Kerstfeest op Chalet te Ronse P.W.A. naar het Warandegebouw in Haaltert Nieuw Jaars Brief... Eetfestijn FC De Roos Anderhalf jaar ervaring met 3D-echografie in het A.S.Z. SGB Vrienden Ondereen Gijzegem Schepen Dirk De Meerleer nodigt uit 12 21 januari 2000 - "Voor Allen" Uitbuiting, armoede, honger, ongelijkheid, oorlog we hebben blijkbaar nog niet veel geleerd. Zelfs de bruine pestis nogmaals weergekeerd. Gelijkheid, verdraagzaamheid, vriendelijkheid, kameraadschap oude idealen verstopt onder het stof van tweeduizend jaar menselijke onverschilligheid. Vervuiling, sterfte, roofbouw iedere dag weer verkrachten wij de aarde en laten ons leiden door geldgewin. Het jaar 2000 verleidt tot magische wensen maar het zijn er zo veel, waar te beginnen, hoe te beginnen? Het jaar 2000 verleidt tot magische wensen gelijkheid onder alle mensen arbeid voor hen die het wensen vrede, verdraagzaamheid, kameraadschap geen verre idealen meer geen gehandicapten meer, alleen nog juist maar mensen die allen gelijk het leven beleven. Het jaar 2000 verleidt tot magische wensen wensen meer dan 2000jaar oud hopelijk blijft er ons volgend jaar niets meer te wensen. Jeugdcentrum. Provinciale fietsroute Op dit ogenblik is men volop bezig met het uitstippelen van een Provinciale fietsroute, de 'Molenbeekroute' langs de meest pittoreske plekjes van de gemeenten Erpe-Mere, Herzele en Haaltert. Deze nieuwe fietsroute zal officieel ingebruik genomen worden op zaterdag 15 april 2000. Maria Van Impe Wanneer: - zaterdag 29 januari 2000 van 11.30 tot 21 uur Menu: - soep - varkens- en rundsgebraad met jagersaus en frieten Waar: De Horizon Molendreef - Aalst Prijs volwassenen: 400 fr. Prijs kinderen: 250 fr. Daarentegen zijn ze wel voor stander om de Diensten Cul tuur, informatie en toerisme in het Warandegebouw onder te brengen. Dan kan dit gebouw samen met daar reeds geves tigde muziekacademie, de bei aardvereniging en Heemkun dige Kring verder worden uit gebouwd tot een volwaardig Cultureel Centrum. Dit voorstel wordt mede ge staafd door het feit dat ook de Sport- en Jeugddienst geloka liseerd zijn in het Sport- en 1. Christiane Van Zande 670 2. Martha Verleysen 600 3. Liliane V.D. Helst 590 4. Louise Marcoen 540 Monique V.D. Velde 540 Traditiegetrouw bracht de Kerstman een bezoek aan de kinderen en kleinkinderen van de leden van de wijkclub Wauters te Ronse. De Kerstman was aangenaam verrast toen hij de gekleurde werkjes van de kinderen te zien kreeg en keek verbaasd op van de versierde gezichtjes. Tot slot had de Kerstman voor ieder kind een leuk geschenk mee. Het was een leuke namiddag waar de kinderen maar ook de ouders en grootouders veel plezier aan beleefden. Samen met de kinderen en de kandidaten voor de gemeente raadsverkiezingen van de wijkclub Wauters: Suzy Arijs, Iris Batteau en Guy Detandt. Hierbij volgen de uitslagen van de eerste kaarting en de bakschieting voor het nieuwe kampioenschap 2000. Bakschieting Sedert een 2-tal jaar heeft zich een nieuwe techniek ontwik keld in de verloskunde: 3D- echografie. Deze techniek laat toe om een fotografisch beeld te krijgen van een ongeboren baby. Op die manier ontstaat er een hechte, fijne band tussen de toekomstige ouders en het on geboren kind. Anderzijds kan men met deze 3D-echografie vroegtijdig en veel nauwkeuriger afwijkin gen opsporen dan met de klas sieke onderzoeksmethodes. Bovendien is 3D-echografie Gezien de enge (nu reeds) be huizing van het Administratief Centrum heeft het College van Haaltert beslist om de dienst van het P.W.A. in het Waran degebouw te huisvesten. Deze beslissing is echter in geen goede aarde gevallen. De Ge meentelijke Culturele Raad Groot-Haaltert is het niet eens met deze beslissing en vast van plan hiertegen heftig te protesteren. Het lijkt niet lo gisch het PWA onder te bren gen in een Cultureel Centrum. niet schadelijk voor de baby, noch voor de moeder. Dr. N. Verhoeven en Dr. O. Francois zullen hun persoon lijke ervaringen, van het laat ste anderhalf jaar, geïllus treerd met beelden en video opnames, met genoegen aan u voorstellen in de polyvalente zaal van het A.S.Z. op vrijdag 28 januari 2000 om 20 uur. Geïnteresseerden zijn van har te welkom! (gelieve uw aan wezigheid telefonisch te be vestigen op het nummer 053/76.40.20). Kaarting 1Adhemar Bayens 319 2. Achiel Dierickx 318 3. Jacqueline V.D. Velde 304 4. Lucienne Roelandt 294 5. Jeanine Eeckhout 291 De Kerstman bekijkt aandachtig de gekleurde tekeningen.

Voor Allen | 2000 | | pagina 12