het verloopen jaar. b) Goedkeuring van.Bilanen ver scheidenheden. Wij rekenen op ieders tegenwoor digheid gezien de belangrijkheid der dagorde. De boete van 0,50 fr. in de statuten vermeld zal streng toege past worden. Dus alleman op post. Voor het Bestuur, Guill. DE NAUW* GEVONDEN een coupon kleergoed terug te bekomen bij Gustaaf V an deNeucker, Oudenbergstraat, n° 14. Strijdpenning Geeraardsbergen. Overdracht fr. 147,92. Gezongen door Th. Van Craenen- broeck bij Frans Baron 1,45 Omdat de lustige vrienden met de mastellen niet meer rest onleesbaar 0,50 Om dat Gustaaf hem veel vermaakt heeft 0,25 Omdat ENida Roelandt vuur gaf omdat hij geen allumetten had 0,50 en Frans Motte geeft 0,05; De Schry ver geeft omdat alles goed af- geloópen is ook 0,50Omdat den eer sten toog goed gelukt is geeft Pe permans 1,00; Omdat alle partijge- nooten hun plicht zouden doen en hunne waren zouden koopen in de Coöperatief nog 1,00 door Pepermans; Omdat de Witten Pion Rachel ne kus §af op hare roode kaak en D. B.0,50; mdat de Lustige Vrienden goed overeenkomen René Van Trimpont 0,50 Polder boerken mag niet kla gen van Wantjen Ninove 0,25 Ge zongen door Pol. Verdoodt bij Baron rondgehaald door Van der Stricht Cyriel 3,15 Omdat zotte Camiel zyn beste gedaan heeft voor mynheer Sis 1,00 en mijnheer Sis nu kontent is en dat hij nu kan Waalsch spre ken door de medehulp van de zot en allemaal poten kan is 1,00. Totaal fr. 11,65 Voor 't Muziek. Gezongen door Hélène Van der Kelen, Viane3,20 Omdat de Witten schrik had van met de meiskens al achter te gaan 0,25. Totaal fr. 3,45 Voor 't hongerende Rusland Een lied gezongen door Theophiel Stevens (Tiste), bij Polder boerken 5,00 Een lied door Richard Pilaten bij de zelfden 4,00 en een lied ge zongen door Alfans De Gelan nog eens bij de zelfden 3,10 Omhaling fabriek Suedoise 13,50Lied door Ilortense De Vlaminck 1,85Lied door Alphons De Clercq 3,65Lied door Emiel NeirincYx 1,85: Lied door D'Haese Benoit 1,45 Lied door Jozef Bimbaut 4,25 Lied door Jules Van der Donck 4.42 Lied door Frans Henoit op de karro van Remy 3,90; De Lustige Vrienden geven voorde noodlijdende van Rusland 7,00Ge zongen door Jozef Bimbaut, rondge haald door Jean Cornand 12,50 Rondgehaald in de Café den IJzer, door Felix Longeval 4,65 Gezongen door Frans Henoits, rondgehaald door Leon Foubert 5,05 Van oen kind 0,50 Gezongen door Joseph Engels, by de kinderen Steppe 5,00; Gezongen door Frans Motte, bij do kinderen Steppe 5,70Gezongen door den heer Verdoodt, bij Frans Pau wols 4.85. Totaal fr. 92,27. Voor het hongerige Rusland D'Hondt Albert 5,00; Do Coster An gelus 5,00De zondagcenten van Jean, Eugenie, Desiré en Victor 1,00; Van een medelijdend hart 2,00 Gift Soc. Propagandaclub 50,00 Gezon gen door Sper Chavatte, rondgehaald aoor Jefken Praet on Jeanne De Ville 12,00 Gezongen door denzelfden, rondgehaald door denzelfden en Peetje Patot 13,22 Rondgehaald door Patotjen en Fré Bogaerts 11,31; Rondgehaald door Kamillekon en Jef Praet 12,25 Gezongen doorSper Chavatte, gespeeld door Jef Praet, en rondgehaald doorCarlier Cyrille 5,60 Gezongen bij Hubert Wachte- laer door Charles Van Lierde 21,10; Voor de hongerige Pussen, Edmond De Villaer 2,00 H. D. B. 10,00. Totaal dezer week fr. 150,48.

Recht en Vrijheid | 1922 | | pagina 3