Algemene Ledenvergadering SP-Oudenaarde Jaarlijks Kerstfeest - SP. CSC Eine Heurne Mullent 10 21 januari 2000 - "Voor Allen" Jongsocialisten Zottegem Zaterdag 5 februari 2000 van 15 tot 20 uur Ontmoetingscentrum Sint Maria Oudenhove 1 le Reuze Wafelenbak Wafels, koffie, chocomelk,... naar believen voor slechts 150 fr. Wafels kunnen afgehaald worden van 10 tot 12 uur! Etentje SP/CSC Het Oudenaardse Met dez nodigt de SP-CSC-af- deling Het Oudenaardse haar leden en sympathisanten uit op een jaarlijks etentje op zon dag 23 januari 2000 in de Ba sisschool van het Gemeen schapsonderwijs, Wortegem- straat 14 te Bevere. Het aperitief wordt geschon ken vanaf 12 uur. Op het menu staat verder: - Kalkoenrollade met groen- tenkrans en kroketten. - Koffie De leden van Het Oudenaard se kunnen gratis genieten van dit feestmaal, niet-leden beta len 350 fr. en kinderen tot 12 jaar betalen slechts 150 frank. Inschrijven kan bij de be stuursleden, in het kantoor van Bond Moyson of op het secre tariaat van Julien Verstraeten. De SP-afdeling Groot-Ouden aarde nodigt al zijn leden uit naar de algemene ledenverga dering met nieuwjaarsreceptie op zondag 30 januari 2000 om 10 uur stipt in het lokaal 'Tex- tielhuis', Stationsstraat te Ou denaarde. Op de agenda staat: - koffie met koffiekoeken en hartverwarmertje - verwelkoming door de voor zitter - financieel verslag door Alex De Groote verslag van de controle der commissarissen - werking van de onderafde lingen in het voorbije jaar en de activiteiten 2000 - voorstellen en goedkeuren van de bestuursploeg Groot- Oudenaarde - verslag door Julien Verstrae ten aangaande gemeenteraad en door Raf Otte aangaande het OCMW in het werkings jaar 1999 - gemeenteraadsverkiezingen: bevestiging werkgroep in functie, evaluatie 1994 en prognose 2000 door Johan Soenen. Om organisatorische redenen vragen wij dat u zich zo snel mogelijk inschrijft via het SP- secretariaat, tel. 055/30.09.45 of op het secretariaat van Ju lien Verstraeten, tel. 055/31.43.69. Wij rekenen ten stelligste op uw aanwezigheid en mede werking, gezien de belangrijk heid voor de gemeenteraads verkiezingen in oktober 2000. Tot dan! Dirk Depaepe Millenniumontbijt te Zingem De SP-afdeling Zingem no digt alle Zingemse inwoners uit op haar gratis 'Millenniu montbijt' op zondag 30 janu ari 2000 vanaf 9.30 uur in de café 'De Klub' te Zingem. De SP-Zingem wil er het volgen de millennium weer flink te- genaangaan. Daarom zetten we het jaar in met een stevig ontbijt. Ook u bent van harte welkom om er samen met ons de tanden in te zetten. Omstreeks 11 uur zullen wij u, met een lekker opwarmertje bij de hand, graag op de hoog te brengen van de gemeente lijke meerjarenplanning i.v.m. wegen, riolering en fietspa den, alsook de stand van za ken betreffende de overstro- mingsproblematiek. We heb ben uiteraard ook steeds aan dacht voor al uw individuele problemen. Gelieve uw inschrijving te be vestigen bij de bestuursleden vóór 27 januari 2000, tel. 075/72.91.98 of fax. 09/384.02.00 bij de burge meester. ACOD Ronse-Kluisbergen De ACOD-afdeling Ronse Kluis- bergen nodigt zijn leden uit voor de algemene ledenvergadering gevolgd door receptie naar aan leiding van het uitwisselen van nieuwjaarwensen voor het jaar 2000 op vrijdag 28 januari 2000 om 19.30 uur in het Feestpaleis, Stationsstraat 21 te Ronse. Gastspreker: Karei Stessens, se cretaris Vlaams Intergewestelij- ke. We hopen u te mogen verwelko men. ietfestijn WG Geraardsbergen De Wielerschool Geraardsbergen nodigt iedereen uit naar hun jaar lijks eetfestijn dat doorgaat op zaterdag 22 januari 2000 van 18 tot 21 uur en op zondag 23 janu ari 2000 van 11.30 tot 14.30 uur in de zaal 'In de Lelie', Dender- straat (naast Politiekantoor) te Geraardsbergen: Op het menu staat:' - Steak met frieten aan 380 fr. - Blinde vinken met frieten aan 380 fr. Er is ook een kindermenu ver krijgbaar aan 250 fr. Kaarten zijn te bekomen bij de bestuursleden. Iedereen is hartelijk welkom en we hopen u zo talrijk mogelijk te mogen begroeten. Nieuwjaarsreceptie SP Faluintjes Om dit spetterende jaar 2000 in te zetten organiseert de SP-FA- LUINTJES Meldert-Baardegem op 21 januari 2000 een nieuw jaarsreceptie. Deze gaat door vanaf 20 u. in 'Ons Huis', Hoog straat te Baardegem. Alle leden, sympathisanten en andere toffe mensen zijn van har te welkom. Er zal enkel drank en versnape ringen zijn, lange, saaie speeches worden u bespaard!! Info-avonden in ASZ Aalst De vroedvrouwen, gynaecologen en pediaters van de kraamafde- ling van het ASZ, campus Aalst wensen u uit te nodigen op de in fo-avonden over zwangerschap en bevalling. Deze gaan door op: - 3 februari 2000 te 19.30 uur Zwangerschap, borst- en fles voeding, sociale wetgeving. Sprekers: Dr. L. Teughels, gynaecoloog vroedvrouwen matemiteit -17 februari 2000 te 19.30 uur Bevalling, kraamzorg, rol van de pediater Sprekers: Dr. C. Verhulst, gynaecoloog Dr. E. Rummens, pediater vroedvrouwen matemiteit. De beide info-avonden hebben plaats in de polyvalente zaal van het ASZ. Iedereen is van harte welkom. We waren met een 165 om op ZONDAG 19 december 1999 ons aan tafel te zetten met een aperitiefje als opwarmertje en VLAAMSE HUTSEPOT zo veel als ons buikje lief was met vers gebakken worsten en spek - een geur om van te genieten. De bestuursploeg had alles IN GROEP prima klaargemaakt dus iedereen was van dienst. De voorzitter Kd. André HUYSMAN richtte een kort woordje tot de aanwezigen met een politieke inslag waarbij de activiteiten van het verlopen jaar aan bod kwamen. Een vraag vanuit het bestuur om zelf met suggesties naar voor'te komen met activiteiten betreft werd genoteerd. Onze vriend Frans DUJARD- IN hield er aan volgende woor den tot de leden te richten: Er is een tijd van komen en een tijd van gaan. Ik heb me vele ja ren ingezet voor vele mensen voor de gewone man en vrouw, voor de gemeenschap en voor de socialistische partij. Maar na rijp beraad met mijn vrouw heb ik beslist niet meer op te komen voor de gemeenteraads verkiezingen van 8 oktober 2000. Om alles duidelijk te stellen en zeker de roddels de kop in te drukken betreffende het stop zetten van mijn politiek man daat (Ik ben... jaar) blijf ik met volle overtuiging achter de ploeg staan en blijf zeker in het bestuur van Eine Heurne Mul- lem. Ik wil hier eveneens duidelijk maken dat ik nog nooit met zo een groep mensen als het SP bestuur van Eine meegewerkt heb, altijd is er iets te doen en iedereen heeft zijn zeg in ons bestuur en ook zijn taak. Beste vrienden van het bestuur laat ons samen in dezelfde zin verder werken en in 2000 krij gen we gans Eine Heurne Mul- lem achter ons... De 550, de 860 en de meer dan 1000 voorkeurstemmen die ik de laatste 18 jaren van u allen mocht ontvangen - DANK daar voor - laat ze niet verloren gaan - stem op onze SP Kandi daten, maak publiciteit voor hen. het zijn de goeie... We wa ren in de goede richting!!! Wij de SP EINE HEURNE MULLEM en het bestuur, heeft een eerlijke visie, ik en mijn vrouw zullen helpen om de toe komst veilig te stellen. Julien, ik wens je veel succes toe met uw ploeg naar de ge meenteraadsverkiezingen toe. De bestuursploeg, u allen kunt op ons blijven rekenen. Beste vrienden blijf onze kandi daten trouw, stem op hen. Stel hen vragen - maak ze kenbaar bij vrienden, geef hen uw ver trouwen ze zijn het waard. En om af te sluiten een prettig kerstfeest en gelukkig nieuw jaar. Een langdurig rechtopstaand applaus en vele tranende ogen na het voorlezen van zijn mede deling. Spijtig dat Frans, een man van en voor het volk er mee ophoud. 'Frans... geniet van het leven, benut het leven, het vliegt voorbij en het duurt maar even' Niemand van onze aanwezigen zal dit feest, het laatste feest van 1999 vergeten. Van Langeraert Jacqueline Frans Dujardin Nieuwjaarsreceptie SP Geraardsbergen De SP-afdeling Geraardsber gen nodigt haar leden uit naar de jaarlijkse traditionele nieuwjaarsbijeenkomst met receptie op vrijdag 28 januari 2000 vanaf 20 uur in het Volkshuis, Markt 15 te Ge raardsbergen. Bij een natje en een droogje zullen SP-Volksvertegen woordiger Dirk Van der Mae- len en SP-Burgemeester Fred dy De Chou, respectievelijk de Nationale- en Gemeentelij ke politieke actualiteiti even toelichten. Deze gezellige bijeenkomst wordt muzikaal omlijst door de huis-DJ van het Volkshuis. Zorg dat je er bij bent! Op vrijdag 28 januari 2000 nemen we de definitieve start voor de verkiezingscampagne van de belangrijke gemeente- en pro vincieraadsverkiezingen van 8 oktober 2000. We rekenen op uw steun en medewerking.

Voor Allen | 2000 | | pagina 10