Jongsocialisten SP-Zottegem nodigen u uit op hun EURO-AVOND Seniorenfeest te Overboelare 14 12 oktober 2001 - "Voor Allen" CC Links Bergop Zottegem Binnen het kader van de Zottegemse "Week van de verdraag zaamheid" organiseert de Culturele Centrale "Links Bergop" Zottegem een debatavond op donderdag 8 november 2001 om 20 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zottegem met als thema "Hoe bouwen aan een geweldloze en verdraagzame wereld". Aan het debat nemen de volgende personen deel: - Herman De Loor, Burgemeester en Vlaams Volksvertegen woordiger - Cyriel Heerman, Advocaat - Johan Dumortier, Gewestelijk Secretaris BBTK-ABVV - Herman Van Herzeele, Gewezen voorzitter ABVV- Aalst Moderator: Dirk Van Herzeele, Advocaat en Schepen van On derwijs en Cultuur. De toegang is gratis. Naar jaarlijkse gewoonte or ganiseert de SP-afdeling Overboelare hun seniorenfeest op donderdag 25 oktober 2001 vanaf 14 uur in de zaal "Van Malder", Grote weg 204 te Overboelare. Naast de gebruikelijke koffie tafel en gratis tombola is er dit jaar een muzikaal optreden voorzien van de Aalsterse volkszanger Frans Jacobs met zijn programma "Zingen en meezingen". Amusement ver- ATB De Natuurvrienden Ge- raardsbergen nodigt iedereen uit naar hun toeristische dag "Italië" op zondag 21 oktober 2001 in de feestzaal "In de Le lie", Denderstraat 33-35 te Geraardsbergen. Programma: 11 uur Aperitiefconcert met de Itali aanse dansgroep "I Campano- le" onder de muzikale begelei ding van hun eigen orkest (25 man sterk). 13 uur Rijsel werd in 1974 als kunst stad geklaseerd, omwille van de schitterende 17de eeuwse architectuur. Deze stad heeft ook nog iets anders te bieden: shoppen is een hele belevenis. Het Eura- lille is de tempel van de shop ping. Wenst u meer? Ga dan naar de chique straten van het oude Rijsel of de winkelstraten Rue Neuve en Rue de Béthune. U vindt er de boetieks in alle genres en voor elke beurs. Stap ook eens binnen in Euro pa's grootste boekenwinkel op Onze partij maakt inmiddels al twee jaar deel uit van de huidi ge regering. Een aantal maat regelen werden genomen. On getwijfeld werden sommige daarvan positief onthaald, an dere eerder negatief. Als u graag uw mening kwijt wil, als u vragen heeft of sug gesties wenst te doen. Als er iets op uw lever ligt dat u graag kwijt wil, dan bieden wij u de kans aan om uw hart eens te luchten. CSC-Mediakring organiseert zekerd. Als gastspreker hebben we onze schepen voor Senioren, Martine Boelaert, uitgeno digd. Inschrijven kan bij de afde lingsverantwoordelijken van uw seniorenafdeling of recht streeks bij de SP-afdeling Overboelare: Francine 054-41 48 97 Ilse 0495-80 08 35 Iedereen is hartelijk welkom. Feestmaaltijd met - 3 soorten pizza - gevogelte op een spiegel van ratatouille met tagliatelli - tiramisu met crème Anglaise 15 uur Filmvoorstelling over Italië. De deelname bedraagt 750 Bef. voor leden en niet-leden betalen 900 Bef. Inschrijven kan tot 15 oktober 2001 bij de bestuursleden. de Grote Markt. Rijsel is een onvergetelijke er varing die we aanbieden aan de uitzonderlijke prijs van 403 Bef. of 10 voor leden en 605 Bef. of 15 voor niet-le den. Inschrijven kan enkel op het SVV-secretariaat (Isabelle Vanwingene), Noordlaan 21, 9200 Dendermonde, tel. 052- 25 92 30 en dit tot uiterlijk 15 november 2001. De inschrij ving is pas definitief na stor ting op rekeningnummer 878- 1639501-96. een gespreksavond met Dirk Van Der Maelen, Volksverte genwoordiger en fracite-voor- zitter van de SPa in de Kamer, waar we in een gemoedelijke sfeer over al de door u ge wenste politieke onderwerpen met mekaar kunnen praten. Deze gespreksavond vindt plaats op woensdag 24 oktober 2001 om 20 uur in het Koet- senhuis van de St.-Adriaan- sabdij, Abdijstraat 10 te Ge raardsbergen. De toegang is gratis. SW-Zottegem Verbaal, fysiek en psychisch geweld komt vaak voor. Vooral vrouwen en kinderen zijn hier het slachtoffer van. Hoe ga je hier mee om, aan wat kan je het herkennen. De SVV-afdeling Zottegem nodigt u allen uit naar een in- foavond met als thema: "Ge weld bij vrouwen en kinde ren" door Lutgarde Van Parijs. Deze boeiende avond over een onderwerp waar we allemaal wel eens rechtstreeks of on rechtstreeks mee te maken krijgen, heeft plaats op vrijdag 19 oktober 2001 om 19.30 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zottegem. De deelname is gratis. VFSG-Zottegem De VFSG-afdeling Zottegem nodigt al zijn leden uit op de koffietafel met voordracht op donderdag 25 oktober 2001 om 15 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zottegem. Programma: - aanbieding koffie met fijne boterkoeken - voordracht "euro komt er aan", iedere aanwezige krijgt een rekenmachine - gratis tombola voor de aan wezige leden. Inschrijven kan bij de be stuursleden of in het Volkshuis tot uiterlijk 24 oktober 2001. CC De Brug Zottegem De Culturele Centrale "De Brug" Zottegem - Herzele - St.-Lievens-Houtem organi seert op donderdag 15 novem ber 2001 om 14.30 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zotte gem, een ontspanningsnamid dag met bingo en een pensen- kermis (3 stuks met appel moes en brood) voor de prijs van 100 Bef. Inschrijven kan tot 8 novem ber 2001 bij de bestuursleden en in het Volkshuis. Iedereen is van harte welkom. SW-Geraardsbergen De SVV-afdeling Geraards bergen nodigt al haar leden uit op de algemene vergadering op zondag 21 oktober 2001 om 15 uur in de feestzaal "Bond Moyson", Vredestraat 41 (ingang langs de Boker- straat) te Geraardsbergen. Naast de gebruikelijke koffie met gebak en de tombola staat er deze keer een diavoorstel ling op het programma over de voorbije SGA-feesten te Brugge. De toegang is gratis en ieder een is hartelijk welkom. SW-Brakel De SVV-afdeling Brakel no digt al zijn leden uit op een "Creatieve bijeenkomst" op zaterdag 27 oktober 2001 om 14 uur in de zaal "Onthaal" (Parochiezaal), St. Martens- straat te Opbrakel. Onder de leiding van Jurgen De Vos maken we zelf een bloemstukje voor 1 november. De deelname bedraagt 500 fr. al het materiaal inbegrepen. U komt toch ook. Herfstwondeling SP-Faluintjes De SP-afdeling Faluintjes no digt al zijn leden en sympathi santen uit voor de vierde "Herfstwandeling in Moorsel" met vetrek om 14 uur in Café De Rode Roos, Exterkenstraat te Moorsel. De aankomst is voorzien om 17 uur. Bij de aankomst zijn er boterhammen met kaas en kop voorzien. Iedereen is alvast van harte welkom! Vrijdag 12 oktober 2001 - 20u15 Volkshuis Markt 8 te Zottegem GRATIS TOEGANG InleidingKurt DE L00R GastsprekerDaniël LEJEUNE Euro-Coördinator Fords Bank Om te vermijden dat u eind 2001 zou geconfronteerd worden met een bruuske overgang naar de Euro worden op deze infb-avond het volledige overgansscenario, nuttige tips, en praktische maatregelen toegelicht zodat de overgang voor u zonder verrassingen en vlot zal verlopen. Ook met allerhande (praktische) vragen kan u terecht op de EURO-AVOND. ATB-Geroordsbergen SVV organiseert De 12 uren van Rijsel" Dirk Van Der Maelen op de praatstoel te Geraardsbergen

Voor Allen | 2001 | | pagina 14