VRAAGT OVERAL DE Brouwerij J. DE BLIECK ZONEIN Alom Geprezene Bieren der SpecialiteitEXTRA TIGER ALE Uit Lede Uit Ninove Uit Denderleeuw j Uit Geeraardsbergen Dit ter Hand te Koop Gevonden Victor l)e Geyter Door overlast van copy waren we verplicht ver scheidene arlikels te ver schuiven tot toekomende week. Balspel Hand in Hand Uit Nieuwerkerken. PANAME! Burgerlijken Stand - Aalst Geeraardsbergeu Burgershuis P. Kiekensbij J Coensel 2o,oo. Gez. bij Coen- sel door Fr. Leemans 14,00. M. De Schrijver bij M. Coen 5,00. Een toer gedaan door Verbrae- ckel Fr. bij P. Willo 26,00. Jan Buys doet er bij 2,00. Gez. bij J. Minot door Fr. De Meyer 2o,oo. Gez. in dezelfde door Fr. Van Vaeren- bergh 8,00. In denzelfden café door Emiel ll,6o. Omdat L. Van den Brempt St. De Wolf zijne muts afpakte in den Belga en vijf frank uit viel waar ziine vrouw er bij was 6,00. Een vaart geflikt door De Witten 1,00. Sephanus l,oo. Frans l,oo. Onleesbahr l,oo. Zotte Louis l.oo. Pubul l,oo. Rongehaald in den nieuwen Belga 4,00. Den blauwen Noel gez. door Au gust Schollaert bij De Neef 7,00. Gez. bij Rimbaut J. door hem rondgehaald 17.05. Van degene die niets gehooid hebben 7,50. Nog een lied door denzelfden 13,65. Nog lied lo,oo. Gez. in den Extreme links door Pros ken 9,oo. Gez door R. Kiekens in den Extréme links 7,9o Gez. Jan Katjes bij W9 De Moor 16,85. Gespeeld door het muziek der fabelzo nen Hoogevesten bij W9 Van den Bossche ll.oo Gez. door Lowieken zeven en twee bij W9 Van Bossche ll,oo Een onbekende 6.00. Gez. bij Jef Pachter 8,00. Gez. Jaaksken bij Jef Pachter lo,95. Omdat A. Moens als kapitein gewonnen heeft 8,55, den vriend die het opgegeven heeft doet er bij o,45. A. De Neef en hunne dochter lo,oo. Smederslied bij Oscar Van Pamel 7.oo. Gez. door O. Van Pamel bij hem zelf lo.oo. Gez. M. Hortense De Sterck bij Th. Van De Velde lo,6o. Gez. en rondgehaald door A. Van der Maelen bij J. Temmerman 6,3o. Gez. en Rondgehaald door J. Polleyn bii J. Temmerman lo.oo. Gez. C. Rogiers bij J. Bonner 6.00 Gez. Camiel Fe lix 8,26. Gez. in den Autoblinden op den Bol- leweg door M. Toepe 7,25. Omdat het acht frank zoo zijn geeft de bazin o,75. Lied Den Bastaard door R. De Neef bij P. De Neef 9,00. Gez. Benoit D'Haese in den Belga, nog een lied door denzelfden 28,4o Gez. D. Van der Speeten in den Belga 16,00. Louis Verhoeven doet er bij 2,oo. Wantje Cuyper 2,00. Lebion Louis l,oo. Gez. Adeline Éylenbosch bij K. Amant 17,lo. Kleine Fr. doet bij o,25 Gustaaf Boeykens 12,5o. Gez. A. De Neef bij Wauters 8,45. Gez. L. Rombautbij A. Van Pamel 11,00 Gez. J. Schelk rondgehaald door Daelman \o,2b Gez. B. Van den Broeck bij H. Vinck 16,00. Gez. L Rombaut bij Fr. Van 8.65. Gez. in 't Kelderken door Fr. Leeman 18,60. Bij denzelf den door H. Mertens lo,oo. Gez. J. Vergeylen bij Th. Vergeylen rondgehaald door de Rop J. l5,oo. Gez. De Witte Victorine bij J. Cammu 2o,oo. Gespeeld met den kam door D'Haese- leer Henri bij Van den Bossche lo.oo. Gez. Geeroms A. bij denzelfden baas 7,00. Gez. Mortier bij W. Verbraekel 7,35. Gez. bij W. Verbraekel verder onleesbaar ll,oo Gez. bij W. Verbraekel door G.Arijsl2,oo Droeshout A. geeft noh 5,00. Philips Alfons 4,00. Gez. bij W. Verbraekel door Fr. Van Vaerenbergh 8,5o. Petrus Bal legt er bij l,5o. Gez Emelie Schelck bij Oswald Van Eyck lo,oo Gez. in Hand in Hand door Beeckman 16,7o. Nog door denzelfden 15,80. Gez. door het be stuur Kinema Moderne 45,60. Gez. G Mertens rondgehaald door kleine Georges bij L. Van den Bremt 7,00 Gez. in Hand in Hand G Mer tens en Cornand 57,07. Gez. De Schrijver D. 7,o5. Gez. bij Xaveer Bauwens door Frans en Georges 6,00. Omdat zij op een andere gaan om hun mutsen geeft den besten 2,00. Ge speeld door Jazz Band Alosta in den Tijger l6,oo. Gez. F. Van Esschebij Vereecken 17,00. Gez. A. Visaert bij L. Van der Meersch ö,4o. Gez. in de Herberg Wetteren door Champettei 5,25. Gez. Steenhout bij De Zutter 9,00. Gez. Fr. Cammu bij De Zutter 9,70. Gez. Fr. Van Geert bij Fr. De Zutter 7,00. Omdat Doeris met een andere vrouw gedanst heeft in het Audegemschbierhuis 5,00. Gez. J. Katjes bij Raymond De Neef 7,45. Gez. Ringoir bij R. De Neef 9,25. Gez. bij R. I De Neef rondgehaald door Fr. Pathé 3,95. Gez. L. Spittaels bij R. De Neef rondgehaald door Snel 4,85. Gez. in het lokaal Zeshoek A. Van Hoeck 13,05. De Brabanter Th. coiffeur 5,00. Gez. Fintje Meersman bij G. Petit 9,00. Gez. L. Van der Speeten in den kilo 15,80. Rond gehaald door L. Coessens 4,75. Gez. bij Jef Van Cauwenbergh door Georges Ras 11,00. Gez. Paula Bockstael in den Haring 6 00. Gez. A. De Rijck bij V. Muylaert Nieuwerkerken 6,20 Iets vertelt bij Pots door E. V. P. 5,50. Gez. V. Roelandt bij A. Delkort Waterkasteel 7,00. Gez. E. Smeekens 2,50. Gez. De Neef in den sportvriend 3,00, Den baas doet er bij 2,00. 3oo brooden der coöperatief Hand in Hand. Gez. Jeanette rondgehaald door De Troch bij Rogghé Leon 18,25. Gespeeld door den baas Leon Rogghé rond gehaald door J. De Troch lo,oo. Gez. Viersé Ferdinand bij J. B. De Blaas 5.00. Gez. binst de Kermisdagen door verschillende vrienden bij Jef Champetter 12,60. l4.oo. 7,5o. 18 00. 8,50 5,25. voor het sluiten nog 6.9o. Gez. Palmyre De Cuyper bij Pr. Van Dooningsloo 33,00 Gez. Mieken en Felleken bij L. Bellon. Gez. vrouw Rimbaut bij L. Bellon lo,oo. Gez. vrouw Rim baut 17.80. nog van Jef l.oo. Gez. Fr. Verbee- ren bij A. De Smedt Groenstraat 9,45. Gez. Philomène Van der Eisen bij Fr. Luyckx 7,00 Gez. De Petter E. bij K. Amant 9,00. Bom- beeck Polidoor 5,00. Gez. Pierken Zat bij L. Van der Meersch 16,oo. Een Aria gespeeld door Prosper De Buyl bij L. Van der Meersch 8,00. Totaal 9.2!o,5o fr. Woensdag I Oogst Derde Lutte tusschen Blok Borreman Marktkramers - Drie Sleutelsstraat Donderdag 2 Oogst Vierde Lutte tusschen Rap en Snel Moorselbaan, Viscose». Onder Ons Klottestraat. De lutten zullen telkens om 5 ure namid dag aanvangen. in de Cinema Moderne Moleodries, een DameDparaplui (Tampoux) een lederen Handschoen en een Kinderschoentje. Terug te bekomen in Hand in Hand ZIEKENBOND Heden Zondag is de Apotheek Volksverheffing Korte Zout straat voor onze leden open. Wat denkt ge welzulke doorluchte bol len en stoeffen dat ze kunnen, zie daarin zyn ze ons nog veel te slim. We komen hierop t. k. week terug. POLITIKUS. STRIJDPENNING. Omdat Sterok om 12 uren 's nachts De Neef J. ztfn haar afsneed en Van Limbergen het moest voltrekken 1,60. KOLEN KOLEN Van heden af kan men zich laten inschrij ven voor goede huiskolen aan matige prij zen, in het Lokaal, Statiedreef, of bij de gekende bestuurleden. Het Bestuur. Groote Prijakamp-Lutte 600 frankan prijzen tusschen de drie uitgeloten partijen Woenadag 18 Juli Ongona Bolleweg I. Bastiaens Koer Backaert. Houten Dorp Woenadag 25 Juli Tweede Lutte tusschen Huylebroeck Merckx Lion D'Or. Roggeman Bolleweg II. Steun geeft Moed Meuleschettestraat Niet op hun gemak. De sedert geruimeu tijd, vruchtdragende propaganda met ons weekblad Recht en Vrijheid heeft de Fronters welke er trots hunne grootsprekery woordenschap geen enkel zielken kunnen bijbrengen, een zulk- danige schrik op het üji gejaagd, dat ze er haast niet meer van slapen kunnen. Het kan maar hun verstand te boven komen, dat wij socialisten in geen enkel k"stuur vertegenwoordigd, alles zoogoed weten, hoe er geschoteld eu gelepeld wordt. Natuurlijk, we wachten er niet lang op, als er iets in het licht te brengen is Onze bevolking heeft recht om te weten, hoe er met de belangen wordt omgesprongen, en meermaals hebben we aldus de demagogie der Fronters aan don schandpaal kunnen spijkeren. Telkenmale we dit doen, schrijft Raak» in De Werkman dat we op M. Cool zijn schouders zitten, en aldus zijn persoon be lasteren. Och kom Jefken, toch jongen, hoe naief of te kinderachtig van zou iets te denken. Weet ge dan niet, dat het er bij de socia listen nooit om personen heeft en nooit zal omgaan Dat wij alleen een programma van rechtvaardigheid en verwezenlijking tegen uitbuitingen onrecht verdedigen, en hot spreekt van zelfs als we een onrecht door do Fronters begaan, het in 't gezicht slingeren van dozen die er de daders heb ben van geweest of er als de verantwoorde lijke leiders fungeeren. Het gaat hier dus niet over de persoon maar over de AANGESTELDE ZIJN DADEN. M. Cool, hebben nooit in persoon geraakt, maar met zijn daden zijn we het niet eens. We herinneren ons nog heel goed het gejuich der Fronters na de laatste ge meontekiezing, welke hun twee gekozenen gaf. Ze vierden feesten schreeuwden het uit, dat ze nu op de wipplank zaten en dat, er alléén bestuurd kon worden naar hunnen zin. M. Cool. Oh pardon, (straks hebben ze het weer op, dat op Jefkenziinscb0uders7.it- ten) de Fronters, badden het vel vau den beer verkocht, alvorens hij gezien was. De oude katholieke bewaarderskliek, die heel *rO'<d do draagwijdte van dergelijk gejubel kende, bood de Fronters een paar mandaten aan in zekere kommissiën, schonk hen een geldelijke subsidie van hunne ingerichte feesten en... klaar was kees. M. Cool voerden onmiddelijk de schoot hondjespolitiek, en stemde in alles met de katholieken. Erger, ze wilden ook toonen dat niet voor niet op het gemeentehuis za ten. Ze sloegen op tafel, staken een echte Vlaamsche speeck af en.... vroegen om de vraag door do socialisten ingezondende gemeente opnieuw aan te sluiten bij het Crisisfonds, ten einde de onvrijwillige ar beiders een degelflken steun te kunnen ver- leenen teverwerpen, en de in nood verkeerende naar het Armbureel te sturen. Pardaf1 dat was de ware mentaliteit die de Fronters bezield om ons lijdende volk vrij te maken. Terug en met de zweep op bet lijf, naar de vooroorlogsche toestanden, naar den bedel staf op het Armbureel, in plaats van naar een menschelyk recht. Als we dergelijke laffe streken de bevol king van Lede kenbaar maken, zijn we Recht en Vrijheid socialisten, of wilde hij zeggen, dat we anders niets weten en onzen dank niet verder gaat. We raken natuurlijk de bekwaamheid der Fronters niet Welgelukte Vergadering Zaterdag 1.1. hadden wij eene buitengewone- vergadering van den Ziekenbond; de kamera den Nichels en De Smet uit Aalst waren tegen woordig. Onze kameraden gaven breeden uit leg over de Ouderdomspensioenen, en het nut die er aan verbondenis dat onze vrouwen stor ten nevens de man, om in hunnen ouden dag een behoorlijk pensioen te kunnen genieten. Dan kwam het woord aan den vriend Nichels, die de vergadering aanspoorde hetabonnement in te voeren op ons blad Recht en Vrijheid, voor elk hoofdgezin van onzen bond, ten einde onze leden op de hoogte te kunnen houden van al het nut, de voordeelen en rechten, die aan onzen bond verbonden zijn. Nu kregen wij de tusschenkomst van onze bestuurleden Michiels, Schippens enz. die in korte trekken de leden deden inzien hoe noo- dig het was dat eenieder ons blad zou lezen ten einde hun op de hoogte te kunnen houden, van alles wat den ziekenbond betreft. Nu was t woord aan vriend De Schrijver, die op zijne beurt de vergadering deed inzien, datj het al leenlijk niet genoeg was, met onze leden op he hoogte te houden van den bond, maar van gansch den politieken toestand der gemeente. Waarna hij op de vergadering beloofd, met wat medehulp van de andere kameraden, zoo veel mogelijk te schrijven over wat er gebeurd in onze gemeente. Dan wordt het abonement met algemeene stemmen goedgekeurd. Bravo, zoo moet het wezen. Wij verwachten een goed onthaal van onze afwezige leden, die door den bode of een afge vaardigde van 't Bestuur zullen op de hoogte gebracht worden. Het Bestuur. dauksgeeu de minste som voorzien is voor verbetering van straten of onderwas, niet tegenstaande in debegrooting geen vermeer dering voorzien wordt voor werkloozen steun (de halve haring blijft bestaan), eene spotsom voor de mutualiteiten wordt er een massa belastingen voorzien en er is nog een tekort van 47ooo fr. in de begrooting 1928. De uitgaven bedragen rond 't millioen. Kadotters durven de verantwoordelijk heid op zich niet nemen om de noodige in komsten te vinden om 't evenwicht te bren gen in de begrootiüg. De fronters durven het niet aan, het budjet doen te kloppen, dus is het weeral de bestendige deputatie die zich zal te gelasten hebben om alles in evenwicht te brengen. Wat beteekent dit, schrabbing van al de uitgaven die niet door de wet verplicht zijn, dus geen werkloozen steun, goen toelagen aan mutualiteiten, geen verbeteiing voor straten en onderwijs, geen cent voor de arme menschen en tot slot van rekening zal de klerikale députatie de werkende klasse van Denderleeuwbelas- ten met het maximum van belastingen. De kasteelhepren zullen weeral minder betalen voor hun kasteelen als het nieuwgebouwd woonhuis van een arbeider. Zijn de fronters en kadotters dan niet broedei lijk 't akkoord om de werkers van Denderleeuw te foppen Kiezers hoelang nog? Eischt met ons ont slag van al die volkgfoppers en nieuwe kie zingen 1 Naar Santbergen Iedereen op post om met trein van 16 u. 37 naar ons vrienden van Santbergen te gaan. Ons muziek zal op post zijn. De vrienden van Santbergen verwachten oene ferme opkomst. Maar Oostende Zondag 29 Juli gaat het muziek naar Oos tonde om deel te nemen aan het bestendig festival. Voor deze die over geen reiskaart be schikken worden reiskaarten gevraagd te gen 35 t. h. afslag. Inschrijving in 't achturenhuis ten laat ste Maandagavond. Drij Gemeenteraadszittingen Drij opvolgende Dynsdagen was het zit ting. Niet min dan 24 punten waren op de dagorden, verschillende echter van be stuurlijken aard die met li stemmen wier den aangenomen. Kermisfeesten 't Zelfde spelletje van verleden jaar wordt ons voorspelt. De Kadotters willen mordicus den Kiosk voor hun met Kermis Zondag. De fronters vragen't zelfde. De gendarmen zullen weeral op de kosten van de belasting betalers op de Kermis paraderen. B' ter ware het een feestcommissie saam testellen, met opdracht te werken in't be lang van de Kermis. Maar wat wilt ge Onderwijs In geheime zitting moest schoolbestuur der Van Langenhove voor de vierschaar verschijnen, over de kwestie der weggesto ken schoolboeken. De geheime zitting was zoo kalm, dat de reporters zouder moeite nota namen van op de dorpplaats. Was het soms de Iambic die werkte bij sommige raadsleden. Begrooting Commissie Openbare Onderstand Kadotters en fronters zijn eensgezind om den kozijntjes winkel in eer te houdoD, be wijs dat geen enkel cijfer vernoemd wierd en de bespreking zoo kalm verliep. Vernieuwing straten Vernieuwing der Sijpe, Statie, Landuit» Iddergem. Straten zouden 2 millioen moe ten kosten, waarvan 57o2oo fr. ten laste der gemeente meer looooo fr. van opmaking plannen en kontrool kosten. Groene Wie en Rollier zijn 't akkoord om 'tspelletje te ver zenden naar 't jaar één. Intus8chen zijn de kiezers weeral eens gepaaid met cyfers. Begrooting en Belaetingen Hier gaat 't spel op de wagen. Voor de derde maal verschoven van zitting kon de bespreking toch doorgaan op lo9 1.1. On- Cinema Zaterdag 14 en Zondag 15 Juli. Mary Pickford in haar nieuwe film Kleine Verkoopster een band van de Artistes Assoiés dus een aanbeveling van waarde. Vooraf: Erfgenamen ven Oom Daniël Een buitengewoon programma. TOEKOMENDE WEEK. Liefde's Eiland» met Claude France. Paname I Paname I Panama Wat is Paname Komt zien in de Volkscine- me en gij zult verrast zijn over wat Paname is; het schoonste wat gij in den cinema zult ge zien hebben. «S. M. Verbroedering» De Redding DEEL AANKOOP BROOD. Vanaf Dinsdag 1 Oogst. Samenwerken, maakt van deze gelegenheid gebruik om voor uwe instelling kliènten bij te winnen. Maakt aan vrienden en kennissen de voor deelen der coöperatief bekend. Middelbare Bohool. Zondag en Maandag 1.1. z(jn opmerkens waardige dagen geweest voor onze middel bare Meisjesschool van Ninove 't waren immers de openingsdagen der Tontoonstel liug. Ik ben verheugd en tevens vereerd daarover een woordje te mogen zeggen Ik het reeds verschillende schooltentoon- stellingen bezocht en telkens kreeg ik nei ging tot glimlachen wanneer ik er van te rugkeerde want meestal was het tentoonge stelde werk niet dat der leerlingen, in vele gevallen was het dat der leermeesters of leermeesterressen dat men te bewonderen kreeg. Toen ik dus besloot toch maar naar de school in de dreef te Stappen kwam zoo onwillekeurig het gedacht in mij op eens nauw toe te zieu of de dames lee- raaressen daar prachtige werkjes konden maken en deze ook smaakvol konden ten toonstellen. Wat was ik ditmaal bedrogen. Ik stond er waarlijk over verwonderd en voelde me er tevens zoo verheugd om, en zal ik het maar zeggen ik was er ooit zelf wat fier op te kennen vaststellen dat In onze stad Nino ve er zulke prachtige tentoonstelling van schoolwerk kon worden ingericht. Alles was zoo eenvoudig en toch zoo schoon. Die schrijfboeken schijnbaar ordeloos, daar neergelegd waren aldus gerangschikt dat men er kon van zien al wat maar eenigzins het schoolwerk der leerlingen betrof. De kunstmatige bloëmtjes er tusschen ver sierden heel aangenaam en getuigden van goede smaak en werkelijke kunstzin. In de voor eene school, heel ruime zaal steeg mijne bewondering ten top, wat een kleurenschat, wat oen opeenstapeling van handwerken te veel om op te sommen. Door de kleinere voor eigen gebruik ver- vaardige voorwerpon, naai- en breiwerk, terwijl bü de grootere reeds gedacht is aan opleiding voor kinderverzorging. Aan het gepresteerde werk te zien, worden onze meisjes er voorbereid en opgeleid tot zorg zame en spaarzame huisvrouwen en moe dertjes. Verrukt was ik, eenvoudig verrukt bij het verlaten der school - Mevrouw de Be stuurster, en de Dames leeraaressen hare plichtbewuste medewerkers hebben den al gemeene lof ruim verdiend eveoals de leer lingen. Daarom wezen zij van harte gefeli citeerd. Deze prachtige geslaagde tentoonstelling zal stellig er toebijdragen de groote faam onzer Middelbare Meisjesschool nog te doen aangroeien. Exelsior blijve er steeds de leuze. JEF DE DEYN. Heden Zondag 15 eu Maandag 16 Juli. Liefde's Eiland Buitengewone Franco-Film met Claude France, Pierre Batcheff ens. een der prachtigste filmen van 't seizoen. Het is de laatste film, in dewelke de betreur de Claude France een rol heeft vervuld. Aan doenlijke tooneelen Luxeuse schikkingen. Be- tooverende zichten. Een film van groote waar de. Woensdag 18 Donderdag 19 en Zaterdag 21 Juli de lang verwachte film, eenp roduktie van de Alliance Cinematographipue Européenne, met de groote kunstenaars Jacque Catelain Charles Vanel. Deze film is in alle hoofdsteden van Europa en ook in New-York en de bijzonder ste sleden van Amerika vertoond geworden in gala vertooningen met den grootsten bijval. Toekomende Zondag en Maandag Het Opperste Uur Een film waarover lang zal gesproken worden. In 't kort Revue des Revues, een succes van het huis Gilbert, met Van Tuyckom en Mej. Gaultier als compère en commére. Eenige Titels Collette (Lily Dannita), D. en P. Wat de ;lorie kost, een meesterwerk. DeCirk (Charlie /haplin). Bericht aan de liefhebbers. S. M. Verbroedering. Deel op aankoop brood. Dinsdag 24, Woensdag 25, Donderdag 25 en Vrijdag 21 Juli telkens van 9 totla en van 2 tot 5 ure namiddag. De leden worden verzocht hun aandeelboek en broodboek mede te nemen. Een goede socialist is eerst en vooral goede samenwerker. Zondag 5 Oogst. Onze fanfaren Verbroedering zal deel nemen aan de groote nationale betooging der B. W. P. te Brussel op Zondag 5 Oogst. Wij doen een beroep tot alle partijgenooten om in groot getal aanwezig te zijn in Brussel, op dien dag. Voor da militianen van 1929. De jongelingen, die denken recht te hebben op vrijstelling of uitstel willen bekomen, moe ten de vraag doen, gedurende de maand Oogst 1928 ten stadhuize. De niauwe baan De voorbereidende werken vorderen goed en men verzekert ons dat toekomende jaar de nieuwe brug over den Dender zal worden ge bouwd. Paname I Panama I Panama I Strijd penning. Omdat Jacobs met een kalverskodde naar buis is gegaan l,oo. En omdat Jeanne er kon tent van was, nog ne l.oo. Omdat Henri Olivier zijnen overvlucht begint in te korten tot Erwetegem l,oo. En omdat hij altijd ga- tuigen heeft waar hij geweest is l,oo. Gezon gen door Charles Verdonck Roosje Lief», bij de Witten Tinei, te Nederboulacre, en rondgehaald door Victor Caroes 3,00. Een lied gezongen door Mevrouw Blanche Vae renbergh in de - Café Américain en rond gehaald door V. Stepné 5,05. Gezongen bij de Witten Tinei, te Nederboulacre, Wat vraagt een goede Republicain en rondge haald door V ictor Caroes 3,60. Totaal fr. 15,55. GEBOORTEN Mannelijk 11. Vrouwelijk lo. Totaal 21. HUWELIJKEN Eugeen Boterberg reiz. met Maria De Smet z.b. Judocus De fBruyn brouwersg. met Ber tha Coeman stikster Rene De Wever wever met Elvyra Van Aerdebrugge twijnster Louis Van der Borght, schoenm. met Joanna Gilbo, stikster Frans Matthys, landb. met Anna Bogaert, dienstmeidLouis tack, twijnder met Julia Manes, breister. OVERLIJDENS Petrus Ringoir wed. Maria De Moor z.b. 94 j. Dokter De Moorstr.; Maria Cosyns z.b. 57 j. wonende te Appelterre. Coleta Van Duerm. z.b. 66 j. BegynhofJacobus Meert man Melania De Wolf, Vellenbewerker 52 j. Nieuwbrugstr.; Octavia De Smet vr. Remi Els- kens z.b. 32 j. wonende te Haeltert. 3 Kinderen onder de 7 j. HUWELIJKEN. Jules Prieels, Nederboulaere, en Maria Thienpont, Edingschestraat. GEBOORTEN Emiel Battheus, Verbrandhofstr. Felicien Capeau, Kattestr. Gabrielle Cauwel, Meerschestr. Oeorges Imbo. Papiermolenstr. OVERLIJDEN. Edouard De Roeck, 7 j. Kloefstr. Nathalie Van den Bussche, 69 j. klooster zuster, Pinitentestr. Sch°on gelegen te Denderleeuw, Wellestraat zich te wenden tol Smak.n* Henri alle dagen zichtbaar.

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3