Carnaval Denderleeuw kiest zijn prinsessen en prinsen "Voor Allen" - 4 februari 2000 7 Zaterdag 22 januari 2000 was het dan zover. De grote dag der prinses- en prinsverkie zing Carnaval Denderleeuw 2000. Al leek de prinsverkie zing eerder een formaliteit, er was slechts één kandidaat, toch wordt men niet zomaar prins. De presentatie, het op treden en het akkoord van de zaal moeten dermate hoog zijn dat de kandidaat prins waardig wordt bevonden. Het werden spannende momenten voor Rik. Rik is lid van de carna valgroep De Starters en geniet van daaruit de volle steun. De presentatie werd dan ook on dersteund door Keizer Carna val Lucy. Nadat de eigen show gebracht werd en waarin de boer centraal stond traden og enkele Aalsterse groepen op die met hun nieuwe carnaval liedjes zorgden voor de nodi ge ambiance. Na het tellen van de stemmen viel het verdict. Rik behaalt 75% en wordt de prins Carnaval 2000 voor Denderleeuw. Een proficiat aan Rik De Vriend die door zijn eigen straat kan trekken als sleutelhouder van drie dol le carnavaldagen. Bij deze eveneens een proficiat aan de carnavalraad die alles perfect organiseerde en onder contro le hield. Puik werk! Die zelfde dag maar in de na middag werden de jeugdprin- ses en prins gekozen. Elk jaar dingen een paar jonge men sen mee naar deze toch be geerde titel. Voor Kenneth As- selman, uittredend jeugdprins, was de klus vlug geklaard. Er waren geen tegenkandidaten en Kenneth volgt zich zelf op. Proficiat! Voor de verkiezing van de jeugdprinses lag het enigszins anders. Daar boden zich drie kandidaten aan waar onder de uittredende jeugd prinses. Na een boeiende strijd won Jolien Bousman het pleidooi. Jolien, dochter van ons OCMW raadslid Betty De Schampheer, volgt zich zelf op. Zij, net zoals de jeugd prins, was vorig jaar de jeugd prinses. Ook aan haar een flin ke proficiat! Na al dit prinsen geweld moe ten nog bierprins en voil janet worden ingevuld en staan we klaar voor de volgende editie van onze Denderleeuwse car naval. Het wordt beslist een carnaval uit de duizend! Firmin Verbrugge Firmin, Sonia, Betty en de voorzitter van de carnavalraad feliciteren de pas verkozen prins Rik. De nieuwe jeugdprins Kenneth Asselman en de jeugdprinses Jolien Bo. Wijkkomitee Bevegem nodigt uit Het wijkkomitee Bevegem no digt iedereen uit naar hun 4e Eetfestijn en dit op zaterdag 5 februari 2000 van 18 tot 22 uur en op zondag 6 februari 2000 van 11.30 tot 15 uur in de feestzaal 'Zwitsers Stoof- ken', Godveerdegemstraat 76, te Zottegem. Op het menu staat: - Varkensgebraad met jagers saus, groentenkrans en kro ketten - Kippenfilet op Indische wij ze met kroketten De deelname bedraagt 350 fr. Kaarten zijn te bekomen bij de bestuursleden. Iedereen is welkom. CC De Brug Zottegem De CC De Brug afdeling Zot tegem - Herzele - St.-Lie- vens-Houtem organiseert op woensdag 16 februari 2000 om 14 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zottegem een info- namiddag met als thema 'Ik, en de moderne communica tie'. Internet - telebankieren - elec- tronische post, een voor ieder een duidelijke demonstratie. Een inleiding in het internet aan de hand van video-groot- beeldmontage. Demonstratie en verklaring van o.a. CD- roms, internet-sites, het begrip 'surfen', w.w.w., e-mailen. De deelname is gratis. Een must voor iedereen die 'up to date' wil zijn. CC De Brug Zottegem Aan alle gepensioneerde aan gesloten leden van het ABVV Groot-Zottegem. Op dinsdag 8 februari om 14 uur in het Volkshuis bedeling van de nieuwjaarspakketten. CC De Brug geeft gratis een koffietafel aan ieder aanwezig lid. Opgelet vergeet uw kwijting van betaling (lidmaatschap '99) niet mee te brengen. SW Geroordsbergen De SVV-Geraardsbergen Cen trum nodigt al zijn leden uit op de Algemene vergadering op zondag 13 februari 2000 in de feestzaal 'Bond Moyson', Vredestraat 41 (ingang langs de Bokerstraat) te Geraards- bergen. Naast de gebruikelijke koffie met gebak staat er verder een voordracht op het programma met als thema 'Gezonde voe ding'. Spreker is Nadine Bre- jou, sociaal verpleegster. Iedereen is hartelijk welkom. Quiz JS Denderleeuw ••o een grandioos succes!!! De zaal was ronduit te klein. Ruim honderd man bood zich aan om deel te nemen aan de quiz. Een organisatie die puik verliep vanaf de inschrijving tot de prijsverdeling over de aanbreng van de quiz zelf en de bediening van de nodige drankjes. Je moet het verdie nen zeggen bepaalde firma's, wel dit was verdiend. Ieder lid van de JS heeft het maximum van zichzelf gegeven en de re sultaten waren er. Alvast een proficiat aan iedereen voor de moderne aanpak van de quiz, volledig computer gestuurd en op groot scherm, voor de com positie van de vragen en de gewaardeerde prijzen. Prijzen die er waren voor iedereen. Wat nog het meest opviel was de aanwezigheid van een groot aantal jonge mensen. Geruststellend hier is de be denking dat er blijkbaar toch nog meer jonge mensen aan andere dingen geïnteresseerd zijn dan alleen aan puur uit gangsgenot. JS doe zo verder, de grote broer, de SP afdeling Denderleeuw is fier op jullie prestatie. Firmin Verbrugge Wieler-weekend Iddergem stelt zich voor Al is het nog volop winter toch startte het wielercomité Iddergem met de voorberei dende werken van hun alom gekend wieler-weekend. Dit jaar wordt het iets bijzonders. Of dit nu speciaal met het jaar 2000 te maken heeft kon niet worden achterhaald maar het provinciaal kampioenschap voor dames nieuwelingen en juniors wordt hier verreden. Het wieler-weekend is vastge legd op 1 en 2 juli 2000. Het programma, beter, het wieier- festijn, biedt ons: Op zaterdag 1 juli 2000, te 11 u. provinci aal kampioenschap dames nieuwelingen, te 12u30 pro vinciaal kampioenschap da mes juniores, te 14u30 de 5de grote prijs strafbier GVD au to's voor nieuwelingen en te 16u30 de start van de grote prijs SP Groot Denderleeuw voor juniores. Op zondag 2 juli 2000: te 12u00 de grote prijs Van Roy voor dames elite, meteen ook het provinciaal kampioen schap en te 15u00 de klassie ker: 11de grote prijs ere-sche- pen oud-burgemeester Frans Coppens een wedstrijd voor elite zonder contract. Voor mensen die van sport houden is er maar één gouden raad! deze data vrijhouden. Alvast veel succes aan de or ganisatoren van dit wieler weekend en nu maar hopen dat de zon van de partij is. Firmin Verbrugge SP Denderleeuw rouwt Op 15 januari 2000 overleed Omer Cieters, vader van Rosette Cieters en Erik Pots, beiden sinds jaren lid van het plaatselijk SP-Bestuur en ACOD. Langs deze weg wensen wij als afde ling ons medeleven in hun rouw te be tuigen. Belotting wijkdub Henri Flips De Wijkclub Henri Flips orga niseert een eerste belotting van het nieuwe seizoen met klassement op vrijdag 18 fe bruari 2000 om 19.30 uur in café Den Appel. Er is 3000 frank vooruit en men speelt voor de wisselbeker Johan Van Biesen. Inleg bedraagt 50 fr. Iedereen is welkom. J.S. Aalst De Jongsocialisten Aalst nodi gen alle jongeren uit op een info-avond 16 februari 2000 om 20 uur in café Pili-Pili, Hoogstraat te Aalst. Thema's: - rijbewijs voor jongeren - witte fietsen - fuifbeleid Iedereen is welkom.

Voor Allen | 2000 | | pagina 11