1 Mei-viering te Denderleeuw Gehandicapten actief in Denderleeuw Jumelagecomité Denderleeuw actief "Voor Allen" - 18 mei 2001 15 Het bezoek aan Denderleeuw van Roemenen uit het dorp Rupea vergt heel wat organi satie. Het vergaren van huis vestingsmogelijkheden en het opzetten van allerhande acti viteiten zijn maar enkele van de vele problemen waar een oplossing moet aan gegeven worden. Ter voorbereiding van het be zoek aan Denderleeuw, mid den augustus, moeten nog en kele voorbereidende gesprek ken met de Roemenen ge voerd worden. Bij dit alles komt nog dat Rupea onlangs een nieuwe burgemeester heeft gekregen waarmee tot nogtoe amper gesprekken werden gevoerd. Ook hier moeten de snaren op elkaar worden afgestemd. Om dit alles in goede banen te leiden zal een Denderleeuwse delegatie gedurende de twee de helft van de maand mei een bezoek brengen aan Rupea. Samen met enkele bestuursle den van het jumelagecomité reizen ook enkele gemeente lijke mandatarissen mee. Hopelijk kan deze delegatie, in samenspraak met de huidi ge politieke gezagsvoerders in Rupea, alles in orde brengen, zodat we midden augustus de Roemenen in de meest gunsti ge omstandigheden kunnen ontvangen in onze gemeente. Mensen die nog hun mede werking wensen te geven als gastgezin zijn zeker nog wel kom en nemen hiervoor best contact op met leden van het jumelagecomité of met de ge meentelijke diensten. FV Elke maandagnamiddag van 14 tot 17 u. kunnen onze gehandi capten hier op een creatieve wijze de namiddag doorbren gen, aldus Marie-Paule Van Is- terdael, voorzitster van de plaatselijke afdeling. Inspire rend begeleid door de al even actief medewerkende Simonne De Leeuw maken de leden niet alleen brei- en haakwerk uit de meest onvoorspelbare materia len (om er maar eentje te noe men: plastiek), maar worden eveneens kaarsen versierd tot zelfs dakpannen die worden omgetoverd tot heuse bloem- bakjes. Je moet het maar doen. Mocht je ook zin hebben om je maandagnamiddag op een zin volle wijze door te brengen dan volstaat een telefoontje naar Marie-Paule 0476-67 85 89 of loop eens even bij haar aan in Iddergem, Parochiestraat 87. Op de foto merk je de actieve leden die maar al te graag po seerden en De Brabanter Sabri- na die met trots haar creatie toont. FGV Bloemenhulde Jaarlijks huldigen we Prosper De Bruyn en Armand De Pels- maeker. Ze waren beiden grote voor beelden in het strijden voor gelijke kansen voor iedereen. Dat wij ook klaar zijn voor de strijd merk je onder andere aan de grote opkomst in de vroege uurtjes van 1 mei. Bedankt, SP-makkers! Na de bloemenhulde te Den derleeuw begaven we ons naar de 1 mei-optocht te Aalst. Op nieuw waren we met velen aanwezig. Opdat men ons zou horen, dat men zou weten dat de SP en zijn vrienden er nog steeds staan! Volop in de ver nieuwing, maar met beide voeten op de grond en de vuist geheven. Beste vrienden, dit is nog steeds en het blijft ONS feest! Zij die er bij waren kunnen trouwens getuigen van een ge slaagd feest met een Dender- leeuws staartje... SDK

Voor Allen | 2001 | | pagina 15