NINOVE J I A.T.B.-Hoekje Denderleeuw MEERBEKE HEROPENINGSPROGRAMMA VAN HET VERNIEUWD VOLKSHUIS TE NINOVE 9 3 EET Wintersporten te Saas-Grund Samenkomst gepensioneerden Zitdagen Bond Moyson Gouden jubilarissen werden ten huize door het kollege van burgemeester en schepenen gehuldigd KANTON V.C.T.T., Turnklub %n Voetbalklub Bruegheliaans festijn Wachtdienst der dokters en apotekers WAARHEEN OP VOLGENDE DAGEN Bal van de Voorn vissers Opstelprijskamp S.V.V.-koffietafel Zaterdag 13 oktober Jeugdklub Tien-Twen brengt „grote" kleinkunstavond Zondag 14 oktober P Tweede kaarting Belottersklub Achturenhuis Oproep voor kandidaten bestuursleden Aktiviteiten op sportstadion Zitdag burgemeester Paul Van der Niepen en senator Willy Vernimmen il Si li Wij waren in die mogelijkheid in het nieuwe hotel «Primavera» 45 plaatsen voor onze organisa tie voor te behouden van 23-12 1973 tot en met 5-1-1974. Het hotel Is centraal en zeer rustig gelegen en beantwoordt aan alle wensen van de vakan tieganger. Restaurant - verblijfszaal - lift - ruime kamers met koud en warm water - eigen parking en een zeer goede keuken. Langs de zuidzijde heeft elke kamer zijn eigen balkon. Op elke verdieping heeft men w.c. met douche en w.c. met bad, wat eveneens in de prijs is voorzien. Gelegenheid in het hotel tot huren van skimaterieel en ski leraar. In de prijs van volledig pen sion blijft de mogelijkheid om op verzoek een bon voor het mid dagmaal te vragen en dit bv. in Saas-Fee te nuttigen. Lunchpakket is eveneens ver krijgbaar. Saas-Grund is gelegen op 4 km van Saas-Fee waar de gevorder de skiër zeker zijn gading kan vinden. Elk half uur is er een busver binding tussen Saas-Grund en Saas-Fee. Prijs volledig pension per persoon en per dag Zuidzijde (met balkon) 465 fr Noordzijde 430 fr Toeslag voor éénpersoonskamer Per dag 25 fr Kinderen minder dan 6 jaar krijgen een vermindering van 30 pet Tfein couchetten (zo vlug mogelijk te bestellen) Antwerpen - Brug (H/T) (voorlopige prijzen) inddviduelen 2.527 fr groepen (min. 16 personen) volwassenen 2.000 fr kinderen van 4-10 jaar 1.000 fr Saas-Grund is langs de zeer goed uitgebouwde Alpenstrasse te bereiken en is gelegen op en kele minuten van Saas-Fee. Postauto uitstappen zijn mo gelijk van Brig, Visp en Stal den. Saas-Grund ligt in het zon nige Saasdal met mooie bossen en zeer schone Alpenwegen. De hoogste bergtoppen zijn de Mischabel» en de «Weissmies- kette» 4.000 meter). Alles voor een sneeuwzekere wintersport-vakantie, zowel voor beginners en gevorderden, is hier voorhanden. Saas-Grund kan u zon, rust, vakantiepret en herstel geduren de het ganse jaar bieden. Nadere inlichtingen zijn te be komen op het sekretariaat ATB Geraardsbergen. Groenlaan 31 te Schendelbeke. Tel. 413.20. LAMPENS J. Sekretaris A.T.B. De maandelijkse samenkomst van onze socialistische gepensio neerden kon. zoals altijd, op een zeer grote opkomst rekenen. De traditioneel verzorgde kof- f etafel voor de vrouwen en de traditionele kaarting en bolling voor de mannen, deden deze bij eenkomst uitgroeien tot een ge zellig samenzijn. Uitslag bolling: 1) Van Wezemael-Nelis-De Man; 2) La Grmge-Caelenberg- Van Overmaele; 3) V .d. Stiche- lcn-De Rycke-Sonck; 4) Borlo- De Clercq-Wijnant. Uitslag kaarling: 1 1) Naynaert-Van Keymolen; 2) Van Caenegem-Baeyens; 3) Hel leman-De Schrijver; 3) Pols- Beeckman. Tandarts: maandag en don derdag, van 16 tot 19 u. Inwendige ziekten, long- en hartziekten: op afspraak; woens dag, van 16 tot 17 u.; vrijdag, van 17 tot 19 u. r Kinderwelzijn: elke woens dag, van 10 tot 12 u. Zwangere vrouwen: elke dinsdag, te 18 u. Verpleging ten huize op af spraak. Kantooruren: alle dagen, van 8 tot 12 u. en van 15.30 tot tot 18 u.. behalve de zaterdag, van 8 tot 11.30 u. Het echtpaar Van de Velde Edward - Uyttersprot Joanna met kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen in aanwezigheid van burgemeester Paul Van der Niepen en schepenen K. Van Isterdael, P. Kuckx en A. Sonck. Het echtpaar Jozef Moock en Clementia Van Oudenhore te midden van de familie en burgemeester Paul Van der Niepen, schepenen R. Vail Isterdael en Krickx P, en raadsleden Frans Mooek, Remi Segers en J. D'IIaeseleer. Al deze jubilarissen wensen wij een hartelijk proficiat en nog vele lange jaren. jr rr* Ninove heeft een nieuwe sport- klub: VCTT of Volleybaiklub Tien-Twen verbonden aan de aldaar bekende jeugdklub. Zij kenden een schitterende start op de eerste kompetitiedag door 71 Volt wieze met 30 te ver slaan. Wij wensen deze jongens een sportief en suksesvol seizoen. Zaterdag e.k. spelen ze in het stad park teken Kuklos Aalst om 15 uur. De reserven starten een uur vroeger. Ook de turnklub van Tien-Twen kent een stijgend sukses. Alle jon gens en meisjes kunnen er met de meest moderne metoden ken nis maken, geleid door leerlingen van scholen voor lichamelijke op voeding. Een suksesvol voetbal tornooi in gericht door de jeugdklub ein digde op een overwinning voor Wenteka Denderwindeke na het geven van trafschoppen. Dansana was tweede, Tien-Twen derde. Veel voornamer voor de klub was dat alle wedstrijden in de grootste sportiviteit zijn verlo pen. Met deze wordt u vriendelijk uitgenodigd tot ons Bruegheliaans festijn dat doorgaat op zaterdag 27 en zondag 28 oktober, in het Volkshuis te Meerbeke. Pensen en varkensgebraad met frieten of bruin brood worden u bezorgd door Richard Mus en Eriede M. Thé èse. Allen op post! «■HOHBHBHBIia Weekend 14 '10 Dokter Lettens, Statiestraat 212, Liedekerke, Tel.; 660.32 Apoteker De Hondt, Stationstr 177, Liedekerke, tel.:66.532 Week-end 21/10 Dokter Jourquin, Hofstr. 20, Den derleeuw, Tel.; 674.96 Apoteker Van Den Eynde, Hoog straat 11, Iddergem, tel. 693.03. iiiiitiimiiiiiiiiijiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiimiiiiiiii ZATERDAG 13-10 HiuiiMiiHiiuHiiiiNuiuiiiMiiiuiiiiiHinmiimiiiii De zeer dynamische vissers club «De Voornvissers», die haar zetel heeft in het 8-urenhuis, richt haar jaarlijks bal in op zaterdag 13-10 in de feestzaal van het 8-urenhuis. Het orkest Alberic Franck speelt ten dans. Aanvang van 't bal: 21 uur. Inkom: 50 fr. Alle sportmannen en zeker al le liefhebbers van de vissport worden tesamen met hun echt genote en hun vrienden ver wacht. Zoals het bal van de Maasvis sers vorige week een sukses was zo hopen wij dat het Voornvis- sersbal een sukses worde. Kom daarom naar dit bal. De je- Tien-Twen te Ninove -en opstelprijs- kamp vc en tussen 15 en 19 jaar. E- ...el: «Wat verwacht ik van een jeugdklub?». De inrichters bedoelen hiermee langs de klub om een stimulans te betekenen voor deze vorm van kuituur en tevens van de basis in lichtingen en kritieken te verza melen die hen kunnen inspireren voor allerlei initiatieven of koers wijzigingen. De opstellen moeten binnen zijn uiterlijk op 27 okto ber met vermelding van naam, adres en geboortedatum. Een beoordeling zal geschieden overeenkomstig de leeftijd: 15, 16, 17, 18-19 j. Aan deze optelprijskamp zijn mooie prijzen verbonden. De in richters behouden zich het recht voor één of meer van de beste verhandelingen te laten verschij nen in «De Klink», het klubblad van de vzw Tien-Twen. Op zondag. 21 oktober e.k., te 15 uur, in de feestzaal van het Volkshuis, Geraardsbergsestraat 119 gaat de koffietafel door van de Socialistische Vrouwenbond. Alles werd in het werk gestelj om van deze namiddag een echt feest te maken. Wij i ïopen dan ook op talrijke aanwezigen. Er zullen geen persoonlijke uitnodi gingen verstuurd worden. Men ge lieve een tas mee te brengen. HET BESTUUR I Een grote kleinkunstavond met het optreden van de Elegasten op zaterdag 13 oktober. Wie kent er niet hun «Stoute Kabouterlied» of het speelse «Inte-Tinte» of «Wat heb je vandaag op school geleerd?» of «Veronica» of zoveel andere chansons uit hun oude en nieuwe langspeelplaten? Onge twijfeld een hoogtepunt in de Ninoofse kunstkalender, waar oud en jong van genieten. Op zondag 14 oktober krijgen wij een uitzonderlijk filmforum met «Modern Times» van Charlie Chaplin en «The Navigator» van Buster Keaton. Tragiek en humor wisselen hier mekaar af en de namen alleen verwijzen naar gro te kwaliteit. Een weekend waar voor één keer twee keer de weg naar de klub moet gevonden worden. Grijp de kans. Hier verrijkt men zieh. lende organisaties in het Volkshuis. Vanaf 19 uur Gezellig samenzijn Te 17 uur Officiële heropening met ontvangst. 0 aangeboden aan aile he^iuursleden van de verschiJ- 0 feilde organisaties in h«è Volkshni< het welgekende orkest onder leiding van FEEKEN 0 D'HONDT. p We geven iedereen rendez vous in de gezellige sfeer van het Volkshuis op zaterdag 13 en zondag 14 oktober aanstaande VLAAMS WEEKBLAD VOOR AJLLEN Zondag 14 oktober gaat de twee de kaarting door van de belot- wedstrijd, ingericht door de belot- tersklug 8-urenhuis. Deze kaarting telt voor het klubkampioenschap. Er wordt driemaal gekaart en de ploegen worden telkens lotensge- val aangeduid. De punten worden volledig opgeteld, en tellen mee voor de rangschikking. Begin: 20 u. inleg: 20 fr. Voor iedere kaarting zijn er telkens voor de eerte vijf gerangschik- ten mooie geldprijzen voorzien. Op deze kaartavond zijn ook de echtgenoten van de kaarters uitgenodigd, die op hun beurt kunnen meekaarten in het klub kampioenschap of die zich onder ling met allerlei spelletjes kun nen vermaken. Partijgenoten- belotters wij ver wachten U tesamen met uw echt genote op deze gezellige en ka meraadschappelijke ontspannings avond. Het partijbestuur in zitting van 8 10 besloot over te gaan tot het houden van een algemene leden vergadering met bestuursverkie zing. De partijgenoten, die wen sen deel uit te maken van het nieuw partijbestuur, worden ver zocht hun aanvraag schriftelijk in te dienen bij de partijsèkre- taris Van Droogenbroeck Henri, J. Verhaverstr. 22, al hier. De kandidaten moeten voldoen aan volgende voorwaarden: lid zijn van Bond Moyson. ABVV of ACOD, lezer zijn van Voor Allen en een socialistisch dagblad. De kandidaturen moeten uiter lijk binnen zijn op zaterdag 3-11. Laattijdige aanvragen zullen niet meer woeden aanvaard. Vrijdag- 12-10: Voetbalmatch Kollege te 13 30 uur. Training FC te 19 u. Zaterdag i3-10: Voetbalmatch Brussel 6 te 15 uur. Basketballmatch Olympia te 14.30 u scholieren; te 16 u ka- detten. Zondag 14-10: Voetbalmatch Standaard: ju niores te 10.30 u; le elftal te 15 u. Dinsdag 16-10: Training Standaard te 18.45 u. Woensdag 17-10: Training Standaard te 17 u. Donderdag 18-10: Voetbalmatch FC te 19 u. Training Standaard te 18.30 u. Vrijdag 19-10: Training FC te 19 u. Zaterdag 20-10: Volleybal te 14 u. Zondag 21-10: Voetbalmatch FC te 10 u. Voetbalmatch Standaard te 10.30 u. Wekelijks: Dinsdag-, woensdag- en don derdagavond training Stan daard. Donderdagavond oefenmatch van FC. Vrijdag: training FC. Burgemeester Paul Van Der Niepen en senator Willy ver nimmen houden iedere zondag hun zitdag in het 8-urenhuis telkens van 10 tot 12 uur. Het dienstbetoon is volledig koste loos. Geheimhouding is kerd. jj

Voor Allen | 1973 | | pagina 9