Dienst ezinnen onthaal ders B B H Reddie Teddy Voor een kind kiest men uiteraard de beste opvang. Onze onthaalmoeders beste den aandacht aan het huise lijke, het warme, het gezelli ge, Maar ook de hygiëni sche en pedagogische kant van de opvang wordt niet vergeten. De onthaalmoeders van Reddie Teddy krijgen hierbij de steun van de dienst opvanggezinnen. Een onthaalmoeder van Reddie Teddy vertelt er u meer over! Voelt u de kriebel om ook onthaalmoeder te worden? Bel ons dan gerust. Regio Ninove - Geraardsbergen - Brakel - Lierde 09 364 98 43 Regio Zottegem - Zwalm - Oudenaarde - Maarkedal Ronse 09 364 98 53 "Voor Allen" - 15 juni 2001 9 Sabine Roelandt U koos voor een job als onthaal moeder. Waarom? Ik heb 10 jaar gewerkt als verpleegkundi ge. Toen ik vernam dat men loopbaanon derbreking kan combineren met een job als onthaalmoeder heb ik niet getwijfeld. Wat vindt u leuk aan kinderopvang? Mijn opleiding en ervaring in mijn vorige job hebben de wens om ont haalmoeder te worden alleen maar versterkt. Laten wij het zo stellen dat het bloed kruipt waar het niet gaan kan. Dagdagelijks bezig zijn met kin deren is gewoon fantastisch. U bent aangesloten bij de dienst onthaalmoeders van Reddie Teddy. Waarom? Er worden regelmatig vormingen georganiseerd en ik kan op dat moment ook heel wat ervaring uitwisselen met de andere onthaalmoeders die aan gesloten zijn bij de dienst. De dienst handelt heel de facturatie af, zodat ik als onthaalmoeder garan tie heb op uitbetaling van mijn loon. Dit loon is belastingvrij. Welke raad geeft u aan geïnteresseerde kandidaten? Neem contact op met een ervaren onthaalmoeder. Ga eens bij haar op bezoek en bespreek de voor- en nadelen van deze'job. Neem uw tijd om te beslis sen en betrek zeker uw partner bij deze beslissing. Last but not least, u kunt er maar aan beginnen als u dolgraag om gaat met kinderen. de complete service van Bond Moyson voor het jonge gezin

Voor Allen | 2001 | | pagina 9