vraagt overal de Brouwerij J. DE BLIECK ZONEN Alom Geprezene Bieren der Specialiteit EXTRA TIGER ALE Prachtig Woonhuis Uit Aieuwerkerken. Uit Erembodegem. Uit Denderleeuw Okegem Iddergem Uit Ninove P A N AM E Welle Uit Geeraardsbergen Burgerlijken Stand - Aalst Geeraardsbergen Werkhuis en Bouwgrond Welgelegen Winkelhuis Dit ter Hand te Koop Burgershuis Voor de werkstakers van Torley Gezongen door de gebroeders Troch de koolmijner en rondgehaald door Smekens Vic tor 11,Bo fr. Bus gelicht in het lokaal 18,oo fr. Kameraden als gij het lokaal bezoekt vergeet niet uwe penning te storten voor de werksta kers. Hunnen strijd is den onzen. Rond do Gemeenteraadszitting van Vrijdag 12 Juli l.l. Al eerste punt hadden we aan de dagorde Proces verbaal van nazicht der Gemeentekas 2. Goedkeuring van verkoop der Kerkgoede ren, welke zonder opmerkingen werden aange nomen. Punt 3. Verordening op het bouwen langs heen de Buurtwegen. Den raad gezien de noodzakelijkheid om een einde te stellen aan bebouwingen die in tegen strijd staan met het schoon uitzicht der ge meente, en tevens met het veilig houden aer vervoerwegen stemt een dagorde, waarin de bevolking wordt kenbaar gemaakt, dat ieder een verplicht is alvorens aan te vangen met het bouwen van een huis of iets dergelijks, een toelating aan het Gemeentebestuur zal dienen te vragen. Aldus zal men een algemeene regel van bouwen kunnen aannemen, en zal het noodige getal meters, welke men dient te behouden voor de openbare wegen gevrijwaard blijven. Punt. 4. De Raad neemt akte van een brief, f;ezonden door den Heer Gouverneur en doe- ende op de wedden der gemeentebedienden. Punt 5. Gemeenterekeningen 1927, zonder opmerkingen aangenomen. ORDEMOTIE. Koetj vraagt per ordemotie hoeveel de ge meentewerklieden op dit oogenblik reeds win nen. Tot zijn groot spijt, moet hij vernemen dat deze reeds meer verdienen dan hij zelf heeft gevraagd. Aldus is hij noodgedwongen hulde te bren gen aan onze makker De Schrijver Polydoor, als Schepene, en wenscht dat we op den inge slagen weg voortgaan. Koetj jongen, U zijt heel erg veranderd Nu komt ge ons reeds bestoeffen, terwijl U vroe ger niets dan verdachtmakingen en leugens omtrent onze werking kondet uitbabbelen. Vergeet Koetje, dat we van U den raad niet te ontvangen hebben om op den goeden weg voort te gaan. Goed doen is alléén onze leuze, en juist hierom hebben we niet gewacht tot gij ons dat zoudt gezegd hebben. Denkt nu ook niet Koetje, dat we onze goede inzichten, om de gemeente te helpen besturen, met deze geringe vlijerij uit het oog zullen ver liezen want ge gaat zonder den waard rekenen. Uwen zeever van over drie weken nopens het bezoek van onzen Schepen De Schrijver, aan de gemeentescholen, klonk heel anders dan uwe taal in den gemeenteraad, waar we na tuurlijk bij waren. We zullen t. k. week hierop eens terug ko men. Het Kristen Syndikaat van Staatsarbeiders heeft hier verleden Zondag zijn Vaandel ingehuldigd. Ze hadden er iets speciaal van gemaakt, want ook Minister Hey- man heeft er geweest preêken. Veel volk was er niet in evenredigheid met den gedanen ef fort men spreekt van 500 man in hun stoet. Buiten M. Heyman hebben er ook nog gespro ken Van Scliuylenberh, De Bélhune en een priester. Wat er zooal verteld is, kunnen we gissen. Een groote hoeveelheid bluf verkocht, veel beloofd wat ze nooit zullen volbrengen, en de socialisten eens goed.... gekamd. De Staatsarbeiders kunnen schatten hoe zwaar het Kristen Syndikaat zoo al weegt, wat het reeds gedaan heeft voor hen, en wat ze in de toekomst mogen er van verwachten. Het Kristen Syndikaat is slaaf, is dienaar der grooten iets doorvoeren op eigen krachten durft het niethet komt zoo altijd van achter af aangetippeld, zooals bredden Dit Syndi- kaat bepaalt zich tot het goed brengen van persoonlijke kwesties; van algemeen nut is het niet. Zeer sterk kan het nooit worden, gezien zijn négatieve werking. We betreuren de men schen die er hunne hoop in stellen en cr hunne schoone centen in steken. Voor hun geld kun nen ze beter gediend worden. We kunnen onze dappere muzikanten niet genoeg bedanken voor hun icverige medewer king aan de propaganda. Zondag 15 Juli hebben ze zich weeral eens flink geweerd te Santbergen. Den bijval die hun aldaar te beurt viel zal voor hen zeker een goede aansporing zijn om zich met nog meer gloed en liefde aan de schoone zaak van t Socialisme te spannen. N„r Oostende op 29 Juli. Na 't werk komt het vermaak. Een heel jaar door hebben ons muzikanten zich geofferd. Nu gaan ze op speelreis, 't Is hun van harte ge jongd. We wenschen hen dan ook veel leute en plezier. Ons muziek geeft concert op deu Kiosk ran Mariakerke om 11 uur. Vertrek uit Denderleeuw om 7,49. Terug uit Oostende om 21,48 ure om aan te komen in Denderleeuw om 2d,2o uren. Wie meegaat late zich ten laatste tot heden Zondag 22 Juli opschrijven in 't lokaal. Botooginu Brussel op 5 Oogst Ons muziek en onze roode wacht trekken er naar toe. ledereen make zich gereed. Toekomende week geven we inlichtingen over de uren van vertrek en terugkomst. Ons Cinema-Bal bekomt alle zondagen een uitbundige bijval. Heden Zaterdag 21 Juli speciaal bal en Cms- mavertooning ten voordeele van ons muziek. Algemeen# inkomprija l,so. Dansen vrij. Zondag 22 Juli. Cinema-bal aan 2,60 fr. dan sen vrij, met nieuw programma. Zïekenbond Mloyson De zieke leden die onderstand genieten ge lieven, bij de uitbetaling den zaterdag van B u. tot 6 uur, hun lidboekje mede te brengen. De specialiteiten mogen nog alleen afge leverd worden na toelating van den voorzitter of sekretaris. Pijnlijk ongeluk Ons medelid van den ziekenbond De Coorde Camiel is zondag bij 't zwemmen verdronken en dit in 't bij zijn van zijne vrouw en kinde ren. Ongelukkiglijk was geen enkel zwemmer ter plaatse om te redden. De droefheid van vrouw en kinderen is on beschrijfelijk. Bond Moyson biedt hen dan ook en aan gansch de familie de innige deelneming in den smartelijken rouw. Santbergen Ter gelegenheid van kermis Lusthadden onze ijverige partijgenooten een propaganda- dag ingericht met de muzieken van Dender leeuw en Ninove. De vrienden van Denderleeuw werden aan den trein van B uur door talrijke makkers ontvangen. Hun optocht door de gemeen te was een echte stoet geworden. Aan 't uiteinde van 't dorp werden de vrien den van Ninove, die eerst naar Denderwin deke waren, opgewacht. Maar door de gewel dige hitte was Ninove in de patatten gevallen; alleen de voorposten met natuurlijk den dikken Coster aan 't hoofd, waren door de vuurlijn ge drongen. Met volle geklop dan toch maar naar de Lust. Daar verdrong zich een menigte en als de Internationale werd aangeheven kwamen hon derden toehoorders zich rond de spreektafel scharen. Onze vriend Van Trimpont opende het vuur en stak hier een flinke redevoering af die op daverend applans werd begroet. Daarna sprak gezel De Bruyn over al de brande vraagstukken de militaire ontwer pen de pachtwet het ouderdomspensioen van lo fr. per dag totdat iedereen en speker en toehoorders mesnat waren van 't zweet. Onze vrienden behaalden een bundigen bij val. Voorwaar Santbergen is aan 't herworden en bij de aanstaande kiezing stemt iedereen socialist. Daarna zong onze vriend Van der Poorten ten voordeele van een ongelukkigen mijnwer ker die reeds 6 maand in 't Hospitaal ligt. Eene omhaling bracht 212,80 fr. op. Van harte dank voor die schoone daad van solidariteit. Onzen besten dauk aan de vrienden van Ninove en Denderleeuw en vooral aan de ijve rige muzikanten. Tot wanneer nog eens Zooals beloofd gaf onze Volksvertegenwoor diger De Bruyn op Zondag lo Juli; na de eerste mis, een nieuwe meeting. De fameuze fronters en hunnen Van Opden- bosch waren natuurlijk niet op post om te de bateeren over de besprekingen in de Kamers naar aanleiding der Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen. Met de verslagen der Kamers in de hand kon ODze gezel aantoonen op welke flinke manier hij de rechten der bevolking en vooral der arbeiders had verdedigd, terwijl Van Opden- bosch alleen was tusschen gekomen om zich te beklagen dat de aandeelhouders der maat schappij dus de centenbezitters zoo wei nig te zeggen hadden. Dat zal natuurlijk zwaar op de maag der fronters liggen en niet zoo gemakkelijk te ver teeren... en te vergeten zijn. Bij 't uitgaan der tweede mis. kwam onzen De Bruyn per fiets aangesneld uit Okegem. Gedurende een goede halve uur lichtte hij de militaire wetsontwerpen der regeering toe en wees aan met officieéle bewijzen hoe de Vlaamsche bevolking vooral in de doeka- kens wordt gedraaid met de gewestelijke in deeling. Iddergem wil van zoo'n systeem niet weten en eischt met klem den diensttijd van 6 maan den, eene eerlijke indeeling en onderricht in de taal der soldaten. Uitslag Ballonnekens-Prijskamp EEN MEI 1. Wachtelaar Frans, Geeraardsbergschestr., 131St. Laurent Blangy, 101.470 km. 2. Van Laeren Gaston, Geeraardsbergsche str., 22 Leke (Keyem), 82.85a km. 3. Franchet Philomène, Pamelstraat, 141 Wevêlgem, 57.354 km. 4. Engels Elsa Avelgem, 39,706 km. 5. Wauters Lucienne, Ameiveldstraat, 7i Deurle, 33.823 km. 6. Borloo Elvire, Statieplein Ronse, 30.294 km. 7. Madame Osc. Mondelé, Lavendelstr. 34 Flobecq, 22.352 km. 8. Schepens Lodewijk, Pamelstraat, na; Nederbrakel, 18.235 km. 9. Gryseelk Clara, Lavendelstraat, 28; Michelbeke, 17.647 km. 10. Van de Wiele Richard, Nederwijk, 47 Everbecq, 17.008 km. 11. Arys Willy, Prelegem, 40; Strypen, 16.470 km. 12. Sonck Gilbert, Prelegem, 3 Deftinge, 13.823 km. 13. Louise Debbaut, Ameiveldstraat; 58 Geeraardsbergen, 12.353 km. 14. Van der Haegen Paul, Geeraardsberg schestr. 58 Geeraardsbergen, 12.353 km. 15. Van der Biest Marcel, St. Pietersstraat, 77, Meerbeke Schendelbeke, 9.75O km. 16. Van Muylem Richard, Prelegem, 4o Smeerhebbe, 7.352 km. 17. De Villaer Edmond, Geeraardsbergsche- straat, 21Grimmingen, 6.764 km. 18. Sertin Georges, Prelegem, 18 Santber gen, 5.294 km 19. De Deyn José, Geeraardsbergschestr. Santbergen, 5.294 km. 20. Sonck Simone, Savooistraat, 42 Voorde 4,600 km. 21. Van De Velde Camiel, Nederwijk, i27 Voorde, 4,600 km. 22. D'Hondt Arthur, Nieuwpoortveld, 29 Voorde, 4,600 km. 23. Dannau Albert, Prelegem, 65 Voorde, 4,?00 km. 24. De Vleeschouwer Germaine, Geeraards straat. 1O8 Pollaere, 3,235 km. 25. Walravens Polidoor, Geeraardsstr., 1O9 Appelterre, 2,647 km. De iO eerst geklasseerde deelnemers, mogen hunne prijs afhalen op het Partij-Secretariaat, Lokaal De Redding heden Zondag, van 10 tot 11 ure voormiddag. Cinema Zaterdag 21 en Zondag 22 Juli De groote film Liefde's Eiland met Claude France, Pierre Batchefl, een Fran co Film, een prachtig en machtig spel Een juweel der fransche cinematografie. Een gansch buitengewone film. 't is Parijs. Deze superproduktie aan de Alliance cine matographique Européene wordt in Volkscine ma vertoona. Maandag 23 Woensdag 25 en Donderdag 26 Juli Panama I Panama I Panama I lang zal er over deze film gesproken worden te Ninove, want 't is iets geheel uitzonderlijk. Het leven te Parijs is er in weer gegeven. De beste kunstenaars zijn de vertolkers er van. I De nieuwste, schoonste beste filmen in den 1 Volkscinema, gemakkelijke zitplaatsen en de verluchtste zaal. Het tweede bedrijf der groote komedie, voor den verkoop der gemeente goederen is hier dus afgespeeld. Onder voorwendsel van specu latie zijn de prijzen door hunne kleppers weer verbazend hoog gestegen bij zoo verre dat hunne hoogste verwachtingen ver overtroffen zijn. Zij hebben dus geld geraapt met de vleet en kunnen naar believen de straten waar de beste vrienden wonen in prachtlanen herschapen. Het is wel te hopen dat zij nu nog andere van hunne kiesbeloften zullen vervullen en den overkant van den halt nu ook electrisch zullen doen verlichten. Deze inwoners betalen zoowel als al de anderen aan hunne pracht werken en vragen met reden dat hetgeen hun van over twee jaar beloofd was zou verwezen lijkt worden. Jammer toch dat den verkoop dezer goede ren niet van stapel geloopen is, zooals het be hoorde en er sommigen, omdat zij niet geel genoeg zagen, er van tusschen gecijferd zijn en het hun beloofde bouw plekje niet bekomen hebben. 'tZijn hier in Welle toch kerels die alles doen ten voordeele van iedereen. De kozijntjes winkel is voor goed naar hier verhuisd. Cinema Heden Zondag 22 en Maandag 23 Juli. Het Opperste Uur Het dramatische meesterwerk van Franck Borzage een machtige ongeèveimrde vertol king Charles Farrell en Janet Gaynor Nooit werd een film vertoond, door dewelke de toe schouwers meer worden ontroerd. Een film van groote waarde. Revue der Revues Nieuw 1 nieuw nieuw Compère Van Tuyckom, commère Yvette Gauthier, 'tzal een succes zijn. Toekomende Zondag en Maandag De kleine Danseres met Lily Damita. In de dienst der Glorie. Au service de la Gloire S. M. Verbroedering. Deel op aankoop brood Dinsdag 24, Woensdag *5, Donderdag 26 en Vrijdag 27 Juli, van 9 tot 12 en van 2 tot 5 ure namiddag. Naar Brussel Op B Oogst zal te Brussel eene groote be tooging plaats hebben, waarin vooral de jeugd groepen en afdeelingen der verweerkorpsen zullen op marcheeren. De fanfaren Verbroe- ring neemt aan deze betooging deel, alsook jeugdgroep en verweer. Al de vlaggen zullen er ook zijn. De partijgenooten, die eenigszins kunnen moeten dien dag te Brussel zijn. Tooneelverftooning. De tooneelkring -Voor Recht en Vrede» zal opvoeren met Kermis. Woensdag. De die vegge Toonoelspelin 3 bedrijven door Bogaert. Kermisfeesten Het programma is opgemaakt en de plak brieven zullen binnen enkele dagen verschij nen. Er is voor verscheidenheid en afwisseling gezorgd, en mocht het weder mee willen, 't zal zeker niet aan volk ontbreken. De zo- mercalvacade op Zondag 26 Oogst belooft bij zonder wel te lukken. La Revue des Revuós Van Tuyckom Yvette Gauthier. Gemeenteraadszitting Woensdag 18 Juli. Voorzitter De Nauw, Burgemeester. De raad is voltallig, buiten de heer J Pieraert. Punt l. Nazicht Stadskas, 2° kwartaal 1928. Goedgekeurd. Punt 2. Plaatsrechten markten. Schepen Bauwens, geeft lezing van een brief door den heer Gouverneur gezonden, waardoor hij laat weten, dat de heer Minister van Bin nenlandsche Zaken hem bericht, dat het verbo den is, plaatsrechten te eischen op konijnen en pluimgedierte per kop, en deze taksen moeten vervangen worden door een plaatsrechtop den omvang der korven of andere, waarin de die ren ter markt gebracht worden. Schepen Bauwens doet opmerken dat sedert vele jaren de marktrechten hiergeind werden per kop, maar stelt niet min voor de voorge schreven wijziging aan de plaatsrechten te brengen; zulks wordt met algemeene stem men aangenomen. Punt. 3. Kermisfeesten. Het programma wordt door de gemeenteraad algemeen bijge treden. Punt 4. De begrooting van de Commissie van Openbaren Onderstand 1928, wordt goed gekeurd met algemeene stemmen. Deze be grooting is nagezien geweest in de afdeeling van finantiën. Voor wat de perequatie betreft der wedden van de bedienden der C. O. is de raad algemeen t'akkoord, dat de gemeenteraad slechts over een bepaald voorstel zijn oordeel kan uitspreken, en de wensch wordt door alle leden uitgedrukt, dat het wedde-barema ver gezeld zou zijn van een uurrooster, vaststel lende hoeveel uren de bedienden ten bureele moeten zijn. Punt. 5. Stadsbegrooting 1928. De burge meester vraagt aan den raad de wensch uit te drukken, opdat de Bestendige Deputatie zou terug komen op haar bes'uit, waardoor zij de wedde der Schepenen 't zij 3ooo fr. niet heeft goedgekeurd. De wedde der Schepenen was voor den oorlog 500 fr. dus is het voorstel (3ooo) van den gemeenteraad niet overdreven, dit voorstel wordt aangenomen door de 7 so cialisten. Mijnheeren D'Haenens, Eyckermans en Fischlowitz, de heeren Flamant en Flamée onthouden zich. De burgemeester wijst op de verbetering ge bracht aan de wedden voor de onderwijzers van het Adultenonderwijs. De heer Eycker mans vraagt inlichtingen over verscheidene artikelen, en bijzonder betreffende het onder wijs, hij maakt opmerkingen over den Zwem kom het Schepencollege had reeds besloten het noodige te doen om verbetering aan den toestand te brengen. Schepen Collyns spreekt van betere inrichting en ook van stortbaden. Na bespreking van verschillende artikelen, wordt de begrooting, dewelke in gewone ont vangsten sluit met een batig slot van 3125 fr. in haar geheel goedgekeurd door de 7 socialisten, de heeren Fischlowitz (liberaal) en D'Hae nens (kath.), de heeren Flamant, Flamée en Eyckermans onthouden zich. Punt 6. Verscheidene overeenkomsten geslo ten met de eigenaars, die afstand moeten doen van hun eigendom voor het leggen van de 7 nieuwe laan, worden met algemeene stemmen door den raad goedgekeurd. NATIONALE MILITIE Lichling van 1929. BERICHT. Zijn verzocht zich bij het Gemeentebestuur aan te melden tusschen 1 en 31 Augustus 1928 om er het vereischte formulier in te vullen of om hunne aanvraag schriftelijk (1) te laten geworden (liefst per aangeteekenden brief) aan Burgemeester binnen hetzelfde tijdbestek. 1* Dein 191o of 1911 geboren jongelingen, die vragen om vóór het binnenroepen hunner klassedienst te mogen nemen (art. 9 der wet.) 2® De militianen der klasse van 1926, de uit gestelden en de bij deze klasse gevoegde ver daagden, die om een uitstel van onbepaalden duur verzoeken (art. lo der wet. 3e Die om een uitstel van één jaar of om de vernieuwing van een uitstel verzoeken (art. 12 der wet). (1) Ingeval hem het in te vullen formulier per post toekomt. Strijdpenning Wie aardappelen wil, kan zich wenden tot Edgard De Coster, maar hij heelt geen klei ner dan zijnen schoen l,oo. De aardappelen zijn de reden van de plezie rige reis van vier kwade jongens die uit Aalst vertrokken en lo minuten nadien terug in Aalst toekwamen in plaats van in Oottegem l,oo fr. Omdat Jacob met een kalverskodde naar huis is gegaan l,oo. En omdat Jeanne er kon tent van was, nog 'ne 1 00. Omdat Oli vier zijnen overvlucht begint in te korten tot Erwetegem 1,00. E11 omdat hij altijd getuigen heeft waar hij geweest is 1,00. Gezongen door Charles Verdonck Roosje Lief bij de Wit ten Tinnel te Nederboulaere, en rondg. door Victor Garoes 3,00. Gezongen door Mevr. Blanche Vaerenberg in do café Ame- ricain en rondg. doorV. Steppe B,06. Gezon gen bij de Witten Tinnel te Nederboulaere Wat vraagt een goede Republicain rondg. door Victor Caroes 3,Bo. Totaalfr. i7,65. GEBOORTEN Mannelijk 7. Vrouwelijk 9. Totaal lö. HUWELIJKEN Clemens Ringoir, ondern. met Augusta Van Gucht, z. b. Joost Vinck, twijnder, met Yvonne Bellon, twijnst. Alfons De Smet, velomaker, met Maria Van Eygem, twijnster. OVERLIJDENS Pierre Antonissen, wr Maria Lison, zanger, 49 j- Vrijheidstraat. Maria Van Liedekerke, w' Karei Beazar, z. b. 44 j. wonende te Heldergem. Hendrika Tombeur, twijnster, 12 j. Diepe- straat. Petrus Wuytens, m. Maria Mortier, schrijnw. 62 j. Binnenstraat. James Bryson, m. Margaret Hollis, 6s j. Brusselschen steenweg. HUWELIJKEN. Paula Van der Poorten Adam, en Alina Wese, Lessenschestr. Achiel De Prijk. Gast- huisstr. en Julietta Moreels, Marminnestr. GEBOORTEN Alberta De Spiegeleer, Verbrandhofstr. Maria Foubert, Molenstr. Marcel Van Dam me, Statieplein Gaston Aetheunis, Wegvoe- ringstr. OVERLIJDEN. Maria De Groote, 61 j. vrouw Arthur Degie- ve, Statieplein Philomena Deloy, 90 j. vrouw Frans Borreman Penitentestr. Kantoor van Notaris De Windt te Aalst OPENBARE VERKOOPING van een zeer SCHOONEN EIGENDOM begrijpende mal Koetspoort te Aalst, Dirk Martens- en Wellekensstraat Notaris DE WINDT te Aalst, zal open baar verkoopen Een grooten en schoonen eigendom te Aalst, Dirk Martensstraat, begrijpende woonhuis, werkhuis en bouwgrond, groot 5 a. 90 c. a. Verdeeld in 3 koopen. Koop 1 eon prachtig woonhuis met groote inrij poort, koor en achterbouw, groot 1 a. 80 c.a. Dit huis begrijpt gerieflijke half kelderkeu ken en eetplaats, provitie en wijnkelder, op 'tgelijkvloers salon, eetplaats en bureel; op de verdiepen B slaapkamers, verder 1 mansardekamers en zolder. Heel het huis is in allerbesten toestand van onderhoud binnen staan al de muren in olieverf. Pomp en regenwater, leiding van electriek, gas en stadswater. Koop 2. Een groot en sterk werkhuis met verdiep, groot 1 a. 3o c. a. Koop 3. Prachti- gen bouwgrond hebbende eene breedte In de Wellekensstraat van 7 m. «5 cm., groot 2 a. 80 c. a. Dozen eigendom is bewoond door den ei genaar M. Eg. Vernimmen. Koopen 1 en 2 zullen vrij zijn korten tijd na de verkooping en koop 3 onmiddelijk. Te bezichtigen den Maandag en Donder dag nanoen, telkens van 2 tot 5 uren. ENKELE ZITDAG Donderdag 26 Juli 1928, te 3 ure nanoen ter herberg in de Zeshoek bij Mme We Van der Borgbt, te Aalst, Dendermondscbe- steenweg. Voor verdere inlichtingen en plan zie man afllchen of wende men zich ten kantore van Notaris De Windt. Openbare VerkoopiDg van eeu te Aalst, Kerkstraat Notaris DE WINDT te Aalst ral openbaar verkoopen Een schoon en goedgelegen winkelhuis te Aalst rechtover de St. Martinuskerk, nr 23, groot 1 a. 10 c. a., bewoond door Mme We Aug. Agneessens. Dit huis is samengesteld ala volgtWin kelplaats, plaats daaropvolgende, gang, koer, keuken. Op het 1* en 2* verdiep 5 kamers, Pomp, od regenwater, gas en electriciteit. ENKELE ZITDAG Donderdag 26 Juli 1928, te 3 ure nanoen ter herborg In de Zeshoek bij Mme We Van der Borght, te Aalst, Dendermondsche- steenweg. Schoon gelegen te Denderleeuw, Wellesiraat zich te wenden tot Smekens Henri alle dagen zichtbaar.

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3