vniVT*Efc® 44 iVft met QM Winternanbod 2002 - VFG-Sport CC Links Bergop op reis BESTUURSLID VAN ANIMO (m/v) Toneelkring Ontvoogding presenteert GRATIS TOEGANG 16 21 december 2001 - "Voor Allen" De Vlaamse Federatie voor Gehandicaptensport organi seert in het voor jaar 2002 een aantal winteractiviteiten. Een dagexcursie naar Peer met bestemming skibaan Snow Valley op 9 maart 2002 voor alle mentaal, fysiek (ook rol stoelgebruikers) en zintuiglijk gehandicapten. Prijs all-in-for- mule bedraagt 24 euro. Skivakantie in Oostenrijk van 8 tot 16 februari 2002 met be stemming Oetztal (Tirol) voor licht mentaal en licht fysiek ge handicapten (geen zitski, wel krukkenski) vanaf 14 jaar. De basisprijs bedraagt 690 eu ro voor leden VFSG, niet leden VFSG 10 euro en niet-leden socialistische mutualiteit 50 euro. Skivakantie Bulgarije van 9 tot 15 februari 2002 met bestem ming Pamporov (Zuid-Bulga- rije) voor licht mentaal en licht fysiek gehandicapten (geen zitski, wel krukkenski) vanaf 14 jaar. De basisprijs bedraagt 670 eu ro voor leden VFSG, niet-leden VFSG 10 euro en niet-leden socialistische mutualiteit 50 euro. De begeleiding voor beide ski vakanties gebeurt door ervaren skimonitoren met aangepast ski-onderricht, ADL-hulp is voorzien. Inschrijven tot volboeking van de beschikbare plaatsen: Vlaamse Federatie voor Ge handicaptensport, Sint-Jans straat 32-38 - 1000 Brussel - Tel. 02-515 02 54, Fax 02-511 50 76. Verdere berichtgeving volgt na ontvangst van de inschrijving. De CC Links Bergop Zotte- gem organiseert, in samen werking met BBTK-Cultuur een 12-daagse reis op stap door Italië van zaterdag 25 mei tot woensdag 5 juni 2002 met onder meer uitstappen naar - Faenza, door 15de eeuwse wallen omgeven. "Faience" is genoemd naar de stad. - Gubbio, ommuurde middel- se site in Umbrië. Wolindus trie (borduur- en kantwerk) en pottenbakkers. - Bologna, voormalige cultu rele hoofdstad van Europa, stad van de "Spaghetti Bolog- naise". - Ferrara, de mooiste stad tus sen Florence en Venetië, uni versiteitsstad. Niet te druk, maar één van de mooiste voor beelden van de Italiaanse Re naissance. - San Leo, prachtige site nabij de oudste republiek van Euro pa: San Marino. Verblijf in het driesterrenhotel Vanni in Misano Adriatico, gelegen op een 30-tal km. van Rimini aan de Adriatische kust. We bezoeken de hierboven vermelde steden. De overige dagen is er telkens een kleine uitstap voorziennaar o.a. Ri mini (de markt), Riccione,... Alle uitstappen zijn in de prijs begrepen en vrijblijvend. Het verblijf in vol pension, de autocarreis, uitstappen en an- nulatieverzekering bedraagt - Kamer Comfort: 570,00 - Kamer Garden: 620,00 - Single: 660,00 Opgelet: tijdig inschrijven via CC Links Bergop, BBTK- Cultuur, Herman Van Herzee- Ie, tel. 09-360 18 36. Ben je jong, progressief, dynamisch en wil jij de volgende twee jaren meewer ken aan de uitbouw van de spirit van jong links in Vlaanderen? Dan bij jij de persoon die we zoeken als.... Op 6 oktober zag animo het levenslicht. De nieuwe jongerenbeweging van de sp.a wil de volgende jaren uitgroeien tot de spirit van jong links in Vlaanderen. Een nieuw jongerenproject dat deuren opent, maar ook eerlijk en kritisch wil blijven. Op 26 en 27 januari verkiest animo haar nieuwe bestuur. Acht nieuwe bestuurs leden (vier vrouwen en vier mannen) zullen de jongerenbeweging de volgende twee jaren mee helpen uitbouwen en vorm geven. Het uitbouwen van een open werking, waarin alle progressieve jongeren in Vlaanderen zich kunnen thuis voelen, is daarbij een prioriteit. Om dit te doen - werk je mee aan een gestroomlijnde en open werking voor animo - discussieer je mee over de inhoudelijke li|n van animo - bouw je mee aan een netwerk van progressieve jongerenorganisaties - bouw je mee aan een internationaal netwerk werk je mee op de nationale en internationale animo-happenings - neem je deel aan de tweewekelijkse animo-bestuursvergaderingen - hou je regelmatig contact met de lokale kernen (uit jouw regio) - ga je regelmatig met het nationale bestuur op ronde langs de lokale kernen - hou je regelmatig contact met de nationale animo-staf in Brussel Ben je tussen de 14 en 30 jaar en voel je het al kriebelen als je dit leest? Stuur dan snel je kandidatuurstelling (met een originele voorstelling van jezelf, een foto én een overzichtje van wat je concreet wil doen tijdens de volgende twee jaren) voor dinsdag 8 januari naar Jurgen Theunissen, coördinator van animo. Grasmarkt 105/44 in 1000 Brussel. PS. om je kandidaat te stellen als nationaal bestuurslid (en om te kunnen mee stemmen op 26 en 27 januari) moet je wel lid worden van animo. Hiervoor vol staat het om het strookje op deze pagnina ingevuld terug te sturen. Vrijdag 4 januari 2002 Aanvang 22u Ontmoetingscentrum Velzeke Provinciebaan 275 - Zottegem MNMPMy

Voor Allen | 2001 | | pagina 16