VRAAGT OVERAL de Brouwerij J. DE BLIECK ZONEN Cinema Moderne De Verdwaalden rs Alom Geprezene Bieren der Specialiteit EXTRA TIGER ALE Uit Lede Uit Denderleeuw Dit ter Hand te Koop Uit Ninove Uit Geeraardsbergen Zwijgen ware eene /IIMsbaab! Cinema Palaee De Schaal Miami lap ei CACHET Moorsel. Burgershuis Welle Sottegem. VOOR HUWELIJKEN EN FEESTEN Dominique Iieyvaert Ces Déooyés BE SWERYEölBE REISDE Hot spreekt van zelf, datdezo handelwijze van 't Bestuur van Torley den strijd naar een scherper punt heeft gedreven. Wat vroeger reeds is gebeurd, komt zich her nieuwen in den strijd van Torley: REACTIE VERWEKT TEGEN-REACTIE. De handel wijze van het Bestuur van 't fabriek heeft 'de geesten der stakers-sters, alsook van de bevolking, wat opgezweept, en dat was wel de oorzaak dat de 'onderkruipers op eene niet al te vriendelijke manier werden ont haald, zoodanig dat zij alhoewel in getal verminderd per auto aan hun woningen moesten worden gehaald. Dat om aan den smaad en het misprijzen der bevolking te ontkomen. Doch dit ook heeft niets gehol pen want het heeft de stakers sters doen besluiten ziGh naar de buitengemeenten te begeven, waardoor do aandacht dier bevol king op den strijd van Torle}r wordt getrok ken. We voegen hierbij, dat do stakers-sters op den buiten goed worden onthaald en dat de werklieden aldaar aan de zijde staan der strijders. Dat zal wel de reden zijn waardoor het getal onderkruipers op niets is gesmol ten. Het gebeurde bewijst dat, wanDeer de werklieden van den buiten de reden van de staking kennen, deze niet vijandig tegen over den strijd staan wel integendeel. Zulks stellen wi] met genoegen vast, om reden dat alzoo de arbeiders van den buiten en van de stad nader tot elkaar komen, en dat ze welhaast hand in hand zullen gaan om een beter en waardiger bestaan te veroveren. Dat zal bekomen wordeD wan neer alle arbeiders het machtig wapen van den vakbond zullen begrepen hebben. Daarom roepen wij aan allen toeVer- eenigt U De Heer A. D. H., Sekretaris der Fronters, moet zeer erg getroffen zijn, door ons arti kel van verleden week, als antwoord ver schenen in Recht en Vrijheid Inderdaad, hij kondigt in De Werkman aan, dat heden Zondag zyn antwoord zal verschij nen. Dat de Fronter-Sekretaris begint met zijn partijgangers te doen kennen, dat de loo- nen van de werklieden van Torley voortdu rend zijn verminderd, en dat de stukwer- kers-sters die voorheen de hoogste loo- nen wonnen van al de textielarbeiders sters thans voor de kleinste loonen moeten werken van ganseh de stad. Het grootste gedeelte wint nog de helft niet van de 5,00 &6,oo fr. per uur, waarvoor de Fronters de werklieden oproepen om strijd te voeren. Met gewettigde reden vragen de arbei ders van Torley waarom de Fronters zich zoo strydgeestig aanstelden om de 5,00 en 6,00 fr. per uur te bekomen, maar voor de werklieden van Torley niets doen. En toch winnen velen van hen maar 2,00 k 2,50 fr. per uur. De Fronter-Sekretaris maakt van de sta king een politieken truk. Hij zegt dat wij ons zoo ijverig aanstellen met het oog op de verkiezing van heden Zondag. Dwaze en misdadige bewering. Dwaas omdat stakin gen met zulke oogmerken aangegaan fataal naar het bankroet leiden der werkorsorga- nisatieën misdadig omdat zulke bewerin gen de patroons de hoop geven, dat onmid- deiyk na de verkiezing de staking zal op geheven worden. Het versterkt de patroons in hun verzet tegen de rechtvaardige vra gen der werklieden. Dat is de uitslag van het manceuver der fronters, zoowel tot groote schade der nijverheid als van de 525 werklieden in strijd. Het spreekt van zelf, dat de Fronter- Sekretaris de zaak op een ander wijze zal uitleggen, om zijn vuil laken schoon te wasschen. Doch hij mag zich aan een weerbots verwachten. De Aalstersche werk lieden weten al een beetje van de manier 'waarop hij de werkersbelangen zal verdc- dedigen. Gaat Mijnheer A. D. H. in zijn boosheid voort, dan zal hij rotte appels in plaats van bloemen in ontvangst nemen. We zullen afwachten. Toekomende week komen we op zijn ant woord terug. H. F. Voor de stakers van 't fabriek Torley 5e Lijst. Overdracht 1.234.35 fr. Lied gezongen door De Cuyper Emmerence bij Temmerman Jaak 9,40. Lied gezongen door De Smedt Jaak bij Alfred Steenhaut 19,85 Gezongen door Frans Lanckman bij Alfons Los 6.00. Gezongen door De Cuyper G. op het huwelijksfeest van Frans en Jeannette bij J. Gijssens 34,50. Hetzelfde bij dezelfde, verder onleesbaar if>,5o. Omdat een patroon den strijd genegen is 2,5o en steunen zal zoolang de strijd duurt 2,50. Gustaaf Boeykens, drukker 12,50. Onbekend 5,00. Wauters Benoit 5,00. Deprez Eugeen 25,00. Ontvangen van de werklieden Tissage Teinturrerie d'Alost 132,45 Gift van het Anti Oorlogskomiteit 67,50. Wer kers steunt de stakende broeders en zusters van het fabriek Torley, rondgehaald op een Breifabriek onzer stad 27,00. Lied gezongen door Th. Cobbaut 4,00. Vereenigde kaarters uit de gelachzaal Kinema Moderne 8,00 de Chollen doet er 1.00 bij. Anastasie en Bertha De Neef 10,oo. Gezongen in de café The Wip bij Van den Brempt, Koolstraat 9,50. Een lied gezongen door denzelfden 4,15. Gespeeld door Jef Katjes op zijn benjo van Jan, Mijn Kloeten bij Alfons Callebaut 25,00. Gezongen in de Wijkclub Vergeylen 25,20. Gezongen door Pe trus Sterck bij dezelfde 7,65. Gezongen door Cooman Leonie bij dezelfde 10,35. Gezongen door Hector en Rachel 13,15, Lied gezongen door Flips Valery, In den Appel 9,oo. Lied ge zongen in dezelfde café door Martha Noël 7,50 Gegeven door een onbekende in dezelfde café lo,00. Gezongen door den blauwen kommunist bij Jozef Lenoir 9,60. Gezongen door Edgard Van Essche, Puitenput 23,25. Frederick Buyl doet er 1,00 bij. Omdat zij nog kwader is nog l,oo. Lied gezongen door Antoine Verbraekel lo,oo. Gespeeld De Klokken van Corneville 6,25. Gezoügen door F. De Schryver 7,15. Ge zongen door Francois Van Vaerenberh 6,55. Gezongen door Alfons Los, Hofstade 17,00. Gezongen door Vonck vrouw Bombeeck 5,5o. Onbekend 5,00. Lied gezongen door Leon en zijn vrouw van Denderleeuw en rondgehaald door Felix uit Aalst 14.60. Schoonjans doet er nog 1,00 bij. Dans gedaan door Jef De Moor (Zotte Jef) 5,15. Gezongen door Schauwvlieger Jeanne bij De Groot 12,5o. Bombeeck Henri 4,00. Lied gezongen door Benoit Goossods bij Jan Spaenhove 13,75. Lied gezongen door Me- daerts Julia, In het Sport 10,7o. Door dezelfde bij Jan Bonner n.oo. Lied gezongen door de dochter Steenhaut bij Jef De Smedt jï,65. Lied gezongen door vrouw Schamp bij Vergeylen JTragel 20,00. Bij De Schryver Gustaaf, Hof- stade 4,4o. Hofstade 8,00. Lied gezongen door Leontine Cornand bij Petrus Willo 42,00. Ge zongen bij Albert Schollaert door Omer 18,00 Het personeel Kinema Moderne 9,00. Lied ge zongen door vrouw Rumbaut bij L. Bellon 32,00. Gezongen door dezelfde tweemaal 15,00 bij H. De Cock 3o,00. Gezongen door Bosman Benoit bij Buys Jullien 0,55. Lied gezongen bij Buys Jullien door De Moor Jozef 14,00. De kreemschijter doet er 6,00. Gezongen bij Jan Steenhaut en rondgehaald door de stakers van Torley 22,00. Gezongen bij Maurice De Neef door Romain De Neef 22,35. Gezongen door Petrus De Beul bij Maurice De Neef 6,20. Lied gezongen door De Smedt bij Gustaaf Co leyn door P. Strickx ]o,oo. Lied gezongen door Pol De Sutter en Frans Mathieu in de W. C. Jean Jaurès 10,50. Lied gezongen door L. Rombaut in dezelfde W. C. 9,5o. Een lied opgezegd door Fonsken nog in dezelfde W. C. 5,00. Omdat Jef zijn glas brak 0,25. En om dat hij niet kontent was 0,50. Omdat Polle De Sutter kwaad was 0,50 maar Bert Van Pamel was nog kwader en gaf 2,00. Lied gezongen door Flips-Possel, Gerant Volkshuis Molenbeek-Brussel 14,00. Lied gezongen door J. Blanckaert bij J. Temmerman 2;6o. Ge speeld in de W. C. Van Beveren door E. De Schryver en L. De Veylder, rondgehaald door C. Van Cauwenbergh 3,00. Door de zelfde spelers 9,00. Jan Steenhaut 5o,00. Een goede vriend van Jan, doet er nog 5o,00 bij. Gezongen door Guillaume Herreman bij Jan Bonner 10,00. Gezongen door Nantje Schry ver bij Malvina Van den Bossche 8,2o. Mal vina legt er nog 6,80 bij. Gezongen bij Leon Pots, Groenstraat 8,25. Lied gezongen door Th. De Craecker, In den Belga 10,50. Lied gezongen door Emelie Cardon bij Valery De Vos 9,10. Leopold Bombeeck 5,00. De Witte Hippoliet 5,00. Totaal fr. 1158,05. NIEU WERKERKEN. Het Visschersleven door De Schryver Clemenco en Van Rossom Osc. by Van Her- rewoghe Gustaaf en rondgehaald door Ver- léo Frans 16,25. Door Pol De Schrijver, on zen Schepen J7,40.DoorPatéMarceline 15,80 Door Lievens Ernest De Werkstaking 10,55. Nog door De Schryver Pol 8,00; "en De Schryver Emiel doet er nog by 5.oo by. Te zamen 73,00. M. COOL BIJ DEN APOTHEKER. Voor de zooveelstemaal hebben wij de Fron ters eene pil te slikken gegeven, die zij niet kunnen verteeren. Zij kunnen het over hun hart niet krijgen, dat wij Socialisten in Recht en Vrijheid de demagogie der Fronters en gemeentebestuurders in een klaar daglicht stellen bij de bevolking. Raak die in De Werkman schrijft, die wel M. Cool is, noemt Recht en Vrijheid Socialisten. Denkt hij misschien dat wij zijn zooals hij? Gelegen lieidspolitieker die streeft naar persoonlijk eigenbelang Neen Raak wij zijn Internationale Socia listen, die de goede weg opgaan en strijden voor een goed bestaan. Nu wil M. Cool, om over zijn verraderswerk te zwijgen, op een loopken ons vragen om over de zes maandendienst en amnestie wat nieuws te geven, en hij is ook nog zenuwach tig, omdat de Socialisten in de regeering waren met Francqui en Jaspar. M. Cool weet wel, dat onze groote partij hare verantwoordiging durft nemen, en ook hare eischen stellen tot verwe zenlijking van haar programma. Dus wij willen M. Cool wat tevreden stellen en zullen hem op tijd en stond op het hart drukken, de komedie die hij met de katholieke partij gespeeld heeft en somtijds nog doet. Wij zullen niet doen zooals hij, als hij in Lede is vragen Jefken, hoe is het met U te Brussel? wij zullen uwe beweging volgen Jefken, en willen ook eens opsommen, terwijl gij U nu als demokraat uitgeeft wat uwe werken zijn. 1. Gij hebt de vraag welke uitging van de Socialistische Vakbonden om Lede zich aan te sluiten bij het Crisisfonds bestreden, en dan met beschaamde kaken en door den aandrang van ons het toch gestemd. 2. Wat hebt gij al gedaan voor den woning nood in Lede, terwijl er nu zooveel huizen te weinig zijn Wat M. Cool wel doet, jaarlijks subsieden stemmen voorpolitieke groepen, omdat zijnen groep er inbegrepen is. Dat is het werk van een demokraat, die voor de werkende klasse niets over heeft, want op het debat met Nichels Alfred zegde M. Cool, dat ieder voor zich zelf moest zorgen dat hij voor zich zelf ook ge zorgd had. Hij heeft de gelegenheid gehad, om op de schoolbanken zijn broek te verslijten en ditmisschien ten koste van ons allen. M. Cool zoo zich beter noemen IK BEN DE KNECHT VAN DE KATHOLIEKE PARTIJ en als hij er zijn judaspenning niet voor ontvangt is Jefken misnoegd, gelijk op dit oogenblik. POLITIKUS. HEDEN ZONDAG om 10 ure 's morgens, Maandelijksche Vergadering voor Spaarkas en Propagandaclub. De kameraden worden ver zocht zien allen in regel te stellen met hunne bijdrage. Bravo, ja, een bravoken voor M.Caudron, die door zyne fanatieke als domme handel wijze, er goed aan mede geholpen heeft, om ^eel volk voor onze protestmeeting to bren gen. Onze fanfare vergezelde onze sprekers Steenhaut en Nichels en enkele vrienden van Moorsel dienden ons als leidsman. In de zaal Wilson, stroomde het weldra on een aantal buitenlieden, die vroeger nooit naar onze meetingen kwamen, waren daar nu. Zulks nam onze vriend Nichels te baat, om na eene bolwassching van belang aan M. Caudron te hebben toegediend, eene rede te houden over den algemeenen politiek, die laat het ons maar zeggen, goed heeft inge slagen by de aanhoorders, Pachtwet,godsdienst, zesmaandendienst- tyd, pensioenen onzer ouderlingen, ziedaar de bijzonderste punten door hem behandeld. Steenhaut Jozef hield nog eene goede rede, over de verkiezingen van den Werk- rechtersraad en de noodzakelijkheid van den triomf der Socialisten. In een woord, goed werk is er Zondag verricht voor de Socialistische party. Eea woordje van dank aan onze moedige muzikanten, die zich overigens goed heb ben vermaakt. LOUIS. Al onze vriendinnen en vriondne die deel nemen aan de verkiezing voor de werkrechters- raden in ons arrondissement doppen onder N. 4 Uitslag der Küozing Heden Zondag om 5 uur zullen de uitslagen in 't Achturenhuis worden bekend gemaakt. Alle partijgenooten wezen dus op post. Kermis Lneuorbrug op 10 Juni Zooals gewoonte zal ons muziek kermis Leeuwbrug opluisteren. Vertrek om om 5 uur stipt, Al ons vriendinnen en vrienden wezen op post om onze dappere muzikanten te vergezellen. Kaar Antwerpen Wie meegaat op Zondag 17 Juni, late zich ten laatste tot 10 Juni opschrijven in 't lokaal. We moeten het juist getal deelnemers opge ven voor den boottocht en den dierentuin. Vertrek uit Denderleeuw om 8 u. 3 over Brussel. Terug om 21 u. 48 te Denderleeuw. Belangrijk bericht voor de leden van onzen Ziekenbond De beslissing van kosteloos brood af te le veren aan de zieke leden van den Ziekenbond van af de derde week ziekte en dit gedurende 8 weken, is reeds in toepassing gesteld. Drie onzer leden zullen aldus volgens hunnen aan koop alle weken 12 of 13 kilos brood kosteloos bekomen. Dit schoone voorbeeld van solidariteit zal voorzeker al onze leden aanzetten voortaan ook regelmatig bij ons hun brood te koopen. Leden mutualisten, verstaat uw plicht't is in uw eigen voordeel. Cinema Achiupauhuis Speelt tot op kermis Leeuwbrug. Dan wordt rle plancher vernieuwd. Vanaf Zondag 24 Juni, alle Zondagen Groot Cinema-bal met nen splinter nieuwen orgel. Afsterven Woensdag 30 Mei overleed in de kliniek te Aalst onzen vriend BOCKSTAEL RENATUS ten gevolge van kwetsuren opgeloopen door werkongeval op 13 Maart 192.8. Onze duurbare vriend was een ijverig lid van de socialistische propagandaclub trouwe kooperateur sinds ette lijke jaren lid van de socialistische vakvereeni- ging en ziekenbond. Miuzaan van karakter, altijd vol vuur voor het heilig socialistische ideaal was onzen duurbaren, afgestorvene vriend var» ieder partijgenoot oprecht bemind. Zijn droevig afsterven zal in ons midden de grootste leemte laten. Aan de bedroefde Weduwe, kinderen en fa milieleden onze innige deelneming in den rouw die hun komt te treffen. Gemeenteraadzitiing van 25 M°il 1. Het eenige punt der dagorde was snel afge haspeld, Met de 6 frontersstammen tegen 4 kadotters, werd het «aannemings konlrakt der vrije koosterscholen afgelegd. Dit pa nt lokte geen de mioste bespreking uit. De afbestelde Schepen van Onderwijs legde de verklaring af dat de fronters een nieuw kontrakt rouden afwachten Dus is de opzegging niet genneead De socialisten hebben altijd verkondigd', dat hetniet kan geduld worden, dat de vrijë scho len, jaarlijks meer dan honderd duizend frank uit de gemeente kas putten, zonder dat die sommen kunnen gekontroieerd worden .door het bestuur. We eischen dat in zake het school - kontrakt geen de mii/iste toegeving aan de ka- dotters meer gedaan wordt. Het is ook onaannemelijk dat de huidige ge meenteraad verbintenissen zou nemen voor langer dan hun m.andaat. Op tijd en stond komen we hierop terug. On d<e»*kruip ster» De fronters plakken affichen uit om de wer kers in hun vakbonden te lokken. De looneisch die ze stellen is bij hun kop stukken maar voor de helft van toepassing. Hoeveel fronterspatroons betalen aan hun arbeiders 3 fr. per uur Monsken wie ant woordt De syndikeerde opvoeding is bij hrun leden zoo ver gevorderd, dat Denderleeuw, de droe ve eer heeft, een onderkruipster te leveren bij Torley in Aalst. Onnoodig te ze/^gen dat de familie gekend staat als fronter. Waar is de invloed dan der frontersleiders Of werken ze mogelijks mee om onderkruipers te leveren Ziedaar arbeiders de taktiek der zoogezegde democraten-fronters. tfemgaderiug Vrouwengroep Heden Zondag 3 Juni om 5 uur zeer stipt. Algemeene Vergadering der Vrouwen. Nie- namd mag ontbreken. Schoon gelegen te Denderleeuw, Wellestraat zich te wenden tot Smekens Hesiri alle dagen zichtbaar. De groen-geelen zijn de mannen van eens gezindheid en vereeniging en al wat in hunne macht is doen zij om degenen van Welle en Denderleeuw te vereenigen. Zo» zien wij met de Siaxendagen terwijl het hier te Welle aan Halt en Steenweg waar de geelen de meesters zijn, Kermis is dat men in de Verbroedering van Denderleeuw twee da gen bal geeft. Konden zij een beter bewijs van verbroede ring geven Groote Feestelijkheden werden hier op touw gezet door de inwoners van den Halt, Dorpplaats en Burgemeester- straat, om do ongelukkige benoeming te vieren van den Schepen van Openbare Werken en den toezichter der bijzondere uit te voeren werken. Sedert meer den twee maand ligt van Halt tot aan het Drieselken alles overhoep en kan men met geen enkel voertuig langs deze straten. Door het slecht weder is hier alles in een modderpoel herschapen en dit op eene lengte van omtrent een kilometer in het mid den van het dorp. Dat zou niet gebeurd zijn had men zulk werk met lengtens van twee honderd meters gedaan. Weefgetouw en verfborstel zullen met al de ze feesten best in hun schik zijn. En ondanks dit alles boffen de groen gelen dat zij ons dorp in een aardsch paradijs her schapen hebben. Wie zal er betuigen, dat onze kerk te klein wordt? Niemand, want wie er aandacht wil aan verleenen, zal met ons bekennen dat onze kerk meer dan groot genoeg is, en men het eene geldverspilling mag noemen, wanneer men aan dit onnuttig werk zou beginnen. Maar de meerderheid van den gemeenteraad heeft er anders over gedacht, en de heeren katholieken met den burgemeester aan 't hoofd wandelen gezonden. Met zeven stemmen tegen zes is de vraag van den heer burgemeester verworpen, in de laatste gemeenteraadszitting en het is van be lang eens te onderzoeken, hoe die meerderheid is samengesteld Vier liberalen, één socialist, één fronter en één katholiek De kerk wordt dus NIET VERGROOT. Maar zulks zegt ons, dat er geld is in de ge meentekas, of dat men weet waar dit geld te halen, en dan ware het wenschelijk dat men gehoor gaf aan de vraag van onzen kamaraad Lefèvre, die vroeg om liever werkmanswonin gen te bouwen, dan de kerk te vergrooten. Nu de kerk niet wordt vergroot, zijn we be nieuwd om te weten, of er nu door de stad werkmanswoningen zullen gebouwd worden. Cinema. Zaterdag 2 Zondag 3 Juni Le Gaucho de groote film in lo deelen met Douglas Fair banks. Een overgroot succes. Be Dame mei de camelia» is de film, dewelke door elkeen zal willen ge zien zij.n. Een waar pracht werk. Aandoenlijk, boeiend. Wie heeft de roman van Alexander Dumas niet gelezen. In 'ft korft. Doublepatte en Patachon. Cinema Heden Zondag 3 en Maandag 4 Juni. Ninon's Huwelijk met Xenia Desni Vurioe Jeugd met Clara Bow Dinsdag 5 Woensdag 6 Donderdag 7 Juni De groote prachtfilm De Dame met camelias Norma Tatmadge in de rol van Margueriet Gauthier Zangnummers door Mej. Henderickx en een bijzondere attraktie door een der beroemdste nabootsers. Doublepatte en Patachon Zondag 10 en Maandag II Juni HET GOUWFEEST. Het inrichtingscomiteit bedankt de talrijke partijgenooten, die zoo bereidwillig verblijf verschaft hebben aan onze turneressen en turners. Burgerlijke stand. HUWELIJKEN. Rimi Thirou, Grootestr. en Emolda Devos, zefde str.Jozef Batselier, Overboulaere, en Christina V. D. Haegen, KI. Gaffelstr. GEBOORTEN Hilda Bockstael, Vesten Arthur Machte- linckx, KI. Karmelietenstr. Marcel V. D. Putten Grootstr. Voor heft Gouwffeesft Omdat Jef de schoenen van Jules Dhaomers aan heeft l,oo. Omdat Dhaenens van als hij in Lessen werkt direkt naar huis gaat l,oo. V. d. Driessche Arthur lo,oo. Colliins Emiel lo,oo. Een lied gezongen bij Th. De Vos In de Kat» Edingschostraat 8.7o fr. SftrKJdpennlng Gezongen bij Hippolyte Mangelinckx door M. Plas en rondgehaald door «Kootje yan Grammont voor de stakers van Torley lo fr. Menige trouwers en inrichters van leesten, vragen zich angstig af waar ze de geschikte en noodige plaats kunnen vinden. Bij Hoogstraat 40, is er alle dagen goede plaats schikbaar. De lekkerste spijzen en dranken zijn er te verkrijgen en aan de matigste prijzen. Molandries, Hoogevestan, Aalal PRACHT-PROGRAMMA voor Vrjjdag 1 on Zaterdag 2 Juni, om 8 ure. Zondag 3 Juni, om 5 en 8 ure Kinderen niet Toegelaten De Groóte Fransche Superproductie- Film in 16 Deelen met den beroemden Artist MAXUDI AN. Kinderen OpgepastZondag om 1 ure. een bijzonder programma. Cinemaliefhebbera Opgepast I TOEKOMENDE WEEK De Langverwachte Succes-Film met den Beroemden CONRAD VEYDT Schoolstraat 2-4, AALST Super-Programma vanaf Vrijdag 1 Juni lp28 Kinderen Toegelaten Buitengewoon komedie met BEBE DANIELS Maandag Juni 4 om 5 en 8 ure. Kinderen Toegelaten. met CLARA BOW I is veelal het gevolg van overspannen zenuwen. Cachets-AKKER zijn geen slaapmiddel, maar kunnen U, door uw zenuwen tot rust te brengen, een gezon den, verkwikkenden slaap teruggeven. Probeer hedenavond eens een In alle apotheken. Een cachet ofr.6o, 6 cachetten 3 fr.5o Z-ii'I.t faWirkca als AKKER's Abdijsiroop

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3