Familiehappening op i mei Een prioriteit voor iedereen Werken aan gelijke kansen. Ma arkedal SAMENWERKING SP.A-AFDELINGEN VERKEERSVEILIGHEID Feest van de Arbeid voor alle activiteiten zie blz. 4 Optreden Ierse zanger Vince Martin Abonnement? Ook voor niet-leden! jg. 64 nr.4 april 2002 Dit jaar sloegen de sp.a-afdelin- gen Kruishoutem, Maarkedal en Oudenaarde de handen in elkaar voor de 1 Mei-activiteiten. Een nieuwe aanpak is het resultaat. Zo zal het Oudenaardse Liedtspark gedurende twee dagen een rood tintje krijgen. Op dinsdagavond 30 april kan de jeugd - iedereen met een jong hart - terecht in een in het Liedtspark voor een heuse Animofuif met DJ Joey. Top of the bill act die avond is het optreden van guest-DJ Jan Vervloet (be kend als Fiocco-, Thunderball en Scoop-producer). Op woensdag 1 mei is er vanaf nu in de feesttent een aperitief happening met als gast profes sor Helmut Gauss. Rond 12U gaat Verantwoordelijke Maarkedalse sp.a: Stijn Decordier Turkye 4,9681 Maarkedal tel. 0478-22 47 64 stijn.decordier@skynet.be de barbecue van start (prijs vol wassenen: 10 euro, kinderen: 5 euro). Om 14.30U vertrekt de 1 Mei-stoet aan Café Den Yzer, met aankomst rond 15.15U aan de tent in het Liedtspark. In de tent begint rond 15.30U een fantasti sche shownamiddag met Mortier en anderen. Tussendoor is er een toespraak van Gents sp.a-burgemeester Frank Beke. Doorlopend heeft ook in het Liedtspark een rommelmarkt plaats (van 10 tot i8u). Voor de allerkleinsten is er kinderanimatie met schmink- stand en springkasteel. Meer info bij Stefaan Thijs, 0495/30.12.39 of Stijn Decordier, 0478/22.47.64. Verkeersveiligheid is een bijzon der belangrijk politiek onder werp. De sp.a levert ter zake grote en gewaardeerde inspan ningen in de nationale politiek. Verkeers(on)veiligheid ervaart u echter in de eerste plaats in uw onmiddellijke omgeving. Daarom vindt de sp.a Maar-kedal het niet meer dan normaal dat ook in Maarkedaal de verkeers veiligheid hoog op de agenda geplaatst wordt. Onlangs lanceerde Vlaams minister van Mobiliteit Steve Stevaert het controversiële voor stel om de snelheidslimiet bui ten de bebouwde kom te verla gen van 90 tot 70 kilometer per uur. Eind februari werden alle bewoners van de gewestwegen die Maarkedal doorkruisen aan geschreven met de vraag of ze te vinden waren voor zo een snel heidbeperking. Uit de talrijke reacties die we hierop ontvingen, blijkt dat het merendeel van de inwoners vragende partij is voor een snelheidbeperking, gecom- 1 mei 2002 /wekM I loth ivirr j l oP 1 fleiy bineerd met de aanleg van vol waardige fietspaden. Infoavond op 10 mei Op vrijdagavond 10 mei organi seert de sp.a Maarkedal een info avond over verkeersveiligheid. Die heeft plaats in de zaal op de bovenste verdieping van het gemeentehuis om 20U. Gastsprekers zijn Daan Schalk (federaal volksvertegenwoordi ger en verkeersdeskundige) en Joeri De Blauwer (adviseur Vlaams minister van Verkeer Steve Stevaert). De toegang is gratis. Indien u voorstellen, vragen of onderwerpen hebt die op de info-avond zeker aan bod moe ten komen, kan u deze doorge ven aan Francoise Blommaert, Hokelbeke 4, 9688 Maarkedal, 055/45.68.00 of aan Stijn Decordier, Turkye 4, 9681 Maarkedal, e-mail: stijn.decordier@skynet.be 0478/22.47.64. Eind mei bezoekt de Ierse zanger Vince Martin Maarkedal. Op zaterdag 25 mei geeft hij voor het Jumelagecomité een optre den in de parochiezaal van Etikhove. Hij brengt een menge ling van Ierse pop en folk met hedendaagse Europese tintjes. Het voorprogramma wordt verzorgd door lokale school- groepjes. Kaarten kosten 5 euro en kunnen telefonisch besteld worden bij Stijn Decordier op 055/21.47.69. Het hele gebeuren start om 20U. Leden van de sp.a ontvangen zoals vanouds Voor Allen gratis en dat zal ook zo blijven. Maar ook wie geen lid is, kan op de hoogte blijven van het nieuws, de acties en de standpunten van de sp.a en haar partners. Een jaarabonnement (10 nummers) kost slechts 10 euro en kan op elk ogenblik ingaan. Schrijf dus als de bliksem io euro over op rekening 877-7952101-54 van sp.a Federatie Aalst-Oudenaarde-Ronse, met ver melding van uw volledig adres en "abonnement Voor Allen" Partijleden en afdelingen die actief abonnementen werven, genieten van bijzondere condities. Contacteer hiervoor het federale secre tariaat. Een meerderheid is voor snelheidsbeperking op gewestwegen, gecom bineerd met volwaardige fietspaden, (foto VA)

Voor Allen | 2002 | | pagina 14