LECLERCQ Aalst j Veevoeders Lactogeen s Huis Louis Cuvelier Het Schandaal der Benoemingen. Heer August SCHUÈRMANS Jantje zag eens Pruimen hangen. Oproep tot onze Lezers. Daar komen wij in ons volgend nummer op terug. M. Schelfhout verklaarde Wij hebben de onze benoemd en niet de uwe. Ondanks dat M. De Stobbeleir de onrecht vaardigheid deed uitschijnen dat diegenen die NIET werden benoemd langer in dienst zijn, langer in hun examen geslaagd zijn en beter gerangschikt waren. Maar er komt nog eens de tijd. Wij vernemen het overlijden van de in de ouderdom van 75 jaar. De begrafenis heeft plaats Maandag 16 Januari 1950. - Bijeenkomst Frembode- gemstraat, te 14.15 uur. De Liberale Partij en de Redactie bieden aan Mevrouw August Schuèrmans aan Mijnheer en Mevrouw Charles Schuèrmans en familie, hun oprechte deelneming aan. jantje, de grooote president zaliger geweest van de Socialistische partij kijkt elke week op met ongeduld en ook enigzins met angst naar ons bladje "Waarheid,,. Hij weet dat de waar- heid hem soms erg kwetst. Hij blijft de doodgraver van de socialis tische partij in het aalsterse. Hij is de nagel van de doodkist geweest van oud-burge meester Alfred Nichels van wie hij nog niet eens het overlijden heeft vermeld in het soci alistisch blad. Hij blijft de azijndrinker (figuurlijk gespro ken) die AL zijn vrienden heeft gekleineerd en misacht tot Blanckaert toe. jantje behaalde in de partijraad 6 (goed lezen ZES stemmen) om te blijven als voor zitter tegen zestig of zenven tig. - L. Lauwe- reys was hem trouw gebleven, niet als socialist want hij ook kreeg reeds meer dan eens de stamp van de ezel, maar omdat zij samen soms eens een glaasje drinken. - En dwaas genoeg blijven de brusselse socialisten ook in hun boosheid volharden. Maar wat wilt gij Zij hebben geen elemen ten en zij vinden er geen. - Wat willen de socialistische leiders als een Majoor, Anseele, Spinoy. - Wanneer gaat Luyten zich kordaat uitspreken Durven zij niet. - Ja, maar iemand vinden als Bomon, dat vinden zij aan al de hoeken van de straten. - Maar het moet toch iets meer zijn. - Een brussels vooraanstaande, aan wie de opmerking werd gedaan dat in het vooruitzicht der komende gemeenteverkiezin gen meer dan tijd is dat een serieuze vent de leiding neemt te Aalst, antwoorde heel een voudig Je ne m'occupe pas d'imbeciles En avant, Jan, en dat onder uwen arm om.... Burgemeester te worden in de plaats van Nichels en om volksvertegenwoordiger te worden in de plaats van Nichels en/of De Biuyn. Het is nog niet voldoende dat hij zich als sekretaris van de werklieden nen dikken porte- monnaie kweekt, hij moest er nog twee pos ten bij hebben. Laat de dorsers maar zwoegen..,. Wij vragen U dringend om het bedrag voor het Jaar 1950 op ons postchecknummer 2069.19 van M. Gustaaf De Stobbeleir, Churchilllaan, 79, Aalst, te willen storten of onder omslag met naam en adres in de brievenbus. Bedrag voor 1950 75 franken. Wij zijn er van overtuigd dat iedereen van II ons zal willen helpen in onzen strijd en dat gij zelfs steunabonnementen zult nemen. - Geef ons dan de naam en wij versturen de gazetten. Doet uw stor ting onmiddellijk bij de ontvangst van uw blad. Verantw. Uitg. Liberale Partij. Graaf Egmont, Aalst 8 Yzerwaren. x Gereedschappen. 8 Huishoudartikelen. 8 X Alle Yzerwerk voor gebouwen. 8 H. Hartlaan, 54, AALST Telefoon 211.19

Waarheid | 1950 | | pagina 3