$P FEDERAAL AKTIEF Nationaal Voorzitter Patrick Janssens Gastspreker op Federaal SP-Congres/Nieuwjaarszitting AANDACHT - AANDACHT - AANDACHT FEDERAAL SP-CONGRES AANSLUITEND NIEUWJAARSRECEPTIE Gastspreker: Nationaal SP-Voorzitter Patrick Janssens Dinsdag 25 januari 2000 - 19.30 uur Volkshuis Markt 8 te Zottegem Alle SP-leden van harte welkom 2 7 januari 2000 - "Voor Allen" Statutair dient om de twee jaar het Federaal SP-Bestuur ver nieuwd en mandaten (Fede raal Voorzitter, Ondervoorzit ters, Uitvoerend Bestuur,...) verkozen. Al even statutair en traditioneel gebeurt dit via een Federaal SP-Congres. Je lo pende mandaatperiode is in middels verstreken, zodat ver nieuwing concreet gestalte kan krijgen op het Congres, dat plaats vindt op dinsdag 25 januari 2000 om 19.30 uur in het vertrouwde Zottegemse Volkshuis. De SP-Afdelingen kregen al enige tijd terug terzake de es sentiële onderrichtingen (o.m. grootte van de afdelingsdele gaties op basis van het aantal leden per 31/12/1998, opvra gen kandidaturen, enz.(.Ten einde de vernieuwing ook op dat niveau te optimaliseren, werd expliciet verwezen naar de statutaire bepalingen m.b.t. het quotum van jongeren en vrouwen. Anderzijds is het nu nog wachten op de kandidatu ren voor de functies van Fede raal SP-Voorzitter (dit in op volging van Herman De Loor) en van Federaal Ondervoorzit ter. Bij dit laatste opteerde het Uitvoerend Besuur het princi pe van een dubbelmandaat (een mannelijke en een vrou welijke Ondervoorzitter) ook de volgende legislatuur aan te houden. Naast het bekrachti gen der diverse afdelingsdele gaties en de mandaatverkie zingen is het derde luik van dit Federaal Congres besteed aan het voorstellen van de wer kingsopties voor de komende periode, met bijzondere aan dacht voor aspecten als ge meenteraadsverkiezingen, po litieke actie, ledenbeweging, vernieuwing van 'Voor Allen'- magazine, enz. Nieuwjaarsreceptie met inhoudelijk 'toetje' VOOR ALLEN De federale verantwoordelij ken hebben van de gelegen heid en van de datum (nog in de Nieuwjaarsmaand) geprofi teerd om het Congres te kop pelen aan de traditionele SP/CSC-'Nieuwjaarszitting', annex receptie met natje, droogje en enige muzikale omlijsting. Maar net als bij vorige editie werd ook aan het inhoudelijke gedacht. Daar waar vorig jaar Fred Erdman nog de honneurs waarnam, zal thans de recent tot nationaal SP-Voorzitter verkozen Pa trick Janssens de taak van ge legenheidsspreker (zij het kort en bondig passend bij de mil- lennium-wenstoestanden) op zich te nemen. Voor sommige bestuursleden en militanten een ideale occasie om hem eens van naderbij te leren ken nen. Afspraak dus op dinsdag 25 januari e.k. in het Volkshuis, Markt 8 te Zottegem. Alle be langstellende SP-leden zijn zo talrijk mogelijk welkom. En Pol van 't café heeft beloofd er opnieuw zijn beste beentje voor te steken. Niet te missen dus als start van het nieuwe politieke werkingsjaar 2000. C.V. SP-Voorzitter Patrick Janssens gastspreker op het Federaal SP-Congres/Nieuwjaarsreceptie Maatschappelijk zetel De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) Administratie-Publiciteit De Malaaderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) (fax 055/21.03.04) Redactie De Malanderplein 7 9600 Ronse Verantwoordelijke Uitgever Herman DE LOOR (Federaal Voorzitter) Hoofdredactie Chris VANC0PPEN0LLE (Federaal Secretaris) Redactiesecretaris Jonny Lampens Teksten Alle teksten dienen ten laatste op maandagmiddag de week van verschijning, op het secretariaat ingediend. De Hoofdredactie houdt zich ten allentijde het recht voor bijdra gen in te korten of aan te passen, zonder aan de essentie van de tekst te raken. Genaamtekende bijdragen vallen volledig on der de verantwoordelijkheid van de steller.

Voor Allen | 2000 | | pagina 2