Voorstel SP-kandidatenlijst op Nieuwjaarszitting Het Millennium- 3-Koningenfeest Ninove-Centrum 't Is géén cafépraat SP Groot-Aalst ALGEMENE LEDENVERGADERING "Voor Allen" - 7 januari 2000 9 Wij combineren het nuttige aan het aangename met een sfeervolle SP-Nieuwjaarszit- ting met de voorstelling van de SP-kandidatenlijst als start schot voor de gemeenteraads verkiezingen op zaterdag 15 januari 2000 om 19.30 uur in feestzaal 'De Roos', Ge- raardsbergsestraat 117 te Ni- nove. Opnieuw en voor 300 frank (kinderen-12 jaar: 150 frank) bieden wij U - het volledige menu (aperi tief, soep, vol-au-vent of sto- verij met frietjes, glas wijn en koffie) - gelegenheidstoespraak door Jacques Timmermans, Vlaams Volksvertegenwoordiger - voorstelling van de SP-kan- didaten voor de gemeente raadsverkiezingen - gezellig samenzijn met DJ Andy. Deelnemen aan dit leden- en vriendenfeest kan door vooraf in te schrijven bij de bestuurs leden: - Johnny Debbaut tel. 054/32.73.40 - Jacques Timmermans tel. 054/31.32.27 bij Wim Wachtelaar. We hopen U zo talrijk moge lijk te mogen begroeten. Op zaterdag 8 januari 2000 or ganiseert S.P. Ninove-Cen trum, naar goede gewoonte, zijn jaarlijk 'Kinderdriekonin genfeest' Alles zal plaatsvinden in onze zaal 'De Roos', Geraards- bergsestraat 119 te Ninove, be ginnende om 14.30 u. Je zult er binnen kunnen vanaf 14.00 u. Door het grote succes van de voorstelling van verleden jaar, hebben we poppenkast 'Repel- steel' terug gevraagd. Deze maal zal de opvoering 'De Duiveltjeskuil' noemen en on geveer anderhalf uur duren. Zoals naar getrouwe gewoonte zal er nadien een verrassings pakket uitgedeeld worden aan ieder aanwezig of ingeschre ven kind. Voor de tweede maal is er ook een kleurwedstrijd aan verbon den, met een mooie prijs voor de mooist ingekleurde teke ning per leeftijdskategorie. De tekeningen moeten ten laatste vóór aanvang van de wedstrijd afgegeven worden. Nieuw dit jaar is ook de ver- kleedwedstrijdü Het meisje of de jongen die het mooist ver kleed is, in de sfeer van Drie koningen natuurlijk, zal ook een mooie prijs te wachten staan!! De ganse organisatie is volle dig gratis toegankelijk, op voorwaarde dat je ingeschre ven bent. Formulieren daartoe zijn verkrijgbaar bij de Bond Moyson te Ninove of bij be stuursleden. Telefonisch kun je ook nog inschrijven bij de voorzitter, Guy Van Brantegem op het nummer 054/34.10.34, en dit tot uiterlijk 12.00 u. de dag zelf. Langs deze weg ook nog een gezond en voorspoedig 2000 toegewenst vanwege het ganse bestuur! Tot 8 januari! Guy Van Brantegem SP Denderleeuw Nieuwjaarsreceptie Zondag 9 januari 2000 om 11 uur We klinken op de start van het verkiezingsjaar Algemene Ledenvergadering Maandag 24 januari 2000 om 20 uur Voorbereiding van het Federaal SP-Congres. Beide manifestaties gaan door in de lokalen van Bond Moyson, Sportstraat te Denderleeuw. Noteer alvast deze data. Jullie zijn van harte welkom! J SW-Aalst De SVV-Aalst nodigt al haar leden uit op de eerste club avond van het nieuwe jaar '2000' en dit op maandag 17 januari 2000 om 20 uur in de feestzaal Bond Moyson, Ge- raardsbergsestraat 29 te Aalst. Op het programma: - voorstelling jaarprogramma 2000 - maken van borrelhapjes en cocktails en daarna het proe ven van het resultaat. De toegang is gratis en ieder een is hartelijk welkom. SW St.-Lievens-Esse De SVV-afdeling St.-Lievens- Esse nodigt haar leden uit op de Algemene Ledenvergade ring van zondag 23 januari 2000 om 14 uur in zaal Ter- biest, Ter Biest 49 te St.-Lie vens-Esse. Programma - voordracht over gezonde voeding door Hilda De Koninck - koffie met gebak - nieuwjaarsgeschenk voor de dames De deelname bedraagt 100 frank en men kan inschrijven tot 19 januari 2000 bij de be stuursleden. Iedereen is hartelijk welkom. Millennium SP-leden- feest te Aalst De SP-afdeling Aalst-Cen- trum nodigt al zijn leden en hun familie uit op het 'Millen nium ledenfeest' dat doorgaat op vrijdag 21 januari 2000 vanaf 19.30 uur in het Volks huis te Aalst. Naast de gastspreker (Minister Frank Vandenbroucke en/of Herman De Loor werden ge contacteerd) bieden wij u een gratis Breugheliaans buffet aan. Indien u wenst aanwezig te zijn, vragen wij vooraf in te schrijven bij de bestuursleden vóór woensdag 19 januari 2000, tel. 053/71.41.88. SW-Geraardsbergen De SVV-afdeling Geraards- bergen nodigt al zijn leden uit voor de eerste bijeenkomst van het nieuwe magische jaar '2000' op zondag 16 januari 2000 in de feestzaal Bond Moyson, Vredestraat 41 (in gang langs de B okerstraat) te Geraardsbergen. Op het programma: - koffie met gebak - voorstelling van het jaarpro gramma 2000 Iedereen is hartelijk welkom en ook de leden van VFG zijn welkom. Aanvang om 15 uur. Wij zijn dus het jaar 2000 ingestapt. Samen proberen wij er opnieuw het beste van te maken. Lief en leed maken na tuurlijk deel uit van ons leven. Elkeen heeft in zijn onmid dellijke omgeving (gezin, familie, vrienden) met tegenslag of overlijden te maken. Maar bij leven zelf, moeten wij de kwaliteit zo hoog mogelijk houden. Hiervoor moet het beleid de noodzakelijke sociale voor waarden creëren. Socialisten hebben daarin een belangrij ke opdracht te volbrengen op internationaal, Europees, federaal, gewestelijk en plaatselijk vlak En het is op 8 oktober 2000 dat verkiezingen plaatsgrijpen om nieuwe gemeenteraden samen te stellen. De SP-Groot-Ninove bereid zich op een degelijke wijze voor. Op 15 januari a.s. - ter gelegenheid van de reeds tra ditionele nieuwjaarszitting- wordt aan de SP-leden een ontwerp van kandidatenlijst voorgesteld. Het is de eerste en noodzakelijke fase in de voorbereiding van deze verkiezingen. De SP zal met een degelijke ploeg aan deze verkiezingen deelnemen met een socialistisch beleidsprogramma dat antwoord moet bieden aan de noden van werknemers en kleine zelfstandigen op gemeentelijk vlak. Wij weten nu reeds dat de SP zal geviseerd worden, omdat zij bij de vorming van de huidige bestuursmeerderheid een bepalende rol heeft gespeeld. Het is door toedoen van de SP, dat de VLD in de oppositie is beland. Dat wil de VLD ons betaald zetten. Vandaar ook de hetze tegen ondergetekende. Al wat wij on dernemen inzake sociale huisvesting stuit op een steeds weerkerend 'njet' van de VLD, voor elk project. Bij zo'n te realiseren project binnen het BPA Doornkwar tier heeft de VLD klacht ingediend tegen ondergetekende, wegens schriftvervalsing. In eerste aanleg ben ik hiervoor te Dendermonde voor waardelijk veroordeeld. Maar ik heb vertrouwen in dit dos sier om in hoger beroep te Gent, recht te laten wedervaren. Ik sta recht in mijn schoenen. Om het verdere rechtsgeding in alle sereniteit te laten verlopen, zal ik hierover geen ver dere verklaringen afleggen. Nog een dossier waar de VLD in de gemeenteraad moeilijk over doet, is het voorstel van Fons Schorreet om in 2000 voor ongeveer 20 miljoen frank bestaande voetpaden en opritten langs verschillende straten in Groot-Ninove te la ten herstellen. De VLD heeft in de laatste gemeenteraad van '99 wel niet tegen het principe van aanbesteding durven stemmen, maar beschuldigde schepen Schorreet van verkiezingsbe loften. Of hoe de VLD ongerust is over het gepresteerde van de huidige SP-CVP-Banier-coalitie. De VLD voelt wel aan dat de SP een voortrekkersrol speelt in deze coalitie en zeker mag bogen op goede resultaten. De SP heeft in elk geval vertrouwen in een zeer goede ver kiezingsuitslag op 8 oktober a.s. Jacques Timmermans V_ Vrijdag 14 januari 2000 om 20 uur Volkshuis, Houtmarkt 1 - Aalst AGENDANieuwjaarswensen - Verkiezing 11 federale bestuursleden Kandidaturen dienen aan de voorzitter van de afdeling te worden bezorgd ten laatste op 13 januari 2000 (Dirk De Pauw, Doriksveld 64, 9308 Aalst). Aansluitend wordt aan de leden een nieuwjaarsreceptie aangeboden. si» sfs ï}j

Voor Allen | 2000 | | pagina 9