UIT AALST 3de JAARGANG. - NUMMER 14. 29 OCTOBER 1949. WAARHEID Weekblad der Liberale Partij Stad Aalst. Bij onze Oude Garde. Het Cabaret op Zaterdag 5 November, in de Rink. - De repetities gaan hunnen gang en alles laat voorzien dat het er zeer plezierig zal zijn. - De beste zijn bijeen. En dan het C EC ILIA B A N K ET op ZONDAG 11 December. - Minist. Liebaert zal tegenwoordig zijn. Laat u van heden inschrijven bij een der bestuursleden. De plaatsen zijn beperkt. Kokin Celine uit Hofstade. Het Ceciliabanket van de Symfonie "Door Eendracht Groot,, op Zaterdag 26 Novem ber 1949. Inschrijvingen bij bestuurleden en in De Tenor Openbare verkoop. Maandag 31 October 1949, zal overgegaan worden tot de openbare verkoop van 1) Een autovoertuig "JEEP,, bouwjaar 1943 2) Een motorrijwiel "ARDIE,, met duo zitting, 588 cc., in goeden staat. 3) Een vrachtwagen (tankwagen) "FORD,, bouwjaar 1938, gediend hebbende voor de beerruimingen. De verkoping zal plaats hebben op het VREDEPLEIN, rechtover de Stadsgarage, te 14 u. stipt, tegen de gewone voorwaarden. Verkeerde werking» Men werkt aan sommige straten. - Weet gij wel goed waar, beste stadsgenoten De straten rond het Esplanadeplein en de Fabriek straat (daar waar het Poetsdoekenfabriek is). - Daar legt men ook dalles voor de velorijders. Zijn die straten nu toch van zo groot belang Zouden die dalles niet beter liggen in de Nieuwstraat, in de Zoutstraat, in de Gentse straat, de Molenstraat, straten van druk ver keer en waar een bestendig gevaar is zowel voor de velorijders als voor de automobilis ten. Maar neen.... dat ware te mooi. - Rond het Esplanadeplein en in de Fabriekstraat, v/aar geen enkel huis staat, daar is het veel interessanter. De Koppigheid blijft de baas» Winterperiode. - Vroeg donker. - Als het regent nog veel gevaarlijker. - Dat alles telt niet. - Het betreft hier het stationeren voor de Cinema's Feestpaleis en Palace. - Langs beide kanten van de straat staan de autos. - Ons Stadsbestuur wil maar niet de nodige aanduidingen plaatsen en gedurende twee weken een politieman om de zaken te regelen. In de Molenstraat. Het schijnt dat de mensen daar nog niet aan het einde zijn van hun lijdensweg. - Moeilijkheden van allen aard. Kelders gevuld die moesten leeg blijven. Waterputten toege stopt die moesten open blijven, enz. enz. - Er zou dan nog een eenzijdige richting zijn in het uitbetalen der vpgyschptten. - Dat zou werkelijk wat al te straf zijn. - Dat zijn toe standen die niet meer duldbaar zijn en waar de hogere overheid moet tussen beide komen. De Verlichting. Zij is goed, maar de verdere werken blijven steken. Is er geen zaad in 't baksken meer Het is nochtans te hopen, meer nog, het is een belofte vanwege het C.V.P.bestuur dat de werkerswijken tegen volgende winter hun verlichting ook zouden hebben. - Zullen de stedelijke elektriekers bi) deze nieuwe uit schrijving wat meer kans krijgen. Terecht en met reden heeft ons raadslid Louis D'Haeseleer doen opmerken dat ons stadsbestuur te kort is gebleven aan haar plichten bij de werken aan de St. Annabrug. - Alleen een aankondiging in de gazet. En de vreemdelingen dan.... Geen politie, geen aanduidingen, niets, absu- luut niets. - In die mensen zit zoveel gedacht, zoveel organisatiegeest als in nen houten kloet Verantw. Uitg. Liberale Partij, Graaf Egmont, Aalst

Waarheid | 1949 | | pagina 1