ZOTTEGEM
Erwtegem
r
NINOVE
B.S.P. BAL
FILM
UITSTAP
IA
TJ3dK/V
KAATSCOMPETITIE
1976
2->
ZOTTEGEM
GEEN
SYNDIKALE ZITDAG
Geboorten
Overlijdens
Afkondigingen
Huwelijken
SOCIALISTISCHE
VOORUITZIENDE
VROUWEN
A.T.B. - ZOTTEGEM
ZATERDAG 19 JUNI
ob ni iw
13tH
3j[fll;
T.V,
ZATERDAG 29 MEI
ZONDAG 30 MEI
MAANDAG 31 MEI
DINSDAG 2 JUNI
WOENSD AG 2 JUNI
DONDERDAG 3 JUNI
V RIJDAG 4 JUNI
BRT
14.30 Doe mee - 15.00 Speel
film - Heriie in het paradijs -
18.00 Ti-ta-tovenaar - 18.05
Disneyland - 18.55 Morgen
wordt het beter - 19.45 Nieuws -
20.15 Wies ANdersen-show -
21.05 Kon. Elisabethwedstrij -
21.50 Weekendfilm - 23.00
Nieuws - K. Elisabethwedstrijd.
RTB
12.35 Télé-debat- 13.30 Entrée
libre - 14.00 Jardinage - 14.25
Waals toneel - 15.45 Loisirs ac-
tifs - 16.15 Follies - 16.55 A vos
marques - 18.55 Les Pilis -
19.00 Spectacles - m 19.30
Antenne-soir - 19.45 Nieuws -
20.15 Le jardin extraordinaire -
20.45 Speelfilm: La vie privée
de Sherlock Holmes - 22.05 K.
Elisabethwedstrijd - Nieuws
Ned. 1
11.00 Huisartsen - 15.32 Kin-
derprogr. - 18.15Soc. Verzek. -
19.05 De bal is rond - 19.35 De
man van zes miljoen - 20.25
King Salomon's mines - 22.30
Sport - 23.10 Nieuws - 23.15
Nieuws van de week.
Ned. 2
18.45 Ti-ta-tpvenaar - 19.05 De
flintstones - 19.30 Kareltjes
kolderieke kapriolen - 20.00
Nieuws - 20.25 Ontspannings
programma - 22.00 Brandpunt -
22.40 De Olymp. Spelen -
Nieuws
T.F. 1
■"mwO 'mijn*'
11.30 Midi-première - 11.47
Une minute pour les jeunes -
11.55 Samedi est a vous - 11.50
Nieuws - 12.35 Uit de regio -
12.50 Les musiciens du soir -
13.25 Samedi est a vous - 17.34
Voor dé kinderen - 17.40 Six
minutes pour vous défendre p
17.50 Auto- en motomagazine -
18.20 Uit de regio - 18.45 Alors
raconte - 19.00 Nieuws - 19.30
Numéro un - 20.30 Regan -
21.30 Cultureel magazine -
Laatste nieuws
T.F.2
13.00 Samedi dans un fauteuil -
17.00 Clap - 17.55 Cijfers en
letters - 18.20 Uit de regio -
18.44 Y'a un truc - 19.00
Nieuws - 19.20 D'accord - pas
d'accord - 19.30 Désiré - 21.05
Dix de der - 22.30 Nieuws
BRT
9.00 Doe mee - 9.33 Allemaal
beestjes - 10.00 Protest, ere
dienst - 11.00 Ieder zijn waar
heid - 12.00 Nieuw v.gehoor-
gest. - 12.30 Dag aan dag
12.25 Autorennen - 14.45 Her
rie met 2B - 15.00 Labyrint -
17.15 Lente in Wenen - 18.45
Ti-ta-tovenaar - 18.50 Slachting
als presige - 19.35 Rooien en
Blauwen - 19.45 Nieuws-20.00
Sportweekend - 20.30 Harten
vrouw - 21.20 A Colombaioni
Nieuw en Sport
RTB
10
.15 Jardinage - 10.30 Ulysse -
11.00 Eucharistievierigg
12.00 Faire le point - 13.00
Nieuws - 13.05 Concertissimo
Arts-Hebdo - 14.15 Grand Pric -
automobile - 15.00 La petite
maison - 15.50 Vervolg Auto
mobile - 16.45 Sportresultaten -
16.55 Variétés - 17.25 Carre
fout 17 - 18.40 Flic l'écureuil
18.45 Sportweekend - 19.30
Antenne-soir - 19.45 Nieuws
20.15 Suggestions - 20.20 Les
brigades du tigre - TV 13
NED. 1
Eucharistieviering - 14.30
Teleac - 16.00 Nieuws - 16.02
Progr. met de muis - 16.27 Gr.
Pr. v. Monaco- 16.55 Voetbal-
result - 17.00 Relig. dienst -
17.30 Wilde ganzen -| 18.15
Huisartsen - 18.55 Inform, v.
Turken - 19.00 Nieuws - 19.05
Ruimte - 19.35 Schatten van
mensen - 20.15 Nana Mous-
kouri - 21.05 Het fenomeen -
22.35 Nieuws
Ned. 2
18.25 Woord voor woord -
18.30 Ti-ta-tovenaar - 18.35 De
kinderen van 47A - 19.00 Pano-
ramiek - 19.15 Studiosport -
20.30 Horizon - 21.05 Amazing
21.30 Nieuws - 21.35 75 jaar -
socl verz. - 22.35 Blijf bij ons
eten - 23.05 Nieuws.
T.F. 1
1.30 L'Homme qui n'en savait
rien - 12.00 Nieuws - 12.20 Le
petit rapporteur - 13.05 Les
rendez-vouw du dimanche -
14.45 Direct a la une - 16.05
Vlucht AE 612: geen toelating
om te landen - 17.45 Nans le
berger - 18.17 Dieren in de we
reld - 18.45 Nieuws - 19.30 De
belangrijkste gebeurtenis sinds
de landing op de maan - 21.00
Balans van de toekomst - Laat
ste nieuws
T.F. 2
12.00 C'est dimanche - 17.47
Stade 2 - 18.30 Système 2 -
19.00 Nieuws - 19.30 Système 2
20.50 Ardéchois, coeur fidéle -
21.42 Nieuws
BRT
18.00 Ti-Ta-Tovenaar - 18.05
Klein klein kleutertje - 18.20
Hond op de vlucht - 18.45 De
Olympiade - 19.45 Nieuws -
20.15 Micro - Macro - 20.45 De
kroniek van de fam. Adams
21.45 Wikken en wegen - 22.20
Nieuws -
RTB
17.45 1,3, j'ai vu -18.15 TV F-
18.45 Bergeval et fils - 19.00
Lundi-sports - 19.15 Nieuws
19.30 Un peu de soleil dans
l'eau froide -21.15 Dokument -
21.45 Nieuws - Donner a voir -
Nieuws
Ned. I
10.45 School-tv - 18.45 Infor
matie v. surinamers en Suri
naamse nederl. - 18.55 Nieuws
19.05 M.A.S.H. - 19.30 My old
man - 19.55 Hardheid - 21.20
Tip-LP - 21.35 Nieuws - 21.50
Five hundred miles races
Nieuws
Ned 2
18.45 Ti-ta-tovenaar - 18.50
Nieuws - 19.05 Run Joe, run -
19.30 Dr. Who-20.00 Nieuws-
20.25 Op lossen groeven - 21.30
Baretta - 22.20 Aktua - 23.10
Nieuws
TF.l
11.15 Réponse - tout - 11.30
Midi-première - 11.57 Nieuws -
12.35 Les aprés-midi de TF 1 -
17.05 Voor de kinderen - 17.10
L'Ile aux enfants - 17.30 A la
bo,,e heure - 18.03 Chateau es-
pérance - 18.20 Uit de regio -
18.40 Une minute pour les
femmes - 18.47 Alors raconte -
19.00 Nieuws - 19.30 La ca
méra de lundi - 21.05 Argentinië
23.00 Nieuws
TF.2
3.30 Flash hournal - 13.35 Au-
jourd'hui madame - 14.30 De
vluchteling - 15.20 Aujourd'hui
magazine - 16.30 Fenêtre sur -
17.00 Le souvenir de l'écran -
17.17 Indien de Fransen niet ge
komen waren - 17.30 Nieuws -
17.42 Le palmares des enfants -
17.55 Cijfers en letters - 18.20
Uit de regio - 18.44 Y'a un truc -
19.00 Nieuws - 19.30 La tête et
les jambes - 20.50 Nathalie Sar-
raute - 22.27 Nieuws
BRT
18.00 Ti-ta-tovenaar - 18.05
Wickie, de Viking - 18.30 De
Olympiade - 19.00 Tienerklan
ken - 19.45 Nieuws - 20.15
Verover de aarde - 21.35 Of zal
ik nog eens omkijken - 22.05
Gastprogramma - Het vrije woor
d- Nieuws
RTB
17.45 1,2,3... j'ai vu - 18.15
Séniorama - 18.45 Bergeval et
fils - 19.00 Antenne-soir - 19.15
Nieuws - 19.30 Mac Cloud -
20.45 Qui de droit - 21.45
Nieuws - 22.00 Protest, uitzen
ding - 22.30 Nieuws
NED. I
11.00 tot 11.35 en 14.25 tot
14.50 School-tv - 18.15 Les
gammas - 18.45 Kortweg -
18.55 Nieuws - 19.05 Het in
tieme leven van de zwaan -
19.25 Beryl's lot - 20.20 Twee
voor twaalf - 21.00 Dokumenta-
tie -21.35 Nieuws - 21.50 Spe
len met muziek - Nieuws
NED.2
18.45 Ti-ta-tovenaar - 18.55
Nieuqs - 19.05 Geheimen van
de Rode Zee - 19.30 Zo vader,
zo zoon - 20.00 Nieuws - 20.25
Benjovski - 21.55 Hier en nu -
22.35 Religieus - 22.40 Den
Haag vandaag - 23.00 Nieuws
T.F. 1
11.15 Réponse a tout - 11.30
Midi-première - 11.57-Les aprés
midi de TF 1 - 12.50 Objectief
gezondheid - 17.05 Voor de
kinderen - 17.10 L'Ile aux en
fants - 17.30 A la bonne hure -
18.03 Chateau espérance -
18.20 Uit de regio - 18.40 Une
minute pour les femmes - 18.47
Alors raconte - 19.00 Nieuws -
19.30 De wonderbare geschie
denis van d e Olympische spelen
20.35 China van Mao-Tse -
Toung - 22.05 Nieuws
T.F.2
13.30 Flash journal - 13.35 Au
jourd'hui madame - 14.30 De
vluchteling - 15.20 Aujourd'hui
mag. - 16.30 Fenêtre sur- 17.00
Collection, collectionneur -
1717 I ndien de Fransen niet ge
komen waren - 17.30 Nieuws -
17.42 Le palmares des enfants -
17.55 Cijfers en letters - 18.20
Uit de regio - 18.44 Y'a un truc-
19.00 Nieuws - 19.30 Dossiers
de l'écran - 22.15 Nieuws
BRT
16.30 16.30 Tip-top - 17.45 Ti-
ta-tovenaar - 17.50 Gans Kok
sijde - 18.50 De onzichtbare
man - 19.45 -Nieuws - 20.15
Rhoda - 20.40 Uit de dierenwe
reld - 21.05 Spel zonder grenzen
22.30 Fundamenten - 23.30
Nieuws
RTB
13.50 Ronde van Italië - 16.30
Feu vert - 18. lOHistoirede lire -
18.40 Chapi-chapo - 18.45 Be
rgeval et fils - 19.00 Antenne-
soir - 19.15 Nieuws - 19.30 Le
jardin extraordinaire - 20.00
Histoire Wallonië - 21.45
Nieuws - 22.00 La pensée et les
hommes
Ned. 1
9.30 School-tv - 15.00 Soc. ver
zekeringen - 15.30 Wat heet oud
16.15 Spuit Elf - 17.00 Derode
autobus -17.50 Connie en zijn
vrienden - 18.15 Wetenschap in
beweging - 18.45 Ver-
keers(p)licht - 18.55 Nieuws -
19.05 Van gewest tot gewest -
19.50 Politieke uitzending -
20.00 P.K. - 21.10 Dokumen-
taire - 21.35 Nieuws - 21.50
Den Haag vandaag - 22.05 Pa-
noramiek.
Ned. 2
18.40 Kortweg - 18.45 Ti-ta-
tovenaar- 18.55Nieuws- 19.05
Jouw wereld mijn wereld -
19.30 Kenmerk - 20.00 Nieuws
20.20 Film van een liefdadig
heidsinstelling - 20.30 Doe -
21.00 Veronica totaal - 22.35
Starsky en Hutch - 23.30
Nieuws
T.F. 1
.15 Réponse a tout - 11.30
Midi-première - 11.57 Nieuws -
2.55 Les visiteurs -17.05 Voor
de kinderen - 17.10 L'ile aux
enfants - 17.30 A la bonne heure
18.03 Chateau espérance -
18.20 Uit de regio - 18.40 Une
minute pour les femmes - 18.47
Alors raconte - 19.00 Nieuws -
19.30 L'inspecteur mène l'en-
quête - 21.00 Zigeuners zonder
grenzen - 22.05 Nieuws
T.F.2
13.30 Flash journal - 13.35 Au
jourd'hui madame - 14.30 Bo
nanza - 15.20 Eén van de vijf -
17.17 Indien de Fransen niet ge
komen waren - 17.30 Nieuws -
17.42 Le parlamres des enfants -
17.55 Cijfers en letters - 18.20
Uitde regio- 18.44 Y'a un truc-
19.00 Nieuws - 19.30 Ironside-
20.25 C'est a dire - 22.00
Nieuws
BRT
18.00 Ti-ta-tovenaar - 18.05
Kim en zijn vrienden - 18.30
Tienerklanken - 19.15 Allemaal
beestjes - 19.45 Nieuws - 20.15
Coronation Street - 20.40 Fiet-
spadenaktie - 20.45 Panorama -
21.35 Reksio 11-21.40 Stand
punten - 22.05 Première - 22.50
Nieuws
RTB
14.30 School-tv - 15.30 Ronde
van Italië - 17.55 1,2,3, j'ai vu -
18.15 Le temps des valises -
18.45 Bergeval et fils - 19.00
Antenne-soir - 19.15 Nieuws -
19.30 A vous de choisir - 19.50
Le panthère rose - 21.40 Le car
rousel aux images - 22.00
Nieuws - 22.15 Le carrousel aux
images.
Ned. 1 S9vijI
14.25 School-tv - 15.00 Het
kleine huisljpf*^ prairie - 18.40
Kortweg Toeristische
tips - 18.55 Nieirws- 19.05 Stan
Laurel en Oliver Hardy - 19.25
Landgenoten - 19.40 All in the
family - 20.20 Bestemming
Amerika - 21.00 Monty Python
21.35 Nieuws - 21.50 What's up
Josh - 22.30 Metterdaad - 22.50
Nieuws
NED. 2
18.45 Ti-ta-tovenaar - 18.55
Nieuws - 19.05 Terra Africa
19.30 Horen, zien en zwijgen -
20.00 Nieuws - 20.25 Beryl's
lot - 21.35 Fiesta Gitana - 22.00
The good life - 22.30 Achter het
nieuws - 23.05 Dan Haag van
daag
T.F.I
1.15 Réponse a tout - 11.30
Midi première - 11.57 Nieuws -
12.35 Uit de regio - 13.45 Ofra
tème - 17.05 Voorde kinderen
17.10 L'Ile aux enfants - 17.30
A la bonne heure - 18.03 Cha
teau espérance - 18.20 Uit de
regio - 18.40 Une minute pour
les femmes - 18.47 Alors ra
conte - 19.00 Nieuws - 19.30
Sandokan - 20.25 L'événement
21.25 Allons au cinéma - 21.50
Nieuws
T.F.2
13.30 Flash journal - 13.35 Au
jourd'hui madame - 14.30 De
vluchteling - 15.20 Aujourd'hui
magazine - 16.30 Fenêtre sur -
17.00 Actualiteiten van gisteren
17.17 Indien de Fransen niet ge
komen waren - 17.30 Nieuws -
17.42 Le palmarés des enfants -
17.55 Cijfers en letters - 18.20
Uit de regio-d 18.44 Y'a untrue
19.00 Nieuwè - 19.30 Poolse
avond - 21.25 Juke Box -d 22.25
Nieuws
BRT:
18.00 Vingertoppen - 18.15 De
olympiade - 18.45 Dag aan dag
19.10 Sportportret - 19.45
Nieuws - 20.15 De flintstones -
20.40 Fietspadenaktie - 20.45
De gele duikboot speelfilm
22.05 Ten huize van Emiel
Van Cauwelaert - 22.55 Nieuws
RTB
17.45 1,2,3,... j'ai vu - 18.15
Sep-t sur sept - 18.45 Teken
films - 19.00 Antenne-soir -
19.15 Nieuws - 19.30 Le secret
de la coupe de cuivre - 20.25
U.S.A. 200 - 21.45 Nieuws -
22.00 Panique a Needle Park -
23.50 Nieuws
NED. I
10.46 tot 11.35 School-tv -
18.15 Sociale verzekeringen
18.45 Kortweg - 18.55 Nieuws
19.05 Piste - d 19.55 Vado, vedo
e sparo - speelfilm - 21.35
Nieuws - 21.50 Interview met
de eersteminister - 22.00 Do-
kumentaire - 23.00 Ds Eduard
Wirths, SS-arts in Auschwitz -
23.55 Nieuws
Ned. 2
18.45 Ti-ta-tovenaar - 18.55
Nieuws - 19.05 Top-pop - 20.00
Nieuws - 20.25 De onzichtbare
man - 21.35 De gebroeders
Hammond - 22.25 Televizier
magazine - 23.00 Sportpano-
rama
T.F. 1
11.15 Réponse a tout - 11.30
Midi-première p 1 1.57 Nieuws-
12.35 Uit de regio- 13.05 Ófra-
tème - 17.05 Voorde kinderen -
17.10 L'Ile aux enfants - 17.30
A la bonne heure - 18.03 Cha
teau espérance - 18.20 Uit de
regio - 18.40 Une minute pour
les femmes - 18.46 Alors ra
conte- 19.00 Nieuws - 19.30 Au
théatre ce soir - 21.10 Ballet -
21.45 Nieuws
T.F.2
3.30 Flash - 13.35 Aujourd'hui
Madame - 14.30 De vluchteling
15.20 Ajourd'hui magazine -
16.30 Fenêtre sur - 17.00 Sou
venirs de la chanson - 17.17 In
dien de Fransen niet gekomen
waren - 17.30 Nieuws - 17.42
Le palmarés des enfants - 17.55
Cijfers en letters - 18.20 Uit de
regio- 18.44 Y'a untrue- 19.00
Nieuws - 19.30 De chirurg van
Saint-Chad - 20.30 Apostrohes-
21.35 Nieuws- 21,40Ciné-club
Onder ons-Preulegem 8-4
Emma Boys - Eendracht 8-6
Rode bal - O.V.T. 7-8
Blokken - Gen. Bank 8-4
Geluksbal - Post 8-4
Onder ons - O.V.T. 6-8
Stand op 22-5-76
Rode bal
5
2
3
33
O.V.T.
4
4
0
32
Onder ons
5
2
3
28
Madelons
3
3
0
24
Blokken
3
3
0
24
Geluksbal
3
2
1
23
Gen. Bank
4
1
3
Emma Boys
3
2
1
19
Preulegem
3
0
3
19
Post
4
0
4
19
Eendracht
3
1
2
16
Zaterdag 26 juni 1976 - Zaal C.O.C
Orkest The Roucky Stars
Kaarten: voorverkoop 50 Fingang 60 F
Aanvang 21 uur.
Velzeke
Dinsdag 1 juni
Rode bal - Geluksbal
Blokken - Madelons
Woensdag 2 juni
O.V.T. - Geluksbal
Preulegem - Eendracht
Donderdag 3 juni
Onder ons - Madelons
Vrijdag 4 juni
Gen. Bank - Post
Emma Boys - Onder ons
Ingevolge de uitbetaling van de weer-
verletzegels zal kd. Herman De Loor
geen sindikale zitdag houden in het
Volkshuis op zaterdag 5 juni 1976.
De Temmerman Sandra, dochter van
Johan en van De Cock Rita. Zottegem
(Leeuw erge m)
Machtelings Nico, zoon van Eric en
van Van Herzeele Georgetta. Zottegem
Premereur Bart, zoon van Lucien. en
van De Vos Anna. Borsbeke.
Momie Indra. dochter van Jean-Pierre
en van Van de Putte Lydiane, St. Lie-
veils Houtem.
Meuleneire Nico, zoon van Georges en
van Fort Jeaninne, Zottegem (ZErwe-
tegem)
De Ridder Marjan, dochter van Wal-
ther en van De Buck Rési, St. Maria
Oudenhove.
Cooman Mieke, dochter van Mare en
van Van Nevel Marie-Jeanne, Zotte
gem (Elene)
Balliu Kristof, zoon van Cesar en van
Eeckhout Marguerite, Balegem
De Bruycker Vanessa, dochter van
Etienne en van De Keyzer Yvette,
Scheldewindeke.
Bogaert Veerle. dochter van Johan en
van neckebroeck Emilienne,
Steenhuize-Wijnhuize.
De Vos Peggy, dochter van Maurice en
van Van Trimpont Annie. Munk-
z wal m.
Anno Marie, 79 jaar, Nederzwalm
De Schamphelaere Edmomnd, 83 jaar-
Zottegem (ELene)
De Meyer Urbain, 74 jaar, Zottegem
(Leeuwergem)
Eeckamns Frans. 71 jaar, Balegem.
De Smet Hubert van Zottegem en De
Clercq Ingrid van Hier
De Cuyper Luc van Zottegem en Van
den Bossche Annie van Steenhuize-
Wijnhuize.
Jacquet Antoine van Zottegem (God-
veerdegem) en van Droogenbroeck
Marie-Therese van Borsbeke.
De Gols Pierre van Lebbeke en Ver-
speeten Anna van Zottegem (Strijpen)
Rokegem Marc van St. Maria-
Oudenhove en De Tandt Marinelle van
Zottegem (Erwetegem.
De Vuyst Antoine van Zottegem
(Velzeke-Ruddershove) en De Ruyver
Rozanne van Zottegem (Gronteberg)
Vekenian Marc van Zottegem (Stijpen)
en Van Simayes Linda van St. Maria-
Oudenhove.
De Beer Pierre en Vlaeminck Martine.
beiden van Zottegem (Godveerdegem)
De Rouck Werner en Gernaey Monique
van Hansbeke
Temmerman Dirk van Zottegem (Strij
pen) en Herman Marie-Paul van Zotte
gem (Leeuwergem)
De Roover Willy van Zottegem
(Velzeke-Ruddershove) en Merehiers
Siinone van Zottegem (Strijpen)
Piro Johan van Zottegem (Velzeke-
Rudderhove) en Ghislain Ingrid van
Zottegem (Elene)
Van de Perre Walter van Oombergen en
De Temmerman Mariline van Zotte
gem (Velzeke - Ruddershove)
VDe Cocker Marcel van Zottegem
(Velzeke - Ruddershove) en Van
Damme Ingrid van Zottegem (Strij
pen).
De bijeenkomst die op zondag 23.5
plaatsgreep, genoot een overgrote be
langstelling.
Adrienne, Vander Niepen, SVV sekre-
taresse, sprak over «De vrouw en de
gemeenteraadsverkiezingen».
Zij wees er op dat ook de vrouwen deze
verkiezingen - dat ook zij. een rol kun
nen spelen in de politiek.
over onze uitstappen naar de Kluisberg, Rupelmonde, Namen, Esch-sur-
Sure. Hulst, Waasmunster - Middelburg.
Volkshuis - begin om 20 uur
Deelname in de kosten: 20 fr.
ZATERDAG, 3 JULI 1976
naar Axel en Sint-Niklaas (geleid bezoek)
Inschrijvingen in het Volkshuis