Zóó gemakkelijk, die SUNLIGHT OCTO Sunlight Octo In slechte 7 Dagen - Deze "AKKERTJES "AKKERTJES" AAN DE MIJNWERKERS VAN OOSTsVLAANDEREN K I N T is waarlijk een groot wereldkampioen DE BROUWERIJ IN BELGIE ONZE STRIJD GAAT VOORT Het schijnt ongelooflijk maan. yuzesrvn AKKERTJE 't Eenvoudigste - 't Beste Middel: AKKERTJES' (Pijnstillende cachets) Belgisch Product. Recept Apotheker Dumont Vóor slechtst één Frank UURROOSTER VAN RADIO'VLAANDEREN Neem een Proef Vlaanderen verraste aangenaam bij de arb eider svoelb aller s BEPROEF HET ZELF GEEFT VOLKOMEN LICHAMELIJKE FRISC-H-HEID Politiek weekeind ELLDEE ZILVERWERK ELLDEE COUVERTS Vastentijd... Vischtijd Kongres der vrienden van het officieel onderwijs TE AALST OP PASCHEN II Een teugje water en.... Uw rampzalige hoofdpijn, Uw uitput tende moedeloosheid zijn vergelen. brengen steeds rust en welbehagen en deren nooit maag, hart en nieren. Hoofdpijn, Migraine, Tandpijn, Zenuwpijn, Spierpijn, Lendepijn, Lumbago, Kou, Griep, Overspanning, enz. 8 - Voor Allen - 2 April 1939 73 -0378 BFL a Sunlight is sinds vele jaren de lievelingszeep der huls vrouwen, omdat ze haars gelijke niet heeft om het linnen een natuurlijke blankheid te geven. Deze heer lijke Sunlight bestaat nu ook in een nieuwen vorm, voor het bad de Sunlight Octo. Haar overvloedig schuim is zeldzaam opwekkend. Een ochtendbad met Sunlight Octo geeft een heelen dag frischheid. Be proef Sunlight Octo en ge zult vaststellen hoe heil zaam haar reinigende en verfrisschende werking is. SUNLIGHT oem De gewone SunligLt-stukken zijn bestemd voor de wasch, maar... Sunlight Octo is buitengewoon prac- tisch voor toilet en bad. SAVONNERIES LEVER FRÊRES. BRUXEI.IV* KAMERADEN, Ge zijt met enkele duizenden die iederen dag uw Vlaamsche gemeente veria-t, om in de kolenmijnen van Henegouwen, 't brotd voor vrouw en kind te gaan zoeken. Ik z.e u 's avonds rond 6 uur op trekken en 'k zie u 's morgens tus- sohen 8 en 9 uur weerkeeren. Ge werkt maar 7 1/2 uur of 8 uur, maar ge zijt 12,. 13 en 14 uur op de baan. Wanneer ge in de dagploe» werkt, weet ik. dat ge meestal tusschen 4 en 5 uur 's morgens optrekt, en ik weet dat velen onder u dan soms een half uur per velo afgelegd heben, gewoon lijk langs slechte p.kdonkere wegen. Uw lot is hard, uw loon onvoldoen de, m ar ge vindt het toch beter dan het g oote leger der doppers te ver voegen. Op syndikaai gebied eijt ige nog we in.» talrijk, enkele honderden zijn bij ens, enkele tientallen bij de VI. Nationalisten en evenveel bij de kris tenen. Ge schijnt de verdediging uwer belangen over te laten aan de Waal- sohe arbeiders. Vandaag gaan we d ar- over niet veel redetwisten, ge weet dat ge ongelijk hebt, ge ondervindt het best wanneer een ongeluk u treft in de mijn, maar anderzijds weet ik ook dat sommige uwer grieven tegen het Waalsch syndikaat gewettigd eijn Dat ge dit niet kunt verhelpen door afzij dig te blijven, laten we voor het ©ogen blik buiten bespreking. Dat ge gemakkelijk kritikeert ls ook bekend en dat op zichzelf is niet slecht, maar dat ge u soms zoo licht zinnig laat beetnemen door de kom- munirtsehe greotsohreeuwers is min der aan te nemen. Uw beroep is hard. vuil, gevaarlijk, afmattend en niet ai te best bet'aid. De werkmethode, het eeuwig opjagen om tcoh maar altijd meer steenkolen op te halen is onrechtvaardig en on- menschelijk, maar voor tal van an dere arbeiders is dit ook wa r en ver geleken bü hen, hebt ge toch ai heel wat veroverd waarvoor de anderen no» jaren lang zullen moeten vchten Wanneer ge ziek wordt hebt ge 25 t.h. van uw loon. de anderen hebben dat niet. Is de ziekte zoo er» dat ze u tot invalide maakt, d n trekt ge een Invaliditeitspensioen, de andere werk lieden hebben dat ook niet. Uw ouderdomspensioen bedraagt het dubbel van dat der gewone werk lieden en ge kunt het krijgen vanaf 55 jaar, terwijl de anderen bet hun 65 jaar moeten wachten. Ge hebt bovendien nog andere voor delen die de andere werklieden niet hebben. Uw echtgencote geniet ook van een veel gunstiger sociale wetgeving dan de echtgenooten van de andere arbeiders gebezigd in de privaatnijver heid. Ge hebt te deen met een brutaal, hardvochtig en kortzichtig patronaat, maar wie wist niettemin uw bevoor- deeligden toestand te veroveren? Wa ren het de Kristenen? W-ren het de Vlaamsch-Nationalisten? Waren het soms de komrnunisten die op gebied van syndikalisme juist in uw beroep op schandelijke wijze schipbreuk le den? Ge weet dat alleen het socialistische syndikaat voer u wist te strijden en voor u wist te overwinnen. En nu vraag ik u: voor wie zult ge op Zondag 2 April stemmen? Ge gaat toch met stemmen voor de beste steun pilaren van uw patroons, de katho lieken? Toch cok niet voor de VI. Nationalisten die u zelf het recht van uw boterham te verdedigen zouden ontnemen en die u naar 't voorbeeld van hun Dudtsohe broeders 10 en meer uur per da.g zouden doen wer ken? Ge gaat toch zeker niet voor de kommunisten stemmen die u verdee- len en verzwakken en u dus zonder verdediging aan de patroons zouden overleveren? Ge gaat toch uw stem. uw politiek recht gebru.ken in uiw belang! Op Zondag 2 April zijt ge de ge lijke v;n uw patroon. De gelijke van de koeponknippers van 'de mijnmaat- schapijen. Die heeren zullen voor hun belang stemmen door hun stem te ge- vn aan liberalen en katholieken. Zij kennen hun verdedigers en stemmen ervoor. Gij ook moet uw verdedige-e uw vertrouwen schenken en op 2 April uw stem uitbrengen op de socialisti sche liist van uw arrondissement. Uw Walsohe werkbroeders zullen "t ook doen en in 't parlement zullen Vlaamsche en Waalsche socialisten te samen werken en strijden cm uw lot en dat vn alle arbeiders te verzach ten en te verbeteren. Vlaamsche mijnwerkers, komende uit de afgelegen dorpen van rond Ronse, Oudenaarde, Zotteaem. Aalst. Denderleeuw. Ninove. Herzele en Geeraardsbergen. gij die iederen dag groove en vermoeiende reizen onder neemt om werk en brood te vinden, weet dat zuurgewonnen brood te ver dedigen door ov Zondag 2 Avril te stemmen voor de socialisten, de eeni- ge ware verdedigers van de slagen van het zioarte goud. MAX PATTEET. De groote openingskoers van het jaar was ontegensprekelijk Antwer- pen-Gent-Antwerpen. Niet minder dan 160 renners namen het vertrek en voerden een bitsigen strijd tegen regen en wind. Slechts een 20-tal slaagden erin het einde te bereiken, terwijl zoo veel anderen door ongelukken, ma-r nog meer door kcude overmand, van het strijdtooneél verdwenen. Marcel Kint heeft dien koers op ma gistrale wijze gewonnen en leverde eens te meer het bewijs, dat hij een groot renner is en een waar wereld- kar pioen. Een banddefekt en daarna een val konden Kint hoegenaamd niet stremmen in zijn zegetocht. Hij mag als voorbeeld gesteld worden voor zoo veel andere renners, die slechts op hun naam en faam teren en bfj het minste ongeluk spoorloos uit koers verdwijnen. Bij Kint is de heersch- zucht steeds primeerend. In iederen koers geeft hij het beste van zijn kun nen cm de zege te veroveren en hij laat slechts af wanneer absoluut alle mogelijkheid is uitgesloten om een flink resultaat te verwezenlijken. Voor dergelijke renners hebben we veel sympathie en waardeering en aan de formidabele ovatie, die Kint bij zijn aankomst in het Sportpaleis van Ant- werpen te beurt viel, was het aan te zien, dat iedereen zijn manier van handelen weet op prijs te stellen. Nevens Kint moeten we ook nog Christiaens, Heydens, Van Overber- ghe, Defoordt en Barbe vernoemen, of zooveel renners die door sprekende da den de algemeene aandacht op zich hebben getrokken. Dat Vlaanderen het zou gehaald heb ben op Henegouwen bij de arbeiders voetballers kon men verwachten, maar dat de score 71 zou geweest zijn had stellig niemand gedacht. De Walen kunnen als verzachtende omstandigheden inroepen, dat ze met vier invallers moesten optreden maar we moeten er seffens aan toevoegen, dat ze ook kompleet, moeilijk aan de furie van de Vlamingen hadden kun nen weerstand bieden. Onze Vlaam sche vertegenwoordigers waren werke lijk onweerstaanbaar. Het geheel sloot als een bus en in alle lijnen lag Hene gouwen onder. Dit heuglijk resultaat moet voor de selektieheeren het hart onder den riem steken, daar de opstelling van de ploeg hier en daar en misschien ook wel met reden kritiek had uitgelokt. Het is nu eenmaal onmogelijk ieder een te bevredigen. Alle spelers verdienen een woord van lof om de schitterende prestatie, die ze geleverd hebben en zoo de eene al meer opviel dan de andere, dan hebben allen toch hst hunne bijgedra gen om van de zoo zeer begeerde zege werkelijkheid te maken. Met vertrouwen wordt dan ook de finaal tegen het geduchte Brabant tegemoet gezien en het is een feit, dat Vlaanderen niet kansloos staat. Als dit met dezelfde overtuiging speelt zoo- al; te Geeraardsbergen, dan zien we Brabant niet zijn 40 zege van vorig jaar vernieuwen. We wenschen de kra nige Vlaamsche ploeg het beste Om te eindigen willen we nog een woordje reppen over de nationale crosskampioenschappen, die aan Van Wambeke, Steenhouwers en De Nayer toelieten respektievelijk de eerste plaats te veroveren bij pupillen, ju niors en seniors en dat het waardige kampioenen zijn hebben ze reeds ge noegzaam bij vorige gelegenheden aan getoond door het behalen van klin kende suksessen. Voegen we er nochtans aan toe, dat Van Wambeke buiten prijskamp liep en de titel aldus werd toegekend aan den tweeden aangekomene, namelijk Van Hove van Jumet. I£)UIS. DAGEN Golflengte 267,4 m. Golflengte 201,07 m. Morgen uitzending Namiddag uitzending Avond uitzending Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 07.00 - 10,00 07,00 - 10,00 07.00 - 10.00 07,00 - 10,00 07,00 - 10.00 07,00 - 10.00 07,00 - 10,00 13,00 - 19,00 13,00 - 19,00 14.00 - i7,00 13,30 18,30 14,00 - 19.00 13,00 - 15,00 13,00 17,00 geen geen 21,00 - 24.00 zO.OO - 24,00 geen 17.00 - 19,00 20.00 - 24,00 Reeds voor de wereldoor.og beweer den verschillende techniekers uit de brouwerswereld dat we in ons land zouden gaan naar een geleidelijke ver mindering der lkeine brouwerijen, een opslorpen zelfs van vele kleinen door de grooten. Aan een voordracht weike professor Mertens nield in het jaar i926 te Brug ge ontleenen we een groot gedeelte van wat hieronder volgt. Alhoewel we reeds tien jaar verder staan blijkt het ons wel nuttig de zeer belangwekkende cij fers onder de oogen van een groote massa lezers te brengen. Vooreerst enkele cijfers weke dus betrekking hebben op België In 1912 telden ew in ons land 3309 brouwerijen welke saam 205.000.000 meel verwerkten. In 1925 komen we tot 1898 brouwe rijen welke 172.000.000 kgr bewerken. Hieruit kunnen we al besluiten dat de gemiddelde belangrijkheid der brouwe rijen van 62.000 kgr. op 90.000 kgr. klom. Tegelijkertijd hebben we hoofdelijke storting kgr. meel, per inwoner van 27.5 kgr. in 1912; 22 kgr. m 1925. We bestatigen dus voor geheel het land een vermindering van 16 t.h. van de voortbrengst; een vermindering van 43 t.h. van het aantal brouwerijen; een vermindering van 20 t.h. van het persoonlijk verbruik. Maar een vermeerdering van 45 t.h. van de gemiddelde be-ang-rkheid der brouwerijen. Volgende tabel opgesteld per pro vincie zal u trouwens een zeer klaar gedacht geven van de veranderingen welke de Belgische brouwnijverheid onderging van 1912 tot 1925. Na de kolom vermeldende de naam van elke provincie hebt u Kolom nr. 1 aantal brouwerijen in 1912; Ko'om nr. 2 aantal brouwerijen in 1925. Kolom nr. 3 vermindering van het aantal brouwerjen van 1912 tyot 1925 in t.h. Kolom nr. 4 gemiddc.de belang rijkheid der brouwerijen ia 1912; Ko om nr. 5 idem voor" "925; Kolom nr. 6 variaties ,r. de gemid delde belangrijkheid van 1912 tot 1925 in t.h. Brabant 503 288 Antwerpen 355 236 West-Vlaanderen tfe8 324 Henegouwen 576 374 Ocst-Vlaanderen 698 395 Luik 112 71 Namen ,65 99 Luxemburg 64 39 Limburg 148 72 BELGIE 3ÓC9 1898 42,5 121000 28000C 130 33,5 76000 660 J0 13 45 53000 52000 2 44,5 52000 57000 2 43,5 50500 6500Ó 29 36,5 45500 54000 19 40 31500 2200C 32 39 30500 23000 25 51 24500 25000 2 42,5 62000 9000 45 Uit deze tabel kunnen wa onder an dere het volgende afleiden. Brabant is de eenigste provincie waar degemiddelde belangrijkheid der brouwerijen hooger is dan de gemiddel de belangrijkheid voor geheel het land. Dit zal waarschijnlijk te wijten zijn aan de heel groote brouwerijen welke we aantreffen in het Brusselsche en het Leuvensche. Antwerpen neemt de tweede p'aats in maar slechts de 7e in zake vooruit gang. Wanneer men nu alleeniijk de na- oorlogsche periode nagaat bestatigt men dat vanaf 1919 de zeer kleine brouwerijen (12.500 kg.) verminderen tenzij in 1925 waar een voorbijgaande verhooging waar te nemen valt. Terzelfdertijd verhoogde het aantal gemiddelde brouwerijen met 25.000 en 50.000 kg. dit waarschijnlijk door het verdwijnen der zeer kleinen maar van af 1923 verminderen op hun beurt de brouwerijen van 25.000 kg. en vanaf 1924 deze van 50.000 kgr. De brouwerijen van 100 000 kg. ver- Onze partij zou het op zich moeten nemen een brochure uit te geven ge wijd aan de geschiedenis der wetge vende vé:k ezingen wan Zondag a.s. Vooreerst zou het de moeite loor.en aan te toonen hoe dor een maanden lange kampagne de ontbinding voor bereid werd, tezelfdertijd zou het be wijs geleverd worden dat de katho lieken hieraan meer schuld hebben da.n de liberalen. In een tweede hoofdstuk zou dan gehandeld worden over het verschil tu&schen het voorwendsel en de feite lijke oorzaak. Dit zou uitgroeien tot een demonstratie die bewijzen zou dat een dubbel doel nagestreeefd werd: het uit de regeering werpen der socia- lsten, het terug tot stand brengen eener koalltie regeering waarin alleen katholieken en liberalen zouden opge nomen w:rden. Het grootste gedeelte van dit boekje zou echter als hoofding moeten dra gen; de leugen in dienst der propa ganda. Dit zou zeer leerrijk worden. In alle katholieke en kommunisti- sdhe propagandaschriften, kunt ge vinden dat de socialisten zich akkrord verklaard hadden met de deflatie- maatregelen van Mr. Gutt. De heer Carton de Wiart heeft het zelfs aan gedurfd deze leugen langs de radio te verkondigen; gelukkig heeft M. Pier lot meer zin voor de waarheid, want tijdens een meeting te Bouillon, ver klaarde hij dat de socialistische mi nisters niet akkoord waren en in ieder geval weigerden een beslissing te ne men vooraleer het Bureau van de Partij geraadpleegd te helbben. Ons Partijbureau zegde neen en onze ministers boden hun ontslag aan M. Pierlot aan. Trots deze terechtwijzing blijft deze paardeieugen dienst doen. Een tweede, even groote leugen, is deze waardoor de socialisten voorge steld worden als zijnde de schuld van de finantieele moeilijkheden. Zij die dit' schrijven en zeggen, tenzij zij ;e d m zijn om iets te weten, zijn er zldh van bewust dat ze liegen, maar als het tegen de socialisten gaat, mag men zoo nauw niet toezien. Dit hoofdstuk zou zeer leutig worden maar ook het volgende, want dit zou een bloemlezing zijn van propaganda- druksels van de katholieken, uitgege ven v:or de gemeenteverkiezingen en deze die nu verspreid worden. Hun verdediging der koncentratielijsten, hun samengaan met Rex en V.N.V. en hun huidige aanvallen aan het adres wan V.N.V. in 't bijzonder. Even plezant zou het zijn het ont bindingsproces van Rex te beschrijven aan <je hand van gezegden, brieven en dagbladartikels van rexisten, er. gewezen rexisten. De polemiek tus schen Degrelle en Sindic zou natuur lijk de hoofdschotel vormen. De nieu we verhouding RexV.N.V. zou ook even toegelicht worden. Of een dergelijk boek ie zijn nut zoa hebben? Wie zou het durven betwis ten? Het ware een bron van dokumen- ta-tie voor onze militanten, een aan duiding vo-r onze propagandisten en een bron van dokumentatie voor den eerstkomende kiesstrijd. Het zou tevens nog wat anders aan- toonen, namelijk (jat dergelijke metho den slechts vat hebben op onvoirbe Verantwoordelijke uitgever: R. Ver- cammen. Gent Red. en Admln. Sint Pietersnleuwstraat, 64. Gent zijn een leven lang gewaarborgd, v Te koop bij ROGER OSTYN, n. 27, Bruggestraat, te M E E N E N 71) reide kiezers en dit zou dan tevens beteekenen dat wij oneen strijd, zoo breed mogelijk opgevat, moeten vol houden. Verleden Zondag werden 500 mee tings ingericht, goed z o, maar waa> om gebeurt dit fnaar om de vier jaar? Waarom hebben wij onze «Roode Zon dagen» niet volgehouden? Wanneer de bevolking ons beter kennen zal, dan zal ze zelf het onder- sdheid kunnen maken tusschen leu gen en waarheid, dan zal ze stemmen vo r ons omdat ze in ons gelooft. Dan zal ze weten wat we willen "n dit ook willen. Dan wordt de verkie zing voor ons eenvoudig een wapen schouwing. Zondag 2 April moet ons de palm geven, maar van Maandag 3 April a.7, moeten we den strijd voortzetten. In cf bulten de regeering; de strijd zal hard zijn. ROEFFEL. Nu we weer midden in den vasten zitten, stellen vele huisvrouwen zich opnieuw de vraag Hoe breng ik afwisseling in mijn dagelijks menu?» Inderdaad is dit een heel probleem, want we zijn immers in hoofdzaak op visch aangewezen, en ai is visch dan smakelijk en voedraam, toch gaat ze op den duur vervelen. Daar om is hier de boodschap afwisse ling in de toebereiding van de visch, die maar al te vaak gekookt of ge braden wordt. Hoe ze dan wel op dienen? Hebt ge al eens visch ge fruit? Of hebt ge U laten afschrik ken door de moeilijke verteerbaar heid van frituurvet? Dan moet ge het beslist eens beproeven met een zuiver plantenvet. b.v. G'.o, dat smakelijk is en licht verteerbaar. Bovendien bezit dit vet de goede eigenschap den vischsmaak niet op te nemen, zoodat het later voor andere geredhten kan gebruikt wor den. Natuurlijk verdient het dan aanbeveling het vet na het fruiten van visch even door een doekje te filtreeren, om alle restjes van pa neermeel e.d. te verwijderen. Kabeljauw of witte zalm leent zich uitstekend tot deze wijze van berei ding. Hier geven wij dan een be proefd recept van gefruite kabeljauw die men bij voorkeur mat sauce Tartare opdient. GEFRUITE KABELJAUW" Koop in mooten van circa 2 cm. dikte. Wasch en droog ze zorgvuldig. Snijd ze in. een tweeën indien ze te groot zijn. Leg ze in een schotel met een ajuin, een laurierblad, een takje thymus, een weinig zout en peper. Overgiet alles met 2 of 3 lepels slaolie en draai de mootjes af en toe in het marineevocht. Neem na 2 of 3 uren marineeren de visch uit den schotel, droog ze in een doek, bevochtig ze vervolgens met een wei nig melk, wentel ze in b'oem en schud het overtollige meel 8f. Ver warm het fruitvet. Neem een ruime hoeveelheid Ozo en doe niet te veel mootjes visch tegelijk in het vet teneinde dit niet te zeer af te koe len. Laat de visch 5 minuten frui ten, tot ze goed bruin is. Schik de kabeljauw on een schotel en versier met takjes peterselie. Dien op met tartare saus. TARTARE-SAUS: Maak eerst een botersaus van 40 g*r. Solo, een soep lepel bloem, 1/4 liter bouillon of water, doe er peper en zout bij. Als ze gekookt heeft, neem ze van het vuur en voeg er een eierdooier bij. Roer in de saus tot ze koud is, voeg er dan een lepel dragonderazijn bij en roer er ook een paar fijn gehakte sjalotten bij. Oz.-2 minderen niet in aantal. Volgens som migen zouden ook deze- kurnen opge slorpt worden na enkele ja-en. Dit kan misschien wel waar zijn voor bedrijven welke slecht beheerd zijn ofwel in moei- ijkheden verkeeren. In ti genstelling met de meening van enesae professo ren gelooven we niet aan de totale op slorping onzer brouwerijen door enke le reuzenbedrijven. Bedrijven welke techniscu en ekono- misch leefbaar zijn verdwijnen nog zoo gauw niet. Hier is niet alleenlijk het individualisme in spraak maar ook het vaststaand feit dat een groot gedeelte van ons Belgisch publiek m sommige streken houdt aan het lokale bier waarvoor steeds een afzetgebied zal te vinden zijn. Denken we maar aan Diest, Thienen, Leuven. Brussel met zijn gueuze lambiek. Oudenaarde, het Trappistenbier, sommige okale bieren uit Henegouwen. Bij de zeer groote koncentratie van het brouwerijwezen mogen we ook de faktor «vervoer» niet uit het oog ver liezen. Hier heeft de brouwerij welke doelmatig en intens bet geo,ed bewerkt uit haar naaste omgeving heel wat voor op deze welke verplicht is om voldoende klienteel te behouden het bier te vervoeren tot in d^ meest ver loren hoekjes van het land P.N. note Verbande Deze pandering) Mej. B. heeft haar verwondering w NVwv' 1 i Van n.u af reeds mogen wij verklaren dat het off. ond. hoogtij zal vieren op de Paaschdagen. De deelneming aan den feestoet en het kongres g at alle verwachtingen ie boven. De onzijdige groepeeringen, de vröz'nnige partij af deelingen, allen wedijveren om een groot kontigent te leveren. Verscheidenen komen per spoorweg (35 0/0 vermindering op ver toon der kongreskaart)Anderen ko men per autobus We voorzien gezellige en leerrijke dagen, die zeer vruchtdragend zullen weren en de vriendschapebanden nau wer zullen samenhalen. Vrienden, gezorgd vóór 9.45 uur op het St-atieplein te zijn voor de massa- bete ©ging uitgedrukt over verrassende uitslagen van deze Nieuwe Schoonheidsbehan- deling in een week tijds bekomen. Tn nauwelijks een week 1 Dui zenden tevreden vrouwen hebben zich jaren jonger ge maakt. Hun lijnen en rimpels zijn totaal verdwenen. De geleerden hebben bevon den dat de rimpels gevormd worden omdat, als wij ouder worden, de huid zekere levenselementen Verliest. Wanneer deze kostbare bestanddeelen aan de huid worden teruggeschonken dan wordt zij opnieuw frisch en jong. Dit is dan ook de verbazende uitvinding van Prof Dr Stejskai van de Universiteit van Weenen. Zijn extrakt van diepe huidcellen, Biocel genaamd, is nu bevat in de Crème Tokalon, Rooskleurig. Gebruik ze eiken avond. Zij zal uw huid voeden en verjongen terwijl gij slaapt. De rimpels verdwijnen spoedig. In eea week zult gij er jaren jonger uitzien. Gebruik de Tokalon, Witkleurig, Voedsel voor de Huid, in den dag. Zij lost da zwarte stippen op, trekt de uitgezetta poriën samen. Zij maakt de donkerste, ruwste huid zacht en blank in nauwelijks enkele dagen. het snelwerkend, bl| uit nemendheid doeltreffend middel voor gevoelige personen, smaakloos in een kleine ouwel, tegen: Per doe* van 12 tfuks fr. 9.5a Per doos van 6 stuks Ir. 5.-. Verkrijgbaar bij alle Apothekers. Om O te overtuigen hoe mol en hoa teker "AKKERTJES Uw pijn of Uw griep verdrijven rijn thans overal verkrijgbaaj Proefdoosios met 1 "AKKERTJE" voor ft. L-

Voor Allen | 1939 | | pagina 8