S.J. Trommelkorps te Aalst A Rode Valken Wet met Jean-Paul Ringoir en Timmy De Wolf. "Voor Allen" - 18 februari 2000 9 Wij Rode Valken voelen ons deel van de strijdende arbei dersklasse Wij Rode Valken willen goede vrienden van elkander zijn Wij Rode Valken willen anderen helpen waar wij kunnen Wij Rode Valken hebben eerbied voor iedere eerlijke over tuiging, ook wanneer zij de onze niet is Wij Rode Valken streven naar waarheid, het gegeven woord is heilig, wij willen nauwgezet en trouw onze plich ten vervullen Wij Rode Valken streven naar soberheid en eenvoud (wij gebruiken geen alcohol of tabak) Wij Rode Valken komen moedig voor onze mening uit, wij praten niet achter andermans rug Wij Rode Valken zijn vrienden en beschermers van de na tuur Wij Rode Valken willen goede pioniers worden Wij Rode Valken zijn moedig en onbevreesd Vriendschapslied Komt, en reikt de handen, De kring sluiten wij, En nooit gaan de stonden Der vriendschap voorbij, dan dreunen de stappen, Dat wereld het hoort, Is iemand soms moede, Wij helpen hem voort. Is iemand soms eens treurig, Voor ons schijnt de zon; De vreugde van velen klinkt blij als een bron. Helpt d'een dan de ander, Wordt 't zwaarste zo licht, Dan heeft Ka meraadschap een wonder verricht Komt en marcheert te zamen, Ons hart houdt de maat. En niemand vergete Waarom het nu gaat Wij blikken steeds voorwaarts, 't Verleden verdwijnt, Wij reiken de handen, En groeten het Licht. lerlei akties georganiseerd. Hoe kunnen mensen die zich hiertoe aangesproken voelen, jullie daadwerkelijk helpen Timmy Alle hulp is welkom, dat zou zelfs heel prachtig zijn. Er zijn verschillende moge lijkheden 1) via een financiële bijdrage op onze rekening; 2) door het kopen van steen tjes (symbolisch) die weldra zullen te koop aangeboden worden; 3) door het financieel steunen van de talrijke akties die in de nabije toekomst zijn gepland. Tot slot wil ik via deze weg nog een oproep doen naar al le geïnteresseerden die willen helpen met de verdere uit bouw en werking van onze organisatie. Zij kunnen zich steeds via één van de be stuursleden kandidaat stellen. Rode Valkenwerking voorlopig occasionele werking. TVommelkorpsrepetitie elke zaterdag van 10 tot 12 uur; lokaalZonnestraat 23-27 te Aalst; kontaktper- soon Timmy De Wolf, Groenstraat 19, Aalst, tel. 053/71.07.80. Oproep steunaktie rekeningnummer 853-8707330-57. renovatie i.f.v. de infrastruc tuur in jullie nieuwe lokatie. Geef hierover eens wat meer uitleg TimmyWegens plaatsge brek in het Volkshuis waren we verplicht om naar een an dere huisvesting voor onze werking uit te zien. Na een lange zoektocht zijn we hier in de lokalen van het P.M.S.- centrum in de Zonnestraat te rechtgekomen. Het gebouw moest echter wel aan onze noden aangepast worden. P.D.S.De aanleiding van dit gesprek was voornamelijk de P.D.S. Wat was er dan ver keerd aan dit gebouw TimmyZowel qua veiligheid als qua sanitair moesten er omvangrijke werken uitge voerd worden. Zo werden op de 1ste en 2de verdieping de houten bevloering (balken en platen) en de muurbepleiste ring volledig vernieuwd. Vanaf het gelijkvloers tot op de bovenverdieping werd een degelijke trapleuning ge plaatst. Verder werden toilet ten en een wasbak geplaatst. P.D.S.Als ik het goed be grijp zijn alle werken reeds uitgevoerd en hebben jullie alleen nog geld nodig. Hoe hebben jullie deze werken dan kunnen uitvoeren en over welk bedrag gaat het TimmyEr werd een lening afgesloten van 600.000 F. Een gedeelte hiervan kan te rugbetaald worden met de subsidies van het jeugdwerk beleidsplan van de stad. Het resterende gedeelte (ongeveer 2/3) moet met eigen middelen gefinancierd worden. P.D.S. En om dit te kunnen terugbetalen worden er nu al- taald worden TimmyZowel voor het trommelkorps als voor de Ro de Valken bedraagt het lid geld 500 F per jaar. Dit be drag gaat bijna integraal naar verzekeringen. Het trommel materiaal en het uniform (in tegenstelling met de Chiro) is gratis. Om dit te kunnen fi nancieren organiseren we verschillende aktiviteiten. De Rode Valken op kamp

Voor Allen | 2000 | | pagina 9