Keizershallen te klein voor Loeken Tatjen en Paco Milou Vrede, werk en rechtvaardigheid Prins karnaval '85 Middenstand ook slachtoffer crisis Algemene vergadering SP onderafdeling Aalst Grote taartenverkoop Sport- en volkslokaal Forum Gekend door Jan en alleman EREMB0DEGEM 1. Werkloosheid 2. Rechtvaardigheid i i W"<, 1 Vrachtwagenchauffeur Loe ken Tatjen is verkozen tot Karnavalprins 1985 van de Ajuinen. Hij sleepte zijn titel weg uit de kokende Keizers hallen waar duizenden opeengepakte karnavalisten de sfeervolste verkiezing sinds vele jaren hebben mee gemaakt. Spreekkoren Telefoons Live Scherp Tijdens de algemene verga dering van de SP onderafde ling Aalst van vrijdag 18 ja nuari 11. werd lang gediscus sieerd over de nationale en plaatselijke politiek. Vooraf werd het nieuwe bo desysteem voor de inning van de SP lidgelden en a bon nementsgelden «Voor Al len» geëvalueerd. Globaal werd dit nieuwe systeem po sitief beoordeeld en werd zelfs de suggestie gedaan om ook op afdelings- en federaal vlak aan te sluiten op deze efficiënte wijze van gegevensverwerking. Bij de ze gelegenheid werd nog maals een oproep gedaan om het aantal «Voor Allen»-le- zers proberen uit te breiden. Ook werden nog steeds nieu we bodes gezocht. Het voorstel om een lagere SP-bijdrage voor werklozen in te voeren zal als suggestie overgemaakt worden aan het federaal bestuur. Mare Galle behandelde in zijn analyse van de nationale politieke toestand vooral de werkloosheid, de vrede en de averechtse herverdeling 3. Vrede IMAVO-Vormingsavond Aalsterse volksfiguur «Vuil Lowieken» gedood in verkeersongeval Harmonienieuws Wat ik zeker moet doen bil een eventuele verhuis Als lezer een Voor Allen en/of SP lid van Aalst-centrum dient u bij voorbeur nog vóóral uw woonst verandering schrinelllk mee te delen aan de secretaris Patrick Oe Smedt, Vooruit zichtstraat 172 Aalst 9300 Dat bespaart u en ons veel administratieve moeite! 2 - 25 januari 1985 - «Voor Allen» w. De bereidwillige meewiegende massa werkte dit grotendeels zelf in de hand maar de drie kandidaten maakten er een hoogstaande verto ning van. Aalst karnaval waardig. Tatjen haalde het met 2 lengtes voorsprong op Paco Milou en vele lengtes op Johnny die het als outsi der niet heeft kunnen waarmaken. Zoals verwacht stroomde karnaval- vierend Aalst samen. Met hen vele verenigingen uit Vlaamse steden die met wijd open mond hebben meegemaakt hoe de Ajuinen tro nen in karnavalland. Twee uur lang schoof het publiek aan door een haag supporters die duizenden gad- ges uitdeelden en zonder erom te vragen werd men aanhanger gede- koreerd van de 3 kandidaten. In de zaal ontvouwde men reuzegrote spandoeken, werden megafoon- speeches afgestoken en scandeer den de meute in spreekkoren de na.nen van hun kandidaten. De tot 2400 zitplaatsen uitgebreide hallen liepen barstensvol en aan de tap kasten schepte men het bier van onder de kranen. De show werd aan elkaar gepraat en gezongen door de onverslijtbare Keizer Kamiel Sergant en zijn Ka- millekesgarde meisjes uit de voor stad met volkse charme. De ope ning van het spektakel zijn traditio neel, de dansen van de Aalsterse Gilles waarna de drie kandidaten door loting hun volgorde van optre den bepalen. Als eerste kwam Johnny uit de bus en die moest als opdracht een tele foongesprek voeren met het stads bestuur. Onderwerp: het karnaval- museum waar veel wordt over ge sproken maar weinig aan gedaan. Loeken Tatjen voerde eenzelfde gesprek met als onderwerp het pausbezoek aan karnavaldronken Aalst en Paco Milou pakte in dia- lekt uit. De vergetelheid van het stadsbestuur om hem als regerende prins uit te nodigen op de jaar beurs, was het onderwerp. De kan didaten improviseren deze tele foongesprekken waarvan ze het motief vooraf niet kennen. Het zout van de verkiezing zijn evenwel de «live shows». Johnny zorgde voor de opwarming maar had pech toen een van zijn scène attributen naar beneden stortte. Op het refrein van «Ik heb het altijd gedaan» (Leen Persijn) maakte hij een liedje over het leven in onze stad. De verpestende stank welke twee bedrijven, Amylum en De Wolf Cosijns, in het stadscentrum ontwikkelen werd aangeklaagd en daarbij liet Johnny in de zaal ver pestende geuren en rook ver spreiden. De zaal veerde voor de eerste keer recht met het optreden van Loeken Tatjen. Met de korbus van de Ne derlandse slijm André Hazes, een poedel gekleed in dezelfde witte vest en rood hemd als zijn baas en geflankeerd door twee mannelijke hostesses drong hij zich meteen op. Goede stem en vooral beweeglijk heid op het podium waren door slaggevende elementen in zijn voordeel. Tatjen speelde in op de rage van de play-back shows en daarbij passeerden een klad politici de scène. Zo werd Karei Van Miert bedacht met de melodie en tekst van «J'attand Dré», knipogend naar Happart. Wilfried Martens kreeg het liedje «Wat is het leven fijn als de zon schijnt» van André Van Duyn mee en de premier zal wel in dezelfde visie als Tatjen denken over zijn regering waar al lang geen zon meer schijnt. De knaller uit het vertoon was ook het orgelpunt. Aangekleed met een trombon en zwiepend over het po dium zong Tatjen «Ajing Klet Boem» waarbij hij bij boem telkens op de trombon sloeg. Rijmende zinnen als «Djing klet boem alle maal voor Tatjen doen... zet het licht op groen» deden het. Het stond meteen vast dat enkel Paco Milou zijn konkurrent van de begeerde karnavaltitel kon af houden. Hij stapte het podium op gekleed als ski-toerist met een «plaaster aan zijn been». Vanuit de zaal klonk het echo-geluid van de «geest» die Paco Milou vergezelde. Toen deze «geest» onder de vorm van engel bewaarder op het podium ver scheen zorgde de kandidaat voor een eerste hoogtepunt in zijn show. Zijn liedje «In de hemel is geen bier dan drinken we het hier» kolk te de zaal. Daarop trok hij zeer scherp Aalsterse Politieke situaties door de buis. De sportklubs Een dracht Aalst, Kamillekens en Oka pi kregen de rode lantaarn, het schepencollege speelkaarten en schepen Remi Van Vaerenbergh werd naar Etiopië gestuurd voor een vermageringskuur. De aanwe zige minister Mare Galle kreeg een lange arm en Annie De Maght een halssnoer onder de vorm van een kousenband. Er werden nog rake klappen uitgedeeld maar die zijn er wellicht teveel aan geweest, voor de jury welke Loeken Tatjen als de beste aanwees. Het slotnummer waarbij Paco Milou zijn voorkeur voor Latijns Amerikaanse karna- valsferen benadrukte was goed maar iets te weinig Aalsters. Zowel de jury als het publiek in de zaal wezen uiteindelijk Loeken Tatjen aan als verdiende prins Kar naval 1985. Hij behaalde 1420 stemmen, Milou 1210 en Johnny 837. Toen omstreeks lu30 de prij zen werden uitgedeeld begroette het publiek in een uitbundige sfeer zijn nieuwe prins. Een ganse reeks karnavalvedetten passeerden de revue. R.D. Sinds de regering Martens V aan het bewind kwam, werden aan de bevolking zware offers opgelegd. Diverse inleveringen op kinderbijs lag, werkloosheidsvergoeding en andere sociale vergoedingen, de in dex, enz.hebben er voor gezorgd dat de koopkracht van de bevolking met ongeveer 10% is gedaald op minder dan drie jaar, of anders gezegd, we zijn met 10% verarmd. Dit heeft voor gevolg dat de ver bruikers minder kunnen besteden en dus ook minder kunnen kopen. Dit ondervinden de winkeliers da gelijks aan hun verkoopcijfers die sterk gedaald zijn. Het aantal falingen neemt dan ook angstwekkend toe en de grootwa renhuizen voeren onder elkaar een nooit geziene prijzenslag om te kunnen overleven. Ook de warenhuizensektor wordt sinds enkele jaren dooreen- geschud door de krisis. Er waren enkele spektakulaire faillisementen zoals bij de Galeries Anspach waar 1000 werknemers op de straat wer den gezet. De grootwarenhuisketen Sarma- Penney is bezig aan een herstruktu- reringsplan waarbij een aantal slui tingen zijn voorzien en een 1000-tal werknemers zullen afvloeien. Delhaize en Colruyt moeten onder tussen zware klappen inkasseren van de Duitse warenhuisketen AL- DI en het Nederlandse Edi en men voorspelt ook bij eerstgenoemde honderden ontslagen. Ook de mammoet GB-Inno-BM kent moeilijke tijden, en ook hier staan circa 2000 banen op het spel; het filiaal te Aalst zou sluiten. Hierin vindt men nogmaals het be wijs dat de economische politiek van deze CVP-PW regering volle dig is mislukt. Ondanks de zware inleveringen van de bevolking, stijg het aantal werklozen alsmaar en heeft het overheidstekort (meer dan 1000 miljard), een nooit gezie ne hoogte bereikt. Het fabeltje dat de socialisten niet of te weinig opkwamen voor de belangen van de (kleine) midden stand kan naar de prullemand ver wezen worden. Het is een feit dat, als de werkende bevolking zijn bo terham verdient, er de winkeliers en middenstanders ook goed bij varen. Menig middenstander zal bij de aanstaande verkiezingen de gele genheid krijgen om de CVP en de PW ook te doen inleveren. Hoe? Door voor de SP te stemmen. Eddy Dierickx De conjuncturele vertraging in de groei van de werkloosheid en de verschuiving van voltijdse naar deeltijdse jobs, geven een geda teerd beeld van de werkloosheids cijfers. Deze evolutie kan noch- thans niet de globale balans van drie jaar «tewerkstellingsbeleid» a la Martens ten goede keren. In deze 3-jarige periode zijn er im mers 142.000 volwaardige jobs ver loren gegaan, terwijl de som van alle werkzoekenden tewerkgesteld in de zogenaamde tewerkstellings programma's toenam met liefst 200.000 eenheden. Ondanks de doorgevoerde devalua tie, de zware inleveringen en de miljardencadeau's aan de onderne mingen kon de neoliberale politiek van Martens V de belofte om de tewerkstelling te stabiliseren op het peil van 31 maart '82 nooit waar maken. De regering Martens - De Clercq heeft tot op heden duidelijk een politiek van averechtse herverde ling gevoerd. Terwijl de grote meerderheid van de bevolking (waaronder ook de zwakste groe pen) met minstens 10% verarmde, werden aan kleine bevoorrechte groepen enorme cadeau's uitge deeld. De meest cynische stap daar bij was de fiscale amnestie (het witwassen van zwart geld) en het bevrijdend maken van de roerende voorheffing. Anderzijds werd aan de werknemers en sociaal-gerech tigden via de indexinlevering circa 11% inkomensverlies opgelegd. Duizenden moesten ook inleveren via volledige of gedeeltelijke werk loosheid. Naast de forse verhoging van de belastingen op arbeid en sociale zekerheidsbijdragen werden ook in de meeste steden de ge meentebelastingen verhoogd door dat Nothomb het max. plafond van 6% doorbrak. Terecht werd hierbij opgemerkt dat niet langer alle Bel gen gelijk zijn voor de wet. Maar ook de sociale zekerheid werd uit gehold: duurdere gezondheidszor gen, lagere werkloosheidsvergoe dingen, afhoudingen op het kinder geld, enz. De zogenaamde nieuwe armoede is verontrustend toegeno men: de OCMW's kunnen niet meer volgen! Uit het overzicht van wat er in verband met de raketten allemaal gebeurd is, blijkt maar één zaak overduidelijk: zelden is door één partij, de CVP, een zo ellenlange reeks volstrekt tegengestelde ver klaringen afgelegd. De jezuiete- nuitleg die Martens en Tindemans gaven na hun opgevoerde electora le show in Amerika schept de grootste verwarring. Feit is echter dat de raketten er ten laatste ko men in 1987 en dat ondertussen reeds duizende Amerikanen in Flo- vennes wonen. Feit is ook dat Vre- ven onlangs heeft toegegeven dat het beton waarop de raketten die nen geïnstalleerd te worden reeds is gegoten en dat een verkavelings plan voor 4000 gezinnen werd op gemaakt. Meer dan ooit blijft de SP in deze zaak overduidelijk: «een regering met de socialisten is en blijft een vergering zonder ra ketten». De vergadering sprak hierbij de wens uit om via huis aan huisbede ling ons standpunt terzake te herbe vestigen bij de bevolking. Eddie Monsieur die het debat over de plaatselijke politieke toestand in leidde, beklemtoonde de grote in zet van de SP fraktie: 91 gefunder- de vragen werden de afgelopen 2 jaar door onze fraktie ingediend. Op volgende thema 's ging hij nader in: 1. Financiën Het thans bereikt financieel even wicht kwam o.a. tot stand dankzij de saneringslening, een initiatief van Minister Galle binnen de Vlaamse Executieve. In navolging van de nationale beleidsvoerders aarzelde de Aalsterse rechtse meer derheid echter niet om ook plaatse lijk de belastingsdruk aanzienlijk te verhogen: zowel de gemeentelijke personenbelasting als de opcentie men op de onroerende voorheffing werden met circa 50% verhoogd. Maar ook tal van kleinere belas tingen en retributies werden in de hoogte «aangepast». Op verdoken wijze werd ook de belasting op het ophalen van het huisvuil verhoogd door niet langer gratis vuilniszak ken te beschikking te stellen. 2. Personeel Ook al werd de aanwervingsdrang in het vaste kader afgeremd onder druk van het saneringsplan, toch kwam dit college reeds aardig aan de bak via de talloze in de schoot geworpen BTK en DAC projecten. Samen met de tewerkgestelde werklozen werden aldus circa 330 mensen onder nep-kontrakten te werkgesteld. Bij gebrek aan coördi natie, leiding en begeleiding berei ken vele projecten echter niet het vooropgestelde doel. 3. Sociale bewogenheid Met 2 voorbeelden kan gemakke lijk aangetoond worden hoe weinig de sociale bewogenheid meespeelt in de opties van het bestuur. Her haalde vragen tot steun aan de Britse mijnwerkers bleven zonder enig gevolg, de mooie beloftes van de burgemeester ten spijt. De voor stellen tot verbetering van het stempellokaal en de dagelijkse stempelkontrole krijgen geen prio riteit. 4. Socio-Cultureel Het bestuur legt weinig creativiteit aan de dag om nieuwe initiatieven in de socio-culturele sector te ont wikkelen, terwijl het grote absen teïsme van de meeste collegeleden er ook toe bijdraagt dat bestaande initiatieven niet langer in goede banen geleid worden. Typerend was het nieuwe reglement voor het in gebruik geven van de culturele infrastructuur. Tijdens het hierop- volgend debat werd nog van ge dachten gewisseld over de verhaal- en urbanisatiebelasting, de wijze waarop de sneeuw bestreden werd, de persprijzen, het SP programma voor de volgende verkiezingen, het opvallende De Croo intervieuw in De Morgen enz. Tot slot werden de uitlatingen van de CVP Jongeren en de wijze waar op deze neergeschreven werden in hun Prik(kel) klokje scherp veroor deeld. Voor diegenen die het barre weer trotseerden om naar het volkshuis af te zakken werd het een boeiende politieke avond. Verslag Patrick De Smedt Secretaris Op vrijdag 25 januari om 20 uur in de Mikisklub, Nieuwbeekstraat 35 Aalst. Tema: «Bescherming en statuut van de vakbondsafgevaardigde». Inleiding: Dr. Maxim Stroobants, professor aan de V.U.B. te Brus sel, sektor «arbeidsrecht». De problematiek van de vakbond safgevaardigde in de onderneming met zijn rechten en plichten is in het licht van de laatste gebeurten- nissen wel duidelijk aktueel. Mon santo, PMB-Waasland, de Boel werf, de sociale herstelwet, de aan vallen op het bediendenstatuut zijn evenveel tekenen van pogingen tot het afbouwen van de vakbonds rechten. In dit licht is het nuttig en nodig de stand van zaken in deze kwestie van vakbondsrechten goed te kennen, te weten waar men staat. Prof. Maxim Stroobants is specia list in de materie, die alle sindikalis- ten in de eerste plaats aanbelangt, maar ook voor «niet-delegees» vol doende interessante stof bevat, nut tig voor de dagelijkse praktijk op het werk. SKW De Jeugdvrienden - Aalst organiseert op zaterdag 9 maart een Grote Taartenverkoop. Vanaf 14 uur kan U in het Volks huis koffie met gebak verkrijgen (Houtmarkt 1, Aalst, jeugdlokaal kelderverdieping) Wie het wenst kan eveneens vanaf 14 uur zijn taarten thuisbesteld krijgen. Kostprijs: 130 fr. voor 6 personen. Een ruime keuze is voorzien: abri- kozen-, flan-, krieken- en rijsttaart. Te betalen bij bestelling. Wie wil bestellen kan dit, door voor 27 februari zijn bestelling door te geven aan één van de hiernaver- melde personen: Boone E., Groenstraat 153, Aalst, 053-21.17.64 Buys R., Bergemeersenstraat 44, Aalst, 053-70.21.19 De Smedt P., Vooruitzichtstraat 172, Aalst De Smedt-Huion, Bergemeersen straat 30, Aalst, 053-70.41.99 De Smedt-Boone, Binnenstraat 110, Aalst, 053-77.28.44 De Coster W.Kruiskouter 52, As- se, 02/452.63.06 Deleeuw Peter, Houtmarkt 1, Aalst, socialistisch jeugdwerk Aalst, 053-78.36.10 Dierick-De Strooper, Binnenstraat 71, Aalst, 053-70.49.45 Dierickx E., August Marcelstraat 76, Aalst Huion-Wauters, Naarstigheids straat 25, Aalst, 053-70.55.12 Janssens S., Jan Bijlstraat 8, Aalst Monsieur E., Klaterbaan 79, Aalst Ringoir - Delouvroy, Koeistraat 39, Aalst, 053-70.52.44 Roelandt-Van der Maelen, Schab bekenstraat 17, Aalst, 053-77.34.16 Sonck M., Dr. A. Goffaertstraat 33, Aalst Van der Meerssche P., De Schrij verstraat 5, Aalst, 053-21.55.05 Van den Bergh E., Koeistraat 39A, Aalst. De nieuwe Prins Karnaval van Loeken Tatjen heet met zijn ware naam Freddie Neirinckx en woont in de Priester Daens- straat 23. Zijn bijnaam kreeg hij van zijn vroegere werkgever in Denderleeuw die hem omwille van het gemak Loeken Tatjen noemde. Hij was er metserdien der en is nu vrachtwagenchauf feur. Gekend door jan en alle man liet hij zich twee jaar gele den verkiezen tot Prins van de Arendwijk. Zijn opgang naar de prinsentitel van de stad was niet te stuiten. Samen met Jean-Paul De Boitselier en Norbert De Winne werkte hij zijn show uit. Melodietjes als «Fredjen met zijn trompetjen» en «Djing klet boem» werden op plaat gezet en groeiden de voorbije dagen uit tot meezingers. Zijn echtgenote Maria Corthals, werd in 1983 tot Ajuinprinses verkozen. Hun zoontje, Jona than, is 10 maand. Tot zijn vu rigste supporters behoren de Piasvissers en de karnavalgroep De Destereers. Een verkeersongeval heeft maan dag het leven gekost van Lodewijk De Meersman, als volksfiguur ge kend onder de naam «Vuil Lowie ken». Het ongeval gebeurde om streeks 10.15 u. aan de Gentse steenweg ter hoogte van de Kre dietbank. Hij werd 65 jaar. Vuil Lowieken was bekend bij elke Aal- stenaar. Hij verplaatste zich sinds mensenheugenis in een invaliden- karretje. Daarbij keek hij niet te nauw naar de verkeersregels en reed veelal midden van de straat of negeerde de stoplichten. Vaak zorgde zijn rijwijze voor lange files in het stadscentrum. Hij is afkomstig van de volkswijk Kerrebroek en zijn bijnaam kreeg Vuil Lowieken omdat hij dikwijls ongewassen en ongeschoren in alle weer en wind te zien was. Onze eerste herhaling willen we nogmaals in herinnering brengen. Deze gaat door op dinsdag 29 ja nuari 1985 om 20 uur in de zaal Madeion aan de Grote Markt te Aalst. Graag allen op beide mani- festatie's op post. Eerst willen wij U ter kennis bren gen dat Louken Tatjen op zater dagavond, 19 januari 1985, in de Keizershallen te Aalst verkozen werd tot Prins Karnaval 1985. Hij zal dus vanaf 17 februari de prinse lijke scepter zwaaien over de leute en het vermaak in de Stad Aalst. Wij hopen trouwens voor U allen dat het een bovenste-beste karna val wordt. Ondertussen ontvingen onze leden en sympatisanten reeds hun per soonlijke uitnodiging voor de drie daagse reis naar Altenahr aan de Ahr in Duitsland op zaterdag 13, zondag 14 en maandag 15 juli 1985. Er zijn nog wel enige plaatsen vrij, doch verlies de uiterste inschrij vingsdatum, 6 februari 1985, niet uit het oog. Zoals voor de meeste activiteiten van de S.P. Erembode- gem en de bevriende verenigingen kunt U voor inschrijvingen en meer inlichtingen terecht bij Freddi Pijck, Bredestraat 71, te Erembo- degem, bij Beoni Pijck, Brussel- baan 90, te Erembodegem, bij Ray mond Jacobs, bode van alle vereni gingen, Varent 21 te Erembode gem, (ook telefonisch op nummer 053/77.60.15) en uiteraard in het Lokaal Forum, Keppestraat 12, te Erembodegem, en bij alle be stuursleden welke bereidwillig uw inschrijving zullen overmaken aan één van de verantwoordelijke in richters. Op zaterdag 26 januari 1984, te 20 uur, gaat in het lokaal Forum de vijfde belotwedstrijd meetellende voor het belotcriterium 1984-85 door. Zoals gewoonlijk is er weer I.000 frank gratis-vooruit, en ook de inleg van de deelnemers wordt uitbetaald aan de winnaars. Bij ge legenheid van de vierde belotwed strijd, op zaterdag, 22 december 1984 werden de volgende punten gespeeld door de deelnemers: 1. De Ligne Fran?ois 4466 2. Beeckman Francois 4462 3. De Gendt Jozef 4204 4. Roels Frans 4168 5. Van De Voorde 4159 6. De Pauw Rudie 4147 7. Van Hoef Felix 4101 8. Willems Wilfried 4063 9. Rubrecht Marie 3926 10. Roels Oscar 3865 II. De Saedeleer Mare 3799 12. Brems W. 3740 13. De Ligne Ceriel 3588 14. Calluy Rosa 3580 15. Bayens Gerard 3564 16. Van Cauter Frans 3560 17. Welleman Robert.J 3525 18. Redant Petrus 3451 19. TroghL. 3398 20. Reynewaeter Maurice 3384 21. Steenhout L. 3352 22. V. Pottelberg Elsa 3282 23. Wauters Mare 3266 24. De Schepper Emiel 3214 25. Van Wesemael Benoit 3126 26. De Neef Clementine 2917 27. Reynewater Robert 2764 28. Smekens Victor 2607 Rekening houdende met de ge speelde punten van de vierde belot wedstrijd ziet de rangschikking voor het eindklassement er voorlo pig als volgt uit: 1. Roels Oscar 16.387 2. Roels Frans 15.729 3. De Gendt Jozef 15.586 4. Van Hoef Felix 15.546 5. V. Pottelbergh E. 15.231 6. Willems W. 15.187 7. Beeckman Francois 15.136 8. Van Cauter Frans 14.744 9. Van Mol Johny 14.396 10. Smekens Victor 14.533 11. De Ligne Ceriel 14.220 12. De Pauw Rudie 14.186 13. De Ligne Francois 14.156 14. Troch Chris 14.072 15. Redant Petrus 14.039 16. Welleman Robert 13.809 17. De Schepper Emiel 13.533 18. De Saedeleer Mare 13.462 19. De Neef Clementine 13.211 20. Baeyens Gerard 13.156 21. Calluy Rosa 12.822 22. Eeckhout Jozef 12.720 23. Wauters Mare 12.658 24. V. Wesemael Benoit 12.644 25. Roelandt William 12.589 26. Reynewaeter Maurice 12.087 Op dit ogenblik is er dus een duide- lijk afgetekende kopman met een voorsprong van ruim 600 punten, Roels Oscar, en een rode lantaarn, drager met een achterstand van ongeveer 500 punten, Reynewaeter Maurice. Er blijven echter nog vijf belotwedstrijden te spelen zodat alles nog mogelijk is. We wensen alle deelnemers nog veel geluk bij de belotwedstrijden en hopen dat de beste wint. Bij de eindrangschik king valt immer een prijzenpot van niet minder dan 6.000 frank te verdelen. Het loont dan ook de moeite uw kans te wagen en we hopen u op de eerstvolgendebelot- wedstrijd van zaterdag, 26 januari 1985 te mogen ontmoeten. Gustaaf Lemaitre O. C. M. W. -raadslid

Voor Allen | 1985 | | pagina 1