3. PARTIJLEVEN. DL REIS NAAR RQNSE. Door onvoorziene omstandighedon is de reis noor Ronse tot oen la tere datum verschoven. De onthulling van de gedenkplaat op het graf van Senator Van De Wielo zal naar alle waarschijnlijkheid plaats heb ben in begin September. DE SYliEOöIEKRING. Do Symfoniekring, 23 man sterk, ging verleden Zondag op reis langs de Kempen. Zeer schone en aangename reis. De instrumenten werden mee genomen en hier en daar werden enkele kunststukken opgehaald. Dat was voorwaar een zeer aangename dag. Spijtig van het weder. Maar des te aangenamer was het binnen, vooral in de Liberale Huizen te Aar schot, te Dcndormonde, enz. Verder verslag kunnen of mogen wij over die reis niet geven. Hot was aangenaam en wij willen niemand jaloers maken want anders souden wii toekomend jaar te talrijk kunnen zijn. u HET CONCERT DER "OUDE GARDE". Verleden Donderdag gaf onze Oude Garde haar eerste Zomorconcert op het kiosk der Grote Markt. Het programma was ten zeerste verzorgd en de uitvoering ervan kon de mocilijksten bevredigen. We moeten al do muziekanten hier feliciteren en hopen we1 dat ze onder de kundige lei ding van dhr. Frans Van Couwenbcrgh op die wijze zullen voortgaan. Eone speciale melding nochtans voor onze solisten de HH. Veldeman Albert, Verhuist Georges, en Backvis Frans, die de hun opgelegde so lo's met brio wisten te spelen. Jammer genoeg was er maar een matige opkomst om onze Harmonie te beluisteren. Op Zondag 6 Juli wordt het zelfde programma uitgevoerd te 11.30 u. ter gelegenheid dor Jubelfeesten der Katholieke Harmonie "Al Groeiend Bloeiend". We hopen dat al onze Partijgenoten zullen aanwe - zig zijn om onze muziekanten toe te juichen. oOo S_P_°_R_T. Bij S.C. Eendracht. Waarlijk een ongelukkige match van onze Eendrachters tegen Union. Hot schijnt zich te bevestigen dat het lot de Aal3tcrse kleuren niet zal willen bevoordelen. Wij denken ook niet d.at de Eendrachtsupporters iets aan hunne spelers te verwijten hebben. En nochtans zijn er tak-' tische fouten begaan die voor oen vootbalspelkcnner onmiddolijk op te merken waren in de tweede épeelholft, en waarvoor do spelers ZELF niet verantwoordelijk zijn. Waarom de linksbinnen De Buck zo ver achter in het middenveld laten evolueren, als ALLES er van afhing om offen sief, met alles voorwaarts, de overwinning af te dwingen. Waarom togen het vrijwillige verdedigingssysteem van do Union isten het spel niet open getrokken langs de vleugelspelers. Waarom hot zogezegde verdedigingsspol tot het uiterste latch toepassen als er geen sprake meer kan zijn van verdediging maar van aanvalt Er is bij Eendracht laatste Zondag een spelfout begaan die heel duur zal kosten maar ondanks alles göen moed vcrlorc-n, Eendracht leeft nog. e'

Waarheid | 1947 | | pagina 3