Vanaf 15 JULI 1916 moeten voor aanvragen tot verkrijging eener vergun ning tot uitvoer buiten het legergebied of tot vervoer binnen het legergebied, inzoo- ver deze aanvragen door de aanvragers persoonlijk of door de post ZONDER bemid deling eener Kommandantur bij de Etappeninspektion te Gent ingediend worden, de vrachtbrieven in twee uitvaardigingen, voor aanvragen tot vrij geving van textielwaren roode vrijgevingsbewijzen in twee uitvaar digingen worden ingediend. Vervoerbewijzen, die in 't geheel met de hand geschreven ol wel omverzichtelijk gedrukt zijn en zonder dat er voldoende plaats voor de stempels gelaten is, zullen niet aanvaard worden. Voor zoover er niet spoor weg vrachtbrie ven of andere formulieren gebruikt wor den. moet men zich van die formulieren bedienen, welke bij Ach. Connehayedruk kerij te Gent. 33, Korlrijkschesteenweg, verkrijgbaar zijn. Van deze formulieren moet er voor elke aanvraag een wit en een rood exemplaar worden ingediend. De duplicatas der vrachtbrieven alsook het roode stuk van 't vervoerbewijs blijven bij den Wirtschaftsausschuss Voor aanvragen, welke DOOR bemiddeling eener Etappenkommandantur ingediend worden, blijft dezelfde behandeling als tot hiertoe in voege, te weten dat de vracht brieven en vrijgevingsbrieven Freigabescheineslechts uit eene uitvaardiging inge diend worden. V. S. d. E. I. Der Chef des Generalstabes, (gez.) vow Muller, Oberstleutnant. Aalst, drukkerij wed. E. Vernimmen-Liebaut en Zoon, 12, Brusselschestraat, 12. TTTTfUrr—

Tekstaffiches | 1916 | | pagina 1