vraagt overal de Brouwerij J. DE BLIECK ZONEN Cinema Moderne Alom Geprezene Bieren der Specialiteit EXTRA TIGER ALE £)e JKHey ber (Blode Prachtig Woonhuis Uit Lede Uit Denderleeuw Uit Ninove Uit Geeraardsbergen Uit ter Hand te Koop Uit iNlieuwerkerken. Sottegem De Kleine der Variëteit BIS MISOAOXffiSSL G4Y&LEEIA RWSTIC&KA De Geheiligde Berg Werkhuis en Bouwgrond Burgershuis rond bij P. V. d. Borre 8,lo. Dezelfde schui feld nog l7,oo. gez. A. Raelandt bij P. V. d. Borre U,oo. Bombeek Leop. 5,oo. Lied van Pierla gez. bij Meganck H. 8.00. A. Buyl en M. Verbeke zongen op huwelijk E. Vinck en L. Belon 22,00. Nog door de zelfde op feest an Vinck en Bellon 29,55. Dierikx Jan 5,00. gez. door C. V. d. Meersch bij G. Schollaert ,40. gespeeld op de piano bij F. Vergeylen ragel lo,oo. A. Perdaens en J. Doyen 9,00. gez. Jos. Lauwreys bij Callebaut Erembode- ;em 3,50. Nog in't zelfde huis 3.50. gez. A. I. d. Meersch en Lauwreys bij Pater De Wit 3,5o. Delens H. 2o,oo. gez. C. Bastiaens bij Th. Beerens 8,9o. Den baasl.lo. gez. Warken de garcon bij Mieken Medarts 12,80. Denzelfde 4,20. Nog denzelfde bij A. Kerrewagen 6,00. Gez. Schelk Annast bij De Veylder G. 19,20. J. Vergeylen zingt bij Verbraeck'T en Wauters P. rondgehaald 16,00. gez. Pros. Vergeylen bij Leon Pots 9,00. gez. Cl. Da Neef bij A. Calle baut 17,50. Het lied Margot gez. door B. Dhae- se bij F. Heyman 6,00. E. Fraok maakt een rondeken in't Kelderken bij P. De Schrijver 2o,oo. Bij denzelfde door de schuifelaar 2o.oo. gez. Iv. Keppens bij W. Michiels 2.55. A. Kie kens maakt een ronde J. Cammu 9,25. gez door F. De Schrijver Th. Vergeylen 7,5o. Boks match geleverd door E. Van den Broeck 7,20. gez. bij schoone Miel door J. De Smedt 7,5o. jez. R De Brouwer bij denzelfden ter gelegen- ïeid van De Rop zijn dekoratie feest 17,lo. Boeykens G. li,5o. Rondgehaald bij G. Petit W. C. Vader Wauters 11.5o. Van Cigaret 2,00. rez door C. Van Meikebeek bij Osc. Bombeeck 0,00. Omdat zijne vrouw (onleesbaar) l,oo. Oscar zij vrouw ook 5,00. Constant Spar ook l,oo. Const, heeft overgep... l,oo. Lep. De Ester en dikke Marie 16,15. Gez. de lustige vrouw van St. Job. lo,oo. Const, zingt L De Boek een ronde bij O. Bombeek 15,25. Gez. Ant Bosman bij V. D. Spiegel in de huizen Neettens 11,00. Op de reis naar Ninove reedt L. Speeckaert te gen een auto die stil stond E. Van Hove viel van schrik van zijn velo J. De Boeck reed de kleine omver die droomde en M. De Decker en P. De Schrijver zoo hartelijk deed lachen gaf M. Schoup 5,00. gez. bij G. De Smeds 16,15 gez. F. Stricks U. Deprez 12,35. Door Louis Steenhaut 14,65. Door Mandus 8,60. Door M. Steenhautlo,oo. gez. Emm. De Petter bij A. De Geynt l4,lo. gez. J. Kuyper bij G. De Bruyn 24,50. Van een paar werklieden derTis. Teintur. lo,oo. gez. Rom. Carnand W, C. Jean Jaures rondgehaald door Beerens lo,oo. gez. door Joseph Wasteels bij L. V. d. Bremt lo,oo. Totaal 4525,85 fr. ErretaGez. Beeckman Fr. (Barakken) moet zijn 17,00 in plaats van 7,00. DE KIESSTRIJD BEGONNEN. Hier in onze gemeente begint men stilaan de beweging te zien voor de Kamerverkiezing van Mei 1929. Al onze tegenstrevers zijn reeds aan het werk om de verdeeldheid die hier heerscht onder de bevolking nog meer te be werken. De katholieke partij met M. de pastoor aan t hoofd is reeds nare werkzaamheden begon nen en heeft een Middenstandsbond gesticht, natuurlijk om de belangen van dezen te ver dedigen. Alle kleine burgers en neringdoeners worden daar in opgenomen, en dezen moeten voor hunnen groep zorgen, daarnaast een Syn- dikaat der Kleermakers dat juist bestaat, om deze menschen onder hunnen hiel te houden; maar van de patroons iets afdwingen dat be staat niet. Alsook worden de boerkens samen geroepen en aan deze beloofd van voor hun te zorgen maar, in de Kamer mogen zij van deze vrienden op de pachtwet wachten, en zoo worden de kiezers van nu af gevleid, om hun dan voor de zooveelste maal te blinddoeken. Ook de Fronters doen hun best om de Socia listen te bekampen hebben anders geene vijanden. De werkende klasse verdeelen is hunne leuze. 1 En wat betreft de kleurloozen, deze begin- nen terug als strijdmiddel de Vossen te be- j kampen, om de arbeiders daartegen op te zet- ten en deze laatsten zoo te verdeelen. Dat j onze werklieden daar zich voor de tweede maal niet zullen laten beetnemen, daar zijn wij van verzekerd, want van hetgeen van deze heeren verwacht was, is niets in huis gekomen. Zi j verklaren eerst de meerderheid vooraleer j er iets kan gedaan worden, maar intusschen I belpen zij ons verdrukken en zetten zij de so- j ciale werken op de lange baan, stichtten zij syn likaten voor de liberalen, en zullen zij ook roepen toekomende kiezing stemt voor de liberalen. j Ja vrienden, het is aan ons, deze mannen j hunne schelmstreken kenbaar te maken, en den strijd aan te gaan tegen deze verdeelers, want de strijd voor ons welzijn ligt alléén in onze eigen macht besloten. De Socialistische partij is ook de groote kiesstrijd begonnen. Niet met onderduimsche werking, niet met platbroekerij of verdeelers- taktiek, maar wel met open vizier. Bijna alle weken komen we voor de pinne met allerhande plakbrieven, de misdaden on zer tegenstrevers aan den schandpaal spijke rende. Dat onze tegenstrevers zich eens ge- waardigen met onze beweringen te weer- leggen. Maar dat zullen ze niet, omdat de feiten onweerlegbaar zijn We zijn er ten zeerste om verheugd, omdat we aldus nogmaals vaststelle- len, dat alléén de Socialistische partij met zuivere handen voor het kiezerskorps kan ver schijnen. Daarom weze nogmaals de zege aan ons. POLITIKUS. Allerhande scheldwoorden vanwege den H. Koetj naar het adres van onzen knappen Schepeu aangaande dit feit, doen dit verom derstellen. Het schjjnt een doorn in den voet te zyn van M. Koetj en Sooi, vooral omdat ze voe len dat onzen Schepen, op onderzoek is ge gaan, om gebeurlijke verbeteringen aan de school te doen brengen. We weten het, als het bij dieheeron voor de Gemeentescholen moet gevraagd worden, komt er heel weinig van in huis, alhoewel ze met beide handen bestendig bereid zijn, te stemmen om meerdere verbeteringen voor de katholieke scholen. Dit onderzoek vanwege onze Schepen Pol De Schrijver, die tusschen haak jes gezegd, naar anders niets zoekt dan goed te doen voor de bevolkiüg, heeft heel wat herrie en gepraat in de gemeente doen ontstaan, en heeft ons vooral de gele genheid gegeven eens do mentaliteit van Koetj en Compagnie, na te gaan. Tusschen pot en pint, kramen ze maar eenvoudig uitals Pol De Schrijver wil dat er verbetering aan de Gemeenteschool komt, dat hy het dan op zijn kosten doet, hij heeft geld genoeg gewonnen met zijn land Valt niet omver beste lezer of lezeres, want het is zoo. Denken die heeren nu waarlijk dat de So cialisten zich met allerhande konkelfoezerij bezighouden zooals de kadotters Glad mis heeren, want we zijn er alléén om de bevol king te dienen, maar niets anders Begre pen Indien de houding van Koetj en Compag nie aldus blijft zullen we ons genoopt vin den eens met de kaart op tafel tespelen, en de verradersrol hunner vrienden in Kameraan de bevolking laten kennen, en desnoods met een manifest. We weten het, van demagogen als Koetj en Compagnie hebben we alles te verwach ten, maar we zeggen toch, indien er iets aau de Gemeenteschool tol verbetering kan gebracht worden, wij ons in geenen deele met dergelijke prietpraat zullen bekomme ren en er het noodige zullen voor doen. 't Is waar den nijd en den haat, brengt het soms ver bij zekere mensGhen, en derwijze hebben we nog meerdere fanatieke knepen te wachten. Gelukkig, we kennen de mentaliteit van onzen Pol, benevens de andore kameraden van de Gemeenteraad al die stommiteiten, en herbergpraat vanwege de Groenkrui- sors raakt nog hun hielen niet, en dat zie, ja dat doet ons genoegen. Zegaanhun eigen gang, die bijzonder door de bevolking van Nieuwerkerken, wordt geprezen en dat zegt ons meer dan den vuigen laster van Koetj en Compagnie. EEN DIE HET WEET. 'ft Sftaat hén niet aan. Onze lozers zullen het zich nog herinne ren, dat we enkele weken geleden een be- knopten uitleg gaven in «Recht en Vrijheid" nopens het onderzoek van onze Schepen, Pol De Schrijver, in do Gemeentescholen. Dit onderzoek scheen niet goed in de smaak te vallen van onze Groenkruisers». Op de Bestuursvergadering van Dinsdag bij- woond door gezel Nichels uit Aalst, is er ge handeld over de te voeren propaganda, niet alleenlijk met het blad Recht en Vrijheid, maar ook over de propaganda op den buiten en goede maatregelen zijn er getroffen. Wij hebben te dien gevolge heden Zondag eene algemeeae vergadering belegd voor den Propagandaclub 's morgens om 10 uur bij Bee rens Jozef, met het volgende dagorde Bespreking reis Brussel 5" Oogst. Propaganda op den buiten. Finantieëlen toestand van den Groep. Verscheidenheden. Elk zal willen op post zijn. Ziekenbond Moyson Zondag 1.1. hebben wij eene Algemeene Vergadering gehouden de opkomst der leden was redelijk. Verscheidene belangrijke puuten stonden aan de dagorde. De kameraad Lefèvre Leon is aangesteld ge worden door de algemeene vergadering als Sekretaris van den bond in vervanging van makker Sanglan. Een reglement van inwen dige orde voor de afdeeling is voorgedragen geworden en goedgekeurd en zal aan ieder huisgezin ter hand gesteld worden. Een voorloopige bilan der eerste zes maanden wordt voorgelezen die na eenige verduidelijkingen door de algemeene vergade ring worut aangenomen en men komt 't akkoord het blad Recht en Vrijheid aan ieder huisgezin van den ziekenbond te laten bestellen, de prijs van het blad zou met de bijdrage van den ziekenbond betaald wor den en dus door den bode van den bond ont vangen worden. Men komt 't akkoord, het bestuur de noo dige maatregelen te laten treffen om dan bin nen twee of drie weken nogmaals eene ver gadering te houden met het bijzonderste punt op de dagorde het blad «Recht en Vrijheid» om de definitieve regeling van het blad goed te keuren. HET BESTUUR. Strijdpenning. Gezongen Mangeleer Frederik en rondge haald door Keymeulen Arthur bij Peters Oscar 5.25 fr. Heden Zondag 29 Juli, gaan ons knappe muzikantjes naar Oostende. We wenschen hen veel leute en plezier. Vertrek om 7 u. 49 aankomst te Oostende om 9 u. 34. Terug uit Oostende om 21 u. 48 aankomst te Denderleeuw om 23 u. 20. Concert op het kiosk te Mariakerke, om 11 u. Naar Brussel Op Zondag 5 Augustus, zal dus te Brussel de groote mobilisatie plaats grijpen van al de socialistische jeugdgroepen van heel het land. 4000 vlaggen zullen in den stoet marcheeren. 100 muziekkorpsen verleenen hunne mede werking. De roode wachten zullen dien dag aan de fascisten toonen wat 'n macht de arbeiders eventueel zullen gebruiken om de arbeidsin stellingen te verdedigen. Ons muziek zal ook van de partij zijn, als mede onze roode wacht. We doen een beroep op al de vriendinnen en vrienden, om dien dag naar Brussel te gaan. Vertrek uit Denderleeuw om 8 u. S. Iedereen op post. Groofte Kermis breekt weldra aan. Hebben ons gemeentebe stuurder8 er nog niet aan gedacht Gaat men dit jaar in vrede en vriendschap kermis voeren of gaat het weer looze oorlog zijn De socialisten zijn bereid hunne medewer king te verleenen. Cinema Zaterdag 28 en Maandag 30 Juli en Woensdag 1 Oogst, buitengewone vertooningen. De groote film Heft Opperste Uur met Janet Graimor en Charles Farell aari- aandoenlyk drama, een prachtwerk. Toekomende Week. Coleftfte Danseres met Lily Damita. Zij komen terug VanTuyckom en Yvette Gauthierin de Revue des Revues t zal een overgroot succes zyn. Wie kent ze D. P. een koppel rare gasten. In 'ft Korft De laatsteen beste film vau Charlie Cha plin. ROND EEN PROCES. In een plaatselijk katholiek weekblaadje be spreekt een naamlooze schrijvelaar het vlug schrift door Volkskinema verspreidt als ver weer tegeu de lasterende, lojpende geruchten oorsprong vindende in het vijandige pleidooi van meester De Clercq uitgesproken bij het geding waarvan kwestie in bedoeld manifest. Deze naamlooze held vindt het een klucht uitgaande van een overgewaaide socialist uit Geeraardsbergen,en niemand zou volgens hem iets hebben begrepen van dit schrift om het zijne lezers diets te maken, is dien held uit den donkere aan het werk gegaan met de vork, en aan de conclussie van het artikel te zien. blijkt maar al te duidelijk wie de steel dezer vork in handen houdt. Het wordt met dit artikel onweerlegbaar bevestigd dat Volkski nema WEL is aangevallen door Advokaat De Clercq en dat op een plaats en midden waar alleen advokaten recht tot spreken heb ben zelfs al stellen zij er zaken voor die niet overeenstemmen met de werkelijkheid of wij daarmede gediend moeten zijn is een an dere zaak. In ieder geval zijn wij niet zinnens zulks onbesproken te laten gebeuren. Wij wil len niet het slachtoffer worden van een bere kende kampagne op touw gezet door een con curreerende inrichting. Met dit artikel wordt vastgesteld dat achter Kinema Central staat een KA1H0LIEK WEEKBLAD, zulks ver klaart het optreden van Advokaat De Clercq KATHOLIEK SENATOR en GEMEEN TERAADSLID. Met dit vlugschrift hebben wij de berekende aanvallen gericht tegen Volks kinema ia het ware daglicht willen stel len; wij zullen dien weg blijven volgen, en te gen wie het ook zij onze inrichtingen weten te j verdedigen zelfs tegen tegenstrevers die als advokaat en leidend politieker munt trachten te slaan, uit voorvallen waar wij hoegenaamd niets mede te maken hebben. Punctum. Voor Volks Kinema, Wie doet er Mee 2e storting der postbedienden van Ninove (aangesloten bij het Nationaal Syndikaat), in het Strijdfonds Prosper De Bruyn. Voor de Verkiezing 1929, 12,00. storting, Postbedienden Ninove 12,00. Totaal fr. 38,00. I O. V. T. Parftijgenooten Ter gelegenheid der Kermisfeesten vergeet niet een bezoek te brengen aan uw lokaal. Den Zaterdag 28, Maandag 30 Juli en Woensdag 1 Oogst, in Volks kinema prachtig programma. Het OPPERSTE UUR, een der machtigste dramas, meesterlijke vertolking, een echt ker mis programma. Den Zondag 29 en Dinsdag 31 Juli, Groot Bal in Da Redding met prachtig nieuwen Orgel en nieuwste dansarias. Luchtige zaal en lekkere dranken. Aangenaam vermaak. Naar Brussel Op 5 Oogst, neemt een afdeeling van ons Verweerkorps deel aan de Groote Betooging te Brussel. Ook de Vlaggen aller groepen moeten mede. De partijgenooten die eonigszins kun nen, moeten mede opmarcheeren en geven zich onverwijld aan in het lokaalDe Redding. Bewuste arbeiders en goede partijgenooten, steunt de inrichting door hen zelf opgericht tot verbetering van hunne levensvoorwaarden, ze zijn niet alleen aangesloten bij Vak- en Zieken bond, doch zijn ook Samen werker en doen hunne aankoopen in de Kooperatieve winkel zij koopen liet brood van De Redding hun bakkerij, omdat het 't beste, gezondste en goed koopste is. Wie de zelfopgerichte inrichtingen genegen is ievert voor hun bloei. Propageeren wij voor onze Samenwerking. Cinema Heden Zondag £9 en Maandag 30 Juli. Coleftfte De Danseres met Llly Damita groote film van het huis Gilbert. vooraf Tom van den Slorm met Williams Russell. Virgina Wrong en de vermaarde hond Thunder. Een buitengewoon programma Toekomende Week Doublepaftfte en Paftachon twee schoonzoons, het groot succes. Woensdag 8 Donderdag 9 en Zaterdag 11 Oogst. Revue des Revuée met Van Tuyckom en Yvette Gauthier. In'ft Kort Charlie Chaplin in de nieuwe en veel be sprokene film «De Cirkus». De nieuwe serie De Volkscinema heeft eene reeks filmen gehuurd, door dewelke de goede faam de zer inrichting nog zal vergrooton. S. M. Verbroedering. In de winkels der coöperatief is steeds voor handen een groote keus van merceriën lyuwaad, goed, confectien. Wie zich ter ge legenheid van kermis een nieuw kostum wil aanschaffen, ga eerst en vooral eens zien naar de winkels van het Volkshuis, matige prys en verzorgd werk. Huismoeders, be mint uw profyt,. Elecftricifteift Vele inwoners drukken hunne verwonde ring uit dat het zoolang duurt vooraleer aanvang genomen wordt met de werken der leiding. Wij kunnen verzekeren dat het stadsbestuur ton volle zijn plicht doet maar de plaats vieden voor het bouwen der noo dige kabienenisnietzoogemakkelykalsmen het zich voorstelt. Alles laat du toch voor zien dat binnen enkele dagen alles zal in orde zyn. En dau zullen de worken bespoe digd worden daartoe zijn de maatregelen reeds getroffen. Komedie Een weekblad onzer stad spreekt van kome die aangaande onze campagne voor de zes- maandendienst en denkt er boveDop te z\jn mot te schry ven dat de socialisten in de ka- mors tegen een voorstel van acht maanden en ook wel van zes maanden hebben ge stemd. Maar het is geen komedie of wel is hot onwetend zulks te schryven, want er is nog geen wetsvoorstel van legerhervor ming met een diensttijd van zes maanden in do kamers ter stemming gebracht gewor den. Maar kom, ze spreken over komedie, denkende dat men zoo niet zal bemerken welke komedie er in de katholieke partij ge speeld wordt, in zake legerkwestie en ook in zake werkorshervormiDgen en taalkwestie, maarzy leven van komedie de katholieken, want hot is toch ook wel komedie, volgens omstandigheden sommige personen bowier- rooken en ophemelen of welebevochten deor alle middelen. Wy zetten onzen strijd voort en 't zal niet in 't voordeel zyn der zoogezegde katholie ke demokraten, dio in de legerkwestie ver raad pleegden, iets wat in andere zaken ook meermaals gebeurd is. Een argument Een katholiek heerschap sprekende over uitgaven, noodzakelijke uitgaven, heeft het gevonden met te verklareD, de socialisten laten gemakkelyk dit of dat werk in de stad uitvoereü,'t is toch niet met hun geld. Als de katholieken het stadsbestuur in handen hadden, betaalden deze misschieD uit hun nen zak de stadsrekeningen Enfin er zijn zoo van die menschen, die eens willen laten hooron dat ay van de zaken iets kennen. Maar ooze mannen zullen moeten sterk houden tegenover zulke argumenten Revue des Revues Van Tuyckom en Yvette Gauthier Succos Succes In den Zwemdok Geeraard wydt een gansch artikel aan den toestand van den zwemdok, en wy er kennen dat er voel gegronds is in do ge maakte opmerkingen. Het is volkomen waar dat de zwemdok te klein is geworden. Toen hij gemaakt is geworden, heeft men niet gedacht dat er oen tyd komen zou dat ook de werklieden er gebruik zouden van maken, maar de werklieden beschikken nu gelukkiglijk over wat vryën tijd en hebben ook andere opvattingen verkregen. Om de zwemdok gansch in orde te stellen, zullen er nog al belangryke werken dienen uitge voerd, maar wij zijn van oordeel dat zulks moet geschioden. 't Is in't belang van de volksgezondheid. Het niet uitbaggeren van den Dender be- moeilykt ook zeer het reinigen, en op oen of andere wyze zal er moeten gezorgd worden om de zwemdok in den reinst mogeiyken toestand te kunnen houden. Wy zyn er ook van overtuigd dat de uitgaven voor werk, en dewelke nog al hoog zullen zy 0, door elk een zullen aanvaard worden. Wy dringen by het stadsbestuur aan deze kwestie eens te onderzoeken en voldoening te geven aan de bevolking. Da Dievegge Tooneelspel in drie bedryven, door onze tooneelkring Voor Recht en Vrede op Kermis Woensdag, 'tls een prachtig werk. Reis naai* Brussel Wy doen een beroep op alle vrouwen en manneD, partygenooten, die eenigszins weg kunnen, Zondag a.s. 6 Cogst m Brussel te zyn. Het gaat er om aan de tegenstrevers te bewyzen datde Werklieden-Party meer dan ooit levend is en tot den stryd bereid. Revue des Revues Comqère Van Tuyckom Commère Yvette Gautnier. Molendpies, II, Hoogevestcn, 5 Ter Gelegenheid dep Hepopening DUBBEL SUPERPROGRAMMA voor heden Vrijdag 17 en Zaterdag 28 Juli, om 8 ure, Zondag om 5 en 8 ure Kinderen Niet Toegelaten Groot versterkt Orkest, onder de leiding van A. DE PAEPE - >l*»<i FRANCE DHELIAin de groote film Buitengewoone dramatische film Prachtige Luimige Komedie met OSSI OS. WALDAen GEORGE ALEXANDER Toekomends Week met André Nox en Madelaine Barjac Koptelings de Prachtige Film naar het meesterwerk van Pierre Mascagni daarna de Langverwachfta Rsuzsnffllm het Overgroot Succes 11 Kantoor van Notaris De Windt te Aalst OPENBARE VERICOOPING van een zeer SCHOONEM EIGENDOM begrijpende meft Koetspoort te Aalst, Dirk Martens- en Wellekensstraat Notaris DE WINDT te Aalst, zal open- baar verkoopen Een grooten en schoonen eigendom te Aalst, Dirk Martensstraat, begrypende woonhuis, werkhuis en bouwgrond, groot 5 a. 90 c. a. Verdeeld in 3 koopen. Koop 1 een prachtig woonhuis met groote inry- poort, koer en achterbouw, groot 1 a. 80 c.a. Dit huis bogrypt gerieflyke half kelderkeu ken en eetplaats, provitie en wynkeldor, op 'tgelykvloers salon, eetplaats en bureel; op de verdiepen 5 slaapkamers, verder i mansardekamers en zolder. Ueel het huis is in allerbesten toestand ▼an onderhoud binnen staan al de muren in olieverf. Pomp en regenwater, leiding van elootriek, gas en stadswater. Koop 2. Een groot en sterk werkhuis met verdiep, groot 1 a. 3o c. a. Koop 3. Prachti- gen bouwgrond hebbende eene breedte in de Wellekensstraat van 7 m. 25 cm., groot 2 a. 80 c. a. D^zen eigendom is bewoond door den ei genaar M. Eg. Vernimmen. Koopen 1 en 2 zullen vry zyn korten tyd na do verkooping en koop 3 onmiddeiyk. Te bezichtigen den Maandag en Donder dag nanoen, telkens van 2 tot 5 uren. TWEEDE ZITDAG Donderdag 9 Oogst 1928, te 4 ure nanoen ter herberg in de Zeshoek by Mme We Van der Borght, te Aalst, Dendermondsche steenweg. Voor verdere inlichtingen en plan zie men altlchen of wende men zich ten kantore van Notaris De Windt. Schoon gelegen te Denderleeuw, Wellestraat zich te wenden tot Smekens Henri alle dagen ziohtbaar.

Recht en Vrijheid | 1928 | | pagina 3