ENI0REI J O Een feest om nooit te vergeten Wa!ter en da ire Kerckhove Eddy Dierickx Nadme Firmin Burgemeester ocMw-vooriitt®r"'>rov*n<*,era,ll*s^ 11 Verbrugge-De Schrijver $W Geraarasbergen-Centrum SP WORTEGEM-PETEGEM 12 7 januari 2000 - "Voor Allen" 3 Het jaarlijks feest van de SP- seniorenbond Eine-Heurne- Mullem op 6 december 1999 was er een van de bovenste plank. We waren met een 85 aanwezigen welke allen met vrolijke gezichten om 12 uur een aperitiefje naar binnen wipten. Velen waren tevreden er nog te kunnen bij zijn - een gratis en prachtig menu heeft hen tot rond 15 uur aan tafel gehouden. Tijdens die periode hebben bestuursleden een woordje ge richt tot alle aanwezigen en aan iedereen duidelijk ge maakt dat er voor '2000' nog nieuwe leden moeten bijko men - we streven er naar onze bond op te drijven tot 100 le den. De maandelijkse activi teiten zijn voor velen een acti viteit waar ze naar uitkijken: een kaartje leggen, een teer ling werpen - voorafgegaan door koffie met kramiek of melkbrood gevolgd door ne goeien druppel en dan verder praten over datgene wat er de voorbije dagen gebeurd is. Het hoogtepunt van ons feest was echter het optreden van Dirk Bauters - de man welke de ganse zaal meetrok - met leute en plezier en de moppen waren altijd raak. De lachspie ren werden ten volle gebruikt, enkele hadden de dag nadien hier en daar pijn van het hevig lachen. Hopelijk kunnen we het volgend jaar opnieuw deze schitterende muzikant en hu morist vragen, dit hangt af van uw maandelijkse steun per lid, daarom verwachten wij u allen talrijk op de maandelijk se bijeenkomsten. De kampioen voor het kaarten en de teerlingbak kwamen eveneens op het podium en werden met overtuiging gefe liciteerd. We zijn opnieuw van start ge gaan op maandag 3 januari 11. - alle SP leden van om 't even welke afdeling zijn welkom op onze bijeenkomsten. lijkse bijeenkomsten in de eer ste helft van 2000 zijn reeds vastgelegd. Gelieve de vol gende data reeds te noteren in uw agenda: de maandagen: 7 februari, tijdens deze bijeen komst zal het lidgeld voor 2000 opgehaald worden, ver der 6 maart, 3 april, 8 mei en 5 juni 2000. Mogen we u vriendelijk ver- CSC-SP merkt op dat er iede re dinsdag en donderdag acti viteiten zijn in het lokaal 't Roodborstje - Oude Ge meenteschool - Serpentstraat - ingang zijkant Schoolstraat, Eine. Dinsdag kaarting vanaf 14 uur. Donderdag vanaf 14 uur ac tiviteiten zoals januari Breien/of Haken. Februari Bakken (wafels, brood, enz.). Beste vrienden... niet stil zit ten... bewegen en allerlei acti viteiten mee volgen. Meer in lichtingen op telefoon nr. 055/31.43.69 - Verstraeten. Laat ons met een open geest, een klare kijk en een warm hart meewerken aan de toe komst waarin vrede en eerbied voor elkaar zullen aanvaard worden als een universele wet. Maandelijkse bijeenkomsten De kalender voor de maande- Huldiging kampioenen met bestuursleden. zoeken, mocht u niet kunnen aanwezig zijn ons te willen verwittigen, ten laatste de za terdag voordien. Hetzij bij: Louis De Rycke, tel. 055/31.49.41 Jacqueline Van Langeraert, tel. 055/21.43.69 Jacqueline Van Langeraert Mensen alle partijgenoten en sympathisanten een voorspoedig jaar 2000 wensen jullie allen een denderend en bruisend 2000! wenst U een prachtig 200 wenst al zijn leden en lezers 'Voor Allen' een voorspoedig 2000! wenst alle partijgenoten en lezers het allerbeste voor 2000!!! r

Voor Allen | 2000 | | pagina 12