EUROPA WAARHEEN? HOE?
Hillegem
m w
VOORLICHTINGS- EN DISCUSSIEAVOND
OTTO KUBY, directeur economisch en sociaal komité Europese gemeenschappen
HUTSEBAUT MARTIN, assistent Europees Vakverbond
Gepensioneerdenbond
in rouw
Geboorten
Overlijdens
iiM8Hi
y':: -
ALGEMENE
LEDENVERGADERING
C.S.C. -HERMAN VOSKRING - ZOTTEGEM
VOORLICHTINGSBUREAU EUROPESE GEMEENSCHAPPEN
ZATERDAGAVOND 13 MAART OM 19.45 U.
RIDDERZAAL EGMONTKASTEEL TE ZOTTEGEM
TOEGANG VRIJ
GRATIS RECEPTIE
WOENSDAG 10 MAART
MAANDAG 8 MAART
VRIJDAG 12 MAAKT
DINWDAG 9 MAART
DONDERDAG 11 MAART
ZONDAG 7 MAART
ZATERDAG 6 MAART
BRT:
14.00 Doe mee - 15.15 Wiel
rennen: Gent - Gent - 16.00
Open school - 18.00 Ti-Ta-
Tovenaar - 18.05 Disneyland:
«Chester, het Brabants trekp
aard»- 18.50 Milieuprogramma
19.45 Nieuws - 20.15 Wies
Anderson-Show - 21.10 Wee-
kendfilm: «De lifter» - 22.10
Dansen - 22.50 Nieuws - 23.0v
W.K. Kunstrijden op de
schaats.
RTB:
9.30 TV-droit - 12.35 Télé-
débat - 13.30 Sport pour tous -
14.00 Entrée libre- 14.30 Jardi-
nage - 14.45 Loisirs actifs -
15.15 Wielrennen: Gent - Gent -
17.00 Follies - 18.55 LesPilis-
19.30 Antenne-soir - 19.45
Nieuws - 20.15 Le jardin ex
traordinaire - 20.45 Speelfilm:
Capitaine King - 22.25 W.K.
Kunstrijden op de schaats.
N-l:
10.00 Herhaling kursuspro-
gramma - 15.32 Kinderpro
gramma - 19.05 De bam is rond
19.35 De man van zes miljoen -
20.25 André van Duins pretma-
chine - 21.35 Nieuws - 21.50
Pepper - 22.40 Bent u reeds ge
holpen? 23.10 Tros-sport -
23.30 Nieuws en Lied van de
week.
PEPPER
N-2:
18.45 Paulus, de Boskabouter-
19.05 De avonturen van Peppi
en Kokki - 19.20QenQ- 19.50
't Zand 33 - 20.25 Ellery Queen
21.30 Pleisterkade - 22.15
Brandpunt - 22.55 Er zit muziek
in - 23.20 Nieuws.
F. 1
10.20 Ofrateme - 11.55 Concert
12.30 Midi Première - 12.47 La
minute pour les jeunes - 12.55
Samedi est a vous - 12.57
Nieuws - 13.35 Regionale ma
gazines - 14.05 La France defi-
guree - 14.35 Samedi est a vous
18.34 Pour Chaque enfant -
18.40 Six minutes pour vous de-
fendre - 18.50 Magazine auto -
moto 1 - 19.20 Gewestelijke ak-
tualiteiten - 19.45 La vie des
animaux - 20.00 Nieuws - 20.30
Numero un - 20.30 Grand - Pere
Vicking - 22.20 W.K. Kunst
schaatsen - 23.05 Nieuws
F 2-
10.00 C.N.A.M. - 12.30
R.T.S. - 13.00 Midi 2 - 13.35
Regionaal magazine - 14.05
Samedi dans un fauteuil - 18.00
Peplum - 18.55 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.44 Y'aun truc
20.00 Nieuws - 20.30 Messieurs
les Jures - 22.25 Dix de der
23.40 Nieuws
BRT:
9.00 Doe mee - 9.30 Open
school - 10.00 Dat is in een
naam - 11.00 Konfrontatioe -
2.15 Nieuwsoverzicht' voor
gehoorgestoorden - 12.45 Dag
aan dag - 14.30 Open school -
15 .00 De vallei van de koningen
15.15 Labyrint - 17.15 Sesam
straat - 17.40 Tenuto - 18.45
Ti-Ta- Tovenaar - 18.50 Van
Pool tot Evenaar- 19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend 1 - 20.30
Brainwave: Campagne voor de
dood - 21.25 Carmina Burana -
22.25 Nieuws.
RTB:
10.15 Jardinage - 10.30 Ulysse -
11.00 Eucharistieviering
12.00 Faire le point - 13.05
Concertissimo - 13.35 Arts
Hebdo - 14.05 W.K. Kunst
schaatsen - 15.15 Calimero -
15.20 Visa pour le monde -
17.:5 Voetbaluitslagen - 17.15
La RTB en questions - 18.00
W.K. Kunstschaatsen - 19.30
Antenne-soir - 19.45 Nieuws -
20.20 L'Odyssée - 21.15 La
mémoire singulière - 22.05 TV
7 en Neiuws.
N-l:
11.00 Eucharistieviering
14.00 Teleac-kursussen - 16.02
Sesamstraat - 16.27 W.K.
Zwemmen - 16.55 Voetbaluit
slagen - 17.00 Vesper - 17.30
Wilde ganzen - 17.32 Studio
sport extra - 1815 De eerste 365
dagen uit het leven van een kind
19.05 Ruimte - 19.35 Licht
klassiek met variaties - 20.30
Joey - 22.00 Ander nieuws -
22.30 Nieuws.
N-2:
18.25 Woord voor woord -
18.30 Paulus, de Boskabouter -
18.35 Rogues Rock - 19.00 Pa-
noramiek - 19.15 Studio sport -
20.30 Horizon - 21.00 Metro's
Music - 21.35 Markant - 22.35
Beeldspraak en Nieuws.
F. 1
9.15 Godsdienstige uitzendin
gen - 12.00 La sequence du
spectateur - 12.30 L'Homme
qui n'en savait rien - 13.00
Nieuws - 13.20 Le petit rappor
teur- 14.05 Les Rendez-vous du
Dimanche - 15.45 Diredct a la
une - 17.20 Raphael le Tatoue
18.45 Les animaux du monde -
19.17 Nans de Berger - 19.45
Nieuws - 20.30 La Vieille fille -
21.55 L'Oeil en coulisses -
22.55 Nieuws
LA VIEILLE FILLE
F.2
9.30 R'.T.S. - 12.00 C'est Di
manche - 12.30 Midi 13.00
C'est dimanche - 15.00 Finale
D'Inter-neige - 18.50 Stade 2 -
19.30Systeme2-20.00Nieuws
20.30 Systeme 2 - 21.40 Les
brigades Du Tigre - 22.35
Nieuws
BRT:
14.00 tot 16.00 School-tv -
17.00 School-tv - 18.00 Ti-Ta-
Tovenaar - 18.05 Klein, klein
kleutertje - 18.20 Hond op de
vlucht - 18.45 Open school -
19.15 Sporttribune - 19.40 De
weerman - 19.45 Nieuws -
20.15 Micro-Macro - 20.45
Edward VII - 21.35 Wikken en
wegen - 22.10 Nieuws en Wet
straat - 22.30 Open School.
RTB:
14.00 School-tv - 18.00 1, 2,
3... j'ai vu - 18.30 TVF - 19.00
La pensée et les hommes - 19.30
Lundi-sports - 19.45 Nieuws -
20.15 Toneel: Le temps des in
nocents - 21.50 Portrait de chef
d'orchestre: Rafaël Kubélik en
Nieuws.
N-l:
1110 School-tv - 18.15 Neder
lands voor buitenlandse werk
nemers - 18.45 Suriname -
19.05 3 x 20 - 20.05 Ballet:
Stars and Stripes - 20.35 Opspo
ring verzocht - 21.35 Nieuws -
21.50 Love Story - 22.40 Op
sporing verzocht - 22.50
Spreekbeurt - 22.54 Nieuws.
N-2:
18.45 Paulus, de Boskabouter -
19.05 Suske en Wiske - 19.30
Dr. Who-20.00Nieuws-20.25
Op losse groeven - 21.25 Ba-
retta - 22.15 Aktua - 22.55
Nieuws.
F. 1
12.15 Reponse a tout - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.55 Restez done avec nous -
18.15 A la bonne Heure - 18.45
Pour Chaque enfant - 18.55
L'lle aux enfants - 19.20 Gewe-
telijke aktualiteiten - 19.40 Une
minute pour les femmes - 19.47
Alors raconte - 20.00 Nieuws -
20.30 Le renard du desert
22.55 Nieuws
LE RENARD DU DESERT
F.2
14.30 Nieuws - 14.30 Au-
jourd'hui piadame - 15.30 Le
Saint - 16.20 Apres-midi maga
zine - 17.30 Fenetre sur - 18.00
Souvenir de l'écran - 18.25 Les
Belles histoires de la boite a
images - 18.30 Nieuws - 18.42
Le palmares des enfants - 18.55
Des chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten
19.44 Y'a un truc - 20.00
Nieuws - 20.30 La tête et les
jambes —21.45 Francis Picabia
et ses heritiers - 22.45 Nieuws
BRT:
14.00 tot 16.00 School-tv -
17.00 School-tv - 18.00 Ti-Ta-
Tovenaar - 18.05 Wickie, de
Viking - 18.30 Open school -
19.00 Tienerklanken - 19.45
Nieuws - 20.15 Tafel 7: Bouw
plannen - 20.45 Verover de aar
de, Open deur: het hart -
21.35.Of zal ik over mijn kind
zingen? - 22.00 Gastprogramma
22.30 Nieuws - 22.45 School-tv
Seksuele voorlichting.
RTB:
14.00 SChool-tv - 17.40
School-tv - 18.10 12, 3..j'ai
vu - 18.30 Sénjorama - 19.00
Deux enfants en Afrique - 19.25
Antenne-soir - 19.45 Nieuws -
20.15 Regan - 21.10 Antenne-
soir - 21.50 Absurde, n'est-il
pas? 22.30 Nieuws.
REGAN
N-l:
14.25 School-tv - 18.15 Les
Gammas - 19.05 Portret van de
schilder Johan van Heil - 19.20
De Pallisers - 20.15 Twee voor
twaalf - 20.55 Dokurnentaire -
21.50 Spelen met muziek.
N-2:
18.45 Paulus, de Boskabouter -
19.05 Karlson - 19.30 Twee
kamp - 20.00 Nieuws - 20.25
Sam - 2120 Herkent u deze tijd?
22.15 Hier en Nu - 22.55 Ge
wijde zang - 23.05 Den Haag
vandaag - 23.20 Nieuws.
F. 1
12.15 Reponse a tout - 12.30
Midi première - 12.57 Nieuws -
13.46 Restez done avec nous -
18.15 A la bonne Heure - 18.40
Pourchasue enfant - 18.55 L'lle
aux enfants - 19.20 Geweste
lijke aktualiteiten - 19.47 Alors
raconte - 20.00 Nieuws - 20.30
Gala du Midem 76 - 21.30 Let
tres du bout du monde - 22.30
Pleine Page - 23.30 Nieuws
F.2
13.45 Regionaal magaaine
14.30 Nieuws - 14.35 au
jourd'hui madame - 15.30 Le
Saint - 18.30 Nieuws - 18.42 Le
Palmares des enfants - 18.55
Des chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten
19.44 Y'a un truc - 20.00
Nieuws - 20.30 Une journee
d'Ivan Desinovitch - 23.15
Nieuws
BRT:
16.30 Tip-Top - 17.45 Ti-Ta-
Tovenaar- 17.50 Atelier- 18.50
De onzichtbare man - 19.40 De
weerman - 19.45 Nieuws -
20.15 Rhoda: De vrijer van zus-
20.40 TV-spel: De danstent -
21.30 Fundamenten - 22.20
Nieuws en Wetstraat.
RTB:
14.00 School-tv - 15.45
School-tv - 16.45 Feu vert -
18.25 Les volants en Afrique -
19.25 Antenne soir - 19.45
Nieuws - 20.20 Chansons a la
carte - 21 30 Sport et vie - 2230
Nieuws.
TWO MAN SOUND
N-l:
10.00 School-tv - 15.30 Eet u
smakelijk en Co. - 16.00 Afri
ca's child - 16.40 Ren je rot -
17.10 Run, Joe run - 17.50
School-tv - 18.15 Wetenschap
in beweging - 19.05 Van gewest
tot gewest - 19.50 Politieke uit
zending - 20.00 Russische film:
Dauw - 21.10 Werkwinkel -
21.50 Den Haag vandaag -
22.05 Studio sport - 22.30 Pano-
ramiek - 23.15 Nieuws.
N-2:
18.45 Paulus, de Boskabouter -
19.05 Vierluik over jeugdtehui
zen en kinderbescherming -
19.30 Kenmerk - 20.00 Nieuws
20.30 Informatie óp woensdag -
22.50 Nieuws.
F. 1
12.15 Reponse a tout - 12.30
Midi première - 12.57 Nieuws -
13.35 Les visiteurs du mercredi
18.15 A la bonne heure - 18.45
Pour chaque enfant - 18.55 L'lle
aux enfants - 19.20 Geweste
lijke aktualiteiten - 19.40 Une
minute pour les femmes - 19.47
Alors raconte - 20.00 Nieuws -
20.30 Peut-etre en automne -
22.00 Psychologie d'au-
jourd'hui - 23.00 Nieuws
F.2
14.30 Nieuws - 14.40 Au-
jourd'hui madame - 15.30 Ope
ration danger - 16.20 Un sur
cinq - 18.25 Les belles historres
de la boite a images - 18.30
Nieuws - 18.42 Le palmares des
enfants - 18.55 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.44 Y'a un truc
20.00 Nieuws - 20.30 Police
story - 21.30 C'est-a - dire -
23.00 Nieuws
Op 26 februari 1976, werd er opnieuw
een lid onzer gepensioneerdenbond
onttrokken uit onze rangen, namelijk:
Theophile, Robert, VAN SCHOOR,
echtgenoot vam Gertrude, HERBE-
RICHS, geboren te AARSCHOT, op 7
juli 1900, overleden te ZOTTEGEM,
op hogervermelde datum en vervolgens
naar zijn laatste rustplaats overgebracht
te ZOTTEGEM, (Elene), op datum van
2 maart 1976.
Theophile, Robert, VAN SCHOOR,
was een bewust militant van de Socia
listische Partij.
Namens het bestuur en alle leden van
onze bond, houden we eraan de betrok
ken families, onze deelneming in hun
droefheid te betuigen.
Van de Velde Sylvie, d.v. Remi en v.
Cosyns Linda, Munkzwalm.
Reyns Kristel, d.v. Johny en v. De
Vulder Jeannitta, Herzele.
Den Tandt Chris, z.v. Daniel en Ge
rman Irène, Borsbeke.
Boumon Iris, d.v. Antoine en Coppens
Ingrid, Zottegem.
Scheirlinck Steven, z.v. André en De
Gandt Monica, Geraardsbergen.
Lauwereys Gina, d.v. Herman en van
Cooreman Nicole, Nederhasselt.
Carette Andy z.v. Lucien en Van Lie-
dekerke José, Ressegem.
Goemaere Piet, z.v. André en Baetens
Francina, Geraardsbergen.
Vervondel Emma, 92 j. Oosterzele.
D'Haeyer René, 75 j. Zottegem (Erwe-
tegem)
Van Waeyenberghe Zoë, 68 j., Steen
huize - Wijnhuize.
Martens Maria, 88 j., Zottegem (Strij-
pen)
Van Der Heyden Leonie, 81 j.Zotte
gem (Erwetegem)
Vancraenest Helena, 84 j. Zottegem
(Elene)
De Beer Marie, 89 j., Zottegem
(Velzeke- Ruddershove)
Van Crombrugge Richard, 79 j. Schel
de windeke.
Van Den Driessche Lucien, 53 j. Bra-
kel.
Van Caenegem Marie, 85 j. Zottegem
(Godveerdegem)
Van Asselt Amaat, 72 j. Herzele.
T'Siobbel Jan-Baptiste, 83 j. Munk
zwalm.
De Mets Angela, 73 j. Herzele.
lemants Maria, 79 j. St. Maria-
Oudenhove.
Groeninckx Nestor, 73 j., Voorde.
BRT:
14.00 tot 16.00 School-tv -
17.00 School-tv - 18.00 Ti-Ta-
Tovenaar - 18.05 Ante, de La
plander - 18.30 Tienerklanken:
Muzieksien - 19.15 Allemaal
beestjes - 19.45 Nieuws - 20.15
Coronation Street - 20.40 Pano
rama - 21.30 Kort muzikaal
programma - 21.40 Standpunten
22.00 Première - 22.45 Nteuwi
22.55 School-tv: Seksuele voor
lichting.
RTB:
14.00 School-tv. - 17.35
School-tv. - 18.10 1, 2, 3... j'ai
vu- 18.30 Le temps des valises-
19.00 Deux enfants en Afrique -
19.25 Antenne-soir - 19.45
Nieuws - 20.15 A vous de choi-
sir - 20.35 Speelfilm, gevolgd
door Le carrousel aux images en
Nieuws.
LES SEQUESTRES D'AL-
TONA
N-l:
11.10 School-tv - 14.00
School-tv - 15.00 Het kleine
huis op de prairie - 16.00
School-tv - 18.15 Bedreigde
landschappen - 19.05 Laurel en
Hardy - 19.30 Landgenoten -
19.50 Simplistes Verbond -
20.10 All in the family - 20.35
TV-spel: Volk en vaderliefde -
21.35 Nieuws - 21.50 Israël -
22.50 Nieuws.
N-2:
18.45 Paulus, de Boskabouter -
19.05 Het intieme leven van de
wilde eenden - 19.30 Dat ik dit
nog mag meemaken! 20.00
Nieuws - 20.25 Achter het
nieuws - 20.40 Ieder zijn deel -
21.05 Koning klant - 21.30
TV-spel: Bed and Breakfast -
22.00 De artiest Kees Verwey -
22.40 Achter het nieuws - 23.16
Den Haag vandaag.
F. 1
12.15 Réponse a tout - 12.30
Midi première - 12.57 Nieuws -
13.35 Regionale magazines -
1815 A la bonne heure - 18.45
Pour chaque enfant- 18.55 L'lle
aux enfants - 19.20 Geweste
lijke aktualiteiten - 19.40 Une
minute pour les femmes - 19.47
Alors raconte - 20.00 Nieuws -
20.30 Baretta - 21.35 60 minu
tes pour convaincre - 22.25
Alons au cinema - 22.55 Nieuws
F.2
13.35 Regionaal magazine -
14.30 Nieuws - 14.40 Au-
jourd'hui madame - 15.30 Le
Saint - 16.20 Après - midi ma
gazine - 18.30 Nieuws - 18.42
Le palmares des enfants - 18.55
Des chiffres et des lettres -19.20
Gewestelijke aktualiteiten -
19.44 Y'a un truc - 20.00
Nieuws - 20.30 Mon oncle Be
njamin-22. 10Juke-Box -,22.10
Juke-Box - 23.10 Nieuws
BRT:
14.00 tot 16.00 School-tv -
17.00 School-tv - 18.00 Bijtje -
18.15 Open school - 18.45 Dag
aan dag - 19.10 Patrick Sercu -
19.40 De weerman - 19.45
Nieuws - 20.15 De Flinstones -
20.40-Speelfilm: Ook paarden
worden afgeslacht. Met Jane
Fonda - 22.40 Ten huize van
Willy Vandersteen.
RTB:
14.00 School-tv - 18.10 1, 2,
3...j'aivu- 18.30 Sept sur sept -
19.00 Reflets-du libéralisme -
19.30 Antenne-soir - 19.45
Nieuws - 20.15 Neuf millions
neuf - 21.30 Cinéclubde minuit:
Recensement des lapins de Ga-
renne.
N-l:
10.45 School-tv - 18.45 Kort
weg - 19.05 Circus van Monte
Carlo - 19.55 De Van Speyk-
Show - 21.35 Nieuws - 21.50
De Van Speyk-Show - 23.00 In
terview met de minister-
president - 23.10 Oud en wijs
genoeg.
CHARLES TRENET
N-2:
18.45 Paulus, de Boskabouter -
19.05 Toppop Hitparade - 20.00
Nieuws - 20.25 De Mounties -
2115 De gebroeders Hammond
22.15 Televizier- 23.00 Sport-
panorama - 23.30 Nieuws.
F. 1
12.15 Réponse a tout - 12.30
Midi première - 12.57 Nieuws -
15.15 Ofrateme - 18.15 A la
bonne heure - 18.45 Pour cha
que enfant - 18.55 L'ile aux en
fants - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.40 Une minute
pour les femmes - 19.47 Alors
Raconte - 20.00 Nieuws - 20.30
Le pirate - 22.20 Arcane - 23.15
Nieuws
F.2
14.30 Nieuws - 14.40 Au-
jourd'hui madame - 15.30 Le
Saint - 16.20 Apres-midi maga
zine - 17.30 Fenetre sur - 18.00
Souvenirs de la chanson - 18.25
Les belles histoires de la boite a
images - 18.30 Nieuws - 18.42
Le palmares des enfants - 18.55
Des chiffres et des lettres- 19.20
Gewestelijke aktualiteiten -
19.44 Y'a un true - 20.00
Nieuws - 20.30 Moise - 21.30
Apostrophes - 22.00 Week-end
0.30 Nieuws
oW
„VI
41
Wij herinneren aan de algemene leden
vergadering van vrijdag 5 maart om
20.30 uur in ons lokaal.
Agenda:
Samenstelling BSP-Groot-Herzele
Kandidaturen gemeentekiezing
1976
Er worden geen persoonlijke uitnodi
gingen gestuurd.