Bis zur endgiiltigen Regelung durch des A. O. K wer den in Abanderung des Etappen ïagesbefehls vom 15. 9. Ziffer 8 die Kartoffelhochstpreise wie folgt festgesetzt Erzeuger dürfen fur gule gesunde sortierte Kartoffeln keinen höheren Preis als 8 tres. für 400 kgr. fordcrn oder annehmen. De Hoclis. preis gilt ohne Sack Irci nach- ster Güterladestation oder Schiffsanlegestelle. Für Kleinhandler betragt der Höchst verkautspreis 0,42 Frcs. tur 4 kg. Unter Kleinhandel ist der Verkauf in Mengen zu 20 kg. zu verstehen. Die Straivorschriften wegen Uberschreitung der Höchst- preise werden in Erinnerung gebracht. Die Etappen Inspektion der IV. Armee, von UNGER, GENERALLEUTNANT. Tot de definitieve regeling door het Opper-Kommando van het 4de leger bij verandering van het Etappen-dag- bevel van 45. 9. cijfer 8 worden de hoogste prijzen voor aardappelen bepaald als volgt De landbouwers mogen voor gezonde uitgezochte aard appelen geen hoogeren prijs eischen of aannemen dan 8 tranken de 400 kilos. Deze hoogste prijs geldt zonder zak franco aan de naastbijgelegen goederenstatie of scheepsgelegenheid. Voor kleinhandelaars wordt de hoogst-verkoopprijs op 42 centiemen de kilo bepaald. Onder kleinhandel is te verstaan de verkoop in hoe veelheden tot ten hoogste 20 kilos. De strafvoorschriften wegens overtreding der hoogste prijzen worden in herinnering gebracht. De Etappen-Inspectie van het 4e leger, (get.) von LWGER LUITENANT-GENERAAL. Aalstdrukkerij We E. Vernimmen-Liebauten Zoon, 42, Brusselschestraat. bekendmaking.

Tekstaffiches | 1915 | | pagina 1