Flensjes VOELT U ER IETS VOOR? W /vIS dessert krijgt, flensjes of pannekoekjes te Eén zaak staat als een paal boven water evenzeer als de mode ook het domein van het witgoed heeft bereikt en inge palmd, kunnen we, net als voor de kleding, dezelfde vaststelling doen er zijn diverse modes en in feite is alles mode. Als u het dus vertikt tussen bontgekleurde, fleurige, opval lende lakens te gaan liggen, blijf gerust het maagdelijke, ongerep te wit verkiezen, al dan niet met een biesje Als u een streepje niet leuk vindt, het mag ook een ruitje worden. Zelfs een reuze-ruit, want die zijn er ook. Voor dl1 kinderen zijn er zelfs een reeks huisje - boompje - beestje motieven, die ze bijzon der plezierig vinden. Net als de bloemen, de ruiten, 1 de strepen, de geometrische des sins verscheiden zijn, zo zyn het 1 ook de vezels natuurlijk, syn- tetisch, kombinaties van beide. Deze laatste zijn zelfs zeer ge vraagd. voornamelijk vanwege het feit dat ze de goede eigen schappen van beide kanten sa menbrengen. Zo brengt Uco een vezelsamen stelling van 2/3 polyester, 1/3 i katoen, wat een ongekend gemak van onderhoud waarborgt. De lakens zijn licht en sterk, zo gewassen en in een handomdraai droog. Strijken is kwasi overbo dig. Op bed blijven ze ook lan- j ger schoon. Een ander prettig aspekt van de nieuwe mode in beddegoed j is het feit dat ook de flanellen I lakens op de hippe toer zijn ge- gaan. Vroeger waren die eerder I saai. nu zijn er zelfs die be- drukt zijn met fleurige bloemen! «River», een bontgeweven streepdessin in Toile de Gand, kleuren: roze. blauw, groen of oranje. Kan gecombineerd worden met effen onderlaken, gewoon of hoes. (UCO-kollektie '73) f- A «Tahiti», een tekening met fleurige bloemmotieven, verwezenlijkt in bedrukt katoenflanel Nordwich. Bijpassende slopen zijn voor handen, evenals bijpassende effen onderlakens, gewoon of hoes. (UCO-kollektie '73) Het is helemaal niet go erg om, j als iemand in huis er trek in gaan bakken. Maar als ,.e dan ook nog het idee opperen dat er best een of andere vulling bij kan ko men, dan zullen we al eens min der entoesiast zijn. Zeker als we een lastige dag achter de rug hebben en niet bepaald happig om nog iaat beslag te gaan ma ken. Het kan dus soms wel een •uit komst zijn te weten dat er nu ook zoete flensjes kant-en-klaar in de diepvries voorhanden zijn. Findus brengt niet minder dan drie soorten Flensjes met abrikoos Flensjes met peren Flensjes met Grand Marnier. Ze zijn gesuikerd, gevuld, u hebt er niets anders mee te doen dan ze even op te bakken en even tueel, als u het helemaal écht wil doen, te flamberen. E.-n doos bevat 6 flensjes, ge wicht 300 g. Prijs 42 fr. Dan kunt u dit vreemdsoortig toestel op uw verlangenlijstje plaatsen. Maar... bezin eer u eraan be gint! nauwelijks voelt. Een centraal snoer van 3 meter verbindt de helm met het stopkontakt. zo dat men zich inmiddels met al- lerhand werkjes kan bezighou den. Door een reeks, op de hoog te van de oren aangebrachte gaatjes, kan men normaal ge sprekken volgen, telefoneren, muziek beluisteren. Niet in ge bruik, is hij weinig omvangrijk en kan zo gemakkelijk als een handtas, waarvan hij de grootte heeft, opgeborgen worden. Twee temperaturen (warm en lauw) kunnen op de kiezer, die ongeveer op lendenhoogte valt, worden gekozen. BENAMING: ASTRONETTE BRAUN. PRESENTATIE: haardroger helm met luchtkussens. In soe pel doorschijnend plastiek. Elek trisch snoer van 3 m. Twee ver warmingsstanden: 220 volt. i wis w i:t:i\iu \u Het is nl. een haardroger waarbij het heerlijke beetje rust dat je daaronder vond ook al verleden tijd is. Met dit ding op kan je bewe gen, telefoneren, strijken, op het eten letten enz. Deze haardroger, in futuristi sche helmvorm, is verwezenlijkt in doorschijnend plastiek en en heeft bovenaan een (zeer plat en weinig omvangrijk) verwar- mings- en blaastoestelletje. Hij is geschikt voor alle soorten van haargolving (zelfs deze met be hulp van dikke rollen) en droogt grondig de hele haardos. De haardrogerhelm met lucht kussens is zo licht dat men hem

Voor Allen | 1973 | | pagina 11