Nieuw SP-bestuur in Haaltert Eetfestijn SP-Viane-Moerbeke SW-Lierde "Voor Allen" - 23 maart 2001 9 VFG Geraardsbergen Het bestuur van de SP-afde- ling Viane-Moerbeke heeft het genoegen U uit te nodigen op haar 'Eetfestijn' op zaterdag 31 maart 2001 van 18 tot 22 uur en op zondag 1 april 2001 van 11.30 tot 15 uur in de 'Orangerie' van het domein Kasteel van Viane. Op het menu: - Steak met de keuze van ver schillende sauzen: 400 fr. - Tongrolletjes opgevuld met zalm in een Normandische saus: 400 fr. - Koninginnehapje: 300 fr. Dit eetfestijn wordt georgani seerd ten voordele van de so- cio-culturele activiteiten van de SP-afdeling Viane-Moer beke. We hopen dan ook op uw aan wezigheid te mogen rekenen. Tot dan Lindy Van Den Bossche VFG Brakel - Lierde Eetfestijn De VFG-afdeling Brakel- Lierde nodigt u allen uit op zondag 25 maart 2001 van 11.30 tot 13.30 uur in de zaal 't Piterken, P. Hoelmanstraat te Opbrakel voor het jaarlijks 'Eetfestijn'. Er is keuze uit twee menu's - Kippenfilet met fruit en groenten - Varkenshaasje met erwten en wortelen Volwassenen betalen 400 fr. en kinderen 250 fr. Kaarten zijn te bekomen bij de bestuursleden: Eliane 055-42 28 42 of Daniel 055-42 68 20 of Julien 055-42 62 53. Iedereen is hartelijk welkom. De Aquariaan Geraardsbergen De Aquarium Terrarium vereniging "Siervis" Ge raardsbergen nodigt al zijn le den en sympathisanten uit naar de volgende bijeenkomst op vrijdag 30 maart 2001 om 20 uur in het lokaal, Bever straat 2 te Geraardsbergen- Viane. Op het programma een voor dracht met als thema "Vijver Special" door Guido Lurquin. Het magazijn en de biblio theek is al open vanaf 19.45 uur. Iedereen is welkom. CC De Brug Zottegem De Culturele Centrale De Brug, afdeling Zottegem-Her- zele-St.Lievens-Houtem orga niseert op donderdag 12 april 2001 om 15 uur in het Volks huis, Markt 8 te Zottegem een infonamiddag met als thema "Het gemeentebeleid in Zotte gem". De sprekers zijn Burgemees ter Herman De Loor en Sche pen Dirk Van Herzeele. Nadien is er een koffietafel. De deelname bedraagt 50 frank. Inschrijven kan bij de bestuursleden of in het Volks huis. Info bij Werner Herte- cant, tel. 09/360 51 92. Ieder een is welkom. SW-Brakel Het bestuur van de SVV-afde- ling Brakel nodigt alle leden en sympathisanten uit naar hun 'Kaas- en wijnavond' op zaterdag 31 maart 2001 vanaf 18.30 uur in de zaal 'Pieter ken', Pieter Poelmansstraat te Brakel. Iedereen is hartelijk welkom De VFG-afdeling Geraards bergen nodigt U graag uit naar haar volgende bijeenkomst op zaterdag 7 april 2001 om 15 uur in de feestzaal "Bond Moyson", Vredestraat 41 (in gang langs de Bokerstraat) te Geraardsbergen. Op het programma staat naast de gebruikelijke koffie met gebak, het optreden van "Juul Kabas". Moeder natuur heeft ons heel wat te bieden. Kruiden, bloe men, planten, bessen, groen ten en fruit zijn dé aangewe zen ingrediënten om onze ge zondheid te behouden of te verbeteren. Graag willen we u op weg hel pen in deze wondere wereld, zowel theoretisch als prak tisch. SVV-Lierde organiseert daar om een cursus 'Kruidenberei dingen' in theorie en praktijk op 23 en 30 maart 2001 in de Gemeenteschool, Dorpstraat 69 te Lierde. - Vrijdag 23 maart: De groene apotheek Op die avond leren we hoe we Ook Haaltert doet mee aan de vernieuwing Jawel, op de jongste algemene ledenvergadering werd er overgegaan tot de verkiezing van een nieuw bestuur voor de SP-Groot-Haaltert. Het nieuwe bestuur is voor taan samengesteld als volgt: Patrick Van Snick (voorzitter), Jacqueline Baele (ondervoor zitter), Rik Mallefroy (onder voorzitter), Laurent Vermas- sen (secretaris), Ivan Andries (schatbewaarder), Marie-José Tas (SVV), Jimmy De Bruyn (vakbonden algemeen), Bart Muylaert (webmaster en pers- verantwoordelijke gemeente raad) en Eric Houtman (SP- infobladje). Gemeenteraadslid Astrid De Winne en schepen van sport en gemeentelijke infrastruc tuur Paul Van der Straeten, werden ook opgenomen in het SP-bestuur. Als gemeenteverantwoordelij- ken werden de volgende per sonen aangesteld: Dieter Ver- De deelname bedraagt 100 fr. te betalen bij de inschrijving. Inschrijven kan bij de be stuursleden of in het BM-kan- toor. Iedereen is hartelijk welkom! De bowlingcompetitie voor zien voor zaterdag 31 maart 2001 is verlegd naar 14 april 2001. Wegens onvoorziene omstandigheden is de bowling De Kegel gesloten. IA. zelf met eenvoudige middel tjes eerste hulp kunnen bieden en/of kleine probleempjes kunnen aanpakken. - Vrijdag 30 maart: Doesessie We steken de handen uit de mouwen en maken zelf - on der begeleiding - zalfjes, cre- mes,... en iets om te knabbe len. Lesgeefster: Mieke Meganck, Herboriste-fy siotherapeute De deelname voor de beide avonden bedraagt 350 fr. (ont haal, infomap en materiaal in begrepen). Inschrijven kan bij de be stuursleden of op het SVV-Se- cretariaat. De Colfmaecker- straat 11 te Zottegem. eeken (Haaltert), Patrick Van Snick (Kerksken), Willy Marckx (Heldergem) en Rudy Stockman (Denderhoutem). Deze gemeenteverantwoorde lijken werden ook in het be stuur opgenomen dat op een tweemaandelijkse basis zal vergaderen. Uit dit bestuur werd ook nog een dagelijks bestuur verko zen dat als volgt is samenge steld: Patrick Van Snick, Jac queline Baele, Rik Mallefroy, Laurent Vermassen, Ivan An dries, Astrid De Winne, Paul Van der Straeten en Bart Muy laert. Dit dagelijks bestuur zal vergaderen op een maande lijkse basis. Voortaan zal schepen Paul Van der Straeten elke donderdag zijn zitdag houden en dit van 18.00 u. tot 19.00 u. in de Sporthal te Denderhoutem en van 19.15 u. tot 21.00 u. in het Administratief Centrum te Haaltert. Bart Muylaert SP-Geraardsbergen Woensdag 28 maart 2001 om 20 uur Bond Moyson, Vredestraat 41 - Geraardsbergen ALGEMENE STATUTAIRE LEDENVERGADERING Agenda: - verwelkoming door de voorzitter - politieke situatie - nationale politiek gemeentelijke politiek - verkiezing nieuw SP-afdelingsbestuur - aanduiden afgevaardigden wijkafdeling - coöptatie nevenorganisaties - allerlei en rondvraag. Kandidaturen voor een uitvoerend mandaat (voorzitter, ondervoorzitter, secretaris, politiek secretaris, penning meester en feestleider) dienen uiterlijk vóór de vergade ring aan Dirk Van Der Maelen overgemaakt. We rekenen op een grote opkomst van alle SP-leden. f CV De Verbroedering Geraardsbergen Woensdag 28 maart 2001 om 19 uur Bond Moyson, Vredestraat 41 - Geraardsbergen ALGEMENE STATUTAIRE LEDENVERGADERING Agenda: voorstel en bespreking van het bouwproject Markt stemming over het project het verlenen van de nodige machtigingen ter reali satie van het project voor onder meer: - het onderhandelen en afsluiten van een overeen komst met een bouwfirma - het tekenen van alle nodige documenten, over eenkomsten, notariële aktes - in het bijzonder het tekenen van de notariële ak tes verzaking aan het recht van natrekking/toe lating tot bouwen, de basisakte van het complex, de aktes-verkoop - in het algemeen het nodige te doen en alle stuk ken te tekenen ter realisatie van het project - de nodige onderhandelingen en overeenkomsten te sluiten met de huurders of het nodige te doen teneinde de panden vrij te maken - goedkeuring van de tot op heden ondernomen stappen allerlei en rondvraag. We danken u alvast voor uw aanwezigheid. f

Voor Allen | 2001 | | pagina 9