2de Quiz avond Jong Socialisten Denderleeuw grandioos succes "Voor Allen" - 18 februari 2000 13 Op vrijdag 28 januari organi seerden wij als JS Dender leeuw onze tweede grote quiz. Ten opzichte van vorig jaar hadden we ons niet alleen ge moderniseerd wat de presenta tie betreft, ook het prijzenpak ket was veel omvangrijker! Wat de presentatie betreft kunnen we kort zijn: fantas tisch! Alles was uitgewerkt met de computer, een simpele toets op de linker muisknop en alles werd geprojecteerd op een groot scherm! Ook de prijzen voor de deel nemende ploegen waren niet van de poes! 104 personen, kwamen opda gen! Dit had wel tot gevolg dat de zaal stampvol zat! Van een succes gesproken! Ook de einduitslag was een triomftocht voor de SP. The Nuts met o.a. de plaatselijke gemeenteraadsleden Rudy De Leeuw en Lieven Vernaillen in hun rangen wonnen met 1 puntje voorsprong op De Jans- sens en met 6 lengtes verschil van SP Liedekerke! Hopelijk is dit een goed voor teken voor de gemeenteraads verkiezingen van 8 oktober waarvoor trouwens meerdere Jong Socialisten zullen lijst lopen! Verder wil ik iedereen bedan ken die geholpen heeft om van deze avond zo een succes te maken, de aanwezige ploegen op de eerste plaats, evenals Patrick en Sabrina van café Standaard voor hun vlotte me dewerking, maar ook vooral alle JONG SOCIALISTEN: onze voorzitter 'Gunther Vanopdenbosch, Jo Fonck, Bart De Koek, Ann Malle- froid, Tanja Sneppe, Marielle Van Mulders, Rudy Van Mul ders, Els Van der Heyden en Yves De Smet' voor hun ta- meloze inzet!!! Het organiserende team van de J.S. Denderleeuw Deze bestonden o.a. uit ink- omtickets voor de wedstrijden E. Aalst - Sint-Truiden Anderlecht - Lokeren FC Denderleeuw - Dessel Verder waren er ook nog 3 rei zen naar Spanje, kunstboeken, CD's, CD-roms, tal van spag hetti's, t-shirts, agenda's en vele andere prijzen te winnen! Bovenop dit alles kregen de eerste drie ploegen nog een geldprijs van respectievelijk 1500, 1000 en 500 Bef. Maar zonder deelnemers geen quiz, dus dat was nog even af wachten geblazen! Ook dit liep op wieltjes, maar liefst 26 ploegen, goed voor Pannenkoeken-namiddag te Bevere De SP-CSC-Bevere organi seert op zondag 5 maart 2000 een pannenkoeken-namiddag in de parochiezaal te Ouden- aarde-Bevere vanaf 15 uur. Op het programma staat: - pannenkoeken smullen a volonté met koffie - prijskaarting: ieder spel uit! - het vanouds gekende spel: teerlingbak - mogelijkheid tot het spelen op de sjoelbak. Voor de pannenkoeken dient men vooraf in te schrijven voor 1 maart 2000 bij de be stuursleden. De deelname bedraagt 150 fr. De leden van SP/CSC-Beve- re kunnen gratis inschrijven voor deze ontspanningsna middag. De mensen die wen sen lid te worden voor het jaar 2000 kunnen ook gratis deelnemen. VFG Brakel-Lierde Het VFG-bestuur van de af delingen Brakel-Lierde nodi gen u, uw familie en vrien den uit op hun 'Eetfestijn' op zondag 12 maart 2000 van 11.30 uur tot 14.00 uur in zaal 't Pieterken, P. Hoel- manstraat te Opbrakel. Op het menu staat: - Hutsepot met brood of - Kipsauté 'Fine Champag ne met kroketten Deelname in de kosten be draagt 350 fr. en kinderen be talen 200 fr. Kaarten zijn te bekomen bij de bestuursleden of BM- Kantoren te Brakel en Lier- de. Voor bijkomende inlichtin gen kan u zich steeds wenden tot Julien Vermassen, 09/364.98.34 (tussen 9 en 16 uur) of 055/42.62.53 (na 18.30 uur). We wensen u alvast een aan gename middag en hopen u zo talrijk mogelijk te mogen begroeten. Je bent jong en je wil watActie Hier de kans die je niet mag missen als je op een aangena me creatieve manier je grote vakantie wil doorbrengen. Door VFGJ, de Vlaamse Fe deratie voor Gehandicapte Jongeren, wordt tijdens de pe riode van 6 tot en met 11 maart 2000 een kaderoplei ding animator in het jeugd werk georganiseerd. Deze opleiding wil de kandi daten een praktijkgerichte kennis meegeven in de oplei ding van jongeren in het alge meen en specifiek voor jonge ren met een handicap. De cursus levert na een stage van 60 uur zelfs een extra door het ministerie van de Vlaamse gemeenschap erkend attest op van animator in jeugdwerk. In de nieuwsgierigheid ge wekt, voel je hier iets voor dan is nu het moment gekomen om contact te zoeken met Cuppens Hilde die te bereiken is op het telefoonnummer 02/51502589. Alvast succes en ik ben ervan overtuigd dat je samen met de gehandicapte jeugd een ge weldige vakantie tegemoet gaat. Firmin Verbrugge SVV-Denderleeuw De SVV-afdeling Denderleeuw nodigt u allen uit op een in- foavond met als thema "Chronisch vermoeidheidssyndroom, een moeizame weg naar (h)erkenning". Voor de inleiding zorgt mevr. Miet De Ruiter van C.V.S.- Vereniging en zelf C.V.S.-patiënte. De infoavond heeft plaats op maandag 21 februari 2000 om 19u30 in de vergaderzaal van Bond Moyson, Sportstraat 1 te Denderleeuw. We verwachten U SP-Denderleeuw rouwt Wij vernemen het overlijden van Roger Van Vaeren- bergh, echtgenoot van Maria Veirman, vader en schoon vader van Geert en Gracienne Van Vaerenbergh-De Bruyn. Roger zal door de iets oudere militanten zeker gekend zijn als de echte partijman en syndicalist. Door heelwat ziektespiegels gekneld werd het hem onmogelijk gemaakt actief deel te nemen. Toch bleef hij graag op de hoogte van de politieke gebeurtenissen. Aan zijn echtgenote en kinderen, mede aan de naaste fa milieleden en vrienden, biedt de SP-afdeling Dender leeuw haar gemeende blijken van medeleven aan. SW Zottegem De SVV-afdeling Zottegem nodigt u graag uit naar een voor dracht met als thema: Hoe zit het met jouw cholesterol door Marijke Merckx. Afspraak op vrijdag 18 februari 2000 om 19.30 u. in het Volkshuis, Markt 8 te Zottegem. Deelname: 100 fr. per persoon (infomap, koffie en gebak in begrepen). Inschrijven kan tot 16 februari 2000 bij de bestuursleden. Iedereen is welkom.

Voor Allen | 2000 | | pagina 13