Reële plannen voor marktbus in Erpe-Mere Stad Zottegem 14 1 juni 2001 - "Voor Allen" SP-afvcrardiging wijzigt in Ninoofse gemeente- en OCMW-raad Ten gevolge een eerder ge maakte afspraak op de alge mene SP-ledenvergadering heeft André Stevens de eed af gelegd als gemeenteraadslid in vervanging van Ann Vanden Berghe, die sedert 1 april ze telt als OCMW-raadslid. Een tweede wijziging in de gemeenteraad gebeurde deze week. Jef De Doncker, die om beroepsredenen afhaakt als 1Stofzuiger AEG 3002 Reservenummer: 3232 2. Tafelgrill 0837 3. Kruimeldief 1148 4. Kist wijn 0077 5. Kist wijn 0704 6. Lampenkap 3863 7. Gritsel 3286 8. Drietand Wolf - 0419 9. Drietand Wolf 3383 10. Grasschaar Wolf 1714 11Micro-ovenset 1800 12. Zaadstrooier 2051 13. Wandhorloge 2517 14. Tassenset 1215 15. Tefalpan 24 cm-3 1. 1586 16. Tefalpan 12 cm-2 1. 0825 17. Tefalpan 3517 18. Steelpan Tefal 1578 19. Hot Brush (haar) 1986 SW Geraardsbergen De SVV-afdeling Geraards bergen nodigt al zijn leden en sympathisanten uit naar de volgende samenkomst op zon dag 7 juni 2001 om 15 uur in de feestzaal "Bond Moyson", Vredestraat 41 (ingang langs de Bokerstraat) te Geraards bergen. Op het programma staat naast de gebruikelijke koffie met gebak, de tombola en het ge zellig samenzijn, ook een voordracht met als thema "De reisapotheek", door Jean-Pier- re Angenon. Iedereen is van harte welkom. gemeenteraadslid, werd in de gemeenteraad opgevolgd door huidig OCMW-raadslid Kris tel Van Den Bossche. Kristel zal dan op haar beurt in het OCMW worden opge volgd door Daisy De Vierman. Nogmaals felicitaties aan onze nieuwe SP-mandatarissen en dank aan de uittredenden voor het gepresteerde werk. 20. Krultang (haar) 2661 21. Fruit groenten (bon) 3688 22. Fruit groenten (bon) 1199 23. Fruit groenten (bon) 1640 24. Paraplu 0429 25. Paraplu 3012 26. Rugzak 2499 27. Tandenborstel op batterij 1426 28. Pic-niczak 2229 29. Sportzak 1817 30. Zwemzak 0015 Prijzen af te halen vóór 30 ju ni 2001 bij Danny Van Autry- ve, Waaienberg 65 te 9500 Geraardsbergen na 18 u. (054-41 84 28). Vader- en Moederfeest te Eine De SP/CSC-afdeling Eine- Heurne-Mullem nodigt al zijn leden, hun familie en vrienden uit op het jaarlijks Vader- en Moederfeest op zondag 10 ju ni 2001 bij Tony en Hilde in zaal Casino met barbecue (worst, kotelet, spek, verse groenten, aardappel in papil lot, enz.). Voor de leden is de deelname gratis. Voor niet-leden is dit 300 Bef. en kinderen betalen 150 Bef. Inschrijven kan tot 3 juni 2001, tel. 055-31 43 69. Iedereen is van harte welkom. Geslaagd SP-Eetfestijn te Zwalm Het 2de spaghettifestijn inge richt door SP-Zwalm kende een onverhoopt sukses. Méér dan 350 personen beleefden een aangename avond. Het bestuur van SP-Zwalm dankt alle deelnemers maar voornamelijk de talrijke me dewerkers van de Jong-Socia- listen van Zottegem. Zonder die bereidwillige en onbaat zuchtige medewerking zou onze organisatie nooit zo vlot verlopen hebben. De korf met de Wereldwinkel producten woog juist 12 kg. 450 gr. en werd met een ver schil van 20 gr. gewonnen door Mr. De Paepe Erwin uit de Wijnhuizestraat te Zotte gem. Deze waardevolle korf wordt ten huize afgeleverd. Nogmaals aan iedereen op rechte dank voor eender welke medewerking. Hopelijk tot een volgende maal ATB Sporthappening De ATB De Natuurvrienden, afdeling Geraardsbergen, no digt al haar leden en sympat hisanten uit op de jaarlijkse "Sporthappening", op zater dag 16 juni 2001 op het recre atieterrein "Den Bleek", Guil- leminlaan te Geraardsbergen. Van 14 tot 17 uur kan men er terecht voor zwemmen, mini voetbal, tennis, minigolf en petanque. Na een flinke brok sport kan men zich vanaf 18 uur te goed doen aan de ATB-Barbecue. De deelname bedraagt 250 fr. voor ATB-leden en 300 fr. voor niet-leden, alles inbegre pen. SP-Haaltert in rouw Op 28 april 2001 is Emiel De Leeuw plots en onverwachts overleden. Emiel was de echt genoot van Marie-José Tas. Marie-José is reeds tal van ja ren actief in de werking van de SP Groot-Haaltert en is reeds jarenlang de stuwende kracht achter het SVV. Hierbij werd ze steeds gesteund door haar man Emiel, die op elke activiteit aanwezig was en daarbij telkens zijn steentje bijdroeg. Namens de SP Groot-Haaltert bieden wij aan de familieleden langs deze weg ons oprechte medeleven aan. Zoals u waarschijnlijk al weet heeft de SP Erpe-Mere aan het gemeentebestuur ge vraagd om nu al te starten met basismobiliteit in Erpe- Mere. Naar aanleiding van ons voorstel hebben zij ge antwoord dat zij wachten op een beslissing van het Vlaams ministerie (over hun ontwerpconvenant mobili teit) om met hun werkzaam heden te beginnen. De SP Erpe-Mere gaat echter niet akkoord met deze poli tiek van alles uitstellen en af wachten, die voorgaat op de reële behoeften van de men sen. Want met of zonder stu die is het alvast voor de SP Erpe-Mere duidelijk dat de Lijn 91 (Zottegem-Aalst) moet geherwaardeerd wor den: in plaats van een bus om de twee uur zou daar om het uur een bus moeten komen. Mensen die geen wagen be zitten, weten dat als zij op het OCMW of het gemeente huis moeten zijn, lang op een bus in de regen kunnen wachten op de Oudenaardes teenweg. Daarnaast heeft de SP Erpe- Mere contact opgenomen met de heer Feys, afdelings hoofd exploitatie van de Lijn Oost-Vlaanderen, met het voorstel een bus in te leggen naar de markt in Mere op woensdag. De Lijn heeft daarop een aantal proefritten gereden en een concreet voorstel uitgewerkt. Zij zijn bereid om zowel aan het be gin (tussen twee en drie uur) als op het einde van de markt (tussen 16 en 17 uur) langs twee trajecten over de ver schillende deelgemeenten twee bussen te laten rijden. De trajecten Bus 1 - Mere - Aaigem - Burst - Bambrugge - Mere Steenstraat - Kerkhofstraat - Rijkhofstraat - Diepestraat - Broekstraat - Doorsteekstraat - Hazelbeek - Kortemunt - Langemunt - Opaaigem - Stationsstraat - Dorent - Burst Dorp - Kerkstraat - Tweekerkenstraat - Sint-An- nastraat - Oudenaardsesteen- weg en Bosstraat. Bus 2 - Vlekkem - Ottergem - Erondegem - Erpe-Mere Vanaf Kattenbos - Keerstraat - Rijkhofstraat - Kapelhof straat - Zandstraat - Gentses teenweg - Boskouterstraat - Bossestraat - Putstraat - Leedsesteenweg - Groen straat - Keiberg - Honegem- straat - Kattelinnestraat - Ou- denaardsesteenweg - Dorps straat - Rooseveltlaan - Vij verstraat en Bergstraat. Voor de SP Erpe-Mere is dit resultaat alvast het bewijs dat een bustraject over de ver schillende deelgemeenten mogelijk is, iets waar drin gend nood aan is. Want al leen op die manier wordt aan alle Erpe-Merenaren, 65 plussers rijden trouwens gra tis, de gelegenheid gegeven om in de eigen gemeente boodschappen en vooral een "klapke" te gaan doen. Ook de plaatselijke middenstand en marktkramers, die onze voorstellen zeer genegen zijn, krijgen hiermee over duidelijk een steun in de rug. Hoewel het gemeentebestuur eerst wou wachten op de re sultaten van een studie, heb ben nu ook zij De Lijn aan geschreven met de suggestie een marktbus te organiseren. Zij hebben hetzelfde voorstel van De Lijn ontvangen, maar Mare De Lat, de schepen van mobiliteit, weet dat spijtig genoeg niet meer (hij opent misschien zijn post niet tij dig). Nadat wij onze voor stellen bekend maakten, kon digde hij een onderzoek aan naar een marktbus, eventueel zelf genorganiseerd door de gemeente met schoolbussen. Er beweegt wel wat. Onze voorstellen en acties- onder andere het artikel hierover in onze lokale krant SPOTS dat in gans Erpe-Mere werd ver deeld maar ook de steun die we krijgen van de marktkra mers, zijn hier niet vreemd aan. Voor ons is het alvast duide lijk dat het gemeentebestuur enkel onder druk van de in woners reageert. Indien er een marktbus komt zal dit een realisatie zijn dank zij de inspanningen van de SP Er pe-Mere. Over hun voorstel om schoolbussen in te zetten, vragen wij ons af of daarop ook dezelfde tariefvoordelen zullen gelden als op de bus sen van de Lijn. We hopen in elk geval dat 65 plussers blij ven gratis rijden. Heeft U opmerkingen of sug gesties op de voorstellen van de Lijn, dan kan u deze steeds overmaken aan de SP- fractie Sint-Pieterstraat 61, 9420 Burst. U kan ook uw gedacht komen zeggen op 28 juni 2001, dan komt Steve Stevaert onze afdeling bezoe ken. Hou alvast deze datum vrij. Anja Vanrobaeys Bekendmaking Uitslag tombola SP Goeferdinge - Zarlardinge Het stadsbestuur van Zottegem gaat over tot de aanwerving van 1 colle<tie-verzorg(st)er (12/38) (m/v) De kandidaturen dienen gesteld bij aangetekend schrijven aan het College Burgemeester en Schepenen, uiterlijk op 15 juni 2001. De toelatings- en aanwervingsvoorwaarden zijn te beko men bij het stadsecretariaat. Markt 1 - 9620 Zottegem, tel. 09-364 64 54. Namens het College, Eddv Beke, Herman De Loor, Stadssecretaris Burgemeester

Voor Allen | 2001 | | pagina 14